پرداخت عوارض آلایندگی پتروشیمی حق مردم ماهشهر است

بندرماهشهر-ایرنا-رئیس شورای اسلامی شهر بندری ماهشهر خواستار پرداخت حق آلایندگی از سوی صنایع پتروشیمی شد و گفت: عوارض آلایندگی حق مسلم مردم بندرماهشهر است که پرداخت آن موجب تحول در توسعه شهری و جبران خسارت های زیست محیطی این شهرستان خواهد داشت.مطالب مرتبط

پرداخت عوارض آلایندگی پتروشیمی حق مردم ماهشهر است

بندرماهشهر-ایرنا-رئیس شورای اسلامی شهر بندری ماهشهر خواستار پرداخت حق آلایندگی از سوی صنایع پتروشیمی شد و گفت: عوارض آلایندگی حق مسلم مردم بندرماهشهر است که پرداخت آن موجب تحول در توسعه شهری و جبران خسارت های زیست محیطی این شهرستان خواهد داشت.

کارآفرینی در ماهشهر متاثر از صنایع پتروشیمی ضعیف است

بندرماهشهر - ایرنا - نماینده مردم ماهشهر،هندیجان،امیدیه و بندرامام با گله مندی از فراهم نبودن فرصت های شغلی در شهرستان ماهشهر گفت: یکی از دلایلی که موجب شده در این حوزه کمتر کار شود وجود مجتمع های پتروشیمی است که انتظار مردم را برای اشتغال در این صنعت دوچ

یک واحد پتروشیمی از فهرست آلایندگی خارج شد

تهران - ایرنا - مدیرکل پایش فراگیر سازمان حفاظت محیط ‌زیست گفت: امسال یک واحد پتروشیمی در استان بوشهر از فهرست آلایندگی خارج شد.

استان وصول مطالبات از پالایشگاه شازند را پیگیری کند

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی خواستار پیگیری تیم مدیریتی استان و اداره کل امور مالیاتی در خصوص وصول مطالبات و بدهی‌ و عوارض آلایندگی پالایشگاه شازند شد.

تست آلایندگی ۲۶۷ دستگاه خودروی سنگین در حال تردد

۲۶۷ دستگاه خودروی سنگین در حال تردد در شهر تهران از زمان شروع اجرای طرح کنترل وضعیت آلایندگی، مورد آزمون مجدد آلایندگی (کدری دود) قرار گرفتند.]]>

موافقت مجلس با یک فوریت طرح معافیت مرزنشینان از پرداخت عوارض خروج از کشور

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با یک فوریت طرحی موافقت کردند که در صورت تصویب نهایی، مرزنشینان از پرداخت عوارض خروج از کشور معاف می‌شوند.

تست آلایندگی ۲۶۷ دستگاه خودروی سنگین در حال تردد در تهران

۲۶۷ دستگاه خودروی سنگین در حال تردد در شهر تهران از زمان شروع اجرای طرح کنترل وضعیت آلایندگی، مورد آزمون مجدد آلایندگی (کدری دود) قرار گرفتند.

پتروشیمی پول کشتی‌گیر خارجی‌اش را پرداخت کرد

تیم پتروشیمی بهشهر پول آلن گوگایف روس را به حساب فدراسیون کشتی واریز کرد تا در اختیار این کشتی‌گیر روس قرار بگیرد.

آب اکثر مناطق ماهشهر و بندر امام قطع شد

بندر ماهشهر - ایرنا - پس از بروز پدیده گرد و غبار و تندباد در روز دوشنبه در بندر امام و بندر ماهشهر ساکنان این شهرستان اینبار با مشکل قطعی آب مواجه شده اند.

مطالبات آلایندگی از صنایع آلاینده استان مرکزی باید با جدیت پیگیری شود

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اعتبارات سفر زیست محیطی سفر هیئت دولت به استان مرکزی پیگیری شود گفت: مطالبات آلایندگی از صنایع آلاینده استان مرکزی باید با جدیت پیگیری شود.

نمایندگان با یک فوریت طرح معافیت مرزنشینان از پرداخت عوارض خروج از کشور موافقت کردند

نمایندگان مجلس با یک فوریت طرح معافیت مرزنشینان از پرداخت عوارض خروج از کشور موافقت کردند.

خروج اتوبوس بدون عوارض گمرکی از مرز شلمچه به عراق آزاد شد

آبادان - ایرنا - مدیر کل گمرک خرمشهر گفت: به منظور تسریع در جابجایی زائران اربعین حسینی از مرز شلمچه تا کربلای معلی و عتبات عالیات خروج اتوبوس، مینی بوس و ون بدون پرداخت عوارض گمرکی به عراق از این گذرگاه مرزی آزاد است.

خروج اتوبوس بدون عوارض گمرکی از مرز شلمچه به عراق آزاد شد

آبادان - ایرنا - مدیر کل گمرک خرمشهر گفت: به منظور تسریع در جابجایی زائران اربعین حسینی از مرز شلمچه تا کربلای معلی و عتبات عالیات خروج اتوبوس، مینی بوس و ون بدون پرداخت عوارض گمرکی به عراق از این گذرگاه مرزی آزاد است.

موتورسیکلت‌ها جاماندگان طرح LEZ هستند

مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: تنها قسمتی از ناوگان حمل و نقل که به هیچ وجه در طرح LEZ (منطقه کم انتشار آلایندگی هوا) قرار نگرفته اند، موتورسیکلت ها هستند. در حالی که این دسته از وسایل نقلیه دارای مجموعه ای از تخلفات مربوط به آلایندگی هستند و ب

شوراهای اسلامی شهر مجاز به وضع عوارض محلی شده‌اند

عضو شورای شهر تهران گفت: شوراهای اسلامی مجاز به وضع عوارض محلی شده‌اند تا شهر بر پایه منابع حاصل از این عوارض بدون استقراض و ایجاد بدهی بتواند به امور شهری بپردازد.

سهم استان بوشهر از صنایع نفت و گاز فقط عوارض و مشکلات است

بوشهر - نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیکاری جوانان استان بوشهر، گفت: سهم استان بوشهر از صنایع نفت و گاز فقط عوارض و مشکلات است.

کلانتری: خودروهای ‌دیزلی نقش جدی درایجاد آلایندگی دارند

تهران - ایرنا - معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اینکه آلودگی هوا در راه است گفت:خودروهای دیزلی نقش زیادی در ایجاد آلایندگی و به ویژه در تولید ذرات معلق و اکسیدهای نیتروژن دارند.

اتحادیه اروپا آلایندگی خودروها را ۳۵ درصد کاهش می‌دهد

کشورهای عضو اتحادیه اروپا با ابراز نگرانی نسبت به نتایج گزارش سازمان ملل نسبت به روند گرم شدن کره زمین توافق کردند تا سال ۲۰۳۰ آلایندگی‌ خودروهای خود را ۳۵ درصد کاهش دهند.

گردو غبار شدید در ماهشهر

کلیه مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات به جز مراکز درمانی و بهداشتی در شهرستان ماهشهر به علت بالابودن غلظت گرد و غبار، امروز (۲۳ مهرماه) را تعطیل شدند.

تولید ۵ کاتالیست مصرفی پتروشیمی در داخل کشور

مدیرعامل شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی گفت: احداث پلنت تولیدی پنج کاتالیست مصرفی در صنعت پتروشیمی تا پایان سال ۹۷ آغاز می‌شود.