حفاظت محیط زیست همدان به کمک شورای شهر می آید

همدان-ایرنا- نماینده همدان در شورای عالی استان ها و نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: یک تفاهم نامه همکاری بین شورای استان‌ و سازمان حفاظت محیط زیست همدان در راستای استفاده از ظرفیت پایگاه های مردمی و ارتقای سطح کیفی حفاظت از محیط زیست امضا شد.مطالب مرتبط

نجات روباه قرمز مصدوم در چهارمحال و بختیاری

مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری گفت: در اقدامی فرهنگی و زیست محیطی یک قلاده روباه قرمز به مأموران حفاظت محیط زیست شهرستان اردل تحویل و جهت ادامه مداوا به اداره کل حفاظت محیط زیست استان منتقل شد.

گشت و کنترل یگان حفاظت محیط زیست در چاه نیمه ها شدت گرفت

زاهدان- ایرنا- سرپرست اداره حفاظت محیط زیست زهک گفت: گشت و کنترل های یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان در منابع ذخیره آب چاه نیمه افزایش یافت.

برنامه گردشگری در همدان تدوین شد

همدان- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست همدان گفت: برنامه عملیاتی گردشگری در مناطق حفاظت شده این استان تهیه و تدوین شده است.

علت کسر اراضی تحت حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری چه بود؟

مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری گفت: تحویل بخشی از اراضی تحت حفاظت محیط زیست استان به منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری براساس اصول علمی و کار کارشناسی بوده است.

آموزش های زیست محیطی برای آموزشیاران نهضت سودآموزی برگزار شد

زاهدان- ایرنا- رئیس اداره حفاظت محیط زیست ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: کارگاه های آموزشی شناخت محیط زیست و لزوم حفاظت از محیط زیست برای آموزشیاران و سوادآموزان نهضت سوادآموزی در این شهرستان برگزار شد.

اجرای طرح بدون کاغذ در سازمان حفاظت محیط زیست

تهران-ایرنا-معاون دفتر فناوری اطلاعات سازمان حفاظت محیط زیست از اجرای طرح بدون کاغذ در سازمان حفاظت محیط زیست به دستور رییس این سازمان خبر داد و گفت: بر اساس ماده 38 قانون برنامه ششم توسعه، تمامی دستگاه های اجرایی مکلف به کاهش مصرف کاغذ و تحقق اهداف برنام

برنامه‌های حفاظت از "یوز آسیایی" تا 5 سال بعد

معاون محیط زیست طبیعی سازمان محیط زیست جزئیات برنامه پنج‌ساله حفاظت از یوز آسیایی را در زیستگاه‌های طبیعی تشریح کرد و گفت: خروج ۵۰ درصدی دام از خارتوران و میاندشت، خروج سگ‌های گله از زیستگاه یوز و گسترش مناطق تحت مدیریت محیط زیست، بخشی از برنامه‌های حفاظت

طرح بدون کاغذ در سازمان حفاظت محیط زیست اجرا می‌شود

معاون دفتر فناوری اطلاعات سازمان حفاظت محیط زیست از اجرای طرح بدون کاغذ در سازمان حفاظت محیط زیست خبر داد.

خروج سگ‌های گله از زیستگاه یوزپلنگ‌ها / بودجه ۴ میلیون دلاری برای نجات یوزها

معاون محیط زیست طبیعی سازمان محیط زیست جزئیات برنامه پنج‌ساله حفاظت از یوز آسیایی را در زیستگاه‌های طبیعی تشریح کرد و گفت: خروج ۵۰ درصدی دام از خارتوران و میاندشت، خروج سگ‌های گله از زیستگاه یوز و گسترش مناطق تحت مدیریت محیط زیست، بخشی از برنامه‌های حفاظت

آموزش نیروی انسانی در اولویت برنامه‌های سازمان محیط زیست

در ابلاغی از سوی رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به تمام واحدهای تابعه سازمان محیط زیست تاکید شده است: تمام آموزش‌های تخصصی، حرفه‌ای، پودمانی و به ویژه محیط زیست، باید در اولویت سایر امور باشد.

آموزش نیروی انسانی در اولویت برنامه‌های سازمان محیط زیست قرار می‌گیرد

در ابلاغی از سوی رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به تمام واحدهای تابعه سازمان محیط زیست تاکید شده است: تمام آموزش‌های تخصصی، حرفه‌ای، پودمانی و به ویژه محیط زیست، باید در اولویت سایر امور باشد.

سنقر تالابی زخمی به محیط زیست سیستان وبلوچستان تحویل داده شد

زاهدان- ایرنا- فرمانده یگان حفاظت اداره کل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: یک بهله سنقر تالابی زخمی توسط دوستداران محیط زیست کشف و برای تیمار و درمان تحویل این اداره کل شد.

برنامه عملیاتی گردشگری در مناطق حفاظت شده استان همدان تدوین شد

همدان - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان از تهیه و تدوین برنامه عملیاتی گردشگری در مناطق حفاظت شده این استان خبر داد.

شناسایی هشت پلنگ نادر در کوه‌های یزد

معاون حفاظت محیط زیست استان یزد گفت: دوربین‌های کنترل امنیت و حفاظت محیط زیست هشت قلاده پلنگ در منطقه کوه بافق را شناسایی کردند .

گربه وحشی در سرباز شکار دوربین های محیط بانان شد

زاهدان- ایرنا- رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سرباز در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: نیروهای یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان در حین گشت و کنترل و پایش زیستگاه های حیات وحش موفق به تصویر برداری از یک قلاده گربه وحشی شدند.

«فنون حفاظت از گونه‌های در خطر انقراض» در زنگ آموزش محیط زیست

سی و یکمین زنگ آموزش کارکنان سازمان حفاظت محیط زیست با اختصاص به موضوع فنون حفاظت از گونه های در خطر انقراض فردا برگزار می‌شود.

هر ۳ تالاب طبیعی همدان با خشکسالی رو به رو هستند

رئیس اداره آموزش و پژوهش اداره کل حفاظت از محیط زیست استان همدان از برگزاری اردوی علمی_آموزشی دبیران مقطع متوسطه با کمک جهاد دانشگاهی و آموزش‌وپرورش خبر داد.

سفر رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به قزوین

سه طرح صنعتی و زیست محیطی با حضور رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به قزوین به بهره برداری می‌رسد.

تفکر سواره محوری در شهر قم به محیط زیست آسیب می زند

قم - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست قم گفت: امروز تفکر قالب در شهر قم مانند سایر شهرهای کشور، اهمیت دادن به سواره و ساخت امکانات مورد نیاز تردد وسایل نقلیه است که این موضوع به محیط زیست آسیب وارد می کند.

بهره‌برداری ازچندین سامانه الکترونیکی در سازمان حفاظت محیط زیست

سرپرست دفتر فناوری اطلاعات سازمان حفاظت محیط زیست، از تکمیل چندین سامانه الکترونیکی و آغاز بکار پروژه های سازمان بدون کاغذ خبر داد.