تعامل نهادهای امنیتی در فرودگاه های کشور بسیار مطلوب است

مشهد- ایرنا- رئیس پلیس فرودگاه های کشور گفت: تعامل میان نهادهای امنیتی نظیر نیروی انتظامی و سپاه در فرودگاه های کشور بسیار مطلوب است.مطالب مرتبط

لغو صدها پرواز در فرودگاه‌های آلمان همزمان با افزایش اعتصاب‌ها

همزمان با اعتصاب کارمندان امنیتی فرودگاه‌های آلمان به خاطر اختلافات شدید بر سر دستمزدشان، صدها پرواز در هشت فرودگاه آلمان از جمله فرودگاه فرانکفورت که شلوغ‌ترین فرودگاه این کشور محسوب می‌شود، امروز سه‌شنبه لغو شد.

ادامه اعتصابات در فرودگاههای آلمان

کارکنان امور امنیتی فرودگاه فرانکفورت آلمان همراه با چند فرودگاه دیگر این کشور اعتصابات برنامه ریزی شده خود را گسترش می دهند.

برگزاری نمایشگاه کتاب بدون تعامل نهادهای متولی موفق نخواهد بود.

تعامل اثربخش میان شهرداری‌ها و نظام مهندسی ساختمان ضروری است

اراک- استاندار مرکزی گفت: برقراری تعامل مطلوب و اثربخش میان شهرداری ها و سازمان نظام مهندسی ساختمان در راستای ارتقای کیفیت ساخت و ساز و افزایش زیبایی بصری شهرها ضروری است.

عربستان بیش از 5 هزار زندانی امنیتی دارد

تهران - ایرنا - وزارت خارجه عربستان اعلام کرد که سازمان امنیتی -اطلاعاتی این کشور در 29 روز گذشته 65 نفر را به اتهام اقدامات امنیتی بازداشت کرده و شمار کل بازداشتی های امنیتی این کشور به 5 هزار و 402 نفر رسیده است.

جایگاه پنجم فرودگاه بین المللی لارستان در کشور

فرودگاه لارستان در رتبه بندی فرودگاه‌های کشور یک پله صعود کرد.

فضای هنری کشور با وجود انتقادات مطلوب است/ نباید کفران نعمت کرد

سمنان - مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد، گفت: در گوشه و کنار این روزها انتقادهایی به مقوله هنر در کشور وجود دارد اما درواقع وضعیت هنر مطلوب است.

فارس من| پروازهای خارجی از فرودگاه شاهرود انجام می‌شود

سرپرست معاونت عمرانی استانداری سمنان گفت: پروازهای خارجی از فرودگاه شاهرود به‌ صورت باری یا مسافری شکل می‌گیرد که پیامدهای بسیار مهمی به همراه دارد.

کاظمی: از تمام ظرفیت‌های کشور به نحو مطلوب استفاده نشده است

نماینده مردم اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی گفت: از تمام ظرفیت‌های کشور به نحو مطلوب استفاده نشده و همچنان در کشور متکی به نفت هستیم در حالی‌ که باید به عنوان ارزش افزوده به آن نگاه کرد.

مانور طرح اضطراری در فرودگاه مشهد برگزار شد

مانور دو سالانه طرح اضطراری فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد امروز با مشارکت نهادها و سازمانهای ایمنی، امدادی، آتش نشانی و امنیتی مرتبط با پرواز برگزار شد.

اعتصاب در 8 فرودگاه آلمان

تهران - ایرنا - کارکنان هشت فرودگاه آلمان از جمله بزرگترین فرودگاه این کشور در فرانکفورت با آغاز اعتصاب از بامداد امروز(سه شنبه) تردد هوایی را فلج کرده اند.

اراک| شناخت و تحقق حقوق شهروندی به صورت مطلوب در یگان‌های انتظامی نهادینه شود

فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: نیروهای انتظامی توجه به حقوق شهروندی را در انجام ماموریت‌های پلیسی مد نظر داشته باشند و از آنجایی که این مهم بسیار حائز اهمیت است باید بحث شناخت و تحقق حقوق شهروندی به صورت مطلوب در یگان‌های انتظامی نهادینه شود.

ذوالفقاری: وزارت کشور در برگزاری انتخابات آزموده و پخته است

تهران-ایرنا- معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور با تاکید بر این که انتخابات مجلس در سال 98 مهمترین رخداد سیاسی است، گفت: برای هر انتخابات افراد زیادی ساماندهی و آموزش می بینند و این نشان دهنده این است که بدنه وزارت کشور در برگزاری انتخابات بسیار آزموده و پخ

نهادهای حمایتی موفق به تکمیل چتر حمایتی در کشور نشده‌اند

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: دولت برنامه رفع فقر مطلق را با تکیه بر سیستم نهادهای حمایتی اجرا کرد، اما موفق به گسترش چتر حمایتی نشده است.

تغییر مسیر سه پرواز داخلی به فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)

تهران - ایرنا - با توجه به آغاز موج جدید بارش ها در کشور و شرایط نامساعد جوی در فرودگاه مهرآباد، سه پرواز به فرودگاه بین المللی امام (ره) تغییر مسیر دادند.

امنیت قابل توجهی در کشور حاکم است/همگرایی دستگاه‌های امنیتی

ارومیه – وزیر اطلاعات گفت: در حال حاضر همه اشرار و ضد انقلاب، تمام توان خود را برای انجام اقدامات ضد امنیتی در کشور بسیج کرده اند ولی اقدامات آنان، خنثی شده است.

اخلال گر فرودگاه گاتویک لندن دستگیر شد

لندن - ایرنا - یک ماه پس از بحران هوایی فرودگاه گاتویک لندن که سه روز این فرودگاه را در ایام پرتردد تعطیلات کریسمس به تعطیلی کشاند، منابع انگلیسی از دست‌گیری فردی خبر می‌دهند که در همان ایام به پرواز پهپاد در نزدیکی فرودگاه هیترو متهم شده است.

رئیس قوه قضاییه: تخریب نهادهای نظام، تخریب اصل نظام است

رئیس قوه قضاییه با تاکید بر معیت نظام جمهوری اسلامی و نهادهای آن، تخریب نهادهای نظام را به منزله تخریب اصل نظام دانست و در عین حال از مسئولان خواست که با حسن تدبیر و حرکت در چارچوب‌های قانونی، ‌مانع از بهانه دادن به دست دشمن شوند.

رئیس قوه قضاییه: تخریب نهادهای نظام، تخریب اصل نظام است

رئیس قوه قضاییه با تأکید بر معیت نظام جمهوری اسلامی و نهادهای آن، تخریب نهادهای نظام را به منزله تخریب اصل نظام دانست و در عین حال از مسئولان خواست که با حسن تدبیر و حرکت در چارچوبهای قانونی، ‌مانع از بهانه دادن به دست دشمن شوند.

جهاد نهادهای انقلابی در دل مناطق محروم/ نور امید به روستاها تابید

جهاد نهادهای برآمده از دل انقلاب با رسالت خدمت‌گزاری به مستضعفان، نور امید را به دل روستاها و مناطق محروم کشور تابانده و لرستان در غرب ایران روی مدار محرومیت‌زدایی قرار گرفته است.