جزئیات تازه از ماجرای تست خون از دانش‌آموزان یک مدرسه

جزئیات جدیدی از ماجرای روز گذشته که مردی با کاور هلال‌احمر وارد مدرسه‌ای در قزوین شده بود و به تست خون از دانش‌آموزان اقدام کرده بود منتشر شد.مطالب مرتبط

عزل و بازداشت در ماجرای آزار و اذیت دانش‌آموزان دبستانی در اصفهان

در پی وقوع حادثه آزار و اذیت جنسی تعدادی از دانش‌آموزان دبستانی در شهر اصفهان و اعتراض خانواده‌ها به این مسئله، مدیر ناحیه 4 آموزش‌وپرورش اصفهان گفت: تمام کادر مدرسه خانم هستند و متهم اصلی نایب رئیس انجمن اولیا و مربیان بود.

جزئیات ماجرای دانش آموز اهوازی که سوزن را قورت داد

اهواز - جزئیات ماجرای دانش آموز اهوازی که سوزن را قورت داد از سوی مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان تشریح شد.

چوب معلم؛ از مکتب تا مدرسه

همدان - ایرنا - تنبیه فیزیکی دانش آموزان از گذشته در سیستم آموزشی وجود داشته است و امری عادی به حساب می آمد؛ اما امروز نقشی در تربیت دانش آموزان ندارد به گونه ای که تنبیه یکی از دانش آموزان همدانی اتفاقی عجیب قلمداد شد و مورد هجمه رسانه ها قرار گرفت.

چوب معلم؛ از مکتب تا مدرسه

همدان- ایرنا- تنبیه فیزیکی دانش آموزان از گذشته در سیستم آموزشی وجود داشته است و امری عادی به حساب می آمد؛ اما امروز تنبیه نقشی در تربیت دانش آموزان ندارد به گونه ای که تبیه یکی از دانش آموزان همدانی اتفاقی عجیب قلمداد شد و مورد هجمه رسانه ها قرار گرفت.

طرح «خانه و مدرسه» چیست؟

معاون امور پیشگیری اداره کل بهزیستی استان قزوین گفت: بهزیستی برای آموزش و فرهنگ‌سازی پیشگیری از اعتیاد در نوجوانان طرح «خانه و مدرسه» را اجرا می‌کند که طی آن به همراه اولیاء دانش‌آموزان و خود دانش‌آموزان میزگردی تشکیل و گروه را به چالش می‌کشانیم، یک روانش

دانش آموزان بهترین سفیر برای بیان اهمیت آب

امروز دانش آموزان مدرسه ابتدائی دماوند زنجان سفیران آب ( این مایه حیات) شدند.

دادستان اصفهان:پزشکی قانونی تجاوزبه دانش‌آموزان را تاییدنکرد

ایرناپلاس-براساس آخرین اخبار از پرونده تعرض به دانش آموزان مدرسه‌ای در اصفهان، قصور مدیرمدرسه در این ماجرا محرز شده،اما با این وجود دادستان اصفهان می گوید تاکنون مستنداتی مبنی بر تجاوز به دانش آموزان به دست نیامده و پرونده فعلا در حد کودک آزاری و تهدید دا

دادستان اصفهان:پزشکی قانونی تجاوزبه دانش‌آموزان را تاییدنکرد

تهران-ایرناپلاس-براساس آخرین اخبار از پرونده تعرض به دانش آموزان مدرسه‌ای در اصفهان، قصور مدیرمدرسه در این ماجرا محرز شده،اما با این وجود دادستان اصفهان می گوید تاکنون مستنداتی مبنی بر تجاوز به دانش آموزان به دست نیامده و پرونده فعلا در حد کودک آزاری و ته

والدین دانش‌آموزان: معلم سه‌شنبه‌ها کلاس نمی‌آید/مسؤولان: تعطیلی کلاس صحت ندارد

والدین دانش‌آموزان پایه پنجم مدرسه ابتدایی سایپا نایسر سنندج با اطلاع به خبرگزاری فارس نسبت به ترک تدریس معلم این مدرسه در یکی از روزهای هفته، اعتراض کردند که با پیگیری این رسانه، آموزش و پرورش اعلام کرد این موضوع صحت ندارد.

جزئیات مصدومیت ۲ دانش آموز رامهرمزی بر اثر ریزش آوار مدرسه

اهواز ـ مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، جزئیات مصدوم شدن دو دانش‌آموز شهرستان رامهرمز به علت ریزش سقف کلاس درس را تشریح کرد.

انتقاد دانش آموزان تهرانی از دستگیری دانش آموزان پاریسی 

دانش آموزان تهرانی با ارسال نامه ای به رئیس جمهور فرانسه، به رفتارهای توهین آمیز پلیس این کشور با دانش آموزان فرانسوی اعتراض کردند.

غربالگری سلامت روان دانش آموزان/ 20 میلیارد تومان اعتبار نیاز است

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: نقشه خطرپذیری هر مدرسه تهیه شده است و سنجش روان دانش آموزان در سه حوزه انجام می‌شود.

برخورد با عوامل تنبیه دانش‌آموز همدانی/مدیر مدرسه برکنار شد

همدان - مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: در پی تنبیه یکی از دانش‌آموزان مدرسه شهیدمقصودی همدان معلم تعلیق و مدیر و معاون مدرسه برکنار شدند.

جزئیات تنبیه دانش آموز ماهشهری/ ارجاع معاون مدرسه به هیئت بدوی

اهواز ـ مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان جزئیات تنبیه دانش آموز ماهشهری را تشریح کرد.

توضیحات دادستان اصفهان درباره به تجاوز دانش‌آموزان در یک مدرسه ابتدایی

دادستان عمومی و انقلاب استان اصفهان از تشکیل پرونده قضایی برای متجاوز به دانش‌آموزان اصفهانی خبر داد.

سردی کلاس دانش آموزان راز و جرگلان را فراری داد

بجنورد-ایرنا- مدیر آموزش و پرورش راز و جرگلان گفت: شمار زیادی از دانش آموزان یک دبیرستان دخترانه روستایی این شهرستان، امروز به علت نبود وسایل گرمایشی، از حضور در مدرسه خودداری کردند.

سردی کلاس دانش آموزان راز و جرگلان را فراری داد

بجنورد-ایرنا- مدیر آموزش و پرورش راز و جرگلان گفت: شمار زیادی از دانش آموزان یک دبیرستان دخترانه روستایی این شهرستان، روز شنبه به علت نبود وسایل گرمایشی، از حضور در مدرسه خودداری کردند.

اجرای طرح شهردار مدرسه در 10 مدرسه یزد

استفاده از دانش آموزان در بررسی مشکلات محلات و کمک به ارتقاء مدیریت شهری از اهداف اجرای این طرح است.

دانش‌آموز متأهل از مدرسه اخراج نمی‌شود

سرپرست معاونت آموزش و پرورش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: دانش‌آموزان متأهل از مدرسه اخراج نمی‌شوند و امکان تحصیل آنها به چند روش فراهم است.

ضرورت زنگ تداوم در مدرسه جهادی خواندن

اقدامی فرهنگی مانند ایجاد مدرسه جهادی خواندن زمانی می‌تواند ثمربخش باشد که تداوم یابد و هنرجویان و دانش آموزان شرکت کننده در کلاس های مختلف این مدرسه دروس تکمیلی را سپری کنند.