به‌دنبال ملی کردن پلتفرم‌های فضای مجازی هستیم/پشت‌پرده مجهول و مبهم پیام رسان‌ها

دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور گفت: در حال حاضر به دنبال ملی کردن پلتفرم‌های فضای مجازی هستیم زیرا ضریب نفوذ در دنیا و منابع اقتصادی کافی نداریم و این برنامه ای است که طی آن مردم را از سلطه غربی فضای مجازی خارج کنیم.مطالب مرتبط

به‌دنبال ملی کردن پلتفرم‌های فضای مجازی هستیم/پشت‌پرده مجهول و مبهم پیام رسان‌ها

دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور گفت: در حال حاضر به دنبال ملی کردن پلتفرم‌های فضای مجازی هستیم زیرا ضریب نفوذ در دنیا و منابع اقتصادی کافی نداریم و این برنامه ای است که طی آن مردم را از سلطه غربی فضای مجازی خارج کنیم.

به‌دنبال ملی کردن پلتفرم‌های فضای مجازی هستیم

دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور گفت: در حال حاضر به دنبال ملی کردن پلتفرم‌های فضای مجازی هستیم زیرا ضریب نفوذ در دنیا و منابع اقتصادی کافی نداریم و این برنامه است که طی آن مردم را از سلطه غربی فضای مجازی خارج کنیم.

لایه ارتباطی کشور در معرض تهاجم است

ساری-ایرنا- دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور گفت: تقریبا صد درصد مردم ایران کاربران فضای مجازی و پیام رسان ها هستند، بنابراین در حوزه لایه ارتباطی کشور با توجه به بیگانه بودن این پیام رسان ها در معرض تهاجم هستیم.

بجنورد| سیاست‌های دولت در خصوص فضای مجازی "مبهم" است

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان شمالی گفت: سیاست مبهم دولت در فضای مجازی، فعالان فضای مجازی را در دوگانگی قرار داده است.

رسانه ها پیام رسان همایش پیاده روی اربعین باشند

کرمان - ایرنا - قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به اینکه دشمن از برگزاری همایش پیاده روی اربعین هراس دارد گفت: رسانه ها و شبکه مجازی با تمام ظرفیت با حضور ارتش 20 میلیونی سایبری در درون کشور پیام رسان این حرکت الهی و عاشورایی در دنیا باشند

فراخوان تولید آثار فرهنگی با موضوع پیاده روی اربعین

مردم می توانند آثار فرهنگی هنری خود با موضوع پیاده روی اربعین را در فضای مجازی (پیام رسان سروش ) ارسال کنند.

همدان|مردم اخبار ویژه سلامت را از پیام رسانان سلامت دریافت کنند

رئیس شورای پیام رسان سلامت استان همدان گفت: هدف از تشکیل شورای پیام‌رسان استان همدان افزایش سرعت خبررسانی و گسترش ارتقای کیفیت اطلاعات و پیام های ارائه شده به مردم است

شهرداری سمنان به دنبال اجرایی کردن شهر هوشمند است

شهردار سمنان با اشاره به اینکه باید از بستر فضای مجازی برای توسعه مفاهیم فرهنگی و افزایش سطح فرهنگ مطالعه جامعه بهره برد گفت: شهر هوشمند که شهرداری سمنان به دنبال آن است فرصتی مغتنم برای تحقق این هدف مهم است.

کنشگران سیاسی فضای مجازی به محیط واقعی نزدیک شوند

عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران ضمن پرداختن به مبحث کنش سیاسی در فضای مجازی، بر این نکته تاکید کرد که فضای مجازی در ایران به جای ساختن پل، دیوارهایی را ایجاد کرده است.

پیام‌رسان لاین ارز دیجیتالی خود را عرضه کرد

اپلیکیش پیام‌رسان لاین برای نخستین بار ارز رمزنگاری شده خود را تحت عنوان بیت باکس در یک صرافی عرضه کرد.

بازار نیکشهر از فضای مجازی تا واقعیت

در چند روز اخیر با انتشار تصاویری، افرادی در فضای مجازی مدعی شده بودند که بازار نیکشهر تعطیل است ، اما همکاران رییسی که در جمع بازاریان موضوع رو جویا شد اونها این مطلب رو یک شایعه دیگر از فضای مجازی می دانستند .

فروش طلا در فضای مجازی قانونمند می‌شود

سخنگوی اتحادیه کسب و کار‌های فضای مجازی: ضوابط رسته فروش طلا در فضای مجازی تدوین می‌شود.

سیاست دادستانی در فضای مجازی تغییر نمی کند

تهران- ایرنا- سرپرست معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور گفت: تغییری در سیاست های فضای مجازی با حضور من در این سمت ایجاد نمی شود.

بیشترین آسیب‌های جوانان در حوزه فضای مجازی است

قم - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم با انتقاد از بی‌توجهی به تهدیدهای فضای مجازی، گفت: عمده آسیب‌هایی که جوانان و جامعه متحمل می‌شوند در حوزه فضای مجازی است.

دلیل اختلال سراسری در پیام رسان تلگرام

تلگرام دچار اختلال و دسترسی کاربران به آن قطع شده است از این رو این پیام رسان در پیامی توئیتری علت اختلال را اعلام کرد.

چرا وزیر ارتباطات با پیام‌رسان‌های بومی مشکل دارد + ویدئو

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مواجهه با سؤالی درباره چرایی مشکلش با توسعه پیام‌رسان‌های بومی، به دفاع از دیدگاه خود پرداخت.

لزوم حفظ وحدت مردم و مسئولان در فضای مجازی

حفظ وحدت مردم و مسئولان و پیشگیری از تفرقه افکنی در فضای مجازی از اقدامات «معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور» است.

تشریح برنامه‌های سرپرست معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور

سرپرست معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور خطاب به نخبگان فضای مجازی و همه کسانی که دغدغه تولیدات ملی در این فضا را دارند، آمادگی خود برای حمایت از ایده‌های جدید و ملی به ویژه در بحث شبکه‌های اجتماعی داخلی را اعلام کرد.]]>

پیام‌رسانی از مهم‌ترین رسالت‌های حوزه علمیه است

گرگان- نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: طلبه ها با علم و دانشی که کسب می کنند باید در جامعه پیام رسان باشند و پیام خدا را به گوش انسان ها برسانند.

راه‌اندازی موکب مجازی و سه بالن برای بهبود ارتباطات اربعین

دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور از راه‌اندازی موکب مجازی برای ساماندهی فعالیت‌های فرهنگی و محتوایی و به اشتراک‌گذاری آن‌ها در فضای مجازی در ایام راهپیمایی اربعین حسینی(ع) خبر داد.