دغدغه هایی از جنس کودکی

سنندج - ایرنا - هفته کودک فرصتی شد تا جمعی از کودکان و نوجوانان فعال عضو کانون پرورش فکری با بهمن مرادنیا استاندار کردستان دیدار و با زبانی کودکانه به بیان دغدغه های خود بپردازند.مطالب مرتبط

قیمت های جدید خودرو و دغدغه هایی که باقی ماند

قیمت های جدید خودرو و دغدغه هایی که باقی ماند

کودک افغان از کودکی محروم است

کابل - ایرنا - کودکی یک دوره ویژه است که نیاز به آموزش، تفریح و بازی دارد اما در افغانستان کودکان به دلیل جنگ، فقر و ناامنی بدون لذت بردن از این دوره بزرگ می شوند.

بمب‌هایی که نمی ترکاند

جذب مخاطب این‌روزها دغدغه‌ سینما و اهالی آن شده‌است. هدفی که برای دستیابی به آن ممکن است از هر دستاویزی استفاده شود.

کودکان کار و خیابانی؛ پدیده‌ای ‌با ‌چالش‌های فراو‌ان‌؛ مردم ترحم نکنند

کودکانی هستند که کودکی‌شان را زیر سنگ‌فرش خیابان‌ها دفن کرده و قدم‌های کوچکشان را بر آن کوبیده‌اند تا یادشان برود روزی کودک بودند، آنها در خیابان‌ها و حتی در کوچه پس کوچه‌های شهر کودکی خود را فدا می‌کنند.

پتروشیمی زمین گرفت؛ استخدام نکرد

در سایه روشن این هفته دغدغه هایی به تصویر کشیده شده که سالهاست لنگ تصمیم و اراده ی قوی است.

برگزاری سومین همایش ملی ورزش در کودکی

سومین همایش ملی ورزش در کودکی با هدف استعدادیابی و بررسی ناهنجاری ها و آسیب‌های ورزش در کودکان در دانشکده تربیت بدنی دانشگاه خوارزمی برگزار می‌شود.

دغدغه هایی از جنس دانشجویی

سنندج - ایرنا - دیروز (16 آذر) به نامشان بود، هر چند خودشان می گویند این روز و روزهایی از این جنس به کام شان نیست، اما هنوز به همان رسالت اصلی خود پایبند هستند و دنیا را طور دیگری می خواهند.

‌خانه کودکی شهید مدرس‌ ‌مجموعه فرهنگی و گردشگری ‌می‌شود

‌خانه کودکی شهید آیت الله سید حسن مدرس طباطبایی در شهر زواره اصفهان به مجموعه فرهنگی و گردشگری تبدیل می‌شود.

مصرف آنتی‌بیوتیک در کودکی، خطر ابتلا به بیماری روحی را افزایش می‌دهد

پژوهشگران آمریکایی در بررسی جدیدی دریافتند که مصرف بیش از حد آنتی‌بیوتیک در کودکی می‌تواند امکان ابتلا به بیماری روحی را افزایش ‌دهد.

بررسی مشکلات و دغدغه های شهر کرمان

اعضای شورای اسلامی شهر کرمان امروز در دیدار با استاندار کرمان به بیان دغدغه ها ، مسایل شهری و نیازهای ضروری ومشکلا ت شهر کرمان پرداختند.

قیمت های جدید خودرو و دغدغه هایی که باقی ماند

تهران- ایرنا- هرچند افزایش قیمت خودرو از سوی دستگاه های متولی در دست بررسی است، اما ارتقای کیفی خودروها و استفاده از اتومبیل های با استاندارد روز جهان مطالبه ای است که همچنان بی جواب مانده است.

سردار غیب‌پرور در گیلان: فعالیت‌های صالحین نتوانسته دغدغه‌های رهبر انقلاب را رفع کند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: فعالیت‌های گذشته صالحین نتوانسته دغدغه‌های مقام معظم رهبری را رفع کند.

تصمیم گذاران دغدغه های پژوهشگران را جدی بگیرند

اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: بسیاری از مجریان و مسئولان تصمیم گذار جامعه، دغدغه های پژوهشگران را جدی نگرفته اند.

دغدغه دانشجویان پیشرفت علمی کشور را محقق کرد

شهرکرد - ایرنا- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد تاکید کرد: دغدغه های دانشجویان باعث پیشرفت جمهوری اسلامی ایران در همه حوزه ها شده است.

دغدغه ناشران الکترونیک روی موج «رادیو کتاب»

برنامه رادیویی «رادیو کتاب» با موضوع بررسی نشر الکترونیک و راهکارهای قانونی آن امروز به واکاوی دغدغه ناشران در این حوزه می‌پردازد.

دغدغه راه آهن تامین واگن برای صادرات است

مشهد- ایرنا- مدیرکل راه آهن خراسان گفت: دغدغه راه آهن جمهوری اسلامی ایران تامین واگن مسقف برای صادرکنندگان کالا به آسیای مرکزی به ویژه فعالان اقتصادی خراسان رضوی است.

دغدغه راه آهن تامین واگن برای صادرات است

مشهد - ایرنا - مدیرکل راه آهن خراسان گفت: دغدغه راه آهن جمهوری اسلامی ایران تامین واگن مسقف برای صادرکنندگان کالا به آسیای مرکزی به ویژه فعالان اقتصادی خراسان رضوی است.

بهترین زمان انتقال مفاهیم محیط زیستی دوران کودکی است

تهران - ایرنا - مدیر کل دفتر آموزش سازمان حفاظت محیط زیست گفت: بهترین زمان برای انتقال مفاهیم حفاظت و پشتیبانی محیط زیست به انسان ها دوران کودکی است از این رو سازمان بیست و ششمین برنامه زنگ آموزش خود را به موضوع تبیین بسته آموزش محیط زیست در پیش دبستان اخ

هنر باید به رفع دغدغه‌های مردم توجه کند

رئیس سازمان بسیج دانشجویی گفت: هنر در دورانی که جنگ رسانه‌ای دامنگیر همه مخاطب‌های رسانه‌ها شده باید به رفع دغدغه‌های مردم توجه کند.