اختیارات متمرکز پیام نور به استان ها تفویض می‌شود

شیراز- ایرنا- رئیس دانشگاه پیام نور کشور با اشاره به ضرورت آمایش آموزش عالی، ابراز داشت: آمایش در دانشگاه پیام نور از انتهای سال 1396 آغاز شده است و براساس آن تا دو سال آینده اختیارات متمرکز سازمان به مراکز استانی تفویض می‌شود.مطالب مرتبط

اختیارات متمرکز پیام نور به استان ها تفویض می‌شود

شیراز- ایرنا- رئیس دانشگاه پیام نور کشور با اشاره به ضرورت آمایش آموزش عالی، ابراز داشت: آمایش در دانشگاه پیام نور از انتهای سال 1396 آغاز شده است و براساس آن تا دو سال آینده اختیارات متمرکز سازمان به مراکز استانی تفویض می‌شود.

تفویض اختیارات به استان ها هزینه های کشور را کاهش می دهد

شیراز-ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: تفویض اختیارات از سوی وزارتخانه های مختلف به استان ها هزینه های کشور را به شدت کاهش می دهد.

اختیارات لازم، در شرایط جنگ اقتصادی به مدیران استانی تفویض شود

استاندار آذربایجان‌شرقی با تأکید بر این‌که در شرایط جنگ اقتصادی، اختیارات لازم باید به مدیران استانی تفویض شود، افزود: مدیریت دوران سخت دفاع مقدس، نتیجه اعتماد به مدیران و فرماندهان و تفویض اختیار به آنان بود که امروز هم باید این رویکرد حاکم شود.

تلاش مجمع نمایندگان برای افزایش تفویض اختیارات به استان آذربایجان شرقی

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی با بیان اینکه برای تسریع در امورات، باید تصمیماتِ جدی اتخاذ شود، گفت: تسریع در اجرای طرح‌های ملی، تفویض اختیارات به استان و افزایش سهمیه تسهیلات اشتغال زایی موضوعات اولویت‌دار استان است.

ضرورت تفویض اختیار بررسی طرحهای اشتغالزا به استان ها

استاندار آذربایجان شرقی: با تفویض اختیار بررسی طرح های اشتغالزا به استان ها، اشتغالزایی شتاب می گیرد.

بروکراسی اداری فعلی متناسب با اوضاع جنگ اقتصادی نیست

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه تفویض اختیار در این اوضاع جنگ اقتصادی باید عملیاتی شود، افزود: همانطور که در دوران دفاع مقدس برخی تفویض‌ها صورت گرفت، باید در این دوران هم برخی تفویض اختیارها اعطا شود.

تشریح آخرین روند مذاکرات تیم FATF با مقامات پاکستانی

اسلام اباد - ایرنا -مقامات بلند پایه آژانس تحقیقات فدرال پاکستان در دیدار با بازرسان گروه آسیایی و اقیانوس آرام وابسته به کارگروه ویژه FATF اعلام کردند که این آژانس، بر اساس اختیارات ویژه تفویض شده دولت پاکستان، همه نقل و انتقالات مالی بانک های کشور را با

طرح ساماندهی متمرکز پسماندهای صنعتی یزد اجرا می شود

یزد- ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد با اشاره به بررسی طرح های ارائه شده از سوی بخش خصوصی و سنجش قابلیت فنی مدل های مورد نظر گفت: طرح ساماندهی متمرکز پسماندهای صنعتی استان اجرایی می شود.

حذف بروکراسی‌های اداری با تفویض اختیار صدور کارت بازرگانی به استان‌ها

همدان|مردم اخبار ویژه سلامت را از پیام رسانان سلامت دریافت کنند

رئیس شورای پیام رسان سلامت استان همدان گفت: هدف از تشکیل شورای پیام‌رسان استان همدان افزایش سرعت خبررسانی و گسترش ارتقای کیفیت اطلاعات و پیام های ارائه شده به مردم است

حسین ثوری: به دلیل مشغله‌‌ کاری، مدیریت تیم‌های ملی بوکس را در آینده تفویض خواهم کرد

حسین ثوری، رئیس فدراسیون بوکس گفت: در حال حاضر وظیفه مدیریت تیم‌های ملی را انجام می‌دهم اما در آینده به دلیل مشغله‌ کاری این پست را به فرد دیگری تفویض می‌کنم.

قالیباف: همه موظفیم دولت را کمک کنیم

همدان- ایرنا- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امروز دولت اختیارات کامل دارد و رهبر معظم انقلاب نیز اختیارات لازم را به سران قوا داده اند و همه ما موظفیم به دولت کمک کنیم.

اعطای اختیارات برای ریاست فلسطین بر گروه 77

سازمان ملل متحد اختیارات جدیدی به تشکیلات خودگردان فلسطین برای ریاست گروه 77 در سال دوهزار و نوزده اعطا کرد.

صدورکارت بازرگانی به استان‌ها سپرده شد

وزیر صنعت ،‌ معدن و تجارت طی ابلاغیه ای فرایندهای مرتبط با کارت بازرگانی را به سازمانهای صمت استانی تفویض کرد.

نتایج رشته‌های‌ نیمه‌متمرکز کنکور ۹۷ دهه دوم دی اعلام می شود

اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های نیمه‌متمرکز کنکور ۹۷ پس از انجام مراحل مصاحبه، معاینه و سایر مراحل گزینش در دهه دوم دی ماه ۹۷ منتشر می شود.

صدور کارت بازرگانی به استان‌ها سپرده شد

وزیر صنعت،‌ معدن و تجارت طی ابلاغیه ای فرایندهای مرتبط با کارت بازرگانی را به سازمانهای صمت استانی تفویض کرد.

باید جایگاه تحول آتی کشورها در آسیا متمرکز شود

رییس مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با تاکید بر اینکه باید فرصت‌های تحول و جابجایی جایگاه آینده در کشورهای آسیایی متمرکز شود، گفت: ایجاد گفتمان مشترک و ترسیم سند مدون می‌تواند در رسیدن به این جایگاه کمک‌کننده باشد.

پیام‌رسانی از مهم‌ترین رسالت‌های حوزه علمیه است

گرگان- نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: طلبه ها با علم و دانشی که کسب می کنند باید در جامعه پیام رسان باشند و پیام خدا را به گوش انسان ها برسانند.

تصویب اختیارات بانک مرکزی در اصلاح نظام بانکی

اختیارات بانک مرکزی برای اجرای برنامه اصلاح نظام بانکی ­در جلسه صبح امروز شورای عالی هماهنگی اقتصادی بررسی و تصویب شد.

جشنواره قرآنی دانشگاه پیام نور آغاز شد

کرمانشاه - ایرنا - رئیس دانشگاه پیام نور استان کرمانشاه اعلام کرد که بیست و دومین جشنواره قرآنی دانشگاه های پیام نور کشور از امروز (یکشنبه) در کرمانشاه آغاز شد.