اصناف متخلف قم 190 میلیارد ریال جریمه شدند

اصناف متخلف استان قم در چهل روز گذشته بیش از 190 میلیارد ریال جریمه شدند.مطالب مرتبط

صنوف کهگیلویه بیش از یک میلیارد ریال جریمه شدند

یاسوج - ایرنا - رئیس اتاق اصناف کهگیلویه گفت: صنوف متخلف شهرهای دهدشت، چرام و لنده در سه ماه گذشته یک میلیارد و 90 میلیون ریال جریمه شدند.

متخلفان اقتصادی ایلام 40 میلیارد ریال جریمه شدند

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان ایلام گفت: در 9 ماه گذشته متخلفان اقتصادی در استان کرمانشاه 40 میلیارد ریال جریمه شدند.

جریمه ۲۵۶ میلیون تومانی اصناف در شهرستان رزن

رزن - رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان رزن اظهار داشت: اصناف متخلف این شهرستان به پرداخت ۲۵۶ میلیون تومان جزای نقدی محکوم شده اند.

محکومیت ۲۵ میلیاردی متخلف ارزی در اصفهان

مدیرعامل یک شرکت خصوصی با تخلف ارزی در اصفهان به ۲۵ میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه ۴ میلیارد ریالی شرکت سازنده شناورهای دریایی در بندرعباس

بندرعباس - معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان هرمزگان گفت: یک شرکت سازنده شناور بیش از ۴ میلیارد ریال جریمه شد.

121 متخلف در سبزوار به تعزیرات حکومتی معرفی شدند

سبزوار- ایرنا- رئیس اتاق اصناف سبزوار گفت: 121 واحد صنفی متخلف در این شهرستان به دلیل گرانفروشی، درج نکردن قیمت کالا و عدم صدور فاکتور ظرف دو ماه اخیر به تعزیرات حکومتی معرفی شده اند.

جریمه میلیاردی برای راننده "مرسدس بنز" قاچاق

صاحب مرسدس بنز قاچاق در شیراز محکوم به پرداخت ۳ میلیارد و یکصد میلیون ریال جریمه شد.

فارس من| متخلفان حوزه آرد و نان در سیستان و بلوچستان بیش از 887 میلیون ریال جریمه شدند

مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان، با بیان اینکه متخلفان بخش آرد و نان در این استان به میزان 887 میلیون و 244 هزار ریال محکوم شدند، گفت: از همکاری مردم و رسانه‌ها که مشکلات و تخلفات را به دستگاه‌های نظارتی منعکس می‌کنند، قدردانی می‌کنیم.

پرسپولیس و تراکتورسازی به جریمه نقدی محکوم شدند

تهران- ایرنا- کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای خود را درباره دیدار تیم های پرسپولیس و تراکتورسازی صادر کرد که براین اساس هر دو تیم به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه محکوم شده و از بابت تکرار تخلفات تماشاگرانشان به برگزاری بدون تماشاگر تهدید شده اند.

قاچاقچی سیگار در قزوین 670 میلیون ریال جریمه شد

قزوین - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین گفت: عامل قاچاق سه هزار پاکت سیگار خارجی در استان به پرداخت 670 میلیون ریال جریمه محکوم شد.

55 واحد صنفی متخلف در اراک مهر و موم شد

اراک - ایرنا - رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: 55 واحد صنفی متخلف در اجرای طرح نظارت بر اصناف غیرمجاز در شهرستان اراک مهر و موم شد.

سارقان 2 میلیارد ریال اموال مردم مهدیشهر دستگیر شدند

سمنان- ایرنا- فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: باند سه نفره در شهرستان مهدیشهر با کشف سرقت اموالی به ارزش 2 میلیارد ریال، به همت عملیات هماهنگ و ضربتی سبزپوشان نیروی انتظامی شناسایی و متلاشی شد.

محتکر برنج در مراغه به 190 میلیون ریال جریمه محکوم شد

تبریز - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی گفت: محتکر برنج در مراغه به 190 میلیون ریال جریمه و عرضه آن در بازار محکوم شد.

500 میلیارد ریال طلب پیمانکاران راه وشهرسازی زنجان تهاتر شد

زنجان – ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: تاکنون 500 میلیارد ریال از مطالبه پیمانکاران این اداره کل به صورت تهاتر انجام شده که کل طلب آنها حدود 800 میلیارد ریال بود.

دولت 620 میلیارد ریال برای بخش آب هرمزگان اختصاص داد

بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: دولت تدبیر و امید در مجموع 9 هزار میلیارد ریال برای بخش آب کشور اختصاص داده است که 620 میلیارد ریال آن در اختیار استان قرار گرفت که از تنش زیادی که می توانست رخ دهد جلوگیری شد.

1500 میلیارد ریال به تجهیز هنرستان ها تخصیص یافت

مشهد - ایرنا - مدیرکل دفتر آموزش ‌های فنی و حرفه‌ ای وزارت آموزش و پرورش گفت: 600 میلیارد ریال از بودجه سال گذشته و 900 میلیارد ریال از بودجه امسال برای خرید بخشی از تجهیزات هنرستان های کشور اختصاص یافت.

بوشهر| 66 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان تنگستانی پرداخت شد

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی از پرداخت 66 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان تنگستانی خبرداد و گفت: 11 میلیارد ریال به مددجویان روستایی و 50 میلیارد ریال از محل تسهیلات عشایری به مددجویان در تنگستان پرداخت شده است.

خبر‌های کوتاه بخش خبری ۲۰ بیست و چهارم آذر ۹۷+ فیلم

اعلام مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد، اصلاح قیمت لبنیات، ثبت دو درخت چنار در فهرست آثار ملی، اختصاص ۱۵ میلیارد ریال به دهیاری‌ها و جریمه میلیونی عامل قاچاق سیگار را در این بسته ببینید.

جریمه ۱۰۰میلیون ریالی سپاهان

در پی فحاشی هواداران، تیم سپاهان ۱۰۰میلیون ریال جریمه نقدی شد.

2 شکارچی متخلف قوچ در شوشتر دستگیر شدند

اهواز - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شوشتر گفت: 2 شکارچی متخلف قوچ با تلاش محیط بانان ظرف مدت 24 ساعت در شوشتر شناسایی و دستگیر شدند.