بازار نفت تحت تاثیر عوامل خارج از کنترل تولید کنندگان است

تهران - ایرنا - دبیرکل سازمان کشورهای صادرکننده نفت(اوپک) گفت، بازار نفت تحت تاثیر بسیاری از عوامل غیرمهمی که خارج از کنترل تولیدکنندگان نفت است، قرار دارد.مطالب مرتبط

بازار نفت تحت تاثیر عوامل خارج از کنترل تولید کنندگان است

تهران - ایرنا - دبیرکل سازمان کشورهای صادرکننده نفت(اوپک) گفت، بازار نفت تحت تاثیر بسیاری از عوامل غیرمهمی که خارج از کنترل تولیدکنندگان نفت است، قرار دارد.

اوپک: عواملی خارج از کنترل اوپک بر بازار نفت تاثیر گذاشته است

علاوه بر استاندارد ، تولید کنندگان هم مسئولند

به مناسبت 22 مهر روز ملی استاندارد از تولید کنندگان برتر و ناظران کنترل کیفی موفق در عرصه استاندارد استان همدان قدردانی شد .

سهم عوامل داخلی در تلاطم بازار ارز و سکه چیست؟

تهران_ایرناپلاس-بازار ارز در ایران چندین دهه است که با شوک‌ها و فشار تحریم‌های مختلف مواجه است و درنتیجه‌ی این شوک‌ها نرخ ارز نیز نوسان می‌کند و دولت های مختلف هم هر کدام به روش خودشان به دنبال کنترل آن بوده اند.

اعتیاد آمریکا به تحریم از کنترل خارج شده است

وزیر امور خارجه کشورمان طی مطلبی در فضای مجازی تاکید کرد: اعتیاد آمریکا به تحریم از کنترل خارج شده است.

اعتیاد آمریکا به تحریم از کنترل خارج شده است

وزیر امور خارجه در صفحه اینترنتی اش نوشت گفت: اعتیاد آمریکا به تحریم از کنترل خارج شده است.

ترامپ: بانک مرکزی آمریکا از کنترل خارج شده است

تهران – ایرنا – دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا حمله لفظی به فدرال رزرو (بانک مرکزی) را از سرگرفت و گفت این نهاد «از کنترل خارج» و «دیوانه شده است.»

چرا نرخ ارز بر قیمت آجیل اثر دارد؟

رییس اتحادیه آجیل و خشکبار گفت: قیمت خشکبار تحت تاثیر عوامل مختلفی نظیر میزان تولید، میزان عرضه و تقاضا و همچنین نرخ ارز تغییر می‌کند.

مسئولان التهابات بازار را کنترل کنند

کرمانشاه - ایرنا - امام جمعه اهل سنت کرمانشاه از مسئولان خواست با تمام توان التهابات بازار را کنترل کرده و آرامش را به جامعه باز گردانند.

نیمی از اعتبارات کنترل کانون‌های تولید ریزگرد اطراف دریاچه ارومیه محقق نشد

اظهارات مقامات دولتی نشان می‌دهد نیمی از اعتبارات کنترل کانون‌های تولید ریزگرد اطراف دریاچه ارومیه تحقق نیافته و تکمیل نشدن طرح کنترل این ریزگردها تبعات فراوانی برای حاشیه‌نشینان در پی خواهد آورد.

تصوف از مهمترین عوامل بازدارنده گسترش وهابیت است

حجت الاسلام محسن الویری گفت: صوفیان چه در داخل کشور و چه در خارج از آن، یکی از جدی‌ترین جریانهای مقاوم در برابر وهابیت و از مهمترین عوامل بازدارنده گسترش وهابیت هستند.

مردم باید لمس کنند که بازار تحت کنترل و نظارت است

ارمیه -معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی گفت: مردم باید لمس کنند که بازار تحت کنترل و نظارت است.

یک هزار و 255 مکان تولید مواد غذایی در کرج کنترل شد

کرج -ایرنا- معاون استاندارالبرز و فرماندار ویژه کرج گفت: امسال یک هزار و 255 مکان تولید مواد غذایی دراین شهرستان با هدف استاندارد سازی کنترل کیفی شده است.

تولید پسته پاک

همکارم کیوانپور سری به یکی از تولید کنندگان پسته زده که با کاهش مصرف سموم کشاورزی توانسته 5سال متوالی، محصولی پاک را تولید کند و به عنوان باغدار نمونه معرفی شود

کالاهای اساسی باید بدون افزایش قیمت وارد بازار شود

ساری - ایرنا - استاندار مازندران با تاکید بر این نکته که امروز کنترل مضاعف بر بازار و اقتصاد کشور اعتماد مردم و جامعه را افزایش می دهد، گفت: کالاهای اساسی که با ارز دولتی وارد می شود باید با کنترل بیشتر بدون افزایش قیمت وارد بازار شود.

ترامپ: بانک مرکزی آمریکا از کنترل خارج شده است

تاثیر تنش تجاری آمریکا و چین بر منطقه آسیای مرکزی

تهران - ایرنا - با افزایش تنش های تجاری میان واشنگتن و پکن و تاثیر آن بر بازار منطقه آسیای مرکزی، بسیاری از کارشناسان به دنبال ارزیابی شرایط جدید در محور اقتصاد این منطقه هستند.

وزیرخارجه کابینه درسایه انگلیس:بن سلمان ازکنترل خارج شده است

لندن – ایرنا – وزیر امور خارجه کابینه در سایه انگلیس با انتقاد از سیاست‌های ماجراجویانه ریاض در منطقه ازجمله ناپدید شدن جمال خاشقچی روزنامه‌نگار منتقد عربستانی در ترکیه تصریح کرد محمد بن سلمان ولیعهد عربستان از کنترل خارج شده و بایستی در مقابل او ایستادگی

هیچ کشوری توان افزایش تولید ندارد/گردن کلفتی ترامپ بی‌نتیجه است

وزیر نفت با بیان اینکه بازار جهانی در حال حاضر با کمبود عرضه مواجه است، گفت: هیچ کشور تولیدکننده‌ای توان افزایش تولید نفت را ندارد و همین مساله بازار را دچار نوسان کرده است.

نقاشی حرفه‌ای جهت تعمیر خودروهای ولوو

اتاق رنگ کوره‌ای تعمیرگاه مرکزی داتیس دارای فضایی کاملا ایزوله است که باعث می‌شود مولکول‌های رنگ بدون تاثیر از عوامل محیطی به‌صورت یکنواخت روی قطعه یا بدنه قرار بگیرد.