بهزیستی سالانه یک میلیارد تومان کمک هزینه تحصیلی می پردازد

زاهدان - ایرنا - مدیرکل سازمان بهزیستی سیستان و بلوچستان گفت: این سازمان سالانه یک میلیارد تومان کمک هزینه تحصیلی در راستای کاهش آسیب های اجتماعی در این استان پرداخت می کند.مطالب مرتبط

بهزیستی سالانه یک میلیارد تومان کمک هزینه تحصیلی می پردازد

زاهدان - ایرنا - مدیرکل سازمان بهزیستی سیستان و بلوچستان گفت: این سازمان سالانه یک میلیارد تومان کمک هزینه تحصیلی در راستای کاهش آسیب های اجتماعی در این استان پرداخت می کند.

‌بهزیستی هزینه کاشت حلزون دانش‌آموزان ناشنوا ‌را می‌پردازد‌

مدیرکل امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور گفت: سازمان بهزیستی هزینه کاشت حلزون دانش‌آموزان ناشنوا و بخشی از هزینه‌های ایاب و ذهاب مدارس و لوازم موردنیاز توانبخشی دانش‌آموزان معلول را می‌پردازد.

یک هزارمیلیارد تومان صرف هزینه دانش آموزان اتباع می شود

تهران-ایرنا- رئیس مرکز بین الملل و مدارس خارج از کشور گفت: سالانه یک هزار میلیارد تومان صرف هزینه تحصیل دانش آموزان اتباع می شود در صورتی که مجامع بین المللی تنها 3 درصد این هزینه را به ایران کمک می کنند.

سالانه ۱۲ میلیارد تومان برای بیماران خاص قزوین پرداخت می شود

قزوین- مدیرکل بیمه سلامت استان قزوین گفت: سالانه حدود ۹ تا ۱۲ میلیارد تومان برای تامین هزینه دارو و درمان ۵۸۲ بیمار خاص در استان قزوین پرداخت می شود.

سالانه 80 میلیارد تومان صرف کاغذ دفترچه های بیمه می شود

زاهدان - ایرنا - قائم مقام معاون بیمه خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران گفت: سالانه 80 میلیارد تومان برای تهیه کاغذ دفترچه های بیمه هزینه می شود که اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیک منجر به صرفه جویی قابل توجهی در این زمینه خواهد شد.

سالانه 80 میلیارد تومان صرف کاغذ دفترچه های بیمه می شود

زاهدان - ایرنا - قائم مقام معاون بیمه خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران گفت: سالانه 80 میلیارد تومان برای تهیه کاغذ دفترچه های بیمه هزینه می شود که اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیک منجر به صرفه جویی قابل توجهی در این زمینه خواهد شد.

یک هزارمیلیارد تومان صرف هزینه دانش آموزان اتباع می شود

تهران-ایرنا- قائم مقام وزیر در امور بین الملل و رئیس مرکز بین الملل و مدارس خارج از کشورگفت: سالانه یک هزار میلیارد تومان صرف هزینه تحصیل دانش آموزان اتباع می شود در صورتی که مجامع بین المللی تنها 3 درصد این هزینه را به ایران کمک می کنند.

ستاد اجرایی سالی 3میلیارد تومان در مناطق محروم هزینه می کند

تهران- ایرنا- رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گفت: سالانه ۳ میلیارد تومان در مناطق محروم هزینه می کنیم که ۷۰ درصد آن در حوزه اشتغال است.

بهره‌مندی 70 دانشجوی نابینا و کم‌بینا از خدمات بهزیستی گیلان

مدیرکل بهزیستی گیلان با بیان این‌که 70 دانشجو نابینا و کم‌بینا از خدمات بهزیستی گیلان بهره‌مند می‌شوند، گفت: سال گذشته یک میلیارد و 500 میلیون تومان هزینه دانشجویی به معلولین تحت پوشش سازمان پرداخت شده است.

پرداخت سالانه بین ۹ تا ۱۲ میلیارد تومان به بیماران خاص

مدیرکل بیمه سلامت استان قزوین می گوید: سالانه بین ۹ تا ۱۲ میلیارد تومان به بیماران خاص در استان پرداخت می‌شود.

ماهانه ۳ میلیارد تومان در حوزه عمرانی شاهرود هزینه می‌شود

شاهرود-رئیس شورای شهر شاهرود با اشاره به افزایش هشت میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی درآمد شهرداری شاهرود گفت: ماهانه بالغ بر سه میلیارد تومان در حوزه عمرانی شهر هزینه می‌شود.

350 میلیارد تومان صرف محوری سخت گذر در غرب فارس می شود

شیراز-ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: 350 میلیارد تومان برای یک محور سخت گذر در حال احداث حد فاصل دشت ارژن به تنگ ابوالحیات در غرب استان فارس هزینه می شود.

۱۱ میلیارد تومان برای طرح های اشتغال زایی مددجویان هزینه شد

بیرجند- مدیر کل کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: ۶۸۵ طرح اشتغال زایی در نیمه نخست سال جاری با اعتبار ۱۱ میلیارد و ۸۵۹ میلیون تومان ایجاد و راه اندازی شد.

یک میلیارد تومان برای حق بیمه مددجویان استان هزینه شد

یاسوج- مدیر کل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک میلیارد و ۱۷۴ میلیون تومان برای حق بیمه مددجویان در شش‌ماهه نخست سال جاری پرداخت شد.

یک سوال از وزیر راه؛ هزینه 3 میلیاردی از بیت‎المال برای یک مستند؟

سازمان بنادرودریانوردی زیر مجموعه وزارت راه و شهرسازی، مستندی را با عنوان "فانوس" به مدت 300دقیقه تهیه و پخش کرده است که اگر آمار آقای آخوندی مبنی بر "هزینه 10 میلیون تومانی ساخت 1دقیقه ویدئو" را بپذیریم، برای ساخت این مستند 3 میلیارد تومان هزینه شد.

روستایی با درآمد سالانه ۲۰ میلیارد تومان

همه ساکنان روستای اشترمل تویسرکان به شغل مبل و منبت اشتغال دارند.

هزینه‌های احتمالی پرسپولیس برای فینال قهرمانان آسیا مشخص شد

طبق برآورد هزینه‌های انجام شده، باشگاه پرسپولیس برای میزبانی بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا رقمی در حدود 5 میلیارد تومان هزینه خواهد کرد.

20 میلیارد هزینه برای احداث "شهرک آی تی" استان قم بدون خروجی بوده است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قم گفت: صرفاً تا سال 90، بیش از 20 میلیارد تومان هزینه زیرساخت‌ها در شهرک آتی تی شده اما متأسفانه با اعمال سلیقه‌های مختلف هنوز خروجی خاصی از این شهرک صنعتی صورت نگرفته است.

۴.۵میلیون هزینه ماهانه یک بیمار CF/یک قلم دارو ۲.۴میلیون تومان

رئیس بخش ریه مرکز طبی کودکان، هزینه های دارویی بیماران CF را بسیار گران عنوان کرد و گفت: هزینه ماهانه یک بیمار CF، ۴.۵ میلیون تومان است که سهم پرداختی بیماران بالاست.

۶۰ درصد نابینایان شناسایی شده «مرد» هستند/تنبلی چشم؛ مهمترین عامل شیوع نابینایی

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه اعتبار حوزه بهزیستی هم اکنون هزار میلیارد تومان است گفت: در سال آینده برای اجرای قانون حمایت از حقوق معلولان در حوزه توانبخشی نیازمند ۱۲ برابر شدن اعتبارات حوزه توانبخشی هستیم.