جزئیات تازه از ماجرای تست خون از دانش‌آموزان یک مدرسه

جزئیات جدیدی از ماجرای روز گذشته که مردی با کاور هلال‌احمر وارد مدرسه‌ای در قزوین شده بود و به تست خون از دانش‌آموزان اقدام کرده بود منتشر شد.مطالب مرتبط

جزئیات تازه از ماجرای تست خون از دانش‌آموزان یک مدرسه

جزئیات جدیدی از ماجرای روز گذشته که مردی با کاور هلال‌احمر وارد مدرسه‌ای در قزوین شده بود و به تست خون از دانش‌آموزان اقدام کرده بود منتشر شد.

دانش آموزان مدرسه ادب تهران 24 خانه در مشگین شهر ساختند

اردبیل - ایرنا - سرپرست اردوی جهادی دانش آموزان مدرسه ادب تهران گفت: دانش آموزان این مدرسه در مدت 6 سال حضور در مشگین شهر 24 باب منزل مسکونی برای نیازمندان این شهرستان احداث کردند.

جزئیات خون‌گیری مشکوک از دانش‌آموزان دختر یک مدرسه در قزوین

یک مسئول در هلال احمر جزئیاتی از خون گیری مشکوک دانش‌آموزان دختر یک مدرسه در تاکستان قزوین ارائه داد.

اندر حکایت خونگیری دانش‌آموزان سما تاکستان توسط ناشناس/مقصر کیست؟

فارس از ماجرای خونگیری دانش‌آموزان دختر مدرسه سما تاکستان توسط یک جوان ناشناس و اقدامات مسؤولان قزوین در این زمینه گزارش می‌دهد.

حضور دانش آموزان در طرح پیاده از خانه تا مدرسه

طرح پیاده از خانه تا مدرسه با حضور پرشور دانش آموزان مقطع ابتدایی در ۳۲ مدرسه شیراز و ۱۵۰ مدرسه فارس اجرا شد .

خون گیری مشکوک از دانش آموزان دختر یک مدرسه در تاکستان

قزوین- خون گیری مشکوک از دانش آموزان یک مدرسه در تاکستان موجب تحصن خانواده دانش‌آموزان شد.

قصه پرغصه سوء مدیریت

فرماندار شهرستان تاکستان گفت: جوانی که عضویت وی از سوی هلال‌احمر تکذیب شده به بهانه غربالگری سلامت دانش‌آموزان دخترانه متوسطه اول مدرسه سما با سهل‌انگاری مدیر مدرسه و بدون توجه به قوانین و آیین‌نامه‌های حراستی مرتبط، به تست قند خون دانش آموزان دختر این مر

کاهش تعارضات شیوه‌های تربیتی با تعامل اولیاء و مربیان

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گفت: مدرسه و خانواده دو نهاد مهم در تربیت دانش‌آموزان است و تعامل مدرسه و والدین باعث شکوفایی استعدادها و سرمایه‌های عظیم کشور می شود.

دانش آموزان با دوچرخه و یا پیاده به مدرسه رفت و آمد کنند

تهران-ایرنا- معاون حمل‌و نقل و ترافیک شهرداری تهران درمراسم امضای تفاهم‌نامه ترویج و توسعه دوچرخه‌سواری دانش‌آموزان بامعاون وزیر آموزش‌و پرورش گفت که باید دانش آموزان آموزش ببیند با دوچرخه یا پای پیاده به مدرسه رفت‌وآمد کنند تا هوای شهر سالم باشد.

دانش آموزان با دوچرخه و یا پیاده به مدرسه رفت و آمد کنند

تهران-ایرنا- معاون حمل‌و نقل و ترافیک شهرداری تهران درمراسم امضای تفاهم‌نامه ترویج و توسعه دوچرخه‌سواری دانش‌آموزان بامعاون وزیر آموزش‌و پرورش گفت که باید دانش آموزان آموزش ببیند با دوچرخه یا پای پیاده به مدرسه رفت‌وآمد کنند تا هوای شهر سالم باشد.

