اختیارات متمرکز پیام نور به استان ها تفویض می‌شود

شیراز- ایرنا- رئیس دانشگاه پیام نور کشور با اشاره به ضرورت آمایش آموزش عالی، ابراز داشت: آمایش در دانشگاه پیام نور از انتهای سال 1396 آغاز شده است و براساس آن تا دو سال آینده اختیارات متمرکز سازمان به مراکز استانی تفویض می‌شود.مطالب مرتبط

اختیارات استاندار به فرمانداران در شهرستان ها تفویض می شود

زنجان - ایرنا - استاندار زنجان با بیان اینکه به منظور تسریع و تسهیل امور در شهرستان‌ها، تمامی اختیارات استاندار در سطح شهرستان ها به فرمانداران تفویض می شودد، گفت: فرمانداران نیز باید با چابکی بیشتری، نسبت به اجرای مصوبات استان در شهرستان ها تلاش کنند.

اختیارات استاندار به فرمانداران در شهرستان ها تفویض می شود

زنجان-استاندار زنجان گفت: به منظور تسریع و تسهیل امور در شهرستان‌ها، تمامی اختیارات استاندار در شهرستان ها را به فرمانداران تفویض می کند.

وزارت صنعت اختیار ثبت سفارش ها را به استان ها تفویض کرد

تهران- ایرنا- وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد با توجه به تاکید رییس جمهوری بر تفویض اختیارها، «از این پس استان ها محور تصمیم های این وزارتخانه خواهند بود و از امروز- شنبه- ثبت سفارش ها به رییسان سازمان های صنعت، ‌معدن و تجارت استانی تفویض اختیار می شود»

تفویض اختیار به استان ها عامل تسریع و تسهیل امور صادراتی است

اراک- استاندار مرکزی گفت: تفویض اختیار به استان ها عامل تسریع و تسهیل امور حوزه صادرات است و این مهم بایستی مدنظر قرار گیرد.

تفویض ثبت سفارش واردات به استانها/سهم۱درصدی معدن ازGDPشایسته نیست

وزیر صنعت، معدن و تجارت از تفویض ثبت سفارش واردات به استان ها خبر داد و از سهم ۱.۱ درصدی بخش معدن از GDP انتقاد کرد.

اختیارات شورای فرهنگ عمومی نیاز به توسعه دارد

کرمان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: شورای فرهنگ عمومی برای تبدیل شدن به یک شورای فعال، چابک و کارآمد نیاز به ابزارهای لازم از جمله اختیارات و امکانات دارد و اقداماتی نیز در این زمینه آغاز شده است.

وزیر صمت در تبریز از واگذاری اختیارات خود به استانداران خبر داد

رحمانی «شاه‌بیت» برنامه‌ها و اقدامات خود در وزارتخانه را حفظ وضع موجود و حرکت رو به رشد با رفع مشکلات دانست و گفت: همه اختیارات وزیر صنعت را به استانداران واگذار کردیم که این امر در تسهیل امور مردم و تولیدکنندگان مؤثر است.

برای ساماندهی مرزهای سیستان و بلوچستان اختیارات بیشتری به فرمانداران داده شود

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان از استاندار اختیارات بیشتری برای فرمانداران مرزی خواستار شد و گفت: برای ساماندهی مرزها باید به فرمانداران اختیارات بیشتری داده شود.

دانشگاه پیام نور در مسیر کیفی شدن قرار گرفته است

رئیس دانشگاه پیام نور استان زنجان گفت: دانشگاه پیام نور بحث کیفیت آموزشی را بطور جدی دنبال می‌کند و ما هم در استان به همین منوال در راستای اجرای سیاست‌های سازمان مرکزی و وزارت علوم کیفیت آموزشی را دنبال می‌کنیم.

