2 هکتار از اراضی قمیشلو رفع تصرف شد

اصفهان - ایرنا - رئیس اداره پارک ملی و پناهگاه حیات وحش قمیشلو گفت: از ابتدای امسال تاکنون حدود 2 هکتار از اراضی تصرف شده این منطقه با حکم مراجع قضایی آزاد شده است.مطالب مرتبط

بیش از 44 هکتار از اراضی ملی ماکو رفع تصرف شد

ارومیه - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری ماکو گفت: بیش از 44 هکتار از اراضی ملی این شهرستان طی سال جاری رفع تصرف شد.

رفع تصرف ۱۰۰ هکتار از اراضی ملی در شهرستان دلگان

زاهدان - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از رفع تصرف ۱۰۰ هکتار از اراضی ملی در شهرستان دلگان خبر داد.

بیش از 2 هکتار از اراضی ملی استان تهران رفع تصرف شد

تهران- ایرنا- فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان تهران گفت: بیش از 2 هکتار اراضی ملی این استان به ارزش حدود 11میلیارد تومان رفع تصرف شد.

رفع تصرف بیش از ۲ هکتار اراضی ملی استان تهران

تهران- فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان تهران از رفع تصرف بیش از ۲ هکتار اراضی ملی استان تهران در امامزاده داود(ع) و کن خبر داد.

47 هکتار از اراضی جنوب تهران رفع تصرف شد

تهران- ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ورامین گفت: 47هکتار اراضی ملی واقع در بخش جوادآباد این شهرستان به ارزش بیش از 4 میلیارد تومان رفع تصرف شد.

109 هکتار از اراضی ملی کردستان خلع ید شد

سنندج - ایرنا - رئیس اداره حقوقی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری کردستان گفت: در بهمن ماه امسال 109 هکتار از اراضی ملی و طبیعی این استان با حکم قضایی رفع تصرف شده است.

84 هکتار از اراضی ملی در سبزوار رفع تصرف شد

رفع تصرف ۱۱۰ هکتار از اراضی حریم رودخانه بشار یاسوج

بیش از 33 هزار متر مربع اراضی نیشابور رفع تصرف شد

مشهد- ایرنا- رئیس اداره راه و شهرسازی نیشابور گفت: از ابتدای امسال 33 هزار و 500 متر مربع از اراضی ملی این شهر رفع تصرف شده است.

تجهیز 120هزار هکتار اراضی به آبیاری نوین

تجهیز اراضی کشاورزی به سیستمهای آبیاری نوین یکی از راهکارهای کمک به احیای دریاچه ارومیه است و تاکنون حدود 120 هزار هکتار از اراضی استان به این سیستمها تجهیز شده است.

تجهیز 120هزار هکتار اراضی به آبیاری نوین

تجهیز اراضی کشاورزی به سیستمهای آبیاری نوین یکی از راهکارهای کمک به احیای دریاچه ارومیه است و تاکنون حدود 120 هزار هکتار از اراضی استان به این سیستمها تجهیز شده است.

5000 هکتار از اراضی محیط زیست در اردبیل واگذار شد

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل گفت: طرح بازنگری اراضی تحت مدیریت حفاظت محیط زیست استان اجرا و با اجرای این طرح در 93 هزار هکتار از اراضی استان پنج هزار هکتار از این اراضی به عنوانمسکونی و کشاورزی به اشخاص واگذار شد.

رفع تصرف از پنج‌هزار متر مربع از اراضی حریم رودخانه‌های مریوان

به دستور قضایی، بالغ بر 5 هزار و 500 متر مربع از اراضی حریم رودخانه‌های شهرستان مریوان رفع تصرف شد. ]]>

اجرای عملیات بیابان‌زدایی در ۳۰ هکتار از اراضی بیابانی اردستان

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری اردستان، گفت: حدود ۳۰ هکتار از اراضی بیابانی شهرستان اردستان طرح بادشکن زنده و قلمه‌زنی درخت تاغ با اعتبار ۶۳۰ میلیون ریال از اعتبارات استان اجرا شده است.

10 هزار و 515 هکتار از اراضی استان ایلام به کشت کلزا اختصاص یافته است

معاون بهبود تولیدات گیاهی وزارت جهاد کشاورزی از کشت کلزا در 10 هزار و 515 هکتار از اراضی استان ایلام خبر داد.

واگذاری ۳۲ هکتار از اراضی پردیسان به ساکنان سکونت‌گاه‌های غیر رسمی

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ۳۲ هکتار اراضی در پردیسان قرار است در اختیار ساکنان سکونت‌گاه‌های غیر رسمی قرار بگیرد تا شرایط خوبی را در تأمین مسکن برای آنها به وجود آورد.

اردبیل|برخورد با متصرفان اراضی ملی تشدید می‌شود

دادستان شهرستان پارس‌آباد گفت: امیداوریم با تلاش و همت ادارات و نهادهای مربوطه در روزهای پایانی سال شاهد تصرف اراضی دولتی و ملی توسط برخی افراد سودجو نباشیم و در غیر این صورت با متخلفان برخورد جدی خواهیم داشت.

تجهیز بیش از یک میلیون هکتار اراضی به سامانه‌های نوین آبیاری

وزیر جهاد کشاورزی از تجهیز بالغ بر یک میلیون هکتار اراضی به سامانه‌های نوین آبیاری در پنج سال گذشته خبر داد.

عملیات مالچ پاشی یکهزار هکتار از اراضی فهرج آغاز شد

کرمان - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان گفت: عملیات مالچ پاشی یکهزار هکتار از اراضی شهرستان فهرج در راستای ایجاد امنیت زیستی آغاز شد.

185 هزار هکتار از اراضی قزوین به کشت پاییزه اختصاص یافت

قزوین - ایرنا - مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی قزوین گفت: در سال زراعی جاری 185 هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان به کشت محصولات پاییزه اختصاص یافت.