سرپرست اداره آموزش و پرورش خاش منصوب شد

زاهدان - ایرنا - ام البنین کیخا در حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان به عنوان سرپرست اداره آموزش و پرورش شهرستان خاش منصوب و معرفی شد.مطالب مرتبط

تفسیر نادرست از اقتصاد آموزش و پرورش

وزیر آموزش و پرورش گفت: به محض اینکه اسم اقتصاد آموزش و پرورش بیان می شود، صرفه‌جویی در هزینه‌های آموزش و پرورش و اختصاص آن به سایر بخش‌های جامعه به ذهن ها متبادر می شود.

جای کتاب بهمن بیگی در مدارس عشایری خالی است

گچساران- ایرنا - سرپرست دفتر آموزش و پرورش عشایری وزارت آموزش و پرورش گفت: جای کتاب بخارای من ایل من اثر محمد بهمن بیگی بنیانگذار آموزش و پرورش عشایر در مدارس این مناطق خالی است.

سرپرست کمیته کانوپولو منصوب شد

احمد گواری سرپرست فدراسیون قایقرانی در حکمی ترانه طباطبایی مقدم دبیر کمیته کانوپولو را با حفظ سمت به عنوان سرپرست کمیته کانوپولو منصوب کرد.

آموزش و پرورش بدون تفکر اقتصادی جلو نمی رود

تهران - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه اقتصاد آموزش و پرورش به عنوان بزرگترین فصل مشترک دولت و مردم از اهمیت ویژه ای برخوردار است، گفت: اقتصاد بدون آموزش و پرورش و نظام تعلیم و تربیت بدون تفکر اقتصادی جلو نخواه

دانش آموز البرزی نائب قهرمان تکواندو کشور شد

کرج - ایرنا - معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش البرزگفت: مبینا رئیسی از دانش آموزان آموزش و پرورش ناحیه سه کرج موفق به کسب نائب قهرمانی تکواندو کشور شد.

یک هزار مدرسه عشایری کانکسی در کشور وجود دارد

گچساران- ایرنا - سرپرست دفتر آموزش و پرورش عشایری وزارت آموزش و پرورش گفت: یک هزار مدرسه از مجموع مدارس عشایری کشور، در کانکس های آموزشی و 900 مدرسه در چادر برپا می شود.

سرپرست دانشگاه کردستان منصوب شد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، دکتر رحمت صادقی را به سمت «سرپرست دانشگاه کردستان» منصوب کرد.

اجرای آموزش «شایستگی‌های مهارتی» در دبیرستان‌ها در دست بررسی

‌مدیرکل دفتر آموزش متوسطه نظری وزارت آموزش و پرورش گفت: یکی از بحث‌های جدی آموزش و پرورش تغییر در ساختار دوره‌های تحصیلی بود و این تغییر با اضافه شدن پایه ششم ابتدایی آغاز شده است.

778 نفر جذب آموزش و پرورش قزوین شدند

قزوین - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش قزوین گفت: در سال جاری 778 نفر از طریق آزمون سراسری جذب آموزش و پرورش استان شده اند.

سرپرست دانشگاه کردستان منصوب شد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، رحمت صادقی را به سمت سرپرست دانشگاه کردستان منصوب کرد.]]>

نیاز آموزش و پرورش به طراحی مدیریت مالی جدید

رئیس دانشگاه علامه طباطبایی با بیان اینکه عملکرد آموزش و پرورش بعد از انقلاب درخشان است و نتایج خوبی دربرداشته است، هرچند نیازمند بازاندیشی است گفت: آموزش و پرورش نیازمند طراحی مدیریتی مالی مجدد در درون خود است.

تحمیل مفهوم نادرست از "اقتصاد" به آموزش‌وپرورش توسط تکنوکرات‌ها

وزیر آموزش‌وپرورش گفت: به محض اینکه اسم اقتصاد آموزش و پرورش بیان می‌شود، صرفه‌جویی در هزینه‌های آموزش و پرورش و اختصاص آن به سایر بخش‌های جامعه به ذهن می‌آید؛ این موضوعی است که تکنوکرات‌ها در ذهن آموزش و پرورشی‌ها وارد کردند.

آموزش و پرورش بودجه ویژه برای رفع عوامل بازماندگی از تحصیل ندارد

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه به آموزش و پرورش بودجه ویژه‌ای برای رفع عوامل بازماندگی از تحصیل به علت فقر و آسیب‌های اجتماعی داده نمی‌شود،گفت: تمام تلاش ما جذب این کودکان با همکاری نهادهای مرتبط است. در این جهت سال گذشته ۱۴۲ هزار ک

پست کتاب برای سوادآموزان خراسان شمالی

معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی از آموزش های ویژه به سوادآموزان استان خبر داد و ارسال کتاب از طریق پست برای کم سوادان را از اقدامات این اداره کل برای ارتقای شاخص باسوادی عنوان کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت منصوب شد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی سید کامل تقوی‌نژاد را به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع و همچنین سرپرست معاونت برنامه‌ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت منصوب کرد.

پرورش یاوران انقلابی در گذر چهل سال از انقلاب اسلامی

تهران- ایرنا- پرورش و اعتلای تربیت اجتماعی، شخصیت دینی، اخلاقی و عاطفی دانش‌آموزان در کنار آموزش علوم و فنون مختلف، نقطه عطف آموزش و پرورش کشور در چهل سالگی انقلاب اسلامی است که در جهت ارتقای آن و پرورش یاورانی انقلابی گام‌های بلندی برداشته است.

وزیر علوم سرپرست دانشگاه کردستان را منصوب کرد

سنندج - ایرنا - منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، رحمت صادقی را به سمت سرپرست دانشگاه کردستان منصوب کرد.

اجرای آموزش «شایستگی‌های مهارتی» در دبیرستان‌ها در دست بررسی

‌مدیرکل دفتر آموزش متوسطه نظری وزارت آموزش و پرورش گفت: یکی از بحث‌های جدی آموزش و پرورش تغییر در ساختار دوره‌های تحصیلی بود و این تغییر با اضافه شدن پایه ششم ابتدایی آغاز شده و هفت سال طول کشید تا در سال‌جاری به اضافه شدن پایه دوازدهم و حذف پیش دانشگاهی

میزبانی علامه طباطبایی از نخستین همایش اقتصاد آموزش‌ و پرورش

تهران-ایرنا- دبیر علمی نخستین همایش ملی اقتصاد آموزش و پرورش گفت: دراین همایش، مدیریت منابع انسانی و مالی (چالش‌ها، مسائل و راه‌کارها) در آموزش‌ و پرورش با تأکید بر تحقق سند تحول بنیادین مورد بررسی صاحب‌ نظران این حوزه قرار می گیرد.

سالن ورزشی در روستای ده چشمه شهرستان فارسان راه اندازی شد

شهرکرد- سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری از افتتاح سالن ورزشی خیرساز در روستای ده چشمه در شهرستان فارسان خبر داد.