تعامل اولیا و مربیان عامل کاهش تعارض در شیوه‌های تربیتی

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان گفت: مدرسه و خانواده دو نهاد مهم در تربیت دانش آموزان است و هم راستا نبودن شیوه‌های تربیتی تاثیرات سویی در دانش آموزان خواهد داشت و هم راستایی این دو نهاد در تربیت دانش آموزان از اهمیت بسزایی برخوردار است.

اولیای 2 تن از دانش آموزان مدرسه معین تفهیم اتهام شدند

تهران- ایرنا- در حادثه کودک آزاری در مدرسه معین تهران و به دنبال شکایت ناظم این مدرسه (متهم) از بین 6 ولی دانش آموز شاکی، اولیای دو تن دیگر از دانش آموزان به شعبه بازپرسی دادسرای ارشاد احضار و با حضور در دادسرا، تفهیم اتهام شدند.

تعامل اولیاء و مربیان موجب کاهش تعارض در شیوه های تربیتی می شود

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: مدرسه و خانواده دو نهاد مهم در تربیت دانش آموزان هستند و تعامل مدرسه و والدین باعث شکوفایی استعدادها و سرمایه های عظیم کشور می شود.

چند و چون خون گیری مشکوک از دانش آموزان مدرسه ای در تاکستان

قزوین – ایرنا – روز گذشته خون گیری مشکوک فردی از دانش آموزان یک مدرسه دخترانه بنام سما در تاکستان نگرانی والدین آنان و همچنین افکار عمومی را در پی داشت.

والدین دانش آموزان مدرسه سماء تاکستان نگران نباشند

قزوین- رئیس شبکه بهداشت شهرستان تاکستان گفت: والدین دانش آموزان مدرسه سماء هیچ گونه نگرانی نداشته باشند.

خون‌گیری با سرنگ مشترک از دانش‌آموزان تاکستان/خوشبختانه هیچ نوع آلودگی منتقل نشد

روز سه‌شنبه گذشته شخصی با هویت "س.جلیلوند" با مراجعه به یک مدرسه در تاکستان خود را کارمند هلال احمر معرفی و با ارایه نامه اداره هلال احمر و کارت شناسایی از مدیر مدرسه می‌خواهد از دانش آموزان و پرسنل جهت انجام آزمایشات خون‌گیری نماید.]]>

نخستین مدرسه دانش آموزان دختر اُتیستیک در پایتخت افتتاح شد

تهران-ایرنا- نخستین مدرسه دانش آموزان دختر اُتیستیک( دارای اختلالات عصبی ) با نام «فرشتگان آسمانی» در منطقه 2 پایتخت با حضور معاون سازمان آموزش و پرورش استثنایی افتتاح شد.

معاون ‌وز‌یر‌ آموزش و پرورش: ‌28 هزار مدرسه در سراسر ایران پذیرای دانش‌آموزان پناهنده با هر تابعیتی شدند

معاون امور بین‌الملل وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه هیچ کجای دنیا مانند ایران از تحصیل دانش‌آموزان اتباع خارجی استقبال نمی‌کنند، گفت: ‌28 هزار مدرسه در سراسر ایران پذیرای دانش‌آموزان پناهنده با هر تابعیتی شدند.

نخستین مدرسه دانش آموزان دختر اُتیستیک در پایتخت افتتاح شد

تهران-ایرنا-نخستین مدرسه دانش آموزان دختر اُتیستیک با نام «فرشتگان آسمانی» در منطقه 2 پایتخت با حضور معاون سازمان آموزش و پرورش استثنایی افتتاح شد.

خون گیری مشکوک از دانش آموزان یک مدرسه در تاکستان

فردی که خودسرانه در پوشش نیروی هلال احمر اقدام به خونگیری از دانش آموزان یکی از مدارس تاکستان کرده بود دستگیر شد.