کاروان سلامت هلال احمر گیلان خدمات بهداشتی درمانی ارایه داد

رشت - ایرنا - مدیرعامل هلال احمر گیلان گفت: کاروان سلامت و معیشت این جمعیت امروز پنجشنبه با اعزام به شهرستان تالش به ساکنان روستای کیش دبی و روستاهای مجاور خدمات در بخش های مختلف بهداشتی درمانی ارایه داد.مطالب مرتبط

4700 نفر از خدمات کاروان سلامت هلال احمر خراسان رضوی برخوردار شدند

مشهد- ایرنا- معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: از ابتدای امسال تاکنون چهار هزار و 723 نفر از خدمات کاروان سلامت این جمعیت برخوردار شده اند.

ارایه خدمات رایگان درمانی به عشایر بخش علامرودشت

تیم سیار سلامت منطقه بهداشت و درمان علامرودشت، به جمعیت عشایری این منطقه، خدمات رایگان بهداشتی درمانی ارایه کردند.

کاروان سلامت هلال احمر خواف در مناطق روستایی

کاروان سلامت جمعیت هلال احمر خواف به مناطق روستایی این شهرستان اعزام شد.

اعزام 16 کاروان سلامت به روستاهای البرز

کرج -ایرنا- معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر البرز از اعزام 16 کاروان‌ سلامت به مناطق محروم، طی سال جاری دراین استان خبرداد.

توسعه خدمات بهداشتی و درمانی از اقدامات دولت تدبیر و امید است

کرمان - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه یکی از کارهای انجام شده در دولت تدبیر و امید، توسعه خدمات بهداشتی و درمانی است، گفت: هدف اصلی این اقدامات کاهش پرداختی های مردم و افزایش دسترسی آنها به خدمات درمانی و بهداشتی می باشد.

کاروان سلامت هلال احمر خواف در مناطق روستایی

نجاتگران هلال احمر گیلان امسال 1227 مأموریت امدادی انجام دادند

مدیرعامل هلال احمر گیلان گفت: نجاتگران هلال احمر در 8 ماه گذشته هزار و 227 مأموریت امدادی در استان گیلان انجام دادند.

بررسی سلامت دارو، علت بروکراسی داروخانه های هلال احمر است

تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال ‌احمر گفت: بروکراسی در داروخانه های هلال احمر به منظور تاییدیه بیمه و ثبت کد اختصاصی برای بررسی سلامت دارو (UID) صورت می گیرد و این فرآیندی است که مراجع ذیصلاح از داروخانه ها خواسته اند آن را انجام ده

آمادگی ایران برای ارایه خدمات سلامت به مادران و نوزادان ۴ کشور درگیر جنگ

وزیر بهداشت گفت: در دو دهه گذشته سلامت مادران، نوزادان، کودکان و تغذیه در قالب شبکه بهداشتی و درمانی کشور، بهبود یافته است و ایران تجربیات موفقی در این زمینه‌ها داشته و آمادگی انتقال تجربیات خود به سایر کشورها را دارد.

هشدار نسبت به قطع خدمات درمانی و بهداشتی به معتادان زندانی بعد از آزادی/ غیرزندانیان مشکل اشتغال دارند چه رسد به زندانیان آزاد شده

معاون اداره کل بهداشت و درمان سازمان زندان‌ها گفت: خدمات درمانی و بهداشتی که به زندانیانی معتاد ارائه می‌شود، متاسفانه بعد از خروج‌شان از زندان قطع می‌شود.]]>

ارائه خدمانی بهداشتی و درمانی رایگان

500 نفر در استان چهارمحال و بختیاری از خدمات بهداشتی و درمانی رایگاه بهره مند شدند.

جهادگران سلامت داوطلبانه خدمات رایگان ارائه می کنند

زنجان - ایرنا - مسئول هماهنگی و اعزام گروه‌‎های جهادگران سلامت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان گفت: جهادگران سلامت با سفر به نقاط محروم استان، داوطلبانه خدمات رایگان ارائه می کنند که این مهم در راستای تحقق عدالت اجتماعی است.

داوطلبان هلال احمر سرمایه های اجتماعی کشور هستند

رشت - ایرنا - مدیرعامل هلال احمر گیلان با اشاره به نقش مهم داوطلبان این جمعیت در یاری رساندن به هلال احمر در حوادث و بلایا گفت: داوطلبان جمعیت هلال احمر سرمایه های اجتماعی کشور هستند.

امداد رسانی به 23 مصدوم حوادث رانندگی در البرز

کرج-ایرنا- معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان‌ البرز گفت: امدادگران هلال احمر این استان هفته گذشته به 23 مصدوم حوادث رانندگی خدمات درمانی ارائه کردند.

خدمات رایگان پزشکی

در ادامه خدمات رسانی کاروان سلامت جمعیت هلال احمرشهرستان مهاباد، امروز اهالی روستای قالوی زندان میزبان خدمات رایگان پزشکی بودند.

25 کاروان سلامت تا پایان امسال به روستاهای قزوین اعزام می شود

قزوین - ایرنا - معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر قزوین گفت: 25 کاروان سلامت تا پایان امسال با مشارکت خیران و داوطلبان این جمعیت به روستاها و مناطق محروم استان اعزام خواهند شد.

ارائه خدمات داروخانه هلال‌احمر کرمان 25 درصد رشد داشته است

معاون جمعیت هلال احمر استان کرمان از رشد مطلوب و چشمگیر داروخانه‌های جمعیت هلال‌احمر استان کرمان خبر داد و گفت: داروخانه هلال‌احمر کرمان 25 درصد نسبت به سال گذشته رشد در ارائه خدمات داشته است.

جشنواره دست های مهربانی در گیلان فراخوان داد

رشت - ایرنا - مدیر دفتر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان از علاقمندان برای شرکت و ارائه آثار در جشنواره دست های مهربانی دعوت کرد.

افتتاح پروژه‌های بهداشتی در رفسنجان با حضور وزیر بهداشت

دو مرکز جامع خدمات سلامت، دو خانه بهداشت و یک ساختمان ستاد شبکه بهداشتی درمانی در مناطق تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان به طور همزمان به بهره‌برداری رسید.

ارائه خدمات رایگان پزشکی به روستاهای دور افتاده مهاباد

در ادامه خدمات رسانی کاروان سلامت جمعیت هلال احمرشهرستان مهاباد، امروز اهالی روستای قالوی زندان میزبان خدمات رایگان پزشکی بودند.