آرامش نیاز امروز جامعه است

کیش -ایرنا- فرمانده انتظامی و دریابانی کیش گفت: جامعه ماه از نظر امنیت در شرایطی خوب قرار داد اما با توجه به فشارهای روانی و شرایط اقتصادی نیازمند آرامش فکری است.مطالب مرتبط

آرامش نیاز امروز جامعه است

کیش -ایرنا- فرمانده انتظامی و دریابانی کیش گفت: جامعه ماه از نظر امنیت در شرایطی خوب قرار داد اما با توجه به فشارهای روانی و شرایط اقتصادی نیازمند آرامش فکری است.

نیاز کنونی جامعه ما تقویت امیدواری است

تربت حیدریه- ایرنا- فرماندار ویژه تربت حیدریه گفت: نیاز کنونی جامعه ما تقویت امیدواری است و مدیران دستگاه های اجرایی موظف هستند حس آرامش و امیدواری را در مردم تقویت کنند.

دهقان: ظهور نویسندگان دغدغه‌مند، نیاز جامعه امروز است

احمد دهقان در نشست نقد و بررسی رمان «من یک لاک‌پشتم» گفت: کسانی هستند که فقط از روی تفنن می‌نویسند اما در مقابل نویسندگانی را داریم که درد دارند و باید بنویسند. به نظرم ظهور نویسندگان دغدغه‌مند برای جامعه امروز ما نیاز است.

امنیت لازمه توسعه و آرامش

همدلی و تعامل سازنده اصناف و نیروی انتظامی ضامن سلامت تولید، امنیت اقتصادی، امنیت اجتماعی و در نتیجه برقراری نظم و آرامش در جامعه است

پیام حافظ باید به گفتمان رایج جامعه بدل شود

پیام حافظ نیاز امروز جامعه بشریت است و دیدگاه این شاعر پرآوازه کشورمان باید به گفتمان رایج جامعه و دنیا تبدیل شود.

امنیت و آرامش جامعه نتیجه تعامل اصناف و پلیس

امنیت و آرامش کنونی جامعه نتیجه تعامل دو سویه اصناف و پلیس است.

دهقان: ظهور هر نویسنده یک هدیه برای جامعه ادبی کشور است

احمد دهقان در نشست نقد و بررسی رمان «من یک لاک‌پشتم» گفت: کسانی هستند که فقط از روی تفنن می‌نویسند اما در مقابل نویسندگانی را داریم که درد دارند و باید بنویسند. به نظرم ظهور نویسندگان دغدغه‌مند برای جامعه امروز ما نیاز است.

جامعه به همگرایی برای افزایش مشارکت اجتماعی نیاز دارد

سمنان- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان گفت: مشارکت سیاسی و اجتماعی مفاهیمی هستند که نیاز به تقویت آن از مسیر همگرایی بیشتر جامعه مشهود است.

احتکار خانگی عامل مهم درآشفتگی بازار

آرامش بازار با مدیریت مصرف مردم وخرید متناسب با نیاز به دست می آید.

سه نشانه مطالعه عمیق که «سرانه مطالعه» را به چالش می‌کشد

مردم جامعه زمانی به سطح بالایی از درک و آگاهی خواهند رسید که رفتار، کردار و گفتارشان برگرفته از مطالعه عمیق باشد. یعنی رفتاری با آرامش و متانت و گفتاری لبریز از ادب را در جامعه شاهد باشیم که با رعایت قوانین سعی در برجسته سازی تمدن و فرهنگ سازی دارند.

احتکار خانگی عامل مهم درآشفتگی بازار+گزارش

آرامش بازار با مدیریت مصرف مردم وخرید متناسب با نیاز به دست می آید.

امنیت کشور نیازمند وحدت بیشتر جامعه است

کرمانشاه - ایرنا - فرماندار روانسر گفت: آحاد جامعه در تامین امنیت و آرامش نقش اصلی و اساسی را بر عهده دارند و امنیت کشور نیازمند وحدت و صمیمیت بیشتر است.

تهران| اتاق اصناف جهت حفظ آرامش بازار قوی‌تر وارد شود

استاندار تهران با اشاره به اثرگذاری بازاریان در حفظ آرامش اقتصادی گفت: اتاق اصناف جهت حفظ آرامش بازار و اجرای اختیارات خود قوی‌تر وارد شود.

آموزش و پرورش نقطه آغاز تحول در آینده است

رئیس ملی کمیته المپیک گفت: برای داشتن جامعه گفتگو محور که نیاز فردای ماست باید امروز و از آموزش و پرورش آن را آغاز کنیم.

وحدت محوری ترین موضوع در شرایط کنونی است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: وحدت نیاز امروز جامعه است و در شرایط کنونی با تلاش دولت و پشتیبانی مردم می توانیم از مشکلات عبور کنیم.

مدعیان و منتقدان علم دینی با هم قرابت دارند

داوری اردکانی در سرمقاله نشریه نامه فرهنگستان علوم نوشت: علوم انسانی بر اثر نیاز جامعه جدید به وجود آمده اما جامعه دینی اگر تجدید شود، با احکام دین اداره می شود و نیازی به علم اجتماعی ندارد.

فردگرایی یا جمع‌گرایی، پرسش جامعه امروز ایران است

روانشناس اجتماعی گفت: یکی از مشکلاتی که جامعه امروز ایران به آن دچار شده است شکافی است که میان فرهنگ فردگرا و جمع‌گرا به وجود آمده است، در واقع میان قشرهای گوناگون شکافی فرهنگی ایجاد شده است.

گیلان| سالمندان و چالش‌های پیش‌روی آن‌ها+ فیلم

مسئله سالمندی و مشکلات این قشر از جامعه از جمله مسائلی است که به دلیل نرخ بالای سالمندی در گیلان به توجه ویژه نیاز داشته است و ما در این گزارش به دنبال بررسی مشکلات این قشر از جامعه هستیم.

توسعه امید درمانی

تهران- ایرنا- اگر ظرفیت دانشگاه در راستای امید بخشی حقیقی و نه امیدبخشی واهی بازوی کمکی دولت شود، جامعه به امیددرمانی مدنظر دولت اعتماد خواهد کرد و همچنین نیاز اصلی امروز کشور که امید است، تامین خواهد شد.

نشست هیاتهای اندیشه ورز سازمان بسیج اصناف کشور در مشهد

بسیج اصناف بدنبال الگوسازی در اقتصاد مقاومتی، حفظ آرامش، وفاق جامعه و جلوگیری ازجنگ روانی دشمن است.