کاروان سلامت هلال احمر گیلان خدمات بهداشتی درمانی ارایه داد

رشت - ایرنا - مدیرعامل هلال احمر گیلان گفت: کاروان سلامت و معیشت این جمعیت امروز پنجشنبه با اعزام به شهرستان تالش به ساکنان روستای کیش دبی و روستاهای مجاور خدمات در بخش های مختلف بهداشتی درمانی ارایه داد.مطالب مرتبط

کاروان سلامت هلال احمر گیلان خدمات بهداشتی درمانی ارایه داد

رشت - ایرنا - مدیرعامل هلال احمر گیلان گفت: کاروان سلامت و معیشت این جمعیت امروز پنجشنبه با اعزام به شهرستان تالش به ساکنان روستای کیش دبی و روستاهای مجاور خدمات در بخش های مختلف بهداشتی درمانی ارایه داد.

خدمات‌ کاروان سلامت احسان به مردم سیل‌زده‌ استان‌های شمالی

در پی وقوع سیل در استان‌های گیلان و مازندران، قرارگاه جهادی خدمت‌رسانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با اعزام کاروان سلامت احسان، خدمات درمانی و امدادی به مردم این مناطق ارایه داد.

کاروان سلامت هلال راهی روستاهای البرز شد

کرج-ایرنا- معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان البرز اعلام کرد که کاروان سلامت هلال احمر برای ارائه خدمات رایگان به قشرهای محروم ، راهی روستاهای استان شد.

ارائه خدمات درمانی رایگان به روستا‌های عشایری داراب

کاروان امداد و درمان اضطراری هلال‌احمر داراب با حضور در روستای عشایری داراب، خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به مردم ارائه کردند.

دوره بهداشتی درمانی هلال احمر در چرام

دوره 2روزه بهداشت و زندگی در شرایط سخت با شرکت 35 نفر از کارکنان هلال احمر شهرستانهای استان به میزبانی هلال احمر شهرستان چرام برگزار شد.

اعزام کاروان سلامت و معیشت جمعیت هلال احمر به تالش

کاروان سلامت و معیشت جمعیت هلال احمر به تالش برای ویزیت رایگان و توزیع بسته های حمایتی به مناطق محروم شهرستان تالش رفتند.

تشریح تدابیر هلال احمر برای «اربعین» در ایران و عراق

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشورمان از آماده باش هلال احمر برای ارائه خدمات امدادی و درمانی به زائران اربعین در ایران و عراق خبر داد.

افتتاح ۴ طرح جمعیت هلال احمر گیلان

۴ طرح اداری- امدادی جمعیت هلال احمر گیلان امروز با حضور آقای پیوندی مدیرعامل جمعیت هلال احمر کشور افتتاح شد.

نشانی پایگاه‌های ارائه خدمات درمانی هلال احمر به زائران اربعین

جمعیت هلال احمر، نشانی پایگاه‌های ارائه خدمات درمانی به زائران پیاده‌روی اربعین را اعلام کرد. ]]>

نخستین تیم درمانی هلال احمر به عراق اعزام شد

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر، از اعزام نخستین تیم درمانی هلال احمر به عراق در قالب سه پرواز خبر داد.

11واحدارائه خدمات درمانی کهگیلویه وبویراحمدبرون سپاری می شود

یاسوج- ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 11 واحد ارائه خدمات بهداشتی و درمانی این استان در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی در آینده ای نزدیک برون سپاری و به بخش خصوصی واگذار می شود.

ارائه خدمات امدادی و درمانی به زائران اربعین حسینی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد: این تیم به منظور ارائه خدمات امدادی درمانی به زائران در عمود ۱۰۹۲محور نجف به کربلا مستقر خواهد شد.

درمانگاه‌های هلال احمر در اربعین 97 را بشناسید

دبیرکل جمعیت هلال احمر و رئیس کمیته امداد و نجات ستاد مرکزی اربعین، اسامی درمانگاه های هلال احمر در عراق برای خدمات رسانی به زائران اربعین را اعلام کرد.

اعزام نخستین تیم درمانی هلال احمر در اربعین/ تحویل ۲۰۰ تن دارو از امروز

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر از اعزام نخستین تیم درمانی این جمعیت به عراق در قالب سه پرواز از صبح و ظهر امروز و امشب خبر داد.

برگزاری دوره تخصصی نجات درمانی در یزد

دوره تخصصی نجات درمانی و اقدامات پیش بیمارستانی ویژه خواهران هلال احمر در محل سالن کنفرانس جمعیت هلال احمر شهرستان یزد برگزار شد.

آمادگی هلال احمر برای ارائه خدمت به زائران اربعین

تیم های امدادی جمعیت هلال احمر گیلان برای ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی آماده است.

آماده‌باش 350 امدادگر هلال‌احمر کرمانشاه در ایام اربعین

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه از آماده‌باش 350 امدادگر جمعیت هلال احمر برای ارائه خدمات به زوار اربعین خبر داد و گفت: سال گذشته به بیش از شش هزار زائر اربعین ارائه خدمات داشتیم.

آمادگی هلال احمر برای خدمات رسانی به زائران اربعین در مهران

ایلام- مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ایلام از آمادگی هلال احمر برای خدمات رسانی به زوار اربعین در مرز مهران خبر داد.

250 بیمار خارجی در بیمارستانهای سیستان و بلوچستان پذیرش شدند

زاهدان - ایرنا - مسئول گردشگری سلامت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: 250 بیمار خارجی در 6 ماهه نخست امسال در مراکز بهداشتی درمانی این استان پذیرش و مداوا شدند.

علوم پزشکی گیلان به زائران خارجی اربعین خدمات ارائه می دهد

رشت - ایرنا - معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان از آمادگی کامل نیروهای بهداشت و درمان استان برای خدمت رسانی به زائران خارجی اربعین خبر داد.