پرداخت عوارض آلایندگی پتروشیمی حق مردم ماهشهر است

بندرماهشهر-ایرنا-رئیس شورای اسلامی شهر بندری ماهشهر خواستار پرداخت حق آلایندگی از سوی صنایع پتروشیمی شد و گفت: عوارض آلایندگی حق مسلم مردم بندرماهشهر است که پرداخت آن موجب تحول در توسعه شهری و جبران خسارت های زیست محیطی این شهرستان خواهد داشت.مطالب مرتبط

محاسبه ۸۰۰میلیارد تومانی عوارض آلایندگی نفت برای خوزستان

اهواز - استاندار خوزستان با تأکید بر اینکه اهواز باید سیمای کلانشهر داشته باشد از محاسبه ۸۰۰ میلیارد تومانی عوارض آلایندگی نفت برای خوزستان در سال ۹۳ خبر داد.

اجرای طرح الکترونیکی شدن پرداخت عوارض در آزادراه‌های بین شهری از دو هفته آینده

وزیر راه و شهرسازی از آغاز اجرای آزمایشی طرح حذف ایستگاه‌های عوارض و الکترونیکی کردن پرداخت عوارض در آزادراه‌های بین شهری طی یکی دو هفته آینده خبر داد.

پرداخت عوارض در مهاباد 20 درصد تخفیف دارد

مهاباد - ایرنا - شهردار مهاباد گفت: شهروندانی که تا پایان سال نسبت به پرداخت عوارض سالیانه صدور پروانه ساختمان خود اقدام کنند مشمول 20 درصد تخفیف خوش حسابی می شوند.

تکذیب شایعه استخدام نیروهای غیر بومی در شرکت پترو پالایش کاوشگران ماهشهر

روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با صدور اطلاعیه ای، شایعه ی استخدام و آموزش نیروهای غیر بومی در شرکت پترو پالایش ماهشهر را تکذیب نمود.]]>

پنج روش برای پرداخت عوارض خروج از کشور

مسافران ایرانی و اتباع ایرانی ساکن خارج از کشور می‌توانند برای پرداخت عوارض خروج از کشور به پنچ روش اقدام کنند که به بانک‌ها نیز این پنج طریق اعلام شده است.

اجرای کمپین مردمی پرداخت عوارض شهروندی در کاشان

کاشان - شهردار کاشان از اجرایی شدن کمپین پرداخت عوارض شهروندی در کاشان با نام «حالا نوبت ماست» خبر داد.

فرهنگ پرداخت عوارض در کاشان نهادینه نشده است

کاشان - مدیر درآمد شهرداری کاشان ضمن اشاره به عدم نهادینه شدن فرهنگ پرداخت عوارض در کاشان گفت: شهرداری کاشان ردیف بودجه دولتی ندارد.

دستگیری تیم تروریستی در ماهشهر

فرمانده ناجا با اشاره به اینکه دشمن با حرکت کور تروریستی و شهادت ۲ مامور ناجا ماهشهر گفت: دشمن به دنبال ایجاد ترس و وحشت در کشور بود که این تیم تروریستی و وابستگان به آن‌ها به طور کامل در ماهشهر دستگیر شدند.

پتروشیمی، پایانی بر وابستگی به نفت خام

صنعت پتروشیمی پس از انقلاب روند رو به رشدی داشته به نحوی که هم اکنون با ۵۳مجتمع پتروشیمی و تولید ۶۵میلیون تن محصول، بالاترین سهم از صادرات غیرنفتی را به خود اختصاص می‌دهد.

امکان تغییر حدود مجاز آلایندگی خودروها نیست - محمد کاظمی*

بررسی ‌های کارشناسی نشان می ‌دهد که اعمال سیاست ‌های سخت‌ گیرانه‌تر در خصوص حدود مجاز آلایندگی خودروها غیر ممکن خواهد بود.

شهروندان قبوض عوارض نوسازی را تا پایان سال پرداخت کنند

قرچک- شهردار قرچک گفت: شهروندان قرچکی قبوض عوارض نوسازی را تا پایان سال پرداخت کنند.

خداحافظی آزادراه‌ها با پرداخت نقدی عوارض تا تیر ۱۳۹۸

معاون برنامه‌ریزی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با بیان اینکه «تا پایان سال جاری ۴ آزادراه کشور تجهیز و به صورت آزمایشی تحت پوشش سیستم اخذ عوارض الکترونیکی یکپارچه قرار می‌گیرند» گفت: تا تیرماه سال ۹۸ نیز تمامی دروازه‌های عوارضی آزادراه‌های کشور تحت پ

55 میلیون دلار حاصل صادرات محصولات پتروشیمی خراسان به کشورهای مختلف

مدیرعامل پتروشیمی خراسان شمالی از صادرات 55 میلیون دلاری محصولات پتروشیمی در 9 ماهه نخست سال خبر داد و گفت: فاز دوم پتروشیمی خراسان در مرحله ثبت شرکت است.

جزئیات دومین تیراندازی مرگبار خیابانی در ماهشهر

فرماندار ماهشهر از کشته شدن یک نفر در یک حادثه تیراندازی در خیابان خبر داد.

انتقاد از اجرایی نشدن مصوبه پرداخت یک درصد از عوارض معادن به استان

صباغیان در نشست نمایندگان استان با مسئولان و مدیران معادن، صنعت و آموزش و پرورش استان از کم کاری شورای معادن در پیگیری وصول درآمد یک درصد عوارض معادن انتقاد کرد.

دست در جیب مردم نکنید!

یک کارشناس بانکی معتقد است که اصرار بر پرداخت سود و مالیات علی‌الحساب محقق نشده بانک مرکزی از محل خرید و فروش ارز، تورم‌زا بوده و در حقیقت دست در جیب مردم کردن است و هزینه آن را مردم پرداخت خواهند کرد.

رفتار تبعیض‌آمیز در جذب نیروهای بومی پتروشیمی شازند اصلاح شود

نماینده مردم اراک کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: در جذب نیروهای بومی پتروشیمی شازند محدوده استان مرکزی لحاظ شود.

خواسته‌های مردم ماهشهر در حوزه بهداشت و درمان بررسی می‌شود

دومین پیروزی متوالی یاران افاضلی مقابل شهرداری ماهشهر

مصاف دو تیم کارون اروند خرمشهر و شهرداری ماهشهر با برتری یک بر صفر شاگردان افاضلی به پایان رسید.

غایبان معترضان تعرفه عوارض/با پول شورا نمی‌شودبرای مردم گوشت خرید

یزد ـ رئیس کمیسیون بودجه شورای شهر یزد گفت: ساعت‌ها برای تصویب تعرفه عوارض در کمیسیون تلفیق بودجه شورا وقت گذاشته شده و اعضایی که حتی ۵ دقیقه در این جلسات شرکت نکردند، اکنون معترضند.