سرپرست اداره آموزش و پرورش خاش منصوب شد

زاهدان - ایرنا - ام البنین کیخا در حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان به عنوان سرپرست اداره آموزش و پرورش شهرستان خاش منصوب و معرفی شد.مطالب مرتبط

سرپرست آموزش و پرورش سلسله معرفی شد

خرم آباد - ایرنا - حسین فرهادی در آیینی به عنوان سرپرست اداره آموزش و پرورش شهرستان سلسله معرفی شد.

اسباب‌کشی مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران به پایتخت/ فولادوند جایگزین باقری شد

وزیر آموزش و پرورش طی حکمی، مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران را به عنوان مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران منصوب کرد.

«صیدلو» مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌ها شد

«صیدلو» طی حکمی از سوی وزیر آموزش و پرورش به عنوان مدیرکل آموزش و پرورش شهرستا‌ن‌‌های استان تهران منصوب شد.

«صیدلو» مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌ها شد

«صیدلو» طی حکمی از سوی وزیر آموزش و پرورش به عنوان مدیرکل آموزش و پرورش شهرستا‌ن‌‌های استان تهران منصوب شد.

فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران شد

وزیر آموزش و پرورش طی حکمی، مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران را به عنوان مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران منصوب کرد.

آموزش و‌پرورش جای سیاسی بازی نیست/ امروز گوهر گمشده کشور ما اخلاق است

مدیر سابق اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: در سال ۹۴ با تمام سختی ها به یک تقاضا جواب نه دادم همه بزرگان جریان اصلاحات از بنده خواستند تا کاندید در مجلس شورای اسلامی شوم اما هرگز سعی نکردم از آموزش و‌پرورش به‌عنوان پله ترقی خود استفاده کنم .]]>

60 نیروی جدید در آموزش و پرورش پیرانشهر بکارگیری می شوند

ارومیه- ایرنا- مدیر آموزش و پرورش پیرانشهر گفت: 60 نیروی جدید که طی سال های گذشته به عنوان حق التدریس و سرباز معلم در این اداره مشغول بکار بودند، با موافقت وزارت آموزش و پرورش جذب می شوند.

استانداردسازی خدمات آموزش و پرورش حق مردم است

وزیر آموزش و پرورش گفت: امروز رشد کمی در عرصه آموزش و پرورش حق مردم است تا آموزش و پرورش با کیفیتی داشته باشند و شاخص های استاندارد را کسب کنند.

سرپرست اداره کل پشتیبانی، فنی و مهندسی سازمان محیط زیست منصوب شد

ماکان موسوی کاشانی در حکمی از سوی عیسی کلانتری معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست، به عنوان سرپرست اداره کل پشتیبانی، فنی و مهندسی سازمان حفاظت محیط زیست منصوب شد.

وزیر آموزش و پرورش: تغییر مدارس کانکسی به مدارس استاندارد در کشور اجرایی می‌شود

وزیر آموزش و پرورش گفت: وزارت آموزش و پرورش در کنار سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس در پی جایگزینی برای مدارس خشتی و گلی هستند و تغییر مدارس کانکسی به مدارس استاندارد نیز در دستور کار این دو اداره قرار دارد.

نشست شورای آموزش و پرورش استان و تقدیر از استاندار یزد

یزد-ایرنا- دوازدهمین نشست شورای آموزش و پرورش استان با میزبانی و در محل اداره کل آموزش و پرورش تشکیل و در این نشست از محمود زمانی قمی استاندار یزد تقدیر شد.

عدالت محوری از سیاست های اصلی آموزش و پرورش است

قزوین – ایرنا - معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور گفت: عدالت محوری در توزیع خدمات و امکانات از سیاست های اصلی وزارت آموزش و پرورش است که باید در کلیه مناطق و نواحی کشور اجرایی شود.

آموزش دانش آموزان عشایر خراسان شمالی 27 میلیارد ریال می طلبد

بجنورد-ایرنا- معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: برای رفع نیازهای دانش آموزان عشایر این استان 27 میلیارد ریال اعتبار نیاز است که تامین این میزان در شورای آموزش و پرورش استان مطرح و پیشنهاد شده است.

بررسی مشکلات آموزش و پرورش با حضور بطحایی در کمیسیون آموزش مجلس

عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات گفت: بررسی مشکلات آموزش و پرورش از جمله ضرورت ارتقا حقوق معلمان با حضور وزیر آموزش و پرورش در جلسه امروز مورد بررسی قرار گرفت.

178مدرسه خراسان شمالی چند پایه است

بجنورد- ایرنا- سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: اکنون 178 مدرسه این استان به صورت چند پایه دایر می شود که عمده این مدارس مختلط هستند.

سرپرست حوزه وزارتی راه و شهرسازی منصوب شد/ برکناری منصوب آخوندی

وزیر راه و شهرسازی در حکمی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی را با حفظ سمت به عنوان سرپرست حوزه وزارتی منصوب کرد. پیش از این انصاری مدیرکل دفتر وزارتی راه و شهرسازی بود.

یک مدیر آموزش و پرورش در خراسان شمالی بازداشت شد

بجنورد- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب بجنورد از بازداشت یکی از معاونین اداره آموزش و پرورش شهرستان مانه و سملقان خراسان شمالی به اتهام اختلاس پنج میلیارد ریال خبر داد.

معاون آموزش و پرورش مانه و سملقان بازداشت شد

بجنورد- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب بجنورد از بازداشت یکی از معاونین اداره آموزش و پرورش شهرستان مانه و سملقان در غرب خراسان شمالی به اتهام اختلاس پنج میلیارد ریال خبر داد.

موزه مشاهیر آموزش و پرورش مراغه ایجاد می شود

مراغه - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش مراغه از ایجاد موزه «مشاهیر و مفاخر آموزش و پرورش» شهرستان خبر داد و گفت: وجود هنرمندانی همچون غلامرضا آزادی، داود مثمر، حیدرعباسی و بسیاری دیگر از هنرمندان در آموزش و پرورش مراغه یک از اصلی ترین دلایل ایجاد این موزه است

آموزش و پرورش در اجرای طرح های ورزشی پیشتاز است

مراغه - ایرنا - معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه با اشاره به اهمیت پرورش نسل توانمند و بانشاط در مدارس گفت: آموزش و پرورش در اجرای طرح ها و برنامه های ورزشی برای تعالی نسل آینده همواره پیشتاز است.