میزگرد'منابع آبی اصفهان، چالش ها و راهکارها'در ایرنا برگزار شد

اصفهان- ایرنا - میزگرد 'منابع آبی استان، چالش ها و راهکارها ' روز پنجشنبه با حضور جمعی از استادان دانشگاه، مسوولان و کارشناسان در خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) استان اصفهان برگزار شد.مطالب مرتبط

میزگرد' ضرورت تغییر حافظه محوری در نظام آموزشی' برگزار شد

اصفهان- ایرنا- میزگرد 'چالش های حافظه محوری در نظام آموزشی ایران با تاکید بر تغییر حرکت به سمت مهارت محوری' روز چهارشنبه با حضور چند تَن از مسوولان، استادان دانشگاه و کارشناسان در خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) استان اصفهان برگزار شد.

میزگرد چالش های مدارس غیر انتفاعی در ایرنا قزوین برگزار شد

قزوین - ایرنا - میزگرد بررسی وضعیت و چالش های مدارس غیرانتفاعی استان قزوین روز شنبه در خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز قزوین برگزار شد.

میزگرد 'چالش ها و افق های صنعت آران و بیدگل' در ایرنا برگزار شد

کاشان - ایرنا - میزگرد 'چالش ها و افق های پیش روی صنعت آران و بیدگل به عنوان یکی از قطب های تولید فرش ماشینی ایران عصر یکشنبه با حضور جمعی از مسوولان و صاحبان صنایع این شهرستان در خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) شهرستان کاشان برگزار شد.

میزگرد «ظرفیت شترداری در کویر» در ایرنا سمنان برگزار شد

سمنان -ایرنا- میزگرد «ظرفیت شترداری در کویر» با حضور برخی از مسئولان، بهره برداران و صاحبنظران بخش شتر عصر دوشنبه در خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) مرکز سمنان برگزار شد.

میزگرد بررسی لایحه جامع انتخابات در ایرنا قزوین برگزار شد

قزوین – ایرنا - میزگرد بررسی لایحه جامع انتخابات روز پنجشنبه با حضور چند تن از اعضای احزاب فعال استان در خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) مرکز قزوین برگزار شد.

ابر چالش‌های زیست محیطی اصفهان مغفول مانده است

اصفهان - رییس کمیسیون‌کشاورزی اتاق بازرگانی اصفهان گفت: ابر چالش‌های زیست محیطی اصفهان مانند موضوع فرونشست زمین و یا سربرآوردن غول فرو خفته گاوخونی در صورت احیاءن شدن مغفول مانده است.

حافظه محوری در نظام آموزشی راهبرد ضد خلاقیت

اصفهان- ایرنا- حافظه محوری به عنوان یکی از چالشهای اساسی موجب حذف خلاقیت و پویایی در دانش آموزان شده است، نظام آموزشی ایران به تاکید کارشناسان حاضر در میزگرد ایرنا اصفهان ، ضروری است از آموزش های نظری فاصله گرفته و به مهارت محوری تغییر کند.

حافظه محوری در نظام آموزشی راهبرد ضد خلاقیت

اصفهان - ایرنا- حافظه محوری به عنوان یکی از چالشهای اساسی موجب حذف خلاقیت و پویایی در دانش آموزان شده است، نظام آموزشی ایران به تاکید کارشناسان حاضر در میزگرد ایرنا اصفهان ، باید از آموزش های نظری فاصله گرفته و به مهارت محوری تغییر یابد.

بررسی لایحه جامع انتخابات در میزگرد ایرنا

قزوین – ایرنا – لایحه جامع انتخابات که توسط دولت به مجلس شورای اسلامی تقدیم شده به اعتقاد کارشناسان در میزگرد ایرنا قزوین موجب سامان بخشیدن به قوانین و مقررات پراکنده در عرصه انتخابات و حذف تفاوت‏های غیرضروری در فرآیندهای برگزاری آن می شود.

