دغدغه هایی از جنس کودکی

سنندج - ایرنا - هفته کودک فرصتی شد تا جمعی از کودکان و نوجوانان فعال عضو کانون پرورش فکری با بهمن مرادنیا استاندار کردستان دیدار و با زبانی کودکانه به بیان دغدغه های خود بپردازند.مطالب مرتبط

دغدغه هایی از جنس کودکی

سنندج - ایرنا - هفته کودک فرصتی شد تا جمعی از کودکان و نوجوانان فعال عضو کانون پرورش فکری با بهمن مرادنیا استاندار کردستان دیدار و با زبانی کودکانه به بیان دغدغه های خود بپردازند.

فصل کودکی در مدارس کپری

زاهدان - ایرنا - بچه هایی هستند که متفاوت از سایرین در فصل شکفتن کودکی با پای برهنه راهی مدارس کپری و چادری شده و اینک پس از سال ها نشستن بر زمین و نیمکت خود چراغ راه روشنگری جامعه شده اند.

فصل کودکی در مدارس کپری

زاهدان - ایرنا - بچه هایی هستند که متفاوت از سایرین در فصل شکفتن کودکی با پای برهنه راهی مدارس کپری و چادری شده و اینک پس از سال ها نشستن بر زمین و نیمکت خود چراغ راه روشنگری جامعه شده اند.

کودکی

هفته نامه سراسری مهرطلبان در سرمقاله شماره شانزدهم خود با عنوان «کودکی» نوشت: وقتی صحبت از کودکی می شود، نمی شود بازیگوشی ها، غم ها و شادی های گذشته را همراه با آن ها که بودند و امروز نیستند به خاطر نیاورد.

جشنواره 'سلام به کودکی' در خوی برگزار شد

ارومیه- ایرنا- جشنواره سلام به کودکی به مناسبت روز جهانی کودک با حضور 300 دانش آموز خویی برگزار شد.

پیش بینی حمله قلبی از کودکی

تهران – ایرنا – یک گروه بین المللی از محققان موفق به توسعه آزمونی شده اند که بر اساس فاکتورهای ژنتیکی، احتمال بروز حمله قلبی یا بیماری های قلبی عروقی را از دوران کودکی پیش بینی می کند.

پیش‌بینی خطر ابتلا به حمله قلبی از کودکی

محققان به تازگی روشی را ارائه دادند که می‌توان خطر ابتلا به حمله قلبی بزرگسالان را با آزمایش ژنتیک ارزان قیمت در دوران کودکی پیش بینی کرد.

پیش‌بینی بیماری‌های قلبی از کودکی با یک آزمایش ژنتیکی

گروهی از محققان بین‌المللی آزمایش ژنتیکی جدیدی را ابداع کردند که در عین ارزان بودن، می‌تواند خطر ابتلای افراد به بیماری‌های قلبی و عروقی را در هنگام کودکی پیش‌بینی کند.

خاطره مرحوم بهرام شفیع از دیدار با امام خمینی(ره) در زمان کودکی

بهرام شفیع مجری باسابقه ورزشی در سن ۶۲ سالگی درگذشت. او خاطره ای از دوران کودکی‌اش و دیدار با امام خمینی (ره) در منزل پدربزرگش آیت‌الله ثقفی تهرانی نقل کرده است.

ورود آقایان ممنوع!

در این پادکست رادیومهر به بهانه ۲۶مهرماه، روز «ورزش و تربیت بدنی» سراغ خانم هایی رفته‌ایم که با وجود همه حساسیت ها، مسئولیت ها و دغدغه ها، مهم ترین فعالیت روزانه شان ورزش صبحگاهی است.

جریانات مد و لباس دغدغه فرهنگ‌سازان شود

نوباوه می‌گوید: با برگزاری نمایشگاه‌های فرهنگی برای مد ولباس موافق هستم و این حوزه باید دغدغه‌ مسولان و فرهنگ‌سازان کشور شود.

خواننده حماسی خراسان جنوبی: با تولید آثار پر محتوای انقلابی به دغدغه‌های رهبری لبیک می‌گویم +فیلم

خواننده حماسی خراسان جنوبی یکی از دلایلی که وارد عرصه موسیقی حماسی شد را لبیک به دغدغه‌های رهبری در عرصه فرهنگی هنری عنوان کرد و گفت: سعی دارم با تولید آثاری که محتوا داشته باشند بخشی از دغدغه‌های رهبری را به عنوان یک جوان برطرف کنم.

مجلسی که شنیده نشد/منتخب دانش آموزان کشور از چه دغدغه هایی گفتند؟

مراسم دو روزه آغاز به کار نهمین مجلس دانش آموزی فرصت مغتنمی بود که مسئولان سخنان نوجوانان و جوانان را از نزدیک بشنوند. سخنانی که فقط درباره مسائل آموزش و پرورش نبود؛ اما این فرصت از دست رفت.

تنبلی چشم در کودکی، رشد و نمو مغز را مختل می کند

از تخمین سن افراد از روی تصویر چهره توسط محققان ایرانی تا پیش‌بینی خطر ابتلا به حمله قلبی از کودکی

اخبار علمی در هفته‌ای که گذشت شامل موضوعاتی از جمله تخمین سن افراد از روی تصویر چهره توسط محققان ایرانی و پیش‌بینی خطر ابتلا به حمله قلبی از کودکی بود.

ادبیات در عصر زوال کودکی بررسی می‌شود

چهار نفر در جشن تولد کودکی در تگزاس کشته شدند

تامین آب شرب خراسان رضوی از دغدغه‌های وزارت نیرو

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: تامین آب شرب خراسان رضوی از دغدغه‌های وزارت نیروست.

بازنشستگان تحت فشار هستند /«درمان» مهمترین دغدغه بازنشستگان

عضو کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی کشور با انتشار نامه‌ای خطاب به مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان مشکلات بازنشستگان خواستار توجه هرچه بیشتر برای رفع دغدغه بازنشستگان شد. ]]>

پای حرف مردم اصفهان| 30 روز کاری برای پرداخت بیمه چه زمانی به پایان می‌رسد؟

بازنشستگان از جمله کسانی هستند که در جوانی زحمت زیادی برای رشد و پیشرفت کشور کشیده‌اند، آن‌ها برای اینکه زندگی راحت و بدون دغدغه‌ای داشته باشند نیازمند بیمه‌هایی هستند که مخارج درمانی‌شان را تأمین کند، اما گاهی به مشکلاتی برمی‌خورند.