امنیت و آرامش ارمغان ارزنده شهدا به ملت ایران است

ارومیه- ایرنا- رییس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی گفت: شهدای انقلاب اسلامی جان خود را فدای انقلاب کردند تا ما در امنیت و آسایش زندگی کنیم.مطالب مرتبط

امنیت و آرامش کشور به برکت خون شهدا حاصل شده است

قزوین - ایرنا - جانشین فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران گفت: امنیت و آرامش حاکم بر میهن اسلامی به برکت خون شهیدان حاصل شده است.

آیت‌الله رمضانی: ایران بر اساس آمارهای بین‌المللی جزو امن‌ترین کشورهای دنیاست

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری گفت: ایران بر اساس آمارهای بین المللی جزو امن ترین کشورهای دنیاست که شهدا این امنیت را برای ما به ارمغان آورده‌اند.

بیماران ام. اس بیشتر از درمان نیازمند امنیت ذهنی و آرامش هستند

نایب رئیس انجمن ام. اس ایران با اشاره به اهمیت امنیت ذهنی و آرامش بیماران ام. اس گفت: در فضای ناآرام ذهنی است که بسیاری از شارلاتان‌های حوزه سلامت رشد می‌کند و سر بیماران کلاه می‌گذارند. اینکه امروز مصرف دارو شیمیایی جواب نمی‌دهد و شما بروید از فلان قارچ

شهدای زاهدان همان پاسداران امنیت دهه فجر بودند

تهران - ایرنا - فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیام تسلیت به مناسبت حادثه تروریستی زاهدان گفت: این شهدا همان پاسدارانی هستند که با فداکاری خود تلاش تروریست‌ها علیه ملت ایران در دهه فجر را خنثی کردند تا این ملت با آرامش کامل چهل سالگی ا

ملت ایران حماسه ساز 40 سال گذشته + آلبوم

نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در شورای عالی امنیت ملی : ملت ایران در 40 سال گذشته خالق حماسه های بزرگی بوده که ذلت و شکست را برای شیطان بزرگ به ارمغان آورده است.

نشست سوچی اتحاد ایران، روسیه و ترکیه برای بازگشت آرامش به سوریه است

تهران-ایرنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، نشست سوچی را اتحاد قدرتمند ایران، روسیه و ترکیه برای بازگشت آرامش به سوریه دانست و گفت: این نشست می تواند در حل مشکل آوارگان سوری و خروج آمریکا از این کشور تاثیر گذار باشد.

رهبرانقلاب در دفاع از امنیت و آرامش کشور نقش اول را دارند

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور نقش رهبری در تأمین امنیت کشور را نقش اول دانست و گفت: تاکنون کشور نسبت به میزان تهدیدات امنیتی، از امنیت مناسبی بر خوردار بوده است.

انقلاب برای ملت ایران عزت و آزادی به ارمغان آورد

قصرشیرین- ایرنا- امام جمعه اهل سنت سرپل ذهاب گفت: پیروزی انقلاب اسلامی با رهبری های پیامبرگونه امام راحل توانست برای ملت ایران عزت و آزادی و استقلال را به ارمغان آورد.

ایران لنگرگاه امنیت منطقه است

شیراز- ایرنا- معاون اول رئیس جمهوری ایران، کشور را لنگرگاه امنیت منطقه دانست و گفت: برخی کشورهای همسایه ما کج فهم هستند و نمی دانند که اگر امنیت در ایران نباشد همسایگان نیز ضرر خواهند کرد و امنیت نخواهند داشت.

فرمانده سپاه کرمان: ملت ایران در ادامه راه شهدا هیچ تردیدی ندارد

فرمانده سپاه ثارلله استان کرمان با اشاره به حادثه تروریستی زاهدان و شهادت تعدادی از فرزندان ایران اسلامی گفت: ما راه شهدا را ادامه خواهیم داد و ملت ایران در ادامه راه شهدا هیچ تردیدی به خود راه نمی‌دهد.

انقلاب اسلامی، بهار علمی برای ما به ارمغان آورد

قزوین - ایرنا - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به دستاوردهای چهل سال گذشته، گفت: انقلاب اسلامی ایران برای میهن ما بهار و تحول علمی به ارمغان آورد.

مراسم وداع با پیکر شهدای مدافع امنیت

مراسم وداع با پیکر شهدا با حضور خانواده شهدا و مردم شهید پرور اصفهان در حسینیه سپاه ناحیه امام صادق (ع) اصفهان برگزار شد.

دستیابی به صلح و امنیت نیازمند گفت و گو و تعامل است

پکن- ایرنا- رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گفت: در دنیای کنونی که در مسایل بسیار پیچیده و بحران های مختلف گرفتار است، دستیابی به صلح، امنیت و تامین آرامش برای همگان نیازمند گفت و گو، تاکید بر اشتراکات و ایجاد بسترهای مناسب تعامل و همکاری است.

علیپور: باشگاه باید آرامش را به تیم بازگرداند

تهران- ایرنا- مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اینکه فضای موجود آرامش بازیکنان را بر هم ریخته است، گفت: باشگاه باید این مسائل را جمع کند و آرامش را به باشگاه بازگرداند.

شهدا به ملت ایران عزت و هویت بخشیدند

زاهدان- ایرنا- فرمانده سپاه ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: شهدا به ملت ایران عزت و هویت بخشیدند و موفقیت های نظام اسلامی به برکت مجاهدت ها و خون شهداست.

حافظان امنیت ایران با اقتدار از امنیت ملی حراست می‌کنند

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل گفت: جهانیان خواهند دید حافظان امنیت ایران با اقتدار و مؤثرترین اقدام از امنیت ملی این مرز و بوم و مردم کشور حراست می‌کنند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان: ملت ایران بر آرمان‌های شهدا استوارند

نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان با بیان اینکه خون شهدا در خون جوانان کشور جریان دارد، گفت: ملت ایران بر آرمان‌های شهدا استوارند چراکه‌هزاران نفر در کشور اسلامی ما مسیر آنان را ادامه می‌دهند.

امیرعبداللهیان: حافظان امنیت ایران با اقتدار از امنیت ملی حراست می‌کنند

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل با اشاره به حادثه تروریستی اخیر در سیستان و بلوچستان گفت: جهانیان خواهند دید حافظان امنیت ایران با اقتدار و مؤثرترین اقدام از امنیت ملی این مرز و بوم و مردم کشور حراست می‌کنند.

عزت و اقتدار ایران اسلامی به برکت خون شهدا است

ساری- ایرنا- جانشین یگان ویژه نیروی انتظامی کشور گفت: امروزه عزت و اقتدار ایران اسلامی به برکت خون شهدا و صبر و پایداری خانواده آنان است که باید برای حفظ این آرمان ها نهایت تلاش و کوشش خود را به کار بگیریم .

برگزاری یک راهپیمایی آرام، بانظم و امنیت کامل در جشن چهل سالگی انقلاب

رئیس پلیس پیشگیری ناجا، با بیان اینکه امسال شاهد برگزاری یک راهپیمایی آرام با نظم و امنیت کامل بودیم، گفت: مردم همچنان پای آرمان‌های حضرت امام (ره) ایستاده‌اند و از مقام معظم رهبری حمایت می‌کنند، ما خادم و سرباز مردم هستیم و برای آسایش و آرامش آنان تلاش م