میزگرد'منابع آبی اصفهان، چالش ها و راهکارها'در ایرنا برگزار شد

اصفهان- ایرنا - میزگرد 'منابع آبی استان، چالش ها و راهکارها ' روز پنجشنبه با حضور جمعی از استادان دانشگاه، مسوولان و کارشناسان در خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) استان اصفهان برگزار شد.مطالب مرتبط

میزگرد'منابع آبی اصفهان، چالش ها و راهکارها'در ایرنا برگزار شد

اصفهان- ایرنا - میزگرد 'منابع آبی استان، چالش ها و راهکارها ' روز پنجشنبه با حضور جمعی از استادان دانشگاه، مسوولان و کارشناسان در خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) استان اصفهان برگزار شد.

میزگرد 'چالش های اطلاع رسانی در زمان بحران' برگزار شد

اصفهان- ایرنا- میزگرد ' چالش های اطلاع رسانی در حوادث و بحران ' روز دوشنبه با حضور جمعی از مسوولان و کارشناسان در خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) این استان برگزار شد.

میزگرد « چالش های گردشگری » در ایرنا سمنان برگزار شد

سمنان - ایرنا - میزگرد « چالش های گردشگری و راهکارهای توسعه پایدار در این حوزه » عصر سه شنبه در خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز سمنان برگزار شد.

میزگرد چالش ها و فرصت های ورزش بروجرد برگزار شد

بروجرد - ایرنا - میزگرد چالش ها و فرصت های ورزشی بروجرد روز دوشنبه در دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی برگزار شد.

میزگرد' بررسی موفقیت های پاراآسیایی 2018' در ایرنا برگزار شد

اصفهان - ایرنا - میزگرد 'موفقیت ها و چالشهای پاراآسیایی 2018 جاکارتا با حضور قهرمانان اصفهانی ' روز چهارشبنه در خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) استان اصفهان برگزار شد.

میزگرد 'حقوق بشر اسلامی و اخلاق شهروندی' در ایرنا برگزار شد

اصفهان - ایرنا - میزگرد 'حقوق بشر اسلامی و اخلاق شهروندی' روز سه شنبه با حضور جمعی از استادان دانشگاه، مسوولان و کارشناسان در خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) استان اصفهان برگزار شد.

میزگرد تجاری سازی علوم در ایرنای اصفهان

اصفهان - ایرنا - تجاری سازی علوم یکی از راهبردهای توسعه اقتصادی است که قعالان این عرصه اکنون با مشکلاتی مواجه و تامین و رفع این نیاز اساسی جامعه را خواستار هستند، چالشها و راهکارهای این موضوع مهم در میزگرد ایرنا اصفهان با حضور کارشناسان مورد بررسی قر

میزگرد'کویر، ظرفیت مغفول گردشگری'در ایرنا کاشان برگزار شد

کاشان-ایرنا- میزگرد 'کویر، ظرفیت مغفول گردشگری در شمال استان اصفهان' روز چهارشنبه با حضور جمعی از کارشناسان، مسئولان و راهنمایان گردشگری در خبرگزاری جمهوری اسلامی دفتر کاشان برگزار شد.

میزگرد سلامت، تندرستی و گردشگری در ایرنا قزوین برگزار شد

قزوین - ایرنا - میزگرد بررسی و راهکاری های توسعه ورزش و سلامت در جامعه با حضور کارشناسان این حوزه عصر سه شنبه از سوی خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز قزوین برگزار شد.

میزگرد بررسی ورزش بسیج در ایرنا یزد برگزار شد

یزد- ایرنا- میزگرد بررسی وضعیت ورزش بسیج استان یزد روز یکشنبه با حضور جمعی از مسئولان و ورزشکاران این بخش در دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) برگزار شد.

میزگرد «ضرورت مهارت افزایی» در ایرنا سمنان برگزار شد

سمنان- ایرنا- میزگرد «ضرورت مهارت افزایی برای مقابله با بیکاری» عصر دوشنبه در خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) مرکز سمنان برگزار شد.

میزگرد توسعه صنایع دستی از سوی ایرنا قزوین برگزار شد

قزوین - ایرنا - میزگرد بررسی، معضلات و راهکارهای توسعه صنایع دستی و گردشگری قزوین با حضور کارشناسان این حوزه از سوی خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز قزوین برگزار شد.

اصفهان همچنان با کمبود منابع آبی مواجه است/کشت براساس تقویم نرمال

اصفهان- سرپرست اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: مهر سال جاری بارش خیلی خوبی را به همراه داشت اما اصفهان همچنان با کمبود منابع آبی رو برو است و ۸۵ درصد از حجم منابع آبی استان خالی است.

تجاری سازی علوم نیازمند حمایت همه جانبه

اصفهان - ایرنا - تجاری سازی علوم یکی از راهبردهای توسعه اقتصادی است که قعالان این عرصه اکنون با مشکلاتی مواجه و تامین و رفع این نیاز اساسی جامعه را خواستار هستند، چالشها و راهکارهای این موضوع مهم در میزگرد ایرنا اصفهان با حضور کارشناسان مورد بررسی قرار گر

تجاری سازی علوم نیازمند حمایت همه جانبه

اصفهان - ایرنا - تجاری سازی علوم یکی از راهبردهای توسعه اقتصادی است که فعالان این عرصه اکنون با مشکلاتی مواجه و تامین و رفع این نیاز اساسی جامعه را خواستار هستند، چالشها و راهکارهای این موضوع مهم در میزگرد ایرنا اصفهان با حضور کارشناسان مورد بررسی قرار گر

غفلت از امید آفرینی، حیات جامعه را مختل می کند

اصفهان - ایرنا - برآیند بررسی های موجود مبین آن است که امید اجتماعی در جامعه ما کاهش یافته و تامین این نیاز ضروری نیازمند برنامه ریزی صحیح و یافتن راهکارهای عملیاتی و کاربردی است، کارشناسان وصاحبنظران حاضر در میزگرد ایرنای اصفهان به بررسی این مهم پرداخته

کمبود اعتبار دامپزشکی استان اصفهان را با مشکل مواجه کرد

اصفهان- ایرنا- مدیرکل دامپزشکی اصفهان با بیان این که اداره کل از کمبود اعتبار رنج می برد، گفت: با همه توان کار می کنیم اما این شرایط، تهیه تجهیزات و ارائه خدمات دامپزشکی را با چالش مواجه کرده است.

از نقد محافظه‌کار شدن اصلاح‌طلبان تا تصمیم‌گیری مثل کویت

تهران - ایرنا پلاس: نقد و بررسی عملکرد اصلاح‌طلبان و واکاوی راهکارهای خروج از وضع موجود موضوع میزگرد ایرنا پلاس با حضور علی تاجرنیا و سعید رضوی فقیه است. بخش اول میزگرد را در ادامه می‌خوانید.

همایش آیت نکویی در اصفهان برگزار شد

اصفهان - ایرنا – همایش آیت نکویی ویژه گرامیداشت علی نکویی زهرایی از پیشکسوتان اصلاح طلب اصفهان شامگاه روز پنجشنبه در مدرسه امام صادق (ع) این شهر برگزار شد.

میزگرد حقوق ترجمه و مسائل مرتبط با آن برگزار می‌شود