میزگرد'منابع آبی اصفهان، چالش ها و راهکارها'در ایرنا برگزار شد

اصفهان- ایرنا - میزگرد 'منابع آبی استان، چالش ها و راهکارها ' روز پنجشنبه با حضور جمعی از استادان دانشگاه، مسوولان و کارشناسان در خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) استان اصفهان برگزار شد.مطالب مرتبط

میزگرد «ترویج فرهنگ سواد آموزی» در ایرنا سمنان برگزار شد

سمنان - ایرنا - میزگرد «ترویج فرهنگ سواد آموزی، چالش ها و راهکارها» روز سه شنبه در خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) استان سمنان برگزار شد.

آسیب های اجتماعی در مدارس، چالشی که نباید غفلت کرد

اصفهان- ایرنا- غفلت نسبت به موضوع مهم آسیب ها و ناهنجاریهای اجتماعی در مدارس علاوه بر نظام آموزشی، بنیان و ساختار فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی جامعه را نیز با چالش جدی مواجه خواهد کرد، علل بروز این معضل روز افزون از سوی کارشناسان حاضر در میزگرد ایرنا اصفهان

نبود مدیریت واحد شهری و ادامه خسارت میلیاردی به اقتصاد ملی

اصفهان -ایرنا- نبود مدیریت یکپارچه واحد شهری یکی از چالش ها و خلاء های اساسی شهرها، متاسفانه با وجود تحمیل خسارتهای کلان بر اقتصاد ملی هنوز برای رفع آن تدابیری نیندیشیدند، موضوعی که کارشناسان میزگرد ایرنا اصفهان بر ضرورت توجه به این اولویت مهم از سوی برنا

میزگرد بررسی مشکل ترافیک شهر یزد در ایرنا برگزار شد

یزد - ایرنا - میزگرد« بررسی وضعیت ترافیک، عملکرد، مشکلات و راه های برون رفت آن» روز پنجشنبه با حضور جمعی از مسئولان و کارشناسان مرتبط در دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) یزد برگزار شد.

میزگرد ' کسب و کار استارت آپی ' در ایرنا شهرکرد برگزار شد

شهرکرد- ایرنا- میزگرد تخصصی هفته پژوهش با موضوع 'کسب و کار استارت آپی' با حضور کارشناسان و مسئولان چهارمحال و بختیاری در خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز شهرکرد برگزار شد.

مناطق حفاظت شده، ذخیره ملی که نباید از بین برود

اصفهان- ایرنا- مناطق حفاظت شده به عنـوان شـریانهای حیاتی اکوسیسـتم کشور جز سرمایه های زیست محیطی، اجتماعی و اقتصادی هستند که در سالهای اخیر با خطرات و چالش های متعددی مواجه شده اند و به نظر شماری از کارشناسان حاضر در میزگرد ایرنا بارگذاریهـای انجام شـده خ

میزگرد ' صنایع تبدیلی بخش کشاورزی ' در ایرنا شهرکرد برگزار شد

شهرکرد- ایرنا- میزگرد تخصصی و پژوهشی ' توسعه صنایع تبدیلی ' به عنوان حلقه مفقوده بخش کشاورزی چهارمحال و بختیاری با حضور جمعی از کارشناسان و مسئولان این حوزه روز دوشنبه در ایرنا مرکز شهرکرد برگزار شد.

میزگرد راهکارهای کاهش حوادث کار در ایرنا قزوین برگزار شد

قزوین – ایرنا – میزگرد راهکارهای کاهش حوادث ناشی از کار روز دوشنبه با حضور مدیران و مسئولان مرتبط در خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) قزوین برگزار شد.

میزگرد بررسی شرایط فرهنگی شهرستان مهریز برگزار شد

یزد - ایرنا - میزگرد « بررسی وضعیت فرهنگی مهریز، آسیب ها و راه های برون رفت و ارتقای آن» با حضور جمعی از مسئولان و کارشناسان روز سه شنبه در سالن بصیرت اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان برگزار شد.

غفلت دولت در تامین آب اصفهان چالش اجتماعی ایجاد می کند

اصفهان- ایرنا- نماینده مردم نجف آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی گفت: غفلت دولت در تامین آب آشامیدنی استان اصفهان چالش های امنیتی و اجتماعی در آینده ایجاد می کند.

آموزش در سیستان و بلوچستان؛ چالش ها و راهکارها

زاهدان - ایرنا - کمبود نیروی انسانی در کنار دغدغه بازماندگان از تحصیل، کمبود فضاهای آموزشی، هزینه های بالای آموزشی کودکان استثنایی و نیاز کودکان عشایر به وسایل و تجهیزات اولیه تحصیل به عنوان مهمترین چالش های آموزشی سیستان و بلوچستان محسوب می شوند که در می

آسیب های اجتماعی در مدارس، چالشی که نباید غفلت کرد

- غفلت نسبت به موضوع مهم آسیب ها و ناهنجاریهای اجتماعی در مدارس علاوه بر نظام آموزشی، بنیان و ساختار فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی جامعه را نیز با چالش جدی مواجه خواهد کرد، علل بروز این معضل روز افزون از سوی کارشناسان حاضر در میزگرد ایرنا اصفهان مورد بررسی قر

حرکت به سمت مدیریت یکپارچه منابع آب در ایران ضروری است

اصفهان - ایرنا - یک‌ کارشناس حوزه آب از وزارت علوم و ‌تحقیقات آلمان گفت: مدیریت منابع آب در ایران با چالش هایی مواجه است و باید به سمت مدیریت یکپارچه در این بخش حرکت کرد.

حرکت به سمت مدیریت یکپارچه منابع آب در ایران ضروری است

اصفهان- ایرنا- یک‌ کارشناس حوزه آب از وزارت علوم و ‌تحقیقات آلمان گفت: مدیریت منابع آب در ایران با چالش هایی مواجه است و باید به سمت مدیریت یکپارچه در این بخش حرکت کرد.

میزگرد « آسیب شناسی تئاتر » در ایرنا سمنان برگزار شد

سمنان - ایرنا - میزگرد « آسیب شناسی تئاتر » روز سه شنبه در خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) استان سمنان برگزار شد.

میزگرد بررسی راه های جذب جوانان به نماز در مهریز برگزار شد

یزد - ایرنا - میزگرد « بررسی راه های جذب جوانان به نماز جماعت و نمازجمعه در مهریز » عصر روز جمعه با حضور جمعی از مسئولان، کارشناسان و جوانان در دفتر ستاد نمازجمعه این شهرستان برگزار شد.

میزگرد بررسی علت کندی ساخت یادمان شهدای مهریز برگزار شد

یزد - ایرنا - میزگرد « بررسی علت کندی کار در روند ساخت یادمان شهدای شهرستان مهریز» روز دوشنبه با حضور جمعی از مسئولان و کارشناسان در سالن ایثار بنیاد شهید برگزار شد.

میزگرد نقش پژوهش و فناوری در توسعه استان مرکزی برگزار شد

اراک - ایرنا - میزگرد بررسی نقش پژوهش و فناوری در توسعه و پیشرفت استان مرکزی روز سه شنبه در خبرگزاری جمهوری اسلامی این استان برگزار شد.

میزگرد نقش رسانه ها در دوران تحریم و ایجاد امید در جامعه برگزار شد

خرم آباد - ایرنا - میزگرد نقش رسانه ها در دوران تحریم و ایجاد امید در جامعه با حضور جمعی از فعالان رسانه ای استان لرستان در ایرنا مرکز خرم آباد برگزار شد.

مسابقات منطقه ای چالش گرانش استان یزد در میبد برگزار شد

یزد - ایرنا - سومین دوره مسابقات چالش گرانش زمین (نجات تخم مرغ) با حضور 61 تیم از شهرهای میبد ، اردکان و یزد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد برگزار شد.