حفاظت محیط زیست همدان به کمک شورای شهر می آید

همدان-ایرنا- نماینده همدان در شورای عالی استان ها و نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: یک تفاهم نامه همکاری بین شورای استان‌ و سازمان حفاظت محیط زیست همدان در راستای استفاده از ظرفیت پایگاه های مردمی و ارتقای سطح کیفی حفاظت از محیط زیست امضا شد.مطالب مرتبط

حفاظت محیط زیست همدان به کمک شورای شهر می آید

همدان-ایرنا- نماینده همدان در شورای عالی استان ها و نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: یک تفاهم نامه همکاری بین شورای استان‌ و سازمان حفاظت محیط زیست همدان در راستای استفاده از ظرفیت پایگاه های مردمی و ارتقای سطح کیفی حفاظت از محیط زیست امضا شد.

دوستدار حیوانات 2 بال کبک را تحویل محیط زیست داد

تبریز- ایرنا- معاون محیط طبیعی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی گفت: 'میر علی اکبر سادات خیابانی' یکی از شهروندان تبریزی با احساس مسئولیت در قبال حفظ محیط زیست، 2 قطعه کبک گرفتار در دست صیادان غیر مجاز را نجات داده و به یگان حفاظت محیط زیست آذربایج

محیط زیست حاشیه سیاسی ندارد/دانشجویان حامی محیط زیست جایگاه خود را در اسناد بالادستی پیدا کنند

معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اینکه محیط زیست به دلیل نداشتن حاشیه سیاسی می‌تواند ما را به جوامع بین‌المللی پیوند بزند، گفت: در حوزه محیط زیست باید ابتدا منافع ملی را در نظر بگیریم سپس جوامع منطقه‌ای و جهانی را از افکار محیط زی

زیستگاه جدید خفاش های دم موشی و خزندگان در سراوان کشف شد

زاهدان - ایرنا - مدیر کل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: محیط بانان حفاظت محیط زیست سراوان در گشت و کنترل های خود در مناطق صعب العبور منطقه حفاظت شده جنگلی بیرک این شهرستان با همکاری مردم موفق به کشف و شناسایی یک دهنه غار محل زیست خفاش های دم موشی

پیام تسلیت رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در پی شهادت محیط بان گلستانی

درپی شهادت محیط بان استان گلستان،رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، طی پیامی شهادت محیط بان تاج محمد باشقره رابه خانواده او و جامعه محیط زیست کشور تسلیت گفت.

دروس عمومی محیط‌ زیست در تمام رشته‌های غیرمرتبط دانشگاهی گنجانده شود

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در پیامی به گردهمایی باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست جهاد دانشگاهی کشورآورده است: ضروری است دروس عمومی محیط‌ زیست (شناخت و اهمیت محیط‌ زیست) به‌صورت میان‌رشته‌ای در تمام رشته‌های غیر مرتبط در دانشگاه‌ها و سایر مراکز آموزشی (حتی

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست آخرین وضعیت محیط بانان مجروح قمیشلو را جویا شد

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست آخرین وضعیت جسمانی محیط بانان مجروح حفاظت محیط زیست استان اصفهان را که دردرگیری با شکارچیان غیر مجاز در پارک ملی قمیشلو مجروح شده بودند را جویا شد.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: اجرای برنامه‌های احیای تالاب هامون در کوتاه مدت از اولویت‌های کاری سازمان حفاظت محیط زیست است.

آخرین اخبارازتعقیب و گریز شکارچی و ماموران در "قمیشلو"

فرمانده یگان حفاظت از محیط زیست اداره کل محیط زیست استان اصفهان گفت: در تعقیب و گریز شکارچی و ماموران حفاظت از محیط زیست منطقه قمیشلو شکارچی، جان خود را از دست داده و یکی از ماموران نیز از ناحیه پا دچار آسیب دیدگی شده است.

مراسم روز کودک و محیط زیست در سیستان و بلوچستان برگزار شد

زاهدان - مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان از اجرای برنامه های متنوع زیست محیطی در راستای فرهنگ سازی در روز کودک و محیط زیست برای کودکان این استان خبر داد.

نذر علوفه برای آهوان منطقه حفاظت شده باشگل

قزوین- رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تاکستان گفت: خیّر دوستدار محیط زیست یک نیسان یونجه برای آهوان منطقه حفاظت شده باشگل اهدا کرد.

حفاظت از محیط زیست تکلیف حیاتی

مشهد - ایرنا - محیط زیست به عنوان سرمایه ملی و متعلق به نسل امروز و نسلهای آینده امانتی ارزشمند در دستان ماست، امانتی که نیازمند حفاظت و صیانت عمومی بوده و فرهنگ سازی و آموزش در این مسیر ضرورتی فراموش نشدنی است.

عذرخواهی اداره کل حفاظت از محیط‌زیست استان سمنان/ معاون برکنار شد

سمنان - مدیرکل حفاظت از محیط‌زیست استان سمنان پس از یک هفته سکوت بالاخره درباره اتلاف پنج رأس گورخر که قرار بود از توران به پارک ملی منتقل شوند، عذرخواهی کرد.

حمایت از محیط بانان بیشتر می شود

گنبدکاووس - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت سازمان حفاظت محیط زیست با یادآوری خلاهای قانونی در حمایت و صیانت از محیط بانان هنگام ماموریت و مقابله با شکارچیان غیرمجاز مسلح گفت که با تمهیدهایی این نقص جبران می شود.

دستگیری 40 متخلف توسط محیط زیست در فارس

‌روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان فارس اعلام کرد که طی سه روز پایان هفته گذشته، 40 متخلف شکار در شهرستان های مختلف استان توسط ماموران یگان حفاظت آن اداره کل دستگیر شده اند.

یک نیسان علوفه برای آهوان منطقه باشگل نذر شد

قزوین - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تاکستان گفت: خیّر دوستدار محیط زیست یک نیسان یونجه به آهوان منطقه حفاظت شده باشگل اهدا کرد.

صیاد غیر مجاز پرندگان در خواف به دام افتاد

مشهد- ایرنا- رئیس اداره حفاظت محیط زیست خواف گفت: ماموران یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان یک صیاد غیر مجاز پرندگان را شناسایی و دستگیر کردند.

احیای تالاب هامون در کوتاه مدت از اولویت‌های سازمان حفاظت محیط زیست

صبح امروز رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در راستای احیای تالاب هامون و کاهش گرد وغبار منطقه وارد سیستان شد.]]>

سلاح، چوب دو سر بلای محیط‌بان / دولت برای کمبود محیط‌بان فکری کند 

در پی به شهادت رسیدن یکی از محیط‌بانان پارک ملی گلستان در درگیری با شکارچیان غیرمجاز، فرمانده یگان حفاظت محیط زیست با تاکید بر ضرورت بررسی فوری لایحه حمایت از محیط‌بانان در مجلس، کمبود محیط‌بان را مهم‌ترین عامل آسیب‌رسان به محیط‌بانان دانست و گفت: طبق چار

50 هزار کیسه زباله بین موکب داران ایلام توزیع می شود

ایلام - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست ایلام گفت: اربعین امسال حدود 30 تا 50 هزار کیسه زباله توسط اداره کل حفاظت محیط زیست استان بین ایستگاه های صلواتی و زائران توزیع می شود.