تعامل نهادهای امنیتی در فرودگاه های کشور بسیار مطلوب است

مشهد- ایرنا- رئیس پلیس فرودگاه های کشور گفت: تعامل میان نهادهای امنیتی نظیر نیروی انتظامی و سپاه در فرودگاه های کشور بسیار مطلوب است.مطالب مرتبط

تعامل نهادهای امنیتی در فرودگاه های کشور بسیار مطلوب است

مشهد- ایرنا- رئیس پلیس فرودگاه های کشور گفت: تعامل میان نهادهای امنیتی نظیر نیروی انتظامی و سپاه در فرودگاه های کشور بسیار مطلوب است.

تعامل نهادهای امنیتی در فرودگاه های کشور بسیار مطلوب است

مشهد- ایرنا- رئیس پلیس فرودگاه های کشور گفت: تعامل میان نهادهای امنیتی نظیر نیروی انتظامی و سپاه در فرودگاه های کشور بسیار مطلوب است.

چهار بازیکن خوب از استقلال داشتیم/ هدفمان تعامل با همه تیم‌هاست

سرمربی تیم ملی فوتبال امید ایران که عصر امروز در تمرین باشگاه استقلال حاضر شد مذاکره با وینفرد شفر را بسیار مطلوب توصیف کرد.

تلاش شبانه‌روزی نهادها و نیروهای مردمی سیستان و بلوچستان جهت رفاه حال زائران پاکستانی

معاون سیاسی و امنیتی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: امسال تلاش‌های بسیار زیادی توسط دستگاه‌های اجرایی و همچنین نهادهای امنیتی سیستان و بلوچستان به کار گرفته شده تا زائران پاکستانی اربعین حسینی در سیستان و بلوچستان اوقات خوبی را سپری کنند.

نیروی انتظامی از مظاهر برجسته اقتدار ملی و سپر پولادین امنیتی ایران اسلامی است

سپاه پاسداران اقتدار و هوشمندی در امنیت‌سازی و خنثی کردن تهدیدهای ضدامنیتی دشمن در میهن اسلامی را مرهون مجاهدت‌ها و فداکاری‌های ناجا و سایر نیروهای مسلح و نهادهای اطلاعاتی و امنیتی کشور دانست.

تعامل مطلوب پلیس و اصناف در استان قزوین

رئیس پلیس امنیت استان قزوین گفت: امروز تعامل اصناف و پلیس در استان در حد مطلوبی اجرا شده و به دنبال برگزاری جلسات و آموزش در جهت حفظ اموال و پبشگیری سرقت برای اصناف هستیم.

نیروی انتظامی از مظاهر اقتدار ملی و سپر امنیتی ایران اسلامی است

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای به مناسبت هفته ناجا، اقتدار و هوشمندی در خنثی کردن تهدیدهای ضدامنیتی دشمنان را مرهون مجاهدت ناجا و سایر نیروهای مسلح و نهادهای امنیتی کشور دانست.

شبیه سازی عملیات بحران گاز در الشتر

مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: با وجود پیش بینی زمستان بسیار سرد در امسال فشار گاز در مناطق مختلف استان لرستان بسیار مطلوب است.

مشارکت جویی ناجا، الگویی برای نهادهای اجرایی باشد

رشت - ایرنا - استاندار گیلان گفت: رویکرد نیروی انتظامی در اجرای وظایف، بر پایه مشارکت جویی و تعامل با مردم است که می تواند الگویی برای دیگر نهادهای اجرایی باشد.

کاهش 12 درصدی پروازهای خارجی در فرودگاه‌های کشور

بر اساس آمار منتشر شده شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، در نیمه نخست امسال بیش از 230 هزار پرواز در فرودگاه‌های کشور انجام شده و حدود 28 میلیون مسافر به وسیله این پروازها جابجا شده‌اند.

ترمینال 8 هکتاری در فرودگاه مهرآباد ساخته می‌شود

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با بیان این‌که فرودگاه مهرآباد اوایل دهه جاری به نمایشگاهی از چالش‌ها برای کشور تبدیل شده بود از برنامه ساخت ترمینال 80 هزار مترمربعی در این فرودگاه خبر داد.

نیروی انتظامی" از مظاهر برجسته اقتدار ملی و سپر پولادین امنیتی ایران اسلامی

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، اقتدار و هوشمندی در امنیت سازی و خنثی کردن تهدیدهای ضدامنیتی دشمن در میهن اسلامی را مرهون مجاهدت ها و فداکاری های ناجا و سایر نیروهای مسلح و نهادهای اطلاعاتی و امنیتی کشور دانست.

باز شدن پای افراد سیاسی و امنیتی به بورس به زیان بازار سرمایه است/ تازه واردها تا یک‌سال اول، خودشان معامله نکنند

یک کارشناس ارشد بازار سرمایه گفت: بازار سرمایه بازار ترسویی است، این موضوع تنها مختص به ایران نیست و در تمام دنیا وضع به همین نحو است. اگر نیاز است که نهادهای امنیتی کشور بازرسی و نظارتی بر بورس داشته باشند، نباید این موضوع رسانه‌ای شود. ]]>

فرودگاه لارستان در لیست برترین فرودگاه‌های کشور

فرودگاه لارستان از لحاظ تعداد پرواز خارجی در لیست برترین فرودگاه‌های کشور قرار گرفت .

لیبی استعداد ظهور نئو داعشی ها را دارد

الجزیره-ایرنا- تارنمای لیبیایی «الوسط » به اوضاع امنیتی لیبی اشاره کرد و نوشت، شرایط امنیتی و سیاسی در این کشور به گونه ای است که ظهور نسخه های به روز شده داعش در آن بسیار محتمل و امکان دارد به مرکز تجمع تندروهای جهان تبدیل شود.

حساسیت امنیتی اربعین امسال بسیار زیاد است

فرمانده نیروی انتظامی استان قم با بیان این‌که کنترل فیزیکی ورودی‌های مشکوک به استان قم دنبال می‌شود، گفت: با نزدیک شدن به ایام اربعین حلقه امنیتی اطراف حرم مطهر را تشکیل داده و نیروهای امنیتی مورد نیاز در نقاط مهم شهر به صورت مستمر درحال فعالیت هستند.

شرایط غذایی کشور مطلوب نیست

رئیس خانه صنعت و معدن کشور شرایط غذایی کشور را مطلوب ندانست.]]>

بازرسی‌های امنیتی مسافران در فرودگاه شانگهای کاملا هوشمند شد

مسافران هوایی از این پس قادر خواهند بود از تکنولوژی تشخیص چهره هوشمند و احراز هویت موجود در فرودگاه بین‌المللی شانگهای هونگچیائو بهره ببرند.

مشارکت بسیار پایین در انتخابات، پیام سرد کشمیر به هند

دهلی نو - ایرنا – برگزاری انتخابات نهادهای محلی که پس از 13 سال برگزار شد کمکی به شکستن یخ روابط مردم کشمیر و دولت هند نکرد چرا که مشارکت بسیار پایین این ایالت مسلمان نشین در رای گیری پیام روشنی با خود حمل می کرد.

کاظمی: تعامل دولت با جریانات سیاسی کشور را در مسیر پیشرفت و توسعه جلو می‌برد

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: تعامل دولت با جریانات سیاسی و بهره بردن از دیدگاه‌های مختلف آنها یقینا کشور را در مسیر پیشرفت و توسعه کشور قرار می‌دهد.