3 اقامتگاه بوم گردی در نقده مجوز فعالیت دریافت کرد

ارومیه- ایرنا- رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نقده گفت: سه اقامتگاه بوم گردی در این شهرستان طی نیمه نخست سال جاری مجوز فعالیت دریافت کردند.مطالب مرتبط

150 اقامتگاه بوم‌گردی در استان گلستان راه‌اندازی شد

مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان گلستان گفت: امسال تاکنون 150 اقامتگاه بوم‌گردی در استان گلستان مورد بهره‌برداری قرار گرفته و فعال است و این اقامتگاه‌ها تا پایان سال به 200 بوم‌گردی افزایش می‌یابد.

گرگان|رشد قارچ‌گونه اقامتگاه‌های بوم‌گردی در کشور نگران‌کننده است

رئیس انجمن حرفه‌ای بوم‌گردی ایران گفت: سربرآوردن اقامتگاه‌های بوم‌گردی همانند قارچ در ایران نگران‌کننده است و باید قوانین مدونی برای ایجاد بوم‌گردی تنظیم شود.

یک اقامتگاه بوم گردی در دامغان افتتاح شد

سمنان- ایرنا- سرپرست ‌میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دامغان گفت: اقامتگاه بوم گردی شیرآشیان دامغان با ظرفیت اقامت شبانه برای 25 نفر بهره برداری شد.

افزایش اقامتگاه‌های بوم‌گردی سیستان و بلوچستان تا پایان سال

‌مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: 70 اقامتگاه بوم‌گردی در استان راه اندازی شده است و این تعداد تا پایان سال به ۱۱۰ اقامتگاه خواهد رسید و به ظرفیت تاسیسات گردشگری استان اضافه می شود.

افتتاح اقامتگاه بوم گردی دهستان درونه شهرستان بردسکن

پنجاهمین اقامتگاه بوم گردی خراسان رضوی در دهستان درونه از توابع بخش انابد شهرستان بردسکن افتتاح شد.

بیشتر به خانه مسافر شبیه‌اند تا اقامتگاه بوم‌گردی

رئیس کارگروه تخصصی گردشگری اتاق فکر توسعه مازندران رویکرد آمار زدگی را نوعی آسیب برای حوزه اقامتگاه های بومگردی معرفی کرد.

30 عطاری بدون مجوز در همدان شناسایی شدند

همدان- ایرنا- کارشناس دارویی اداره نظارت و ارزیابی فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل معاونت غذا و دارو همدان گفت: 30 عطاری بدون مجوز فعالیت در این استان شناسایی شدند که به متصدیان آنها برای دریافت مجوز هشدار داده شده است.

12 تن آرد قاچاق در نقده کشف شد

ارومیه - ایرنا - معاون اجتماعی فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: 12 تن آرد قاچاق در محور نقده – پیرانشهر کشف و ضبط شد.

نمایشگاه عکس اسناد تاریخی نقده گشایش یافت

ارومیه - ایرنا - رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نقده گفت: نمایشگاه عکس اسناد تاریخی نقده از امروز /شنبه/ در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهر پذیرای علاقه مندان است.

سفر ارزان قیمت در نوروز

رئیس سازمان میراث فرهنگی: برای نوروز ۹۸ اقامتگاه‌های بوم گردی، سفر‌های زمینی ریلی و بسته‌های ارزان قیمت سفر خواهیم داشت.

دریافت مجوز 3رشته جدید دانشگاهی در دانشگاه حکیم سبزواری

مجوز ایجاد 3 رشته جدید کارشناسی ارشد و کارشناسی در دانشگاه حکیم سبزواری دریافت شد.

تیم نقده به جمع 6 تیم تور اروپایی والیبال روی برف صعود کرد

ارومیه- ایرنا- دبیر هیات والیبال آذربایجان غربی گفت: تیم شهرستان نقده که به نمایندگی از ایران در تور اروپایی والیبال روی برف شرکت دارد با صعود از مرحله مقدماتی در جمع 6 تیم برتر این رقابت ها قرار گرفت.

پلتفرم اجاره اقامتگاه در ایران با صدهزار شب اجاره ویلا و اقامتگاه

خوشبختانه این روزها پای بسیاری از خدماتی که حتی فکرشان هم نمی‌کردیم به دنیای اینترنت باز شده است.

حق آبه تالاب های نقده 50 میلیون مترمکعب است

ارومیه- ایرنا- رییس اداره حفاظت محیط زیست نقده با اشاره به وجود تالاب های دایمی در این شهرستان، گفت: حق آبه این تالاب ها به میزان حدود 50 میلیون متر مکعب بوده و حفاظت و توسعه این تالاب ها نیازمند تامین حق آبه در زمان مقرر است.

تبعات منفی رشد افسارگسیخته اقامت‌گاه‌های بوم‌گردی

دبیر جامعه حرفه‌ای اقامت‌گاه‌های بوم‌گردی ایران گفت: ترویج اقامت‌گاه‌های بوم‌گردی خوشحال‌کننده است؛ اما رشد افسارگسیخته و بدون امکان‌سنجی؛ ‌نیازسنجی‌ و ارزیابی، موجب تاثیرات اجتماعی فرهنگی منفی خواهد شد.

محدودیتی در واردات گوشت وجود ندارد/ ۲۶۷ شرکت مجوز واردات گرفتند

معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی گفت:تاکنون ۲۶۷شرکت مجوز واردات گوشت قرمز به کشور را دریافت کرده اند و در صورت اهلیت داشتن متقاضیان در زمینه صدور مجوز واردات گوشت محدودیتی وجود ندارد.

تیم هندبال نونهالان نقده قهرمان مسابقات منطقه شمال کشور شد

ارومیه- ایرنا- رییس هیات هندبال آذربایجان غربی گفت: تیم نونهالان نقده به نمایندگی از استان با اقتدار بر سکوی نخست رقابت های قهرمانی منطقه شمال کشور جای گرفت.

4700 واحد مسکونی در نقده نیازمند مقاوم سازی است

ارومیه - ایرنا - رییس بنیاد مسکن نقده با اشاره به اینکه هشت هزار و 300 واحد مسکونی روستایی در این شهرستان وجود دارد، گفت: حدود 55 درصد از این تعداد با چهار هزار و 700 واحد نیازمند مقاوم سازی است.

اعلام نتیجه درخواست صدور مجوز ITC برای بازیکن استقلال

طبق اعلام دپارتمان بین‌الملل فدراسیون فوتبال صدور مجوز ITC برای بازیکن آیاندا پاتوسی در چارچوب قانون و مقررات پس از دریافت استعلام‌های لازم و با تایید فیفا انجام شد.

دستگیری سفیر سابق آفریقای جنوبی در ایران به اتهام ارتشا

یوسف سالوجی، سفیر سابق آفریقای جنوبی در ایران بر طبق اعلام مقامهای این کشور به اتهام دریافت رشوه از طرف های خارجی در ارتباط با مجوز فعالیت شرکت مخابراتی ام تی ان در ایران بازداشت شده است.