2 هکتار از اراضی قمیشلو رفع تصرف شد

اصفهان - ایرنا - رئیس اداره پارک ملی و پناهگاه حیات وحش قمیشلو گفت: از ابتدای امسال تاکنون حدود 2 هکتار از اراضی تصرف شده این منطقه با حکم مراجع قضایی آزاد شده است.مطالب مرتبط

2 هکتار از اراضی قمیشلو رفع تصرف شد

اصفهان - ایرنا - رئیس اداره پارک ملی و پناهگاه حیات وحش قمیشلو گفت: از ابتدای امسال تاکنون حدود 2 هکتار از اراضی تصرف شده این منطقه با حکم مراجع قضایی آزاد شده است.

رفع تصرف از 11 هکتار اراضی ملی در یک ماهه گذشته/ انجام 230 عملیات مشترک برای مبارزه با زمین خواری

دادستان کرمان از رفع تصرف از ۱۱ هکتار از اراضی ملی در این استان و ظرف یک ماه گذشته خبر داد.

رفع تصرف بیش از 12 هزار هکتار از اراضی غرب استان

بیش از 12 هزار هکتار از اراضی ملی و منابع طبیعی فریدونشهر رفع تصرف شد.

رفع تصرف از ۱۱ هکتار اراضی ملی در یک ماهه گذشته

دادستان کرمان گفت: در ادامه مبارزه با زمین خواری و حاشیه نشینی در شهر کرمان پس از دستورات قضایی توسط فرماندهی انتظامی شهرستان در یک ماهه گذشته از ۱۱ هکتار اراضی دولتی و ملی شهر کرمان رفع تصرف شد.

رفع تصرف 380 هکتار اراضی دلگان طی دو روز

380 هکتار از اراضی ملی شهرستان دلگان طی دو روز گذشته رفع تصرف شد.

رفع تصرف از ۱۱ هکتار اراضی ملی در یک ماهه گذشته/ انجام ۲۳۰ عملیات مشترک برای مبارزه با زمین خواری

در ادامه مبارزه با زمین‌خواری و حاشیه‌نشینی در شهر کرمان پس از دستورات قضایی توسط فرماندهی انتظامی شهرستان در یک ماهه گذشته از ۱۱ هکتار اراضی دولتی و ملی شهر کرمان رفع تصرف شد.]]>

١6.5 هکتار از زمین های ملی بهاباد، رفع تصرف شد

یزد- ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بهاباد گفت: ١6.5 هکتار از اراضی ملی این شهرستان به همت یگان حفاظت منابع طبیعی استان یزد، رفع تصرف شد.

14،5 هکتار ازجنگلهای پارک ملی دز رفع تصرف شد

دزفول-ایرنا-رئیس پارک ملی دز گفت: در شش ماهه نخست امسال، 14،5 هکتار از جنگلهای منطقه حفاظت شده و پارک ملی دز که توسط افراد سودجو تصرف شده بود خلع ید و رفع تصرف شد.

52 هزار مترمربع اراضی ملی دره شهر رفع تصرف شد

ایلام - ایرنا - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری دره شهر گفت: 52 هزار متر مربع از اراضی ملی این شهرستان در 6 ماهه نخست امسال خلع ید و رفع تصرف شد.

رفع تصرف اراضی دولتی در اصفهان

بیش از 201هزار و 162مترمربع از اراضی دولتی استان رفع تصرف شده است.

823 هزار هکتار اراضی همدان سنددار شدند

همدان- ایرنا- رئیس اداره ممیزی و حدنگاری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری همدان گفت: سند 823هزار هکتار از اراضی منابع طبیعی این استان با هدف تثبیت مالکیت دولت و جلوگیری از سوء استفاده احتمالی از این اراضی دریافت شده است.

اجرای طرح کاداستر در 270 هزار هکتار از اراضی زنجان

طرح کاداستر (قانون جامع حدنگاری) در 270هزار هکتار از اراضی استان زنجان در حال اجراست .

رفع تصرف 5 هکتار زمین ملی در سیرجان

5 هکتار از زمین ملی در سیرجان کرمان رفع تصرف شد.

کاداستر16هزار هکتار از اراضی فیروزکوه تهیه شده است

تهران- ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فیروزکوه گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 16 هزار هکتار از اراضی ملی این شهرستان اصلاح هندسی شده وکاداستر برای آن تهیه شده است.

5 هزار هکتار از اراضی ملی شهرستان ری حدنگاری شد

شهرری ـ ایرناـ رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ری گفت: 5 هزار هکتار از عرصه های اراضی ملی این شهرستان از ابتدای امسال تاکنون حدنگاری شد.

طرح آبیاری تحت فشار در 300 هکتار از اراضی کشاورزی اجرا شد

ارومیه- ایرنا- معاون آب و خاک وزیر جهاد کشاورزی گفت: امسال طرح آبیاری تحت فشار در 300 هزار هکتار از شبکه های مدرن و سنتی اراضی کشاورزی کشور به اتمام رسیده است و به بهره برداران تحویل داده می شود.

رفع تصرف از 4000 مترمربع از اراضی دولتی گلستان

سرپرست معاونت املاک و حقوقی اداره‌کل راه و شهرسازی گلستان گفت: در شش ماهه نخست امسال بیش از 4000 مترمربع از ارضی دولتی رفع تصرف شد.

11هزار تن چغندر قند از اراضی شوط برداشت می شود

ارومیه- ایرنا- فرماندار شوط گفت: امسال در بیش از 220 هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان چغندر قند کشت شده است و بر اساس پیش بینی کارشناسان جهاد کشاورزی 11 هزار تن چغندرقند از این اراضی تولید می شود.

۱۲۶ میلیون هکتار از اراضی کشور درگیر فرسایش آبی است

مدیر کل دفتر آبخیزداری و حفاظت خاک سازمان جنگل‌ها گفت: وضعیت فرسایش آبی در کشور نامناسب است به طوری که در حال حاضر ۱۲۶ میلیون هکتار از اراضی کشور دچار فرسایش آبی است.

افتتاح‌ فاز اول پروژه احیاء 500 هکتار اراضی‌ سرخه‌حصار‌ در قالب کشاورزی

فاز اول و استخر ذخیره آب پروژه احیاء 500 هکتار از اراضی سرخه‌حصار پاکدشت با ظرفیت ۵۰۰ هزار متر مکعب با حضور رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به بهره‌برداری رسید.