شورای عالی مجمع خیرین خراسان شمالی راه اندازی شد

بجنورد- ایرنا- شورای عالی مجمع خیرین خراسان شمالی با هدف یکپارچه سازی کمک های نیکوکاران این استان در حوزه های مختلف راه اندازی شد.مطالب مرتبط

کمک 15 میلیاردتومانی نیکوکاران به حوزه سلامت شهرستان‌های گناباد و بجستان

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: از ابتدای راه‌اندازی این مجمع در اواخر سال 88 تاکنون، خیرین نیک‌اندیش حدود 150 میلیارد ریال به حوزه سلامت شهرستان‌های گناباد و بجستان کمک کردند.

روز خیرین مدرسه ساز در تقویم رسمی گنجانده شود

کرمان - ایرنا - نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: نامه ای با امضای وزیر آموزش و پرورش برای دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی ارسال شود تا روزی به نام خیرین مدرسه ساز در تقویم رسمی کشور ثبت شود.

نخستین کارتینگ اتومبیل رانی خراسان شمالی راه اندازی شد

بجنورد- ایرنا- نخستین پیست کارتینگ اتومبیل رانی در خراسان شمالی روز یکشنبه در محل فرودگاه بجنورد، مرکز این استان راه اندازی شد.

ضرورت استفاده از ظرفیت خیرین آموزش عالی در تشکیل صندوق های پژوهش و فناوری

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری براستفاده از سرمایه گذاری خیرین آموزش عالی در صندوق های پژوهش و فناوری در استان ها، استفاده از کمک های دانش آموختگان هر دانشگاه در ستاد خیرین آن دانشگاه و بهره گیری از ایرانیان مقیم خارج از کشوردر کمک به دانشگاه ها تاکید کرد.

ایجاد اولین کارتینگ خراسان شمالی

اولین کارتینگ خراسان شمالی با هزینه سه میلیارد و 500 میلیون ریال در فرودگاه بجنورد راه اندازی شد

نیازمند «شبکه ملّی خیّرین ازدواج» هستیم/ رفع «حاشیه‌نشینی» پیشرفت مناسبی نداشته است

وزیر کشور با بیان اینکه در برخی استان‌ها شبکه ملّی خیّرین ازدواج راه‌اندازی شده است، گفت: اگر بتوانیم یک شبکه ملی خیرین ازدواج و خانواده داشته باشیم قطعا برای حل مشکلات موثر خواهد بود.

ابطال انتخابات یک هیات وزنه برداری دیگر؛ این بار خراسان شمالی

مجمع انتخاباتی هیات وزنه برداری خراسان شمالی باطل اعلام شد و قرار است دوباره پروسه ثبت نام از کاندیداها و برگزاری انتخابات انجام شود.

4116 بیمار در خراسان جنوبی شیمی درمانی شدند

بیرجند -ایرنا - مدیرعامل مجمع خیرین سلامت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال 96 تاکنون چهار هزار و 116 بیمار در استان شیمی درمانی شده اند.

کمبود هیچ دارویی در خراسان شمالی گزارش نشده است

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: هیچ نوع کمبود دارو در خراسان شمالی نداریم.

مجمع قرآنی سپاه خراسان شمالی

سند توسعه خراسان شمالی ‌در مدت زمان 10 روز تهیه شود ‌

استاندار خراسان شمالی از رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان خواست کلیات سند توسعه خراسان شمالی را در مدت زمان 10 روز آماده کنند.

جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام

جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام، شنبه ۲۴ آذر به ریاست آیت الله جنتی و با حضور اعضای آن برای بررسی قانون مبارزه با پولشویی ( CFT )برگزار شد. در انتهای جلسه محسن رضایی سخنگوی مجمع به سوالات خبرنگاران در مورد اختلاف مجلس شورای اسلامی و هیات عالی نظارت مجمع بر سر

دربررسی CFT مجمع تشخیص مصلحت نظام از منافع ملی نخواهد گذشت

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با ارائه توضیحاتی درباره اختلاف مجلس شورای اسلامی و هیات عالی نظارت مجمع بر سر قانون مبارزه با پولشویی، شایعات مربوط به آیت الله هاشمی شاهرودی را نیز تکذیب کرد.

راه‌اندازی شورای عالی نماز در آموزش و پرورش

ستاد اقامه نماز وزارت آموزش و پرورش با دستور سیدمحمد بطحایی، به شورای عالی نماز ارتقاء یافت.

خراسان شمالی سالانه به 1200 معلم جدید نیاز دارد

بجنورد- ایرنا- رئیس دانشگاه فرهنگیان خراسان شمالی گفت: آموزش و پرورش این استان سالانه هزار تا هزار و 200 معلم جدید نیاز دارد که تامین آن بر عهده این مرکز آموزش عالی است.

کانون خیرین کارآفرین استان بوشهر راه‌اندازی می‌شود

بوشهر - مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: کانون خیرین کارآفرین استان بوشهر راه‌اندازی می‌شود.

فعالیت خیرین آموزش عالی به اشتغال فارغ التحصیلان کمک کند

وزیر علوم گفت: ستاد خیرین وزارت علوم با هماهنگی صندوق نوآوری و شکوفایی، به سمت حمایت از شرکت های دانش بنیان و اشتغال فارغ التحصیلان حرکت کند.

فعالیت کار گروه اسب اصیل ترکمن در خراسان‌شمالی

رئیس هیئت سوارکاری خراسان‌شمالی از فعالیت کار گروه اسب اصیل ترکمن در این استان خبر داد و گفت: باید به ازای هر اسب ورزشی در خراسان‌شمالی یک شغل ایجاد شود.

الویری در ریاست شورای عالی استان‌ها ابقا شد

در انتخابات هیات رییسه شورای عالی استان‌ها برای دومین سال از پنجمین دوره این شورا با ۶۲ رای از مجموع ۷۵ رای ماخوذه یک بار دیگر به عنوان رییس شورای عالی استان‌ها انتخاب شد.

یک گاو در خراسان شمالی 4 قلو زایید

بجنورد- ایرنا- در پدیده ای نادر، یک گاو در روستای مرزی «یکه سعود» از توابع شهرستان راز و جرگلان در خراسان شمالی، چهار گوساله به دنیا آورد.