3 اقامتگاه بوم گردی در نقده مجوز فعالیت دریافت کرد

ارومیه- ایرنا- رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نقده گفت: سه اقامتگاه بوم گردی در این شهرستان طی نیمه نخست سال جاری مجوز فعالیت دریافت کردند.مطالب مرتبط

3 اقامتگاه بوم گردی در نقده مجوز فعالیت دریافت کرد

ارومیه- ایرنا- رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نقده گفت: سه اقامتگاه بوم گردی در این شهرستان طی نیمه نخست سال جاری مجوز فعالیت دریافت کردند.

شرایط اعطای مجوز به اقامتگاه‌های بوم‌گردی

معاونت گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی خراسان رضوی گفت: مجوز اقامتگاه بوم‌گردی و پروانه بهره‌برداری برای واحدها به استناد آیین‌نامه ایجاد، تکمیل و درجه‌بندی و نرخ‌گذاری تاسیسات گردشگری هست که در سال 1394 آخرین اخطاریه این آیین‌نامه ابلاغ شد.

خور و بیابانک ظرفیت مهمی برای توسعه بوم گردی است

اصفهان- ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اصفهان با بیان این که خور و بیابانک قطب ایجاد اقامتگاه های بوم گردی کشور است، گفت: 49 واحد فعال اقامتگاه بوم گردی این منطقه به زودی به 75 واحد افزایش می یابد.

برداشت‌های آشفته از بوم‌گردی در ایران؛ ضرورت نظارت بر فعالیت‌ها

در سال‌های اخیر بوم‌گردی رشد قابل ملاحظه‌ای در ایران داشته است. اما متاسفانه بسیاری از تورها از سوی افرادی بدون صلاحیت و مجوز ترتیب داده می‌شود و به مشکلی در ماجرای گردشگری تبدیل می شوند.

کمک‌رسانی به مردم از مهم‌ترین اقدامات سمن‌ها /انجام فعالیت سیاسی نیازمند دریافت مجوز از ماده ۰ احزاب

معاون مشارکت‌های اجتماعی وزارت کشور گفت: سمن‌ها که در حوزه اجتماعی قرار دارند، عمدتاً در راستای کمک‌رسانی به مردم فعالیت می‌کنند؛ هم‌چنین انجام فعالیت سیاسی عام‌المنفعه نیازمند دریافت مجوز از ماده ۱۰ احزاب است.

افزایش اقامتگاههای بومگردی در خوروبیابانک

به دلیل وجود جاذبه های تاریخی و طبیعی گردشگری 25 واحد اقامتگاه بوم گردی جدید خوروبیابانک راه اندازی می شود.

مشمولان مجوز خروج برای شرکت در مراسم اربعین دریافت می کنند

رئیس ستاد اربعین نیروهای مسلح گفت: مشمولان و دارندگان معافیت تحصیلی با موافقت های انجام شده مجوز خروج از کشور دریافت خواهند نمود.

مرمت موزه نقده 90 درصد پیشرفت فیریکی دارد

ارومیه- ایرنا- رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نقده گفت: عملیات مرمت و ساماندهی مجموعه موزه نقده که از اوایل خرداد سال جاری با حدود یک میلیارد ریال آغاز شده بود، 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

صدور مجوزغیرقانونی نصب دکل/ تهران دوباره مزرعه دکل‌ها می‌شود؟

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران نسبت به صدور مجوز نصب دکل در املاک خصوصی بدون اخذ مجوز از کارگروه صدور مجوز فعالیت سایت، دکل و آنتن هشدار داد.

در جستجوی «زمان» از دست رفته

تهران-ایرنا- «حسین زمان» خواننده پاپ که شروع فعالیت و شهرت هنری اش به اواسط دهه 70 باز می گردد پس از ممنوعیتی طولانی مدت و پس از گذشت 16 سال موفق به دریافت مجوز برای اجرا و پخش آثارش گردیده است.

یک تشکل دیگر از هیات نظارت بر سازمان‌های مردم نهاد آستارا مجوز گرفت

فرماندار آستارا از دریافت مجوز فعالیت یک تشکل دیگر از سوی هیات نظارت بر سازمان های مردم نهاد این فرمانداری خبر داد.]]>

عشایر نقده 930 تن شیر تولید کردند

ارومیه- ایرنا- مدیر امورعشایر نقده گفت: عشایر این شهرستان در نیمه نخست سال جاری 930 تن شیر تولید و به بازار مصرف عرضه کردند.

600 کیلوگرم گوشت سفید در نقده تولید شد

ارومیه- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی نقده گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 600 کیلوگرم گوشت سفید در این شهرستان تولید و روانه بازار شده است.

یک قطعه پرنده بوتیمار در طبیعت نقده رها شد

ارومیه- ایرنا- رییس اداره حفاظت محیط زیست نقده گفت: یک قطعه پرنده بوتیمار پس از تیمار و حصول اطمینان از وضعیت سلامتی در دامان طبیعت این شهرستان رها شد.

لزوم ظرفیت‌سنجی در ایجاد اقامت‌گاه‌های بوم‌گردی

مدیر یک اقامت‌گاه بوم‌گردی در خواف گفت: در ایجاد و احداث اقامت‌گاه‌های بوم گردی، باید ظرفیت‌سنجی در منطقه مورد نظر به طور دقیقی صورت گیرد.

فعالیت ۳۵۰ موسسه و خانه قرآنی مجوز دار در آذربایجان غربی

ارومیه - مسئول اتحادیه موسسه ها و تشکل های قرآنی آذربایجان غربی از فعالیت ۳۵۰ موسسه و خانه قرآنی مجوز دار در سطح استان خبر داد.

مجوز 7 دفتر خدمات مسافرت هوایی در کیش لغوشد

کیش - ایرنا- مجوز فعالیت 7 دفتر خدمات مسافرت هوایی پس از تذکر و اخطار توسط معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش لغو شد.

پلیس ترکیه وارد اقامتگاه سرکنسول عربستان شد

تیم تفحص پلیس ترکیه دقایقی قبل با تجهیزات لازم برای تحقیق در باره قتل خاشقچی وارد اقامتگاه سرکنسولگری عربستان در استانبول شد.

۷ تشکل مردم‌نهاد در یزد مجوز دریافت کردند

یزد ـ معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد از صدور مجوز برای هفت تشکل مردم‌نهاد جدید در استان یزد خبر داد.

3500 واحد مسکن روستایی در نقده مقاوم سازی شد

ارومیه- ایرنا- رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نقده با اشاره به اینکه این شهرستان دارای هشت هزار و 300 واحد روستایی است، گفت: تاکنون سه هزار و 500 واحد از کل این مساکن مقاوم سازی شده است.