رزمایش بین بیمارستانی نیروهای مسلح در اصفهان برگزار شد

اصفهان- ایرنا- دومین رزمایش مشترک بین بیمارستانی نیروهای مسلح مستقر در منطقه اصفهان روز جمعه با محوریت نیروی هوایی ارتش برگزار شد.

مراسم نورافشانی به مناسبت دهه فجر در اصفهان

ایرنا-اصفهان- مراسم نور افشانی آسمان شب به مناسب سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شامگاه یکشنبه در اصفهان و در کنار پل خواجو و رودخانه زاینده رود برگزار شد.

گزارشی از نشست چالش های انقلاب اسلامی در دهه پنجم

تهران- ایرنا- به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی معاونت فرهنگی اجتماعی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی همایش «چالش های انقلاب اسلامی در دهه پنجم» در دو روز 23 و 24 بهمن ماه برگزار شد. در این همایش دو روزه پنج نشست با پنج موضوع مختلف برگزار گردید.

اکوسیستم‌های کارآفرینی در حوزه مدیریت آلودگی هوای مشهد فعال شود

مدیرکل محیط زیست خراسان رضوی گفت: برای بررسی چالش‌ها و فرصت‌ها و ارائه راهکارها و به‌کارگیری تجربیات در حوزه مدیریت آلودگی هوا فعال‌سازی اکوسیستم‌های کارآفرینی یک ضرورت است.

ذوب آهن اصفهان، پیشگام استفاده بهینه و بازچرخانی آب در صنعت کشور است

نشست بررسی دستاوردها، عملکرد و مشکلات ذوب آهن اصفهان با حضور محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هیات همراه عباس رضایی استاندار اصفهان، جمعی از مسئولین هلدینگ شستا و مسئولین ذوب آهن اصفهان، در اصفهان برگزار شد.]]>

مراسم وداع با شهدای مدافعان حریم امنیت در اصفهان برگزار شد

اصفهان - ایرنا - مراسم وداع با شهدای مدافعان حریم امنیت شامگاه روز جمعه با حضور گسترده اقشار مردم در ناحیه بسیج امام صادق (ع) اصفهان برگزار شد.

چرا انجمن‌های علمی برای دانشجویان جذابیت ندارند؟ -2

تهران- ایرنا- در بخش دوم میزگرد «فرصت‌ها و چالش‌های پیش‌روی انجمن های علمی» دانشجویان حاضر به نقد و بررسی دو دهه فعالیت انجمن های علمی-دانشجویی پرداختند و از این نکته گفتند که چرا این انجمن ها برای دانشجویان جذابیت ندارند.

کنفرانس چالش‌های اخلاقی و سیاسی گفتار برگزار می شود

کنفرانس چالش‌های اخلاقی و سیاسی گفتار آوریل ۲۰۱۹ در ایالات متحده آمریکا برگزار می شود.

کتاب «گردشگری مذهبی؛ مبانی، رویکردها و راهکارها» نقد شد

کتاب «گردشگری مذهبی؛ مبانی، رویکردها و راهکارها» در سرای اهل قلم خانه کتاب نقد شد.

تلفن همراه هوشمند و چالش های نسل دیجیتال

تهران-ایرنا- برخی از کارشناسان بر این باورند که گسترش تلفن های همراه هوشمند در زندگی نوجوانان و جوانان، خانواده ها را بیش از پیش با چالش هایی مواجه ساخته و این مساله ضرورت اتخاذ رویکردهای مناسب برای مقابله با این گونه چالش ها را دوچندان کرده است.

600 هزار هکتار مراتع تخریب شده اصفهان به مراقبت خاص نیاز دارد

اصفهان - ایرنا - معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان گفت: دست کم 600 هزار هکتار از مراتع این استان به دلیل چرای مفرط دام تخریب شده است و به مراقبت خاص و بیشتر نیاز دارد.