آرامش نیاز امروز جامعه است

کیش -ایرنا- فرمانده انتظامی و دریابانی کیش گفت: جامعه ماه از نظر امنیت در شرایطی خوب قرار داد اما با توجه به فشارهای روانی و شرایط اقتصادی نیازمند آرامش فکری است.مطالب مرتبط

اجازه نمی دهیم رویای دشمنان آرامش جامعه را خدشه دار کند

تهران- ایرنا- سپاه پاسداران در پیامی بر عزم خود در صیانت از سپر امنیت، شرف و حیثیت مردم ایران اسلامی تاکید و اعلام کرد: اجازه نمی دهیم رویای باطل و تعبیرناشدنی دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی و حامیان تروریست های تکفیری آرامش جامعه را خدشه دار و به مخاطره ا

عارف: آنان که باید به جامعه آرامش دهند، سیاه نمایی می‌کنند/مردم ناامید شوند از همه عبور می‌کنند

رئیس فراکسیون امید بر ضرورت الگو گرفتن از تجربه موفق دهه شصت تاکید کرد و با انتقاد از برخی اظهارنظرهایی که به دنبال ناامید کردن مردم هستند، اظهار کرد: متأسفانه کسانی که باید به جامعه آرامش بدهند و برای عبور از وضعیت فعلی تلاش کنند سیاه نمایی می‌کنند و به

دانشگاه علمی کاربردی به دنبال رفع نیاز جامعه

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی کشور گفت: در مراکز جامع علمی کاربردی باید رشته هایی تدریس شود که نیاز جامعه را مرتفع سازد.

فروردین: نباید با هر اتفاق به سمت داور حمله کرد/داوران برای قضاوت خوب نیاز به آرامش دارند

نظام سازی مبتنی بر قرآن پیش نیاز اصلاح ساختار جامعه است

یاسوج- ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: نظام سازی مبتنی بر دستورات راهگشای قرآن کریم پیش نیاز اصلاح ساختار جامعه در ابعاد و زمینه های مختلف است.

علیپور: باشگاه باید آرامش را به تیم بازگرداند

تهران- ایرنا- مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اینکه فضای موجود آرامش بازیکنان را بر هم ریخته است، گفت: باشگاه باید این مسائل را جمع کند و آرامش را به باشگاه بازگرداند.

تقویت همگرایی و انسجام ملی نیاز جامعه امروز است

ارومیه - ایرنا - مدیرکل امور مجلس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر حفظ تنوع فرهنگی، گفت: ایران اسلامی امروز نیازمند تقویت همگرایی و انسجام ملی از طریق توجه به هویت اقوام مختلف است.

خرس‌ها و قلب‌ها؛ حکایت تغییرات جامعه

تهران- ایرنا- آنچه این روزها در جامعه به چشم می آید در کنار دگرگونی های نقشی و کارکردی نظام خانواده نیاز به بازاندیشی در بسیاری از روندها را ضروری ساخته است.

​جای خالی جامعه شناسان در جامعه ما

روزنامه گیلان امروز در شماره شنبه 27 بهمن ماه مطلبی در قسمت دیدگاه با عنوان ​جای خالی جامعه شناسان در جامعه ما به قلم رقیه ابراهیم زاده اصلی منتشر کرده است.

بیماران ام. اس بیشتر از درمان نیازمند امنیت ذهنی و آرامش هستند

نایب رئیس انجمن ام. اس ایران با اشاره به اهمیت امنیت ذهنی و آرامش بیماران ام. اس گفت: در فضای ناآرام ذهنی است که بسیاری از شارلاتان‌های حوزه سلامت رشد می‌کند و سر بیماران کلاه می‌گذارند. اینکه امروز مصرف دارو شیمیایی جواب نمی‌دهد و شما بروید از فلان قارچ

اقدامات خرابکارانه برای برهم زدن آرامش نظام است

رییس پلیس پایتخت گفت: دشمن از آرامش انقلاب و نظام هراس دارد و به همین دلیل با اقدامات خرابکارانه قصد برهم زدن این آرامش را دارد.

قزوین| پیشگیری از وقوع جرم باید به عنوان فرهنگ در جامعه نهادینه شود

رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: نیاز کنونی جامعه این است که پیشگیری به عنوان یک فرهنگ در جامعه نهادینه شود چرا که اختلال در نظم عمومی تنها از طریق جرائم و آسیب‌های اجتماعی صورت می‌گیرد.

تیترهای درشت روزنامه های امروز اصفهان

تناقض ازدواج وطلاق در اصفهان و ارز درمسیر آرامش از عناوین مهم امروز روزنامه های اصفهان است.

الگوبرداری از شخصیت حضرت زهرا (س) نیاز امروز و فردای ماست

شیراز- ایرنا- استاندار فارس بیان داشت: حضرت زهرا (س) یک انسان نمونه است، انسانی که سخن او نمونه و الگو است و نیاز امروز و فردای ماست.

لزوم جمع آوری بانک اطلاعاتی از اساتید مختلف استان

دبیر شبکه ملی جامعه و دانشگاه در البرز از برگزاری اولین نشست این شبکه در استان خبر داد و گفت: مهمترین کاری که باید در این شبکه انجام دهیم تهیه برنامه‌هایی است که آموزش و پژوهش را در جهت نیاز جامعه سوق بدهیم.

امروز بیش از هر زمان دیگری به نشاظ و شادکامی مردم نیاز داریم

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: ما امروز بیش از هر زمان دیگری به لبخند و نشاط و شادی و شادکامی مردم و جوانان نیاز داریم و غم را باید از مردم دور کنیم.

امنیت و آرامش کشور به برکت خون شهدا حاصل شده است

قزوین - ایرنا - جانشین فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران گفت: امنیت و آرامش حاکم بر میهن اسلامی به برکت خون شهیدان حاصل شده است.

وحدت و همگرایی از ضروری ترین نیازهای امروز جامعه است

بندرعباس- ایرنا- خطیبان جمعه هرمزگان در خطبه های این هفته نماز با تاکید بر تلاش مسوولان در رفع مشکلات مردم و داشتن روحیه جهادی در انجام امور، بیان داشتند: وحدت و همگرایی از ضروری ترین نیازهای امروز جامعه است.

اتحاد و انسجام رمز گشایش در سختی ها و مشکلات است

کرج - ایرنا - استاندار البرز گفت: گفتمان اتحاد و انسجام مردم و مسئولان رمز گشایش مشکلات، ارتقای معیشت و آرامش در جامعه است.

شیخ عیسی قاسم: آرامش بحرین ضرورتی جدی است/ مشکل فقدان عدالت است

آیت الله شیخ عیسی قاسم در بیانیه ای تاکید کرد که توقف درگیری ها در بحرین ، پایان یافتن هزینه ها و به آرامش رسیدن این کشور ضرورتی جدی است .