کارگروه مشترک گردشگری تکاب و سقز تشکیل شود

مهاباد- ایرنا- فرماندار سقز گفت: با توجه به وجود مثلث گردشگری تخت سلیمان، زیویه و کرفتو در حوزه استحفاظی تکاب و سقز، لازم است کارگروه مشترک گردشگری 2 شهرستان تشکیل شود.مطالب مرتبط

کارگروه مشترک صرافان ایرانی با کشورهای همسایه تشکیل می شود

تهران- ایرنا- دبیرکل کانون صرافان ایرانیان از تشکیل کارگروه های مشترک صرافان ایرانی با کشورهای همسایه خبر داد و گفت: این کارگروه ها زیر نظر بانک مرکزی و با همکاری وزارت اموراقتصادی و دارایی و کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی فعالیت می کنند.

ابتکار جالب بلغاری‌ها برای تشویق گردشگران / خواهرخواندگی دو شهر گردشگری ایران و بلغارستان

معاون وزیر گردشگری بلغارستان، راه اندازی خط مستقیم هوایی بین تهران و صوفیه، تشکیل کارگروه مشترک گردشگری و اعلام خواهرخواندگی بین شهرهای گردشگری را به ایران پیشنهاد کرد.

تشکیل کارگروه مشترک ارزی با کشور‌های همسایه

رئیس کانون صرافان از تشکیل کارگروه مشترک ارزی با کشور‌های همسایه خبر داد

راه اندازی پرواز مستقیم صوفیه - تهران

تهران - ایرنا - معاون وزیر گردشگری بلغارستان در دیدار با معاون گردشگری ایران ، خواستار راه اندازی خط مستقیم هوایی تهران و صوفیه شد و گفت: باید میان دو کشور کارگروه مشترک گردشگری برای انجام امور تشکیل شود.

تشکیل کارگروه مشترک با دادگستری برای مبارزه با فساد/شناسایی گلوگاه‌های فساد در وزارت کار

بازارهای مالی

تشکیل کارگروه مشترک ارزی با کشورهای همسایه به منظور سهولت در جابجایی پول مهمترین خبر حوزه مالی کشور است.

شورای راهبری گردشگری دریایی تشکیل می‌شود

معاون گردشگری گفت: با تشکیل شورای راهبری و سیاست‌گذاری دریایی – ساحلی عزم ملی برای دستیابی به چارچوب تعاملات فرابخشی و بهره‌مندی از ظرفیت‌های گردشگری آبی ایجاد خواهد شد.

نخست وزیر لهستان: در نتیجه کنفرانس ورشو یک کارگروه تشکیل شود

نخست وزیر لهستان گفت، کنفرانس ورشو در صورتی موفقیت آمیز است که شرکت کنندگانش بتوانند دیدگاه هایشان را در خصوص صلح در خاورمیانه مطرح کنند و یک کارگروه به منظور رسیدگی به مسائل تشکیل دهند.

تشکیل نشست کارگروه پارلمان آسیایی به ریاست ایران

در ادامه نشست کمیته دائمی امور فرهنگی و اجتماعی مجمع مجالس آسیایی در بانکوک، نشست کارگروه بررسی تشکیل پارلمان آسیایی (AP) به ریاست کوهکن عضو گروه ‌APA مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

کارگروه ملی مقابله با آلودگی محیط زیست در عسلویه تشکیل شود

بوشهر-ایرنا- استاندار بوشهر گفت: برای احیای طبیعت و مقابله با شرایط آلایندگی در شهرستان عسلویه تشکیل کارگروه ملی مقابله با آلودگی محیط زیست ضروری است

69 طرح گردشگری در سیستان و بلوچستان در حال اجراست

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان در نشست کارگروه آسیب شناسی توسعه گردشگری استان گفت: 69 طرح در استان در حال اجراست که با انجام آن برای بیش از هزار نفر اشتغالزایی می‌شود.

ارائه پیشنهاد ویزای مشترک کشورهای اکو/ ایجاد گروه گردشگری آنلاین

در نشستی که نمایندگان کشورهای عضو اکو و بخش خصوصی فعال در گردشگری داشتند، پیشنهاد وجود یک ویزای مشترک بین کشورهای عضو اکو توسط سازمان میراث فرهنگی داده شد.

پیشنهاد ایران در مورد ویزای مشترک بین کشورهای عضو اکو

تهران - ایرنا - مدیرکل بازاریابی و تبلیغات گردشگری سازمان میراث فرهنگی از ارائه پیشنهاد ویزای مشترک بین کشورهای عضو اکو در نشستی با فعالان گردشگری و رییس بخش صنعت کشاورزی و توریست سازمان اکو خبر داد.

کارگروه امور بانوان و خانواده استان همدان

اولین کارگروه امور بانوان و خانواده استانداری پس از انتصاب معاون سیاسی، فرهنگی و اجتماعی استاندار تشکیل جلسه داد.

استاندار بوشهر: کارگروه ملی مقابله با آلودگی محیط زیست عسلویه تشکیل شود

استاندار بوشهر با تاکید بر احیاء طبیعت و مقابله با شرایط آلایندگی در شهرستان عسلویه گفت: در این زمینه، تشکیل کارگروه ملی مقابله با آلودگی محیط زیست عسلویه مورد توجه و تاکید قرار دارد.

نخستین جشنواره زمستانی در تخت سلیمان تکاب خاطره ساز شد

مهاباد - ایرنا - نخستین جشنواره زمستانی تکاب در مجموعه تفریحی و درمانی آبگرم تخت سلیمان تکاب برگزار و برای شرکت کنندگان در این آیین مفرح و شاد، خاطره ساز شد.

تشکیل کارگروه مدیریت بهره‌وری در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ضمن ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در راستای ارتقای بهره‌وری و تشکیل کارگروه مدیریت بهره‌وری،از نتایج مثبت این اقدامات در دانشگاه خبر داد.

تردد در محور تکاب - ایرانخواه امکان پذیر نیست

مهاباد - ایرنا - دبیر شورای هماهنگی مدیریت بحران تکاب گفت: تردد در محور تکاب - دو راهی ایرانخواه در جنوب آذربایجان غربی به دلیل بارش برف و کولاک شدید امکان پذیر نیست.

تردد در محور تکاب - ایرانخواه امکان پذیر نیست

مهاباد - ایرنا - دبیر شورای هماهنگی مدیریت بحران تکاب گفت: تردد در محور تکاب - دو راهی ایرانخواه در جنوب آذربایجان غربی به دلیل بارش برف و کولاک شدید امکان پذیر نیست.

جدیدترین اتفاق در گردشگری دریایی ایران رقم خورد + جزییات

شورای راهبری گردشگری دریایی با هدف دستیبابی به چارچوب همکاری‌های بین‌دستگاهی؛ تشکیل می‌شود.