بهزیستی سالانه یک میلیارد تومان کمک هزینه تحصیلی می پردازد

زاهدان - ایرنا - مدیرکل سازمان بهزیستی سیستان و بلوچستان گفت: این سازمان سالانه یک میلیارد تومان کمک هزینه تحصیلی در راستای کاهش آسیب های اجتماعی در این استان پرداخت می کند.مطالب مرتبط

هزینه‌های درمانی سرطان سالانه بیش از 10 هزار میلیارد تومان است/ از ظرفیت خیرین غفلت نشود

رئیس کارگروه رایانش زیستی ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری با اشاره به هزینه‌های سرسام‌آور بیماران سرطانی گفت: با احتساب دلار 4 هزار تومان، هزینه‌های درمانی سرطان سالانه بیش از 10 هزار میلیارد تومان است.

سالانه 2250 میلیارد تومان هزینه درمان بیماران تصادفی می‌شود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: سالانه تقریبا 2 هزار و 250 میلیارد تومان هزینه درمان بیماران تصادفی در سطح استان قم می شود، معتقدیم که با اجتماعی کردن مقوله سلامت و تعیین نقش هر دستگاه، می توان در کاهش این هزینه ها و تصادفات کارساز باشیم.

هزینه سالانه صدور قبض‌های کاغذی چه قدر است؟

دولت الکترونیکی خدمتی است که اگر از مرحله‌ شعار به عمل برسد، به واسطه‌ آن می‌توان در کنار صرفه‌جویی ۳۳۰ میلیارد تومانی اتصال کارت سوخت به کارت بانکی، ۱۴۴۰ میلیارد تومان در هزینه‌ قبوض صرفه‌جویی کرد و این موارد شاید ابتدایی‌ترین بهره‌برداری‌ها از هوشمندساز

هزینه سالانه صدور قبض‌های کاغذی چقدر است؟

دولت الکترونیکی خدمتی است که اگر از مرحله‌ شعار به عمل برسد، به واسطه‌ آن می‌توان در کنار صرفه‌جویی ۳۳۰ میلیارد تومانی اتصال کارت سوخت به کارت بانکی، ۱۴۴۰ میلیارد تومان در هزینه‌ قبوض صرفه‌جویی کرد و این موارد شاید ابتدایی‌ترین بهره‌برداری‌ها از هوشمندساز

سالانه 130 میلیون هزینه چاپ کتاب تحصیلی دانش آموزان می‌شود

عضو انجمن فرهنگی ناشران علمی آموزشی با بیان اینکه سالانه 130 میلیون هزینه چاپ کتاب توسط آموزش و پرورش پرداخت می‌شود، گفت: به کاغذی که ناشران مصرف می‌کنند ارز دولتی می‌دهند اما تجار در بازار این کاغذ را با نرخ آزاد می‌فروشند.

درآمد ماهیانه روستائیان۱میلیون و۶۸۰هزار تومان شد/رشد۱۴درصدی هزینه

متوسط هزینه‌«سالانه»خانوار شهری در سال گذشته٣٣میلیون تومان ومیزان درآمد نیز۳۶میلیون و۶۸۵هزار تومان بود؛ همچنین درآمد«ماهیانه»خانوار روستایی با۱۴درصد رشد به۱میلیون و۶۸۰هزار تومان رسیده است.

درآمد سالانه خانوار۳۷ میلیون تومان است/ ۷۶.۷ درصد درآمد صرف غیرخوراکی‌ها می‌شود

بر اساس گزارش مرکز آمار ایران، در سال ١٣٩٦ متوسط هزینه‌ و درآمد سالانه‌ی یک خانوار شهری به ترتیب ٣٣ و ٣٧ میلیون تومان بوده است.

قطع عضو سالانه ۱۳۰۰ نفر به دلیل برق‌گرفتگی/ هر درصد سوختگی ۵ میلیون تومان هزینه دارد

رئیس کمیته پیشگیری از سوختگی وزارت بهداشت با اشاره به اینکه هر درصد سوختگی ۵ میلیون تومان هزینه برای نظام سلامت دارد، گفت: سالانه ۱۳۰۰ نفر به دلیل سوختگی الکتریکی دچار قطع عضو می‌شوند.

دولت از ابتدای سال تا پایان مهر 150هزار میلیارد تومان پول خرج کرد+جدول

بر اساس گزارش عملکرد بودجه، در7ماهه نخست سال جاری 75هزار میلیارد تومان درآمد و 150هزار میلیارد تومان هزینه جاری محقق شده است.

بیش از 100 میلیارد تومان برای راه‌های خراسان جنوبی هزینه شد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی با بیان اینکه در مدت یک سال گذشته بیش از 100 میلیارد و 348 میلیون تومان برای راه‌های استان هزینه شده است گفت: در حال حاضر 10 هزار و 469 راننده در بخش حمل و نقل کالا و مسافر در استان فعالیت دارند.

سازمان ثبت اسناد و املاک سالانه 2 هزار میلیارد تومان درآمد دارد

ساری- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با گله از کمبود امکانات در این مجموعه گفت که سازمان ثبت اسناد و املاک سالانه 2 هزار میلیارد تومان برای دولت درآمدزایی دارد.

متوسط درامد سالانه‌ خانوار شهری ۳۷ میلیون تومان بود

مرکز آمار ایران اعلام کرد: در سال ۱۳۹۶ متوسط هزینه‌ و درامد سالانه‌ی یک خانوار شهری به ترتیب ۳۳ و ۳۷ میلیون تومان بوده است.

متوسط درامد سالانه‌ خانوار شهری ۳۷ میلیون تومان بود

مرکز آمار ایران اعلام کرد: در سال ۱۳۹۶ متوسط هزینه‌ و درامد سالانه‌ی یک خانوار شهری به ترتیب ۳۳ و ۳۷ میلیون تومان بوده است.

خوزستان | 20 میلیارد تومان در حوزه بهداشت و درمان شهرستان شوش هزینه شده است

مدیر شبکه بهداشت شهرستان شوش از ساخت مرکز جامع بهداشتی درمانی منطقه آخر آسفالت این شهر خبرداد وگفت: تاکنون حدود 20 میلیارد تومان در حوزه بهداشت و درمان شهرستان شوش هزینه شده است.

7 هزار میلیارد تومان در صنعت فرودگاهی کشور هزینه شد

تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران گفت: بیش از هفت هزار میلیارد تومان در کمتر از چهار سال گذشته برای انجام پروژه‌های مختلف در صنعت فرودگاهی و ناوبری هوایی ایران هزینه شده است.

صنعت برق نیازمند ۶۰۰ میلیارد تومان سرمایه جدید

مدیر عامل شرکت توانیر گفت: درصورت رشد هفت درصدی سالانه مصرف برق، برنامه‌ریزی شده تا طی ۱۰ سال آینده حجم تاسیسات برق کشور دو برابر شود که در این راستا باید بیش از ۶۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری جدید صورت بگیرد.

صنعت برق نیازمند ۶۰۰ هزار میلیارد تومان سرمایه جدید

مدیر عامل شرکت توانیر گفت: درصورت رشد هفت درصدی سالانه مصرف برق، برنامه‌ریزی شده تا طی ۱۰ سال آینده حجم تاسیسات برق کشور دو برابر شود که در این راستا باید بیش از ۶۰۰ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری جدید صورت بگیرد.

اصفهان| بازسازی 11 هزار میلیاردتومانی پردیس ساحل؛ سینمای سیاهکل، مراغه و سپاهان در اولویت بازسازی

مدیرعامل موسسه فرهنگی بهمن سبز با اشاره به بازسازی پردیس سینمایی ساحل گفت: برآورد اولیه برای بازسازی این پردیس سینمایی 9 میلیارد تومان بوده که با توجه به افزایش هزینه‌های تجهیزات و افزایش نرخ ارز پردیس ساحل 11 میلیارد تومان هزینه در برداشت.

پیش بینی کسری بودجه ۴ هزار میلیارد تومانی شهرداری در سال جاری

یک عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه در صورت ادامه روند کنونی میزان هزینه های شهرداری به ۲۲ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان برسد، گفت: امسال ۴ تا پنج هزار میلیارد تومان کسری بودجه خواهیم داشت.

پیش‌بینی کسری بودجه چهار هزار میلیارد تومانی شهرداری در سال جاری

یک عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه در صورت ادامه روند کنونی میزان هزینه های شهرداری به ۲۲ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان برسد، گفت: امسال ۴ تا پنج هزار میلیارد تومان کسری بودجه خواهیم داشت.]]>