آرامش نیاز امروز جامعه است

کیش -ایرنا- فرمانده انتظامی و دریابانی کیش گفت: جامعه ماه از نظر امنیت در شرایطی خوب قرار داد اما با توجه به فشارهای روانی و شرایط اقتصادی نیازمند آرامش فکری است.مطالب مرتبط

گفتمان آرامش و ثبات ملی نیاز امروز کشور است

بیرجند - ایرنا - فرماندار قاینات گفت: در شرایط کنونی که دشمنان قصد ترسیم وضعیت مخدوش و نگران از آینده را برای مردم دارند، ایجاد امید و نشاط، گفتمان آرامش و ثبات ملی از نیازهای اساسی کشور است.

فیلم کوتاه نیاز امروز است/ اشاعه اخلاقیات با سینمای کوتاه

دبیر دوازدهمین جشنواره «فیلم‌ ۱۰۰» گفت: فیلم کوتاه نیاز جامعه امروز است و جشنواره فیلم ۱۰۰ نسبت به بسیاری از جشنواره‌های کشور با متن زندگی جامعه رابطه عمیق‌تر و کاربردی‌تری دارد.

جامعه امروز به قاطعیت و انعطاف همراه با عقلانیت نیاز دارد

نماینده ولی فقیه با اشاره به اینکه جامعه امروز به قاطعیت و انعطاف همراه با عقلانیت نیاز دارد، برضرورت بکارگرفتن تدبیر، عقلانیت و توجه به مبانی دینی برای حل مشکلات کشور تاکید کرد

پایگاه های امداد در آرامش پیش از طوفان

تهران- ایرنا- بر اساس اطلاعیه های سازمان امداد و نجات هلال احمر از امروز پایگاه های جاده ای در شرایط عادی قرار دارد، اما این آرامش ادامه دار نیست و از چهارشنبه با بارش برف و باران این آرامش رفتنی است.

تلاش ماکرون برای بازگرداندن آرامش به جامعه فرانسه

رئیس جمهور فرانسه خواستار بازگشت آرامش و نظم به فرانسه پس از اعتراضات یک ماه اخیر شده است.

حضور دکتر فاضل در ریاست سازمان نظام پزشکی نیاز امروز جامعه پزشکی

انجمن رادیولوژی ایران در بیانیه‌ای اعلام کرد: حضور دکتر فاضل در ریاست سازمان نظام پزشکی نیاز امروز جامعه پزشکی کشور است.

جامعه امروز نیاز به معرفی الگوهای پسندیده دارد

اردبیل - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: سامانه تربیتی جامعه امروز بیش از هر زمان دیگر نیازمند معرفی الگوهای پسندیده و مناسب به نسل جوان است.

رییسی: زیارت آرامش جامعه و افراد را تضمین می کند

سومین نشست تولیت‌ های آستان‌ های مقدس و بقاع متبرکه ایران اسلامی امروز در حرم مطهر رضوی برگزار شد.

امام جمعه تبریز : بصیرت نیاز آحاد جامعه

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی بصیرت را نیاز کنونی آحاد جامعه دانست.

امامان جماعت مباحث مورد نیاز جامعه را بیان کنند

کرمان - رئیس ستاد اقامه نماز کشور از نبود مسجد در برخی شهرک ها انتقاد کرد و گفت: مباحث مورد نیاز جامعه باید توسط امام جماعت مطرح شود.

برنامه های نظام آموزشی ما مطابق با نیاز روز نیست

حسن بختیاری گفت: اکنون در نظام آموزشی ما، برنامه ها مطابق با نیاز روز نیست و چالش های امروز جامعه را در بر نمی گیرد.

دانشجویان جامعه را به سمت بیداری و عدالت فرا بخوانند

ارومیه- ایرنا- نماینده مردم خوی در مجلس با اشاره به اینکه در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب نیاز به عدالت خواهی و ظلم ستیزی در جامعه بیش از پیش احساس می شود، ‌گفت: دانشجو باید جامعه را به سمت بیداری و عدالت فرابخوانند.

مسیر اشتباهی که سلبریتی‌ها می‌روند

محمدعلی الستی: جامعه ما به اساتید، پژوهشگران، جامعه‌شناسان و متخصصین خودش نیاز دارد نه اظهارنظرهای بدون کارشناسانه "سلبریتی‌ها" که نه تنها الگوهای اشتباهی را رواج می‌دهند بلکه جامعه را هم به همین مسیر اشتباه هدایت می‌کنند.

اقدامات مسئولان باید منجر به ایجاد آرامش در جامعه شود.

استاندار زنجان به ضرورت راه اندازی میز خدمت در همه اداره های دولتی تاکید کرد.

استفاده بهینه از خاک نیازمند فرهنگ سازی است

جیرفت - ایرنا - نهادینه کردن فرهنگ استفاده صحیح از خاک نیاز ضروری امروز جامعه بوده چرا که با از بین رفتن خاک، آینده نسل های بعدی به خطر خواهد افتاد.

خدمات دهی به معلولان متناسب با نیاز جامعه نیست

نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه افزایش مشارکت معلولان در کشور نیازمند توانمندسازی امکانات جامعه است،گفت:حمایت ویژه ازناشنوایان بانگاه ویژه به زبان اشاره در فیلم‌ها مدنظرقرارگیرد.

نقدهای جدی به دولت داریم/ سیاست خارجی به حفظ وحدت ملی نیاز دارد

دبیرکل حزب ندای ایرانیان اظهار کرد: نقدهای جدی به عملکرد دولت وجود دارد و این در کنار بی‌تدبیری های مدیریتی و تحریم‌های خارجی از واقعیت‌های امروز جامعه ماست.

بازگشت نماینده فوتسال قم به آرامش

قم - تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم با پیروزی در حاشیه خلیج فارس برابر آذرخش بندر عباس در لیگ برتر فوتسال به ساحل آرامش رسیده است.

مستندساز امروز مانند یک جامعه‌شناس مدرن است

تهران - ایرنا - مستندساز ایتالیایی، گفت: به واقع یک مستند ساز امروز مانند یک جامعه شناس مدرن است یعنی فردی که سعی می کند در واقعیت شیرجه زده و همزمان از آن فاصله هم بگیرد.

مادر؛ عصاره عشق و آرامش

اهواز - ایرنا - واژه مادر چنان آرامبخش است که در سخت ترین و پرتنش ترین لحظات آرامش را به ما هدیه می دهد و انسان مقدسی است که با پناه بردن به آغوش او همه مشکلات را به فراموشی می سپاریم.