اعضای انجمن نمایش استان اصفهان انتخاب شد

اصفهان- ایرنا- رئیس و اعضای انجمن نمایش استان اصفهان در پی برگزاری انتخابات گروه های ثبت شده نمایشی این خطه انتخاب و معرفی شدند.مطالب مرتبط

ثبت‌نام آزمون «انتخاب مدرس آموزش خانواده» از ۴ اسفندماه

مدیرکل انجمن اولیاء و مربیان وزارت آموزش و پرورش از برگزاری آزمون انتخاب مدرس آموزش خانواده از میان فرهنگیان و اعضای هیأت علمی رسمی و پیمانی خبر داد.

نمایندگان کارگروه های تخصصی انجمن خادمان قرآن کریم انتخاب می شوند

محمدرضا پورمعین، مسئول تشکیل انجمن خادمان قرآن از مجمع عمومی و انتخاب نمایندگان کارگروه های تخصصی انجمن خادمان قرآنی همزمان با برپایی آیین تکریم ۱۳ خادم قرآنی خبرداد.

زمان ثبت‌نام آزمون انتخاب مدرس آموزش خانواده تعیین شد

تهران-ایرنا-مدیرکل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش از برگزاری آزمون انتخاب مدرس آموزش خانواده از میان فرهنگیان و اعضای هیات علمی رسمی و پیمانی خبر داد و گفت: ثبت نام داوطلبان برای این آزمون 4 اسفند شروع می شود و در پایان روز 15 اسفند 97 به پایان

رییس هیات انجمن های ورزشی استان قزوین ابقا شد

قزوین - ایرنا – مرتضی ململی روز شنبه با کسب حداکثر آرا به عنوان رییس هیات انجمن های ورزشی استان قزوین انتخاب شد.

راهیابی دو نمایش از حوزه هنری اصفهان به جشنواره رضوی

دو نمایش از تولیدات خانه تئاتر حوزه هنری استان به دوازدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک ونوجوان و نمایش عروسکی رضوی راه یافت.

بهترین فیلمنامه‌ها انتخاب شدند/ انجمن نویسندگان برندگانش را شناخت

فیلمنامه «می‌توانی هرگز مرا ببخشی؟» به عنوان بهترین فیلمنامه اقتباسی و «کلاس هشتم» به عنوان بهترین فیلمنامه غیراقتباسی از سوی انجمن نویسندگان آمریکا در سال ۲۰۱۹ انتخاب شدند.

راهپیمایی 22 بهمن نمایش وحدت ملی است

اصفهان- ایرنا- نمایندگان مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری روز یکشنبه با صدور بیانیه ای مشترک مردم را به شرکت در راهپیمایی دشمن شکن روز 22 بهمن دعوت کردند و گفتند این روز نمایش وحدت ملی بیش از 80 میلیون ایرانی است.

اعتراض تهیه‌کنندگان به نمایش فیلم‌های جشنواره فیلم فجر برای صداوسیما، شهرداری و فارابی

نایب رییس انجمن تهیه‌کنندگان مستقل سینما می‌گوید: قرارداد نمایش فیلم‌های جشنواره فیلم فجر در استان‌ها ترکمنچای بود.]]>

اصفهان| تعامل در استان اصفهان حرف اول را می‌زند

مدیرکل دادگستری استان اصفهان گفت: استان اصفهان از استان‌های امن کشور است و تعامل در استان حرف اول را می‌زند و به برکت همین تعامل می‌توان بر مشکلات غلبه کرد.

مرزبانان شهید متعلق به 14 شهر استان اصفهان هستند

اصفهان - ایرنا - جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج ) استان اصفهان گفت : شهیدان مرزبان مدافع حریم امنیت ایران اسلامی از لشکر 14 امام حسین (ع ) و متعلق به 14 شهر و شهرستان استان اصفهان هستند.

مرزبانان شهید متعلق به 14 شهر استان اصفهان هستند

اصفهان - ایرنا - جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج ) استان اصفهان گفت: شهیدان مرزبان مدافع حریم امنیت ایران اسلامی از لشکر 14 امام حسین (ع ) و متعلق به 14 شهر و شهرستان استان اصفهان هستند.

نمایندگان استان اصفهان شهادت جمعی از پاسداران اصفهانی را تسلیت گفتند

اعضای مجمع نمایندگان استان اصفهان شهادت جمعی از پاسداران جوان اصفهانی که عصر چهارشنبه هفته گذشته در عملیات تروریستی گروه موسوم به جیش العدل در استان سیستان و بلوچستان به شهادت رسیدند را تسلیت گفتند.

مهمترین رویدادهای مطبوعات اصفهان

افزایش چشمگیر اعضای اتاق بازرگانی اصفهان و خروجی زاینده رود از 28 بهمن ماه بسته می شود ، تیتر درشت روزنامه های امروز است.

تجلی گردشگری زمستانه در افوس اصفهان

اصفهان-ایرنا- امروز به معنای واقعی گردشگری زمستانه در افوس بویین میاندشت، این بهشت غرب استان تجلی پیدا کرد، در گستره زیبا و چشم نواز برفی آدم ها همچون نگین های متحرک منظره ای از پویایی، نشاط و همدلی را به نمایش گذاشتند. گویی مغناطیس برف یخ های رکود و رخو

‌استاندار اصفهان در پیامی ضمن دعوت از مردم استان برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: مردم استان بار دیگر اقتدار ملی خویش را در سرنوشت سازترین فراگرد تاریخی ایران و جهان به نمایش خواهند گذاشت.

هیئت مدیره مراکز مشاوره شغلی و کاریابی استان تهران انتخاب شدند

در جلسه مجمع عمومی انجمن مراکز مشاوره شغلی و کاریابی استان تهران هیئت مدیره مراکز مشاوره شغلی و کاریابی استان تهران انتخاب شدند.

دشمن کینه توزی خود علیه ملت ایران را به نمایش گذاشت

اصفهان - نمایندگان مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی طی بیانیه ای حمله تروریستی اخیر را محکوم و خواستار برخورد قاطع و قانونی با عوامل این حادثه شدند.

آب زاینده‌رود تا ۲۸ بهمن ماه باز است/مردم به بدرقه آب بیایند

اصفهان- رئیس انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان با بیان اینکه آب سد زاینده رود تا بیست و هشتم بهمن باز می‌ماند، گفت: تنها ۴۰ درصد زمین‌های کشاورزی در طول این مدت زیرکشت رفت.

پیگیری طرح عدم کفایت شورا در صورت محرز شدن عدم صلاحیت گزینه شهرداری اراک

رییس‌کل دادگستری استان مرکزی با صدور پیامی درخصوص انتخاب شهردار با اعضای شورای‌شهر اراک اتمام حجت کرد.]]>

سهم استان‌های ایران از جشنواره‌ تئاتر فجر

سهم استان‌های ایران از نهمین روزِ سی و هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر، ۴ نمایش در بخش صحنه‌ای، ۵ نمایش در بخش خیابانی و یک اثر در میان نمایش‌های رادیویی است