رئیس کمیسیون امنیت ملی ‌مجلس‌: ریشه‌ حادثه تروریستی اهواز خارجی بود

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ریشه‌ حادثه تروریستی اهواز خارجی بود بنده تعجب می‌کنم برخی مسئولان موضوع را به یک موضوع قومیتی تبدیل می‌کنند.مطالب مرتبط

رئیس کمیسیون امنیت ملی ‌مجلس‌: ریشه‌ حادثه تروریستی اهواز خارجی بود

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ریشه‌ حادثه تروریستی اهواز خارجی بود بنده تعجب می‌کنم برخی مسئولان موضوع را به یک موضوع قومیتی تبدیل می‌کنند.

حادثه تروریستی اهواز ریشه خارجی داشت

خرم آباد - ایرنا - رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: عده ای حادثه تروریستی اهواز را به یک موضوع قومیتی تبدیل می کنند که این موضوع صحت نداشته و ارتباط حادثه با خارج کشور محرز شده است.

حادثه تروریستی اهواز ریشه خارجی داشت

خرم آباد - ایرنا - رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: عده ای حادثه تروریستی اهواز را به یک موضوع قومیتی تبدیل می کنند که این موضوع صحت نداشته و ارتباط حادثه با خارج کشور محرز شده است.

هیاتی از کمیسیون امنیت ملی به میرجاوه می‌رود/انتقاد از تعلل پاکستان در تامین امنیت مرز

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از سفر هیاتی از این کمیسیون به ریاست خودش به میرجاوه برای بررسی اتفاق رخ داده در این شهر و به دنبال آن ربایش تعدادی از نیروهای مرزی ایران خبر داد.

حادثه تروریستی اهواز را نباید به قومیت ها نسبت داد

اهواز- ایرنا- امام جمعه موقت کلانشهر اهواز گفت: تجزیه طلبی و نفاق یک حربه و راهبرد استکبار جهانی است، به همین دلیل نباید حادثه تروریستی اهواز را به قومیت ها نسبت داد.

یک نظامی در پرونده حادثه تروریستی اهواز همچنان بازداشت است

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: با توجه به حساسیت پرونده حادثه تروریستی اهواز تحقیقات درباره قصور مأموران نظامی و انتظامی همچنان ادامه دارد.

برای تعدادی از متهمان حادثه تروریستی اهواز قرار صادر شده است

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: در ارتباط با پرونده حادثه تروریستی اهواز افرادی به دادسرا احضار شدند و از آنان تحقیق به عمل آمده است و برای تعدادی قرار صادر شد.

آیت الله حیدری:حادثه تروریستی اهواز قومیتی نبود

اهواز – ایرنا – آیت الله محسن حیدری نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: حادثه تروریستی31 شهریور ماه در اهواز به هیچ وجه قومیتی نبود.

علوی: CFT بهانه را از برخی کشورها گرفت

یک عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: CFT، FATF و سایر معاهدات بین‌المللی نمی‌تواند مشکل اقتصاد ما را به طور ریشه‌ای حل کند ولی می‌تواند در مقطعی آثار روانی بر اقتصاد به جای گذارد.

بزرگداشت روحانی شهید حادثه تروریستی اهواز در مشهد برگزار شد

مشهد- ایرنا- مراسم بزرگداشت شهید حجت الاسلام محمد افچنگی، رئیس عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی جنوب غرب کشور از شهدای حادثه تروریستی اهواز روز پنجشنبه در مدرسه علمیه نواب مشهد برگزار شد.

بزرگداشت روحانی شهید حادثه تروریستی اهواز در مشهد برگزار شد

مشهد - ایرنا - مراسم بزرگداشت شهید حجت الاسلام محمد افچنگی، رئیس عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی جنوب غرب کشور از شهدای حادثه تروریستی اهواز روز پنجشنبه در مدرسه علمیه نواب مشهد برگزار شد.

ظریف و علوی به کمیسیون امنیت ملی مجلس می روند

تهران - ایرنا - محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه و حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی وزیر اطلاعات و فرمانده نیروی هوایی در جلسات هفته آینده کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس حضور می یابند.

نباید جنایتکاران حادثه تروریستی اهواز را به اقوام ایرانی منتسب کرد

امام جمعه اهواز گفت: نباید جنایتکاران حادثه تروریستی به قوم خاصی نسبت داده شوند که بازی در زمین دشمن است.

یادمان شهدای حادثه تروریستی ‌اهواز‌ احداث می‌شود

مسئولان استان خوزستان در نظر دارند تا با توجه به اهمیت موضوع برای شهدای حادثه تروریستی ‌اهواز یادمانی در این شهر احداث کنند.

صدور قرار برای برخی احضارشدگان پرونده حادثه تروریستی اهواز

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح از صدور قرار برای برخی از افراد احضارشده در پرونده حادثه تروریستی اهواز خبر داد.

محمدیان: مدالم را به شهدای حادثه تروریستی اهواز تقدیم می کنم/ بهترین رکورد ورزشی ام را ثبت کردم

قهرمان پرتاب وزنه بازی های پاراآسیایی جاکارتا گفت: من و مربی ام خیلی زحمت کشیدیم و این مدال را به شهدای حادثه تروریستی اهواز و شهید هادی الماسیان که همشهریم بود، تقدیم می کنم.

تمبر شهید چهارساله حادثه تروریستی 31 شهریور اهواز رونمایی شد

اهواز- ایرنا- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان گفت: همزمان با پنجمین روز از هفته ملی کودک، تمبر شهید چهارساله حادثه تروریستی 31 شهریور اهواز، روز چهارشنبه در این شهر رونمایی شد.

مدالم را به شهدای حادثه تروریستی اهواز تقدیم می کنم

اهواز – ایرنا - قهرمان پرتاب وزنه بازی های پارآسیایی جاکارتا پس از کسب نشان طلای این رقابت ها گفت: برای کسب مدال طلای این رقابت ها خیلی تلاش کردم و این مدال را به شهدای حادثه تروریستی اهواز و شهید هادی الماسیان که همشهریم بود، تقدیم می کنم.

بزرگداشت روحانی شهید حادثه تروریستی اهواز در مشهد

مراسم بزرگداشت شهید حجت الاسلام محمد افچنگی، از شهدای حادثه تروریستی اهواز روز پنجشنبه در مدرسه علمیه نواب مشهد برگزار شد.

طراح اصلی حادثه تروریستی اهواز به هلاکت رسید

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با صدور اطلاعیه از هلاکت طراح اصلی حادثه تروریستی اهواز در عراق خبر داد.