رئیس کمیسیون امنیت ملی ‌مجلس‌: ریشه‌ حادثه تروریستی اهواز خارجی بود

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ریشه‌ حادثه تروریستی اهواز خارجی بود بنده تعجب می‌کنم برخی مسئولان موضوع را به یک موضوع قومیتی تبدیل می‌کنند.مطالب مرتبط

ورود کمیسیون امنیت ملی به بررسی حادثه تروریستی زاهدان

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از بررسی ابعاد حادثه تروریستی در زاهدان در این کمیسیون و سفر به استان سیستان‌وبلوچستان خبر داد.

کمیسیون امنیت ملی حادثه تروریستی زاهدان را سریعا رسیدگی کند

تهران- ایرنا- دو نماینده مجلس شورای اسلامی در تذکرهایی خواهان رسیدگی فوری به حادثه تروریستی زاهدان در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و اعلام سریع تر نتیجه آن شدند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس: وزیر کشور برای بررسی حادثه تروریستی زاهدان به مجلس دعوت شد

فلاحت پیشه گفت: هفته آینده وزیر کشور را به جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس برای بررسی حادثه تروریستی زاهدان ‌دعوت کرده‌ایم‌.

ضعف اشراف اطلاعاتی از دلایل بروز حادثه تروریستی زاهدان

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این که «ضعف و کاستی در اشراف اطلاعاتی یکی از دلایل موضوع حادثه تروریستی در زاهدان بوده است» گفت که طبق گزارش ارائه شده در جلسه فوق‌العاده کمیسیون امنیت ملی رایزنی با طرف هندی برای مقابله با تروریسم در سط

دومین جلسه کمیسیون امنیت ملی مجلس برای بررسی حادثه زاهدان برگزار می‌شود

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت‌ که این کمیسیون هفته‌ آینده جلسه‌ای را با حضور وزیر کشور برای بررسی ابعاد حادثه تروریستی زاهدان برگزار خواهد کرد.

ضعف اطلاعاتی عامل بروز حادثه تروریستی زاهدان بود

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اگرچه طی ماه‌های اخیر تعداد قابل توجهی از حرکات تروریستی را توانسته‌ایم خنثی کنیم، اما وقوع حادثه زاهدان به دلایلی چون ضعف اطلاعات بود.

پیگیری حادثه تروریستی سیستان وبلوچستان از طریق کمیسیون امنیت ملی

زاهدان - نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: حادثه تروریستی حمله به اتوبوس سپاه پاسداران را به صورت جدی از طریق کمیسیون امنیت ملی مجلس پیگیری خواهیم کرد.

ردپای جاسوسی اطلاعاتی در حادثه تروریستی زاهدان

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این که «صدها تروریست انتحاری در مرزهای کشور بسیج و تجهیز شده‌اند» گفت: قطعا بخشی از حادثه تروریستی در زاهدان در قالب جاسوسی اطلاعاتی بوده و افرادی که این کار را کرده‌اند، از نفوذ استفاده کرده‌اند.

امروز جلسه فوق‌العاده‌ کمیسیون امنیت ملی برای بررسی حادثه تروریستی زاهدان

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از جلسه فوق‌العاده‌ این کمیسیون برای بررسی حادثه ترروریستی زاهدان خبر داد.

کمیسیون امنیت ملی امروز حادثه تروریستی زاهدان را بررسی می‌کند

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس از بررسی حادثه تروریستی زاهدان در جلسه بررسی این کمیسیون خبر داد.

جلسه کمیسیون امنیت ملی مجلس با وزیرکشور درباره حادثه تروریستی زاهدان

عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون امنیت‌ ملی مجلس از جلسه این کمیسیون با وزیر کشور درباره حادثه تروریستی زاهدان خبر داد.

جلسه ویژه کمیسیون امنیت مجلس برای بررسی حادثه تروریستی زاهدان

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی از نشست ویژه این کمیسیون برای بررسی ابعاد حادثه تروریستی زاهدان خبر داد.

عضو کمیسیون امنیت ملی: دشمنان بدانند انتقام سختی از عاملان حادثه تروریستی زاهدان خواهیم گرفت

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ملت مطلع باشد ده‌ها توطئه مشابه در نطفه خفه می‌شود بدون اینکه اعلام شود اما دشمنان بدانند انتقام سختی از عاملان حادثه تروریستی زاهدان خواهیم گرفت.

وزیر کشور به کمیسیون امنیت ملی برای بررسی حادثه خاش احضار شد

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس از دعوت وزیر کشور برای حضور در جلسه هفته آینده این کمیسیون جهت بررسی علل حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان خبر داد.

گزارش واجا و اطلاعات سپاه به مجلس/ "حمایت اطلاعاتی عربستان و امارات" از تروریست‌ها قطعی اعلام شد

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی جزئیات جلسه این کمیسیون با مسئولان ذی‌ربط درباره حادثه تروریستی زاهدان را تشریح کرد.

بررسی حادثه تروریستی خاش - زاهدان

جلسه کمیسیون امنیت ملی مجلس درباره حادثه تروریستی خاش - زاهدان با حضور نمایندگان دستگاه‌های مربوط برگزار شد

لاریجانی: شورای عالی امنیت ملی پیگیر حادثه تروریستی خاش است

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که شورای عالی امنیت ملی حادثه تروریستی اخیر در محور خاش به زاهدان را پیگیری می‌کند، گفت که با متخلفان این حادثه برخورد خواهد شد.

کمیته‌ای از مجلس به استان سیستان و بلوچستان سفر می‌کند

رئیس کمیته سیاست خارجی مجلس احتمالا کمیته ای از سوی کمیسیون امنیت ملی برای بررسی حادثه تروریستی خاش به استان سیستان و بلوