50 درصد معلولیت های شدید ناشی از ژنتیک است

قزوین - ایرنا - مدیرکل بهزیستی قزوین گفت: 50 درصد معلولیت های بینایی، شنوایی و عقب ماندگی ذهنی ناشی از مسایل ژنتیکی است.مطالب مرتبط

50 درصد معلولیت های شدید ناشی از ژنتیک است

قزوین - ایرنا - مدیرکل بهزیستی قزوین گفت: 50 درصد معلولیت های بینایی، شنوایی و عقب ماندگی ذهنی ناشی از مسایل ژنتیکی است.

پیش‌بینی وزش باد شدید و رعد و برق در کشور

سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه‌ای از احتمال بروز خسارت ناشی از وزش باد شدید و رعد و برق در برخی نقاط کشور خبرداد.]]>

احتمال بروز خسارت ناشی از وزش باد شدید و رعد و برق در برخی نقاط کشور

سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه‌ای از احتمال بروز خسارت ناشی از وزش باد شدید و رعد و برق در برخی نقاط کشور خبر داد.]]>

99 درصد مساحت استان اصفهان درگیر خشکسالی است

مدیرکل هواشناسی استان اصفهان گفت: 99.3 درصد مساحت استان اصفهان درگیر خشکسالی است که 50 درصد از آن خشکسالی شدید را تجربه می‌کند. 10 درصد استان خشکسالی بسیار شدید، 33 درصد خشکسالی متوسط و 5 درصد خشکسالی ضعیف را تجربه کرده‌اند.

2هزارو273مورد آزمایش ژنتیک پیش از ازدواج در لرستان انجام شد

خرم آباد - ایرنا - معاون پیشگیری بهزیستی لرستان گفت: در 6ماهه نخست امسال تعداد 2هزارو 273 نفر آزمایشات ژنتیک پیش از ازدواج را در استان انجام دادند.

همایش عصای سفید در بابلسر

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی : دولت از سال آینده بر اساس نوع معلولیت ، 30 تا 50 درصد حقوق معلولان را پرداخت می‌کند.

5174 نفر با معلولیت بینایی در گلستان زندگی می کنند

گرگان - ایرنا - معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی گلستان گفت: پنج هزار و 174 نفر با معلولیت بینایی در این استان از خدمات بهزیستی استفاده می کنند.

درخواست سمن‌ها و تشکل‌های حوزه معلولیت از نوبخت

تهران- ایرناپلاس- جمعی از سمن‌ها و تشکل‌های حوزه معلولیت در نامه‌ای سرگشاده به محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه خواستار تخصیص اعتبارات ویژه سال 97 سازمان بهزیستی و اجرای قانون حمایت از حقوق معلولان در سال 98 شده‌اند.

اطلاعات ژنتیک 5 هزار مجرم سابقه دار تهران ثبت شده است

شهرری ـ ایرناـ مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران گفت: تاکنون نمونه دی ان ای پنج هزار نفر از مجرمان با سابقه تهران اخذ و در بانک اطلاعات ژنتیک استان ثبت شده است.

اطلاعات ژنتیک 5 هزار مجرم سابقه دار تهران ثبت شده است

شهرری ـ ایرناـ مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران گفت: تاکنون نمونه دی ان ای پنج هزار مجرم سابقه دار تهران دریافت و در بانک اطلاعات ژنتیک استان ثبت شده است.

هشدار هواشناسی درباره خسارت های ناشی از باران و باد + فیلم

افزایش ابر ، وزش باد شدید ، رگبار و رعد و برق در مناطق غربی و شمالی و احتمال بارش برف در نواحی کوهستانی در استان سمنان تا روز سه شنبه ادامه دارد.

غرق شدگی در دریای مازندران 80 درصد کاهش یافت

ساری - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت که آمار مرگ ناشی از غرق شدگی در آب های ساحلی این استان از آغاز فعالیت دولت تدبیر و امید تاکنون حدود 80 درصد کاهش یافته است.

66 درصد حوادث خراسان جنوبی مربوط به سوانح جاده‌ای است

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با اشاره به این که 66 درصد حوادث خراسان جنوبی مربوط به سوانح جاده‌ای است گفت: در بحث اسکان اضطراری از ابتدای امسال 280 نفر در استان اسکان یافتند که از این تعداد 60 درصد ناشی از حوادث جاده‌ای بوده است.

اطلاعیه سازمان هواشناسی درباره بارش‌های رگباری در کشور

سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه‌ای از احتمال بروز خسارت ناشی از وزش باد شدید و رعد و برق در برخی نقاط کشور خبرداد.

کاهش شدید جمعیت ماهیان سالمون در آمریکا

آلودگی های ناشی از ذغال سنگ جمعیت ماهی سالمون در آمریکا را به شدت کاهش داده است و زندگی برخی جوامع بومی در این کشور را به خطر انداخته است.

تعداد زندانی‌های ناشی از عدم پرداخت مهریه در قزوین 11 درصد کاهش یافت

رئیس سابق دادگاه‌های عمومی انقلاب استان قزوین گفت: از ابتدای سال بحث گرانی سکه از عمده دغدغه‌ها دردادگاه خانواده بوده که خوشبختانه دراستان قزوین افزایش قیمت سکه نه تنها افزایش زندانی‌ها را منجر نشده بلکه 11 درصد از زندانی‌های مهریه نیزکاهش یافته است

طوفان و رانش زمین در جنوب هند جان 21نفر را گرفت

دهلی نو- ایرنا- مقامات هند روز شنبه اعلام کردند؛ در پی بارندگی شدید ناشی از طوفان موسوم به 'تیلتی' که سبب وقوع رانش زمین در منطقه ای در ایالت اودیسا در جنوب هند شد 21 نفر کشته و 4 نفر دیگر مفقود شدند.

کهگیلویه و بویراحمد جزء پنج استان با بحران خشکسالی است

یاسوج- ایرنا- مدیرکل هواشناسی کهگیلویه وبویراحمد تاکید کرد که این استان همچنان جزو پنج استان با بحران شدید خشکسالی در کشور است و حتی اثرات منفی و خسارات های ناشی از بروز این پدیده در آن بسیار بیشتر از چهار استان دیگر است.

57 پل و آب رو درگیلان بین20 تا 100درصد تخریب شد

رشت- ایرنا- مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای گیلان گفت: بدنبال بارش شدید باران و وقوع سیلاب 57 دستگاه پل و آبرو در استان بین 20 تا 100 درصد تخریب شده است.

خسارات ناشی از طوفان مایکل در آمریکا

ویرانی های ناشی از طوفان مایکل روز پنجشنبه در کانون توجهات قرار گرفت زیرا خانه ها در برخی مناطق کاملا ویران شده اند.