«بمب خبری» جدید از حادثه خاشقچی در کنسولگری عربستان

افشاگر معروف به مجتهد می‌گوید پلیس ترکیه مدرک جدیدی از حادثه ناپدید شدن روزنامه‌نگار عربستانی در کنسولگری سعودی در استانبول به دست آورده که «بمب خبری» است.مطالب مرتبط

«بمب خبری» جدید از حادثه خاشقچی در کنسولگری عربستان

افشاگر معروف به مجتهد می‌گوید پلیس ترکیه مدرک جدیدی از حادثه ناپدید شدن روزنامه‌نگار عربستانی در کنسولگری سعودی در استانبول به دست آورده که «بمب خبری» است.

کشف سرنخ های جدید از قتل جمال خاشقچی

تهران – ایرنا – شبکه خبری الجزیره چهارشنبه شب به نقل از دفتر دادستان ترکیه گزارش داد: نمونه های به دست آمده در اقامتگاه سرکنسول عربستان در استانبول با نمونه های به دست آمده از جمال خاشقچی در کنسولگری عربستان مطابقت دارد.

پربیننده‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در پنجشنبه 19 مهرماه

چهره‌های مشهور با کمک‌های مردمی زلزله کرمانشاه چه کردند؟ «بمب خبری» جدید از حادثه خاشقچی در کنسولگری عربستان، سایه شبح ایرانی روی کاخ صدام، ترامپ: کشورهایی را که از ایران نفت بخرند زیر نظر خواهیم داشت و برای حل مشکل نظام بانکی، نقدینگی، اشتغال و تورم تصم

تیم بررسی سرنوشت خاشقچی وارد کنسولگری عربستان در استانبول شد

آنکارا - ایرنا - تیم تفحص و بررسی سرنوشت «جمال خاشقچی» روزنامه نگار ناپدید شده در کنسولگری عربستان سعودی در استانبول در چارچوب کار گروه مشترک عربستان و ترکیه، وارد این ساختمان شد.

جزئیات تازه از «قتل خاشقچی»؛ نمونه فاضلاب کنسولگری و ساعت «اپل» سرنخ‌های مهم پرونده

پایگاه «میدل ایست آی» به نقل از منابع مطلع نوشته بازپرس‌های ترکیه‌ای اکنون مدارک کافی برای اثبات قتل خاشقچی در کنسولگری عربستان را در اختیار دارد.

ساعت هوشمند خاشقچی درباره ناپدید شدن او چه می گوید؟

تهران - ایرنا - پایگاه خبری اسلیت می نویسد که ساعت مچی جمال خاشقچی با یکی از گوشی های تلفن همراه او هماهنگ شده بود و این مساله شاید به محققان در یافتن سرنخی از سرنوشت او در کنسولگری عربستان در ترکیه کمک کند.

رسانه ترک: اسامی پنج عامل قتل خاشقچی مشخص شد

آنکارا- ایرنا- سایت اینترنتی 'خبر.7 ' ترکیه طی خبری فوری اعلام کرد: اسامی پنج نفر از عاملان اصلی قتل جمال خاشقچی روزنامه نگار سعودی در کنسولگری عربستان در استانبول مشخص شده است.

سایت لبنانی: خاشقچی دو دهه پیش افسر اطلاعات عربستان بود

یک پایگاه خبری لبنانی نوشت، جمال خاشفچی، روزنامه‌نگار سعودی که از پس از ورود به کنسولگری عربستان در ترکیه ناپدید شده، دو دهه پیش، افسر اطلاعات عربستان بوده است.

بحران خاشقچی و درخواست کمک عربستان از امارات؛ چند مقام سعودی «فدا» می‌شوند

یک وبگاه خبری تحلیلی عربی نوشت که ولی‌عهد عربستان سعودی در پرونده روزنامه‌نگار ناپدید شده در ترکیه و متهم بودن کنسولگری سعودی به کشتن او، خواستار کمک از ولی‌عهد ابوظبی شده است.

آل سعود بازنده اصلی ناپدید شدن خاشقچی است

آنکاراـ ایرناـ یاسین آکتای مشاور اردوغان و معاون حقوق بشر حزب حاکم عدالت و توسعه ترکیه گفت: آل سعود بازنده اصلی حادثه مفقود شدن جمال خاشقچی روزنامه نگار ناپدید شده در ساختمان کنسولگری عربستان سعودی در استانبول است.

آخرین گمانه زنی کارشناسان سیاسی ترک درباره سرنوشت خاشقچی

آنکارا ـ ایرنا ـ چگونگی ناپدید شدن 'جمال خاشقچی' روزنامه نگار سعودی، ربایش و یا قتل وی پس از مراجعه به کنسولگری عربستان در استانبول، همچنان سوژه داغ و موضوع محوری گمانه زنی کارشناسان سیاسی ترک در رسانه های خبری ترکیه است و لحظه به لحظه بر حساسیت و

سناریوهای احتمالی برای تبرئه ولیعهد عربستان در پرونده خاشقچی

با به دست آمدن مدارک غیر قابل انکار مبنی بر شکنجه و کشته شدن جمال خاشقچی در کنسولگری عربستان در استانبول، به نظر می رسد ریاض با وقت کشی در حال طراحی سناریوهایی برای تبرئه محمدبن سلمان از این جنایت است.

آمریکا با ولیعهد عربستان درباره قتل خاشقچی مماشات می کند

تهران - ایرنا - به رغم وجود شواهد عینی درباره قتل وحشتناک 'جمال خاشقچی' روزنامه نگار منتقد عربستان در کنسولگری این کشور در ترکیه، مقامات کاخ سفید هنوز هم با ریاض مماشات می کنند.

سرنوشت خاشقچی همچنان موضوع داغ محافل سیاسی ترکیه است

آنکاراـ ایرناـ خبر ناپدید شدن 'جمال خاشقچی' روزنامه نگار مشهور سعودی پس از مراجعه به کنسولگری عربستان در استانبول همچنان در صدر اخبار رسانه های خبری قرار دارد و این موضوع، محور بحث در محافل سیاسی ترکیه است.

پلیس ترکیه کنسولگری عربستان در استانبول را 9 ساعت جستجو کرد

آنکارا - ایرنا - تیم تفحص و بررسی سرنوشت «جمال خاشقچی» روزنامه نگار ناپدید شده در کنسولگری عربستان سعودی در استانبول در چارچوب کار گروه مشترک عربستان و ترکیه، وارد این ساختمان شد و 9 ساعت به جستجو پرداخت.

آخرین اطلاعات درباره سرنوشت خاشقچی

پس از گذشت ۱۳ روز از مفقود شدن «خاشقچی» روزنامه نگار منتقد آل سعود، همچنان اجازه ورود بازرسان به کنسولگری عربستان در استانبول داده نمی‌شود.

آخرین اطلاعات درباره سرنوشت خاشقچی

پس از گذشت سیزده روز از مفقود شدن خاشقچی روزنامه نگار منتقد آل سعود، همچنان اجازه ورود بازرسان به کنسولگری عربستان در استانبول داده نمی شود.

رد درخواست بازرسی فنی کنسولگری عربستان در استانبول

آنکارا- ایرنا- مقامات ریاض درخواست پلیس ترکیه برای بازرسی فنی ساختمان کنسولگری و اقامتگاه سرکنسول عربستان سعودی در استانبول را که به منظور تعیین سرنوشت جمال خاشقچی ارائه شده بود، رد کردند.

دادستانی ترکیه از کارکنان کنسولگری عربستان بازجویی می کند

آنکارا - ایرنا - مولود چاووش ‌اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه اعلام کرد: دادستانی ترکیه از هر فردی که در کنسولگری عربستان سعودی صلاح بداند در خصوص جمال خاشقچی بازجویی خواهد کرد.

توضیحات نامزد خاشقچی از روز حادثه

نامزد روزنامه‌نگار سعودی که از زمان مراجعه به کنسولگری کشورش در استانبول، ناپدید شده می‌گوید، نامزدش تردید نداشت که «داخل کنسولگری برای او امن نیست».