دولت اختیارات بیشتری به استانداران دهد/لزوم کاهش بافت فرسوده

تهران- امام جمعه موقت تهران با بیان این که استانداران باید مسئولیت و اختیار بیشتری داشته باشند، گفت: دولت باید برای افزایش اختیارات استانداران تصمیم بگیرد.

اختیارات سران سه قوه برای بانک مرکزی/اسب سرکش دلار رام شد

قائم مقام بانک مرکزی با بیان اینکه اسب سرکش دلار رام شد، از اختیارات سران سه قوه به بانک مرکزی خبر داد و گفت: اصلاح نظام بانکی با جدیت دنبال می شود.

برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در یزد

رییس دانشگاه پیام نور استان: این آزمون با حضور ۱۰۰۰داوطلب در یزد برگزار شد.

تاکید امام جمعه موقت تهران بر افزایش اختیارات بیشتر به استانداران

امام جمعه موقت تهران با بیان این که استانداران باید مسئولیت و اختیار بیشتری داشته باشند، گفت: دولت باید برای افزایش اختیارات استانداران تصمیم بگیرد.

فارس من| رئیس دانشگاه پیام نور اردبیل: پول مردم بدون سود عودت شد!

رئیس دانشگاه پیام نور استان اردبیل با اشاره به عدم وجود توجیه اقتصادی ساخت واحد دانشگاهی در شهرهای کوچک و بخش‌ها، گفت: مبلغ خودیاری مردم از بابت ساخت ساختمان دانشگاه پیام نور در این بخش عودت شد.

دولت مکلف است تمام حساب های دریافتی و پرداختی خود را متمرکز کند

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: باتوجه به تکالیفی که هم در قانون برنامه ششم توسعه و هم در قانون احکام دائمی ارایه شده بود دولت مکلف است تمام حساب های دریافتی و پرداختی خود را متمرکز کند.

تصمیم‌گیری درباره صادرات در یک دستگاه متمرکز شود

رئیس کنفدراسیون صادرات با اشاره به صدور بخشنامه های متعدد از سوی دولت، خواستار تصمیم گیری یکپارچه در حوزه صادرات غیرنفتی شد و گفت: تصمیم گیری درباره صادرات باید در یک دستگاه متمرکز شود.

پیام صوتی به اینستاگرام اضافه شد

اینستاگرام اعلام کرد که کاربران از این پس قادر خواهند بود در بخش پیام های خصوصی (دایرکت) برای دوستان و مخاطبان موردنظر خود پیام صوتی ارسال کنند.

اگر پیام‌رسان داخلی قوی باشد نیازی به دستور و بگیر و ببند نیست/جرم‌افزایی برای استفاده از پیام‌رسان‌ها روش نادرستی است

رئیس دانشکده ارتباطات دانشگاه آزاد تهران مرکزی گفت: با اشاره به نگاه بالا به پایینی که طرح ساماندهی پیام‌رسان‌های اجتماعی نسبت به مخاطب دارد و الزام به استفاده از پیام‌رسان داخلی، گفت: ما در این سال‌ها هزینه زیاد داده‌ایم، باید از تجربه قوانین مانند ممنوع

سخنرانی‌های غیر تخصصی زمینه ساز پوپولیسم سیاسی است

دبیر حزب کارگزاران سازندگی در استان اصفهان گفت: متخصصان باید ابتدا بر روی نهاد سازی های سیاسی و اقتصادی متمرکز شوند و سپس بحران‌های توسعه را برای جامعه و سیاستمداران تشریح کنند.

اختیار اراضی 32 و 48 هکتاری شهرک پردیسان به شهرداری قم واگذار می‌شود

رئیس شورای شهر قم گفت: برای تعیین تکلیف، واگذاری و تفویض اختیار اراضی 32 و 48 هکتاری به شهرداری قم تعاملات مقدماتی با مسئولان استان و وزارت خانه انجام‌گرفته و امید می‌رود به‌زودی اختیارکامل آنها به شهرداری واگذار شود.