باد شدید و بارشهای رگباری پدیده جوی قزوین در 2 روز آینده است

قزوین - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی قزوین گفت: بادهای شدید به همراه بارشهای پراکنده رگباری پدیده غالب جوی استان طی فردا و پس فردا را تشکیل می دهد.مطالب مرتبط

بارشهای رگباری در خراسان رضوی آغاز می شود

مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: فعالیت سامانه بارشی از عصر جمعه در این استان آغاز می شود که به طور متناوب همراه با بارشهای رگباری و رعد و برق تا پایان هفته آینده ادامه دارد.

بارشهای رگباری در خراسان رضوی شدت می گیرد

مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارشهای رگباری باران در روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته کنونی در بیشتر مناطق این استان شدت می گیرد.

پیش بینی بارشهای رگباری در خراسان رضوی

بارشهای رگباری در خراسان رضوی شدت می گیرد.

آغاز بارش های رگباری در خراسان رضوی

فعالیت سامانه بارشی از عصر جمعه در خراسان رضوی آغاز می شود و به طور متناوب همراه با بارش های رگباری و رعد و برق تا پایان هفته آینده ادامه دارد.

آماده باش تیم های امدادی و عملیاتی خراسان جنوبی

87 تیم امدادی و عملیاتی خراسان جنوبی با توجه به وقوع بارشهای رگباری در استان از عصر امروز در حالت آماده باش هستند.

دمای هوای خراسان رضوی از فردا کاهش می یابد

مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: روند کاهش دمای هوا در استان از فردا یکشنبه همراه با وقوع بارشهای رگباری آغاز می شود و تا پایان هفته، دمای هوای خراسان رضوی به میزان 13 درجه کاهش می یابد.

حاشیه بازی پرسپولیس - پدیده| تبریک و خوش‌آمدگویی به 2 پرسپولیسی روی سکوهای یخ‌زده

سرمای شدید هوا باعث شده است استقبال خوبی از دیدار حساس پرسپولیس - پدیده شهرخودرو در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی به عمل نیاید.

حاشیه بازی پرسپولیس - پدیده| اعتراض شدید خلیل‌زاده و عکس‌العمل‌های عجیب برانکو

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس، همبازی خود را مقصر به ثمر رسیدن گل تیم پدیده شهرخودرو می‌دانست و به او اعتراض کرد.

بارشهای برف و باران خراسان رضوی را فرا می گیرد

مشهد- ایرنا- مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی روز سه شنبه با صدور اطلاعیه ای از بارشهای برف و باران همراه با وزش باد و کولاک و تشکیل مه از عصر امروز خبر داد.

وزش باد پدیده غالب برای فردا در استان قزوین

کارشناس هواشناسی گفت: طی سه روز آینده با گذر متناوب امواج ناپایدار افزایش ابر، بارش باران و برف و در ارتفاعات استان بارش برف را خواهیم داشت.

توزیع روزانه 50 تن گوشت مرغ در قزوین هفته آینده آغاز می شود

قزوین - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی قزوین گفت: با هدف تنظیم بازار کالاهای اساسی از هفته آینده روزانه 50 تن گوشت مرغ در سطح استان توزیع می شود.

طرح«هنر رضایت از زندگی» برای پیشگیری از طلاق در قزوین اجرا می شود

قزوین- مدیر پایگاه فرهنگی سلامگاه قزوین گفت: طرح ویژه «هنر رضایت از زندگی» برای پیشگیری و کاهش پدیده طلاق در محلات آسیب پذیر قزوین اجرا می شود.

اعتراض شدید پدیده‌ای ها به خورشیدی/گل محمدی اخراج شد

میانگین نرمال بارشهای خراسان جنوبی

میانگین بارشهای خراسان جنوبی با بارندگیهای اخیر، نسبت به میانگین بلند مدت از ابتدای سال زراعی تاکنون به حد نرمال رسیده است.

وضعیت سدهای خوزستان در آستانه بارشهای جدید

معاون حفاظت و بهره برداری از منابع آب سازمان آب و برق خوزستان، آخرین وضعیت سدهای استان در آستانه بارشهای جدید را تشریح کرد.

بیابانزایی از بزرگترین تهدیدهای زیست محیطی قزوین است

قزوین - ایرنا - نماینده مردم قزوین،آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: بیابانزایی و رشد آنرا را باید از بزرگترین تهدیدهای زیست محیطی استان دانست که باید جدی تر با این پدیده مقابله کرد.

بیابانزایی از بزرگترین تهدیدهای زیست محیطی قزوین است

قزوین - ایرنا - نماینده مردم قزوین،آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: بیابانزایی و رشد آنرا را باید از بزرگترین تهدیدهای زیست محیطی استان دانست که باید جدی تر با این پدیده مقابله کرد.

تداوم فعالیت سامانه بارشی در سمنان +فیلم

کارشناسان هواشناسی برای 24 ساعت آینده در نواحی غرب و مرکز آسمانی کمی تا قسمتی ابری همراه با وزش باد شدید ، در مناطق شمالی، ارتفاعات و بخش های سردسیر ، بارش باران و برف وزش باد شدید و مه آلودگی پیش بینی کردند.

بارشهای اخیر سبب ریزش کوه در محورهای برفگیر استان شد

یاسوج - سرپرست راهداری، حمل و نقل و پایانه‌های کهگیلویه و بویراحمد گفت: بارشهای اخیر در استان سبب ریزش کوه در محورهای برفگیر استان شد.

همایش آینده نگاری تمدن نوین اسلامی در قزوین برگزار می شود

قزوین - ایرنا - رییس پژوهشکده آینده پژوهی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) گفت: همایش آینده نگاری تمدن نوین اسلامی ششم اسفندماه در این دانشگاه برگزار می شود.