دشمن به دنبال تضعیف پایگاه نماز جمعه است

قصرشیرین - ایرنا - فرماندار قصرشیرین با بیان اینکه نماز جمعه پایگاه محکم انقلاب است، گفت که دشمن با هراسی که از این پایگاه دارد با ترفندها و توطئه های مختلف به دنبال تضعیف آن است.مطالب مرتبط

دشمنان به دنبال تضعیف رکن مردمی انقلاب هستند

کرج -ایرنا- نماینده ولی فقیه دراستان البرز و امام جمعه کرج گفت: دشمنان نظام اسلامی به دنبال تضعیف رکن مردمی انقلاب هستند که این امر در هجمه های 2 سال اخیرآنها مشهود است.

دشمن به دنبال راه‌اندازی جنگ داخلی

امام جمعه شهر دوگنبدان گفت: دشمن از طریق اعمال تحریم ها و اقدامات ضد امنیتی در ایران به دنبال اختلاف افکنی و ایجاد جنگ داخلی است.

دشمن به دنبال اختلاف افکنی داخلی

امام جمعه شهر دوگنبدان گفت: دشمن از طریق اعمال تحریم ها و اقدامات ضد امنیتی در ایران به دنبال اختلاف افکنی و ایجاد جنگ داخلی است.

برای شركت در نماز‌جمعه 12 کیلومتر پیاده‌روی می‌کنم

«سیدمهدی موسوی‌محب» نوجوان 16 ساله كبودراهنگی كه عنوان برگزیده اجلاس سراسری نماز را به دست آورد به خاطر حضور هر هفته‌اش در نماز جمعه آن هم با پای پیاده هدیه‌ای از مقام معظم رهبری دریافت كرد كه توسط رئیس جمهور به او اهدا شد.

نماز جمعه تهران

ایرنا - تهران - نماز عبادی - سیاسی جمعه به امامت آیت الله محمدعلی موحدی کرمانی امام جمعه موقت تهران در مصلی امام خمینی(ره) اقامه شد. *17 * 6 *

با توجه بیشتر به نماز کارها به سرانجام می رسد

شاهرود - ایرنا - امام جمعه میامی بااشاره به برگزاری اجلاس سراسری نماز دراستان سمنان گفت : چنانچه نماز در راس امور باشدکارها به سرانجام می رسد.

نباید فریب دشمن را در زمینه گفت‌وگو و مذاکره بخوریم

زنجان-نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با تاکید بر اینکه نباید فریب دشمن را در زمینه گفت‌وگو و مذاکره بخوریم، گفت: دشمن هر روز به بهانه‌ای به دنبال ضربه زدن به کشورمان است.

دیدار صمیمانه مسئولان قضایی بندرگز با مردم + فیلم

مصلی نماز جمعه بندرگز امروز علاوه بر اقامه فریضه عبادی سیاسی نماز جمعه ، شاهد حرکتی اجتماعی در این مکان بود .

دشمن دنبال جداکردن مردم از نظام است

بوشهر - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: دشمن آمده که مردم را از نظام جدا کرده و ایجاد فاصله کند.

خدمات حکومتی ها باید در نماز جمعه به مردم توضیح داده شود

تهران- ایرنا- سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه تهران گفت : نماز جمعه تریبونی است که باید در آن خدمات حکومتی ها به مردم توضیح داده شود تا مردم سوء ظن پیدا نکنند.

گزیده خطبه های نماز جمعه شهرهای خوزستان

اهواز - ایرنا - آئین عبادی سیاسی نماز جمعه در شهرهای مختلف استان خوزستان با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد.

نماز جمعه شهرستان

نماز جمعه این هفته شهرستان های استان هرمزگان

امام جمعه دماوند: نقشه راه دشمن فشار اقتصادی و روانی است

تهران – ایرنا – امام جمعه شهرستان دماوند با اشاره به اینکه نقشه راه دشمن فشار اقتصادی و فشار روانی است، تصریح کرد: ما برای مقابله با دشمن بیرونی به وحدت داخلی نیاز داریم چرا که دشمن در طول 40 سال سعی کرده مردم را از نظام اسلامی ناامید کند ولی امروز خودش ن

احیای نماز جمعه از برکات مهم انقلاب اسلامی است

زنجان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: احیای نمازهای جمعه با عنایات امام خمینی(ره) از برکات مهم انقلاب شکوهمند اسلامی است که اکنون این نماز به عنوان سنگر و قرارگاه فرهنگ، تقوا و بصیرت‌افزایی در 900 شهر کشور، اقامه می‌شود.

همایش فعالان ستادهای نماز جمعه در قزوین

همایش فعالان ستاد‌های نماز جمعه استان قزوین با محوریت مهارت‌ها و شیوه‌های دعوت در سالن تبلیغات اسلامی قزوین برگزار شد.

مدیران نسبت به نماز جمعه اهتمام ویژه داشته باشند

قزوین- مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین گفت: مدیران باید نسبت به نماز جمعه اهتمام ویژه داشته باشند و اقدامات فرهنگی این حوزه را مدنظر قرار دهند.

امام جمعه یزد: دشمنی استکبار با ایران پایان پذیر نیست

امام جمعه یزد با بیان اینکه دشمنی استکبار با ایران پایان‌پذیر نیست گفت: آمریکا به دنبال تضعیف ایران در عرصه نظامی، اقتصادی و روانی است.

خطبه های نماز جمعه شهرستانهای استان اصفهان

محور خطبه های نماز جمعه شهرستانهای استان وحدت حوزه و دانشگاه بود.

دانش‌آموزان قزوینی عضو افتخاری ستاد نماز جمعه می‌شوند

قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: دانش آموزان استان در راستای ارتقای بینش و معرفت معنوی عضو افتخاری ستاد نماز جمعه می شوند.

اقامه نماز جمعه در سراسر آذربایجان غربی

نماز جمعه در سراسر آذربایجان غربی با شکوه خاصی برگزار شد.