مغازه طلافروشی در اصفهان مورد سرقت قرار گرفت

اصفهان - ایرنا - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از سرقت یک باب مغازه طلافروشی در میدان امام علی (ع) اصفهان خبر داد و گفت: این سرقت امروز به شیوه عنف صورت گرفته است.مطالب مرتبط

مغازه طلافروشی در اصفهان مورد سرقت قرار گرفت

اصفهان - ایرنا - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از سرقت یک باب مغازه طلافروشی در میدان امام علی (ع) اصفهان خبر داد و گفت: این سرقت امروز به شیوه عنف صورت گرفته است.

سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در کرج ناکام ماند

فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: فردی که در شامگاه روز گذشته قصد سرقت از یک طلافروشی در حصارک کرج را داشت؛ طی یک عملیات نافرجام متواری و در کمتر از یک ساعت از سوی ماموران انتظامی دستگیر شد.

سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در بهبهان

دو موتورسوار اقدام به سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در میدان مراحل بهبهان کردند.

پلیس دنبال سارقان طلافروشی در بهبهان/ 300 گرم طلا سرقت شد

فرمانده انتظامی بهبهان با اعلام اینکه امشب 300 گرم طلا از یک طلافروشی در بهبهان سرقت شده است، گفت: گشت‌های انتظامی برای شناسایی و دستگیری سارقان ادامه دارد.

سارق سرقت نافرجام طلافروشی حصارک دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان کرج، گفت: فردی که شامگاه روز گذشته قصد سرقت از یک طلافروشی در حصارک کرج را داشت، طی یک عملیات نافرجام متواری و در کمتر از یک ساعت از سوی ماموران انتظامی دستگیر شد.]]>

دستگیری سارق طلافروشی در کرج

سارق مسلحی که قصد داشت یک طلافروشی را در کرج سرقت کند به دام پلیس افتاد.

خوزستان| سرقت مسلحانه از یک طلافروشی بهبهان ناکام ماند

سرقت مسلحانه از طلافروشی قلیانی واقع در میدان مراحل بهبهان ناکام ماند.

دستگیری سارق طلافروشی حصارک کرج

سرپرست ریاست پلیس آگاهی استان البرز گفت: متهم سرقت مسلحانه نافرجام طلافروشی در منطقه حصارک کرج با تلاش ماموران در کمتر از یک ساعت دستگیر شد.

حکم اعدام سارقان طلافروشی یاسوج صادر شد

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سارقین طلافروشی شهر یاسوج به اتهام محاربه و سرقت مسلحانه به اعدام در ملاء محکوم شدند.

حکم اعدام سارقان طلافروشی یاسوج صادر شد

یاسوج- ایرنا- رئیس‌کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد گفت: سارقان طلافروشی شهر یاسوج به‌ اتهام محاربه و سرقت مسلحانه با حکم دادگاه انقلاب اسلامی به اعدام در ملأ عام محکوم شدند.

سارقان طلافروشی بهبهان تحت تعقیب هستند

اهواز_ایرنا _ فرمانده انتظامی بهبهان گفت: سارقان مسلح طلافروشی در بهبهان پس از سرقت 300 گرم طلا متواری شدند و درحال حاضر تحت تعقیب هستند.

آب انتقالی به یزد قطع شد

خط لوله انتقالی آب به یزد در اصفهان عصر دیروز با یک دستگاه لودر مورد حمله قرار گرفت و در پی آن حوضچه انتقال آب در ایستگاه قارنه منطقه بهارستان تخریب شد.

تحت تقیب بودن سارقان طلافروشی

سارقان طلافروشی در بهبهان تحت تعقیب هستند.

قنات‌هایی که می‌خواهند دوباره به شهر حیات دهند

چشمه‌ها و قنات‌های شهر ایلام که به ظاهر نشانی از آنها نیست می‌توانند دوباره احیاء شوند و به زیبایی‌های شهر بیفزایند، موضوعی که شهریورماه امسال در جلسه حفاظت از منابع آب استان مورد تاکید قرار گرفت و قرار شد در طرحی مطالعاتی مورد بررسی قرار گیرد.

آن طرف مرز شناخته شده تریم

رهگذران جلوی این مغازه مکث کوتاهی می کنند، . بعضی‌ از سر کنجکاوی سری به مغازه می‌زنند اما بعضی دیگر به راهشان ادامه می دهند و می‌روند. اما سئوال اول و مشترک بیشتر آن‌هایی که به مغازه می‌آیند معمولاً این است: «ببخشید،‌ واقعاً همه این اجناس ایرانیه؟!

تحت تقیب داشتن سارقان طلافروشی در بهبهان

سارقان طلافروشی بهبهان تحت تعقیب هستند.

فوتبال جهان| حسین عبدالغنی مورد ضرب‌وشتم قرار گرفت + عکس

فوتبال جهان - حسین عبدالغنی، بازیکن باسابقه و مطرح فوتبال عربستان مورد ضرب‌وشتم یک بازیکن جوان قرار گرفت.

دستگیری سارقانی که فقط پنجشنبه‌ها از آپارتمانهای شمال تهران سرقت می‌کردند

دستگیری سارقانی که شبهای چهارشنبه به تهران آمده و پنجشنبه‌ها پس از شناسایی و مدنظر قرار دادن محل سرقت با استفاده از تاریکی هوا و تعطیلات آخرهفته از پنجره‌ و بالکنها به داخل منزل رفته و اقدام به سرقت می‌کردند.

اندیشمندی که مورد غفلت تاریخ‌نگاران اندیشه قرار گرفت

مغازه ای که در آتش سوخت

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز گفت: مغازه لوازم تزئینات در خیابان انقلاب نبش کوچه ۱۴، هم اکنون دچار آتش سوزی گسترده شده است.