تعامل نهادهای امنیتی در فرودگاه های کشور بسیار مطلوب است

مشهد- ایرنا- رئیس پلیس فرودگاه های کشور گفت: تعامل میان نهادهای امنیتی نظیر نیروی انتظامی و سپاه در فرودگاه های کشور بسیار مطلوب است.مطالب مرتبط

تعامل شهرداری تهران در 40 سال گذشته با 3 قوه مطلوب نبوده است

یکی از گزینه‌های شهرداری تهران گفت: طی 40 سال گذشته شهرداری تهران تعامل و همکاری خوبی را با 3 قوه نداشته و باید تلاش شود این تعامل و همکاری مطلوب شود.

تعامل مطلوب نیروی انتظامی و صدا وسیما

مدیرکل صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی و فرمانده انتظامی استان، تعامل، فرهنگ سازی در حوزه آسیب های اجتماعی و پیشگیری از جرائم را از رسالت های مشترک صدا و سیما و نیروی انتظامی عنوان کردند.

تعامل مردم با وقف فرهنگ سازی شود

قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: برقراری و تقویت تعامل مردم با وقف بسیار اهمیت دارد و باید در جامعه برای آن فرهنگسازی شود.

ترامپ در دوراهی رسوایی قتل خاشقچی

تهران - ایرنا - تفاوت در مواضع مقام ها و نهادهای دولت ترامپ درباره قتل خاشقچی نشانه هایی از ناهمگونی در سیاست ها در ساختار سیاسی آمریکا به ویژه کاخ سفید و نهادهای امنیتی بروز می دهد.

قرقیزستان و روسیه برنامه اصلاحات توافقنامه همکاری امنیتی را امضا کردند

وزرای کشور قرقیزستان و روسیه برنامه اصلاحات توافقنامه همکاری بین نهادهای امنیتی دو کشور را به تصویب رساندند.

تاکید بر ضرورت فرهنگ‌سازی برای تعامل مردم با وقف

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار مدیران اوقاف استان گفت: فرهنگ‌سازی در تعامل مردم با وقف اهمیت بسیار زیادی دارد.

عناصر خارجی نمی‌توانند تامین کننده امنیت مطلوب در اقیانوس هند باشند

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران درخصوص موضوع امنیت در اقیانوس هند اظهار کرد: اگر چه باور نداریم حضور عناصری از خارج از منطقه، امنیت دریایی جمعی مطلوب را تأمین می‌کند اما انقباض اجباری آنها ترتیبات امنیتی جدیدی را جایگزین خواهد کرد و این تغیی

حفره امنیتی در پسورد کاربران اینستاگرام

اینستاگرام نشت امنیتی بسیار جدی را تجربه کرده که می‌تواند رمز عبور کاربر را در معرض دید عموم قرار دهد.

میرزایی‌نیکو: تعامل دولت با مردم کشور را به سمت جلو می‌برد

یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: هر چه که بیشتر مسئولان با مردم در تعامل باشند و مشکلات و مسائل و اقدامات انجام شده را برای آن‌ها تبیین کنند، ما می‌توانیم گام‌های بلندتری رو به جلو برداریم.

حساسیت نهادهای امنیتی یکی از چالش‌های سنجش ارزش‌­ها و نگرش­‌های ایرانیان است

منافع مردم را به مصالح فرد و جناح خاص ترجیح دهید/ می‌توانیم بر شرایط تحمیلی بر کشور غلبه کنیم

وزیر کشور با بیان اینکه وزارت کشور در همه حوزه های کشور بسیار فعال است، افزود: مردم و رضایتمندی مردم برای ما اصل بسیار مهمی است.

کارهای انجام نشده در قم زیاد است/ ضرورت تکمیل فرودگاه

امام جمعه قم گفت: با توجه به حضور میلیون‌ها زائر در شهر قم تکمیل فرودگاه این شهر ضروری دارد و در شهرهای نزدیک قم همچون کاشان و اراک فرودگاه فعال است.

انجام ۳۳ هزار پرواز در فرودگاه‌های کشور در مهرماه

آمار شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران نشان می‌دهد در مهر امسال نزدیک به ۳۳ هزار پرواز در کشور انجام شده و نزدیک به ۳.۸ میلیون مسافر با این پروازها جابجا شده‌اند.

اصفهان| وزارت کشور در بحث انتخاب استاندار به‌دنبال تعامل با نمایندگان نیست

نماینده خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اکثر نمایندگان نظر بر این دارند که از ظرفیت مدیران بومی برای استانداری اصفهان استفاده شود، گفت: وزارت کشور در بحث انتخاب استاندار به‌دنبال تعامل با نمایندگان نیست.

سامانه پیشرفته« دی وی یوآر» در فرودگاه جاسک نصب می شود

جاسک – فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی شهرستان جاسک گفت: با نصب سامانه پیشرفته «دی وی یوآر» در فرودگاه شهرستان جاسک این فرودگاه به پیشرفته ترین و مجهزترین فرودگاههای کشور تبدیل می شود.

اولین پرواز فرودگاه سمنان فردا به مشهد انجام می شود

سمنان - ایرنا - مدیر فرودگاه سمنان گفت: پرواز زائران حرم رضوی(ع) از فرودگاه سمنان به سمت فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد مقدس فردا پنجشنبه 24 آبان انجام می شود.

نشست تعامل نظام دانشگاهی و فضای اجتماعی: ضرورت، مبانی و راهکارها

مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور نخستین نشست تخصصی تعامل نظام دانشگاهی و فضای اجتماعی را برگزار می‌کند.

توسعه با پرواز محدود

بیرجند - ایرنا - پروازهای فرودگاه بیرجند که از نظر قدمت سومین فرودگاه کشور به شمار می رود، در ماه های اخیر کاهش چشمگیری داشته است و تداوم این وضعیت، استان در حال توسعه خراسان جنوبی را با مشکلات جدی مواجه می کند.

طبس نیاز به انبار استراتژیک نهاده های کشاورزی دارد

بیرجند ـ ایرنا ـ معاون استاندار و فرماندار ویژه طبس بر لزوم ساخت انبار استراتژیک نهاده های دامی و کشاورزی در این شهرستان تاکید کرد و گفت: ساخت این انبار در طبس به عنوان مرکزیت کشور و دارا بودن فرودگاه و راه آهن بسیار ضروری است.

ناوگان هوایی کشور متاثر از تحریم‌ها است/ کاهش ۱۳ درصدی مسافر پروازهای داخلی در کشور

معاون فرودگاهی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با بیان اینکه ناوگان هوایی کشور متاثر از تحریم‌ها است گفت: شرکت فرودگاه‌ها در دوره‌ای که بحث برجام برقرار بود، اقدامات خوبی در بحث تامین تجهیزات و زیرساخت‌ها و ناوبری هوایی انجام شد و نیاز خاصی به‌تجهیزا