یازده گردشگر ایتالیایی از آثار تاریخی ورامین بازدید کردند

تهران- ایرنا- مسئول دفتر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ورامین گفت: یک گروه 11 نفره از گردشگران کشور ایتالیا از آثار تاریخی این شهرستان بازدید کردند.مطالب مرتبط

یازده گردشگر ایتالیایی از آثار تاریخی ورامین بازدید کردند

تهران- ایرنا- مسئول دفتر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ورامین گفت: یک گروه 11 نفره از گردشگران کشور ایتالیا از آثار تاریخی این شهرستان بازدید کردند.

یازده گردشگر ایتالیایی ازآثار تاریخی ورامین بازدید کردند

تهران- ایرنا- مسئول دفتر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ورامین گفت: یک گروه 11 نفره از گردشگران کشور ایتالیا از آثار تاریخی این شهرستان بازدید کردند.

دومین گروه گردشگر ایتالیایی از آثار تاریخی ورامین بازدید کردند

تهران – ایرنا – رئیس دفتر میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ورامین از حضور دومین گروه گردشگر ایتالیایی طی دو هفته اخیر در ورامین و بازدید از آثار تاریخی این شهرستان خبر داد.

بازدید بیش از سه میلیون گردشگر از آثار تاریخی نیاسر

بیش از سه میلیون گردشگری داخلی و خارجی در شش ماهه نخست امسال از آثار تاریخی و طبیعی شهر نیاسر کاشان دیدن کردند.

گردشگران ایتالیایی به گناباد سفر کردند

گناباد- ایرنا- معاون گردشگری اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گناباد گفت: پنج گردشگر ایتالیایی امروز از جاذبه های تاریخی این شهرستان دیدن کردند.

بازدید 446 هزار گردشگر از موزه‎ها و اماکن تاریخی کرمانشاه

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از بازدید 446 هزار و 537 گردشگر از موزه ها و اماکن تاریخی استان طی نیمه نخست امسال خبر داد.

قزوین موزه ای به وسعت یک کشور

استان قزوین با دو هزار و پانصد اثر مذهبی، تاریخی و طبیعی شناسایی شده و هزار و سیصد و هفتاد و چهار اثر ثبت شده، یازده درصد بنا‌های تاریخی کشور را در خود جای داده که از ظرفیت‌های بالایی برای جذب گردشگر برخوردار است.

بازدید پنج میلیون گردشگر خارجی از مناطق مختلف کشور

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: در نیمه نخست امسال پنج میلیون گردشگر خارجی از مناطق مختلف، مکان‌های تاریخی و گردشگری دیدن کردند.

حافظیه، میزان 18 هزار گردشگر در روز حافظ

‌مدیرکل میراث فرهنگی استان فارس اعلام کرد که روز بیستم مهرماه همزمان با یادروز حافظ، 18 هزار گردشگر داخلی و خارجی از حافظیه بازدید کردند.

حافظیه، میزبان 18 هزار گردشگر در روز حافظ

‌مدیرکل میراث فرهنگی استان فارس اعلام کرد که روز بیستم مهرماه همزمان با یادروز حافظ، 18 هزار گردشگر داخلی و خارجی از حافظیه بازدید کردند.

بازدید بیش از ۵۱ هزار نفر از موزه قجر قزوین

۵۱ هزار و ۸۹۳ گردشگر داخلی و خارجی در نیمه نخست امسال از موزه مردم شناسی قجر بازدید کردند.

بازدید سرزده وزیر آموزش وپرورش از مدارس ورامین

وزیر آموزش وپرورش به همراه تعدادی از معاونان از چند مدرسه در بخش جواد آباد ورامین بازدید کرد.

گردشگران آلمانی از جاذبه های تاریخی گناباد دیدن کردند

گناباد- ایرنا- رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گناباد گفت: چهار گردشگر آلمانی امروز از جاذبه های تاریخی و گردشگری این شهرستان دیدن کردند.

گردشگران آلمانی از جاذبه های تاریخی گناباد دیدن کردند

4 گردشگر آلمانی امروز از جاذبه های تاریخی و گردشگری گناباد دیدن کردند.

وزیر آموزش و پرورش سرزده از مدارس جوادآباد ورامین بازدید کرد

تهران-ایرنا- وزیر آموزش و پرورش که به منظور افتتاح مدرسه هفت کلاسه حصارقاضی از توابع بخش جوادآباد ورامین در این شهرستان حضور پیدا کرده ، به صورت سرزده از مدارس این بخش بازدید کرد.

5 اثر تاریخی شهرری در فهرست آثار ملی ثبت می شود

شهرری- ایرنا- رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ری گفت: پنج اثر تاریخی دژ رشکان، ارگ سلجوقی، گورستان زیرین و زبرین، یخچال کلین و کارخانه سیمان ری تا پایان امسال در فهرست آثار ملی ثبت می شوند.

125هزار گردشگر دینی از سوریه دیدن کردند

دمشق- ایرنا- مدیرکل گردشگری استان ریف دمشق گفت: 125 هزار گردشگر دینی از ابتدای سال میلادی جاری تا کنون (مدت 10 ماه) از اماکن مذهبی در سوریه دیدن کردند.

یک اثر تاریخی در اسفرورین تاکستان در فهرست آثار ملی ثبت شد

قزوین - ایرنا - مسجد تاریخی گنبدی (قنبتی) اسفرورین از توابع شهرستان تاکستان در فهرست آثار ملی به ثبت رسید..

پنج اثر تاریخی و فرهنگی آزادشهر در فهرست آثار ملی ثبت شد

گنبدکاووس - ایرنا - رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آزادشهر از ثبت پنج اثر تاریخی و فرهنگی این شهرستان واقع در شرق گلستان در فهرست آثار ملی خبر داد.

درخواست ایتالیایی ها برای توقف صادرات بمب به عربستان

شماری از فعالان ایتالیایی با برپایی تجمع در برابر کارخانه ساخت بمب در جزیره ساردنیا این کشور، ادامه فروش این بمب ها را به عربستان سعودی محکوم کردند.