دشمن به دنبال تضعیف پایگاه نماز جمعه است

قصرشیرین - ایرنا - فرماندار قصرشیرین با بیان اینکه نماز جمعه پایگاه محکم انقلاب است، گفت که دشمن با هراسی که از این پایگاه دارد با ترفندها و توطئه های مختلف به دنبال تضعیف آن است.مطالب مرتبط

دشمن به دنبال تضعیف پایگاه نماز جمعه است

قصرشیرین - ایرنا - فرماندار قصرشیرین با بیان اینکه نماز جمعه پایگاه محکم انقلاب است، گفت که دشمن با هراسی که از این پایگاه دارد با ترفندها و توطئه های مختلف به دنبال تضعیف آن است.

دشمن از صفوف به هم پیوسته نمازهای جمعه در هراس است

ایلام -رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور گفت: دشمن از صفوف به هم پی.سته نماز های جمعه و جماعت در هراس است پس باید هرچه بیشتر این پایگاه را تقویت کنیم.

ایلام| دشمن با عملیات روانی و جنگ اقتصادی به دنبال تضعیف ‌ایران است

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: دشمن با عملیات روانی و جنگ اقتصادی به دنبال تضعیف جمهوری اسلامی ایران است.

محورخطبه های نماز جمعه شهرهای استان بوشهر

بوشهر- ایرنا- خطیبان نماز جمعه این هفته شهرهای استان بوشهر بر برطرف کردن مشکلات اقتصادی با استفاده از ظرفیت نخبگان و مراکز دانشگاهی،ضرورت ایستادگی در برابر دشمن ،

نماز جمعه تریبون وحدت شود

یاسوج - ایرنا - فرماندار کهگیلویه با اشاره به اینکه در تریبون های نماز جمعه برخی از شهرهای شهرستان امامان جمعه از دولت انتقاد شدید می کنند گفت: بهتر است نماز جمعه مکانی برای وحدت باشد.

بن بست نمایی، بزرگ ترین خیانت در حق ملت ایران است

تهران – ایرنا – امام جمعه دماوند گفت: دشمن، دشمنی می کند اما عده ایی از داخل کشور به دنبال تضعیف و تخریب هستند و سعی می کنند موازنه قدرت به نفع غرب تغییر کنند اما بُن بست نمایی، بزرگترین خیانت در حق ملت ایران است.

انتقاد از جریانی که با طراحی دشمن به دنبال تضعیف پیشرفت علمی ایران است

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نمی پذیریم جریانی که مانند آفت به جان حرکت صحیح تولید علم افتاده، صرفاً یک سوء استفاده اقتصادی باشد، بلکه معتقدیم بخشی از این جریان طراحی دشمنان است تا حرکت علمی کشور را تضعیف کنند و در مقابل آن باید دقت داشته باشیم که مسیر

نماز جمعه از دستاوردهای انقلاب اسلامی است

رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور گفت: نماز جمعه یکی از بزرگترین عنایات الهی به ملت ایران است.

نماز جمعه بخش‌های استان قم

نماز جمعه در بخش‌های کهک، جعفریه، دستجرد، قنوات، سلفچگان، مناطق فردو و پردیسان قم نیز با حضور قشرهای مختلف مردم برگزار شد.

پیاده روی میلیونی اربعین دشمن را مایوس کرده است

شهرکرد_ ایرنا_ نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با بیان اینکه دشمن به دنبال وارد کردن هجمه به قیام و راه امام حسین (ع) است ، گفت : پیاده روی میلیون اربعین دشمن را مایوس کرده است

القای شبهه راهبرد جدید دشمن برای تضعیف نظام اسلامی است

ایلام- رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: القای شبهه راهبرد جدید دشمن برای تضعیف نظام اسلامی است.

برگزاری نماز باشکوه جمعه در سراسر آذربایجان غربی

نماز جمعه با شکوه خاصی در سراسر استان اقامه شد .

دشمن به دنبال نابود کردن نقاط قوت است

بیرجند - ایرنا - رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: دشمن به دنبال نابود کردن نقاط قوت ماست و هجمه دشمن و تمرکز آنها بر ناامید کردن جامعه است.

دشمن به دنبال نابود کردن نقاط قوت است

بیرجند - ایرنا - رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: دشمن به دنبال نابود کردن نقاط قوت ماست و هجمه دشمن و تمرکز آنها بر ناامید کردن جامعه است.

همدان| دشمنان به‌دنبال تضعیف راهپیمایی میلیونی اربعین هستند

رئیس عقیدتی سیاسی پدافند هوایی شهدای سوباشی با بیان اینکه دشمنان به‌دنبال تفرقه افکنی بین شیعیان و تضعیف راهپیمایی میلیونی اربعین هستند، گفت:دشمنان بدانند که ما فرزندان عاشوراییم و برای ترویج فرهنگ حسینی و ادامه راه نهضت حسینی جانمان را فدا می‌کنیم.

برگزاری آیین عبادی -سیاسی نماز جمعه فردا در سراسر آذربایجان غربی

آئین عبادی سیاسی نماز جمعه فردا، به امامت حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه در مصلای امام خمینی (ره) این شهراقامه خواهد شد.

دشمن به دنبال ایجاد یأس و ناامیدی در جامعه است

فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: دشمن از طریق فضای مجازی به دنبال ایجاد یأس، ناامیدی و جنگ روانی در جامعه است.

امام‌ جمعه کرج: سوءمدیریت‌ها عزت جامعه را از بین می‌برد

امام‌ جمعه کرج با بیان اینکه سوءمدیریت‌ها عزت جامعه را از بین می‌برد گفت: امروزه دشمن با فشار تبلیغاتی و جنگ رسانه‌ای به دنبال تغییر باورها و در پی آن تغییر رفتار و در نهایت تغییر حاکمیت است.

امام جمعه موقت بیرجند: تنها راه نجات کشور در مقابل دشمن مقاومت است

امام جمعه موقت شهرستان بیرجند با بیان اینکه هدف دشمن سر فرود آوردن ملت ایران در برابر دشمن است گفت: تنها راه نجات کشور در مقابل دشمن مقاومت و ایستادگی است.

نماز جمعه تهران به امامت خاتمی اقامه می‌شود

نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته تهران به امامت حجت‌الاسلام خاتمی در دانشگاه تهران بزگرار می‌شود.]]>