تعامل نهادهای امنیتی در فرودگاه های کشور بسیار مطلوب است

مشهد- ایرنا- رئیس پلیس فرودگاه های کشور گفت: تعامل میان نهادهای امنیتی نظیر نیروی انتظامی و سپاه در فرودگاه های کشور بسیار مطلوب است.مطالب مرتبط

غرضی: استعداد مهندسان کشور قاچاق می شود

سمنان- ایرنا- نخستین رییس سازمان نظام ‌مهندسی کشور گفت: زمانی که کشور توانایی استفاده از استعدادهای بسیار مطلوب مهندسان کشور را ندارد، این استعدادها به خارج از کشور قاچاق می شود.

قدردانی فرمانده نیروی زمینی سپاه از مردم و نهادهای امنیتی و انتظامی

سردار محمد پاکپور از بصیرت و هوشمندی مردم و همت و تلاش مجاهدانه نیروهای امنیتی - اطلاعاتی و انتظامی شمال غرب و جنوب شرق کشور در برقراری امنیت همه جانبه مردم و راهپیمایی تاریخ‌ساز و دشمن شکن ۲۲ بهمن ۹۷ قدردانی کرد.

غرضی: استعداد مهندسان کشور قاچاق می شود

سمنان - ایرنا - نخستین رییس سازمان نظام ‌مهندسی کشور گفت: زمانی که کشور توانایی استفاده از استعدادهای بسیار مطلوب مهندسان را ندارد، این استعدادها به خارج قاچاق می شود.

راهی که کشور را به مقصد می رساند، تعامل و گفتگو است

تهران- ایرنا- معاون سیاسی کشور بر تقویت خانه احزاب تاکید کرد و گفت: در صحنه سیاسی کشور، هیچ راهی جز تعامل و گفتگو نداریم؛ راهی که کشور را به مقصد می رساند تعامل و گفتگو است و راه های دیگر تجربه شده و بی نتیجه مانده است.

ارائه دستاورد علمی نوین در حوزه معماری/ تلفیق علم و هنر با طراحی

مرضیه اله‌دادی گفت: ایجاد تعامل صحیح و مطلوب بین متخصصان و صنعت، بازنگری فرهنگ و هنر ایرانی در کشور با توجه به ارزش‌های اصیل فرهنگی از اهداف برگزاری دومین کنفرانس بین‌المللی طراحی است.

اتحادیه اروپا و سران عرب عاجز از همکاری امنیتی و استراتژیک

تهران- ایرنا- فقدان موارد مشخص از همکاری و نداشتن رویکرد یکسان به مسائل امنیتی، نشت های اتحادیه اروپا و سران عرب را در سطح عملکردی نمادین نگه داشته و دو طرف عاجز از پرداختن به موارد ملموس از تعامل امنیتی و یا استراتژیک دوجانبه هستند.

امیدافزایی با تعامل، برنامه معاون سیاسی استاندار مازندران شد

ساری- ایرنا- معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران مهم ترین برنامه اش را در این سمت؛ امیدافزایی همراه با تعامل و پرهیز از حاشیه پردازی دانست و بر ضرورت همکاری همگانی تاکید کرد.

سردار پاکپور از مردم شمال‌ غرب و جنوب شرق کشور قدردانی کرد

فرمانده نیروی زمینی سپاه در پی برگزاری جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب از مردم و نهادهای امنیتی و انتظامی در شمال غرب و جنوب شرق کشور قدردانی کرد.

اصفهان| تعامل در استان اصفهان حرف اول را می‌زند

مدیرکل دادگستری استان اصفهان گفت: استان اصفهان از استان‌های امن کشور است و تعامل در استان حرف اول را می‌زند و به برکت همین تعامل می‌توان بر مشکلات غلبه کرد.

میزان بارندگی کشور به سقف مطلوب رسیده است

بندرعباس- ایرنا- معاون آب و آبفای وزیر نیرو گفت: در هفته های اخیر میزان بارندگی در بیشتر نقاط کشور به سقف مطلوب رسیده و در استان های کم آبی همچون هرمزگان نیز نسبت به سال گذشته به 2 برابر رسیده است.

تعامل و گفتگو راهی است که کشور را به مقصد می رساند

معاون سیاسی وزیر کشور گفت: راهی که کشور را به مقصد می رساند تعامل و گفتگو است و راه های دیگر تجربه شده و بی نتیجه مانده است.

میزان بارندگی در کشور به سقف مطلوب رسیده است

بندرعباس- ایرنا- معاون آب و آبفای وزیر نیرو گفت: در هفته های اخیر میزان بارندگی در بیشتر استان های کشور به سقف مطلوب رسیده و در استان های کم آب همچون هرمزگان نیز نسبت به سال گذشته به 2 برابر رسیده است.

برای امنیت و پیشرفت خود وابسته به دیگران نیستیم/ «اینستکس» بسیار کمتر از تعهدات ۳ کشور اروپایی برای نجات برجام بود

وزیر امور خارجه کشورمان ظهر روز یکشنبه در کنفرانس امنیتی مونیخ سخنرانی کرد .]]>

‌پروازهای فرودگاه پارس آباد مغان تعطیل شد

‌رئیس فرودگاه پارس آباد گفت: فرودگاه این شهرستان زیان ده نیست و مسئولان استانی و شهرستانی از تنها فرودگاه منطقه مغان حراست کنند.

بهره وری صندوق ذخیره فرهنگیان مطلوب است

ایلام - ایرنا - وزیر آموزش و پرورش گفت: با وجود مشکلات اقتصادی موجود کشور ولی بهره وری صندوق ذخیره فرهنگیان از شرکتهای تابعه آن در سال جاری مطلوب و مناسب بوده است.

بهره وری صندوق ذخیره فرهنگیان مطلوب است

ایلام - ایرنا - وزیر آموزش و پرورش گفت: با وجود مشکلات اقتصادی موجود کشور ولی بهره وری صندوق ذخیره فرهنگیان از شرکت های تابعه آن در سال جاری مطلوب و مناسب بوده است.

اصفهان فرودگاه کمکی بیش از 90درصد پروازهای داخلی است

اصفهان - ایرنا- مدیر کل فرودگاه های استان اصفهان گفت :فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان، فرودگاه کمکی اول یا دوم بیش از 90 درصد پروازهای داخلی کشور و کمکی اول همه پروازهای استان تهران است .

ارائه دستاوردهای علمی نوین در حوزه معماری/تلفیق علم و هنر با طراحی

دبیر اجرایی دومین کنفرانس بین‌المللی طراحی با اشاره به ارائه دستاوردهای علمی نوین در حوزه معماری داخلی در این کنفرانس، گفت: ایجاد تعامل صحیح و مطلوب بین متخصصان و صنعت، بازنگری فرهنگ و هنر ایرانی، همچنین ترویج فرهنگ کاربرد معماری و طراحی داخلی در کشور با

احزاب عراقی تعامل با اسرائیل را خیانت دانستند

احزاب عراقی با صدور سندی هرگونه تعامل با رژیم صهیونیستی را خیانت به کشور دانستند.

افزایش تعامل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر با وزارت کشور

مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر از آمادگی این دفتر برای گسترش تعامل و همکاری با وزارت کشور در عرصه‌های مختلف خبر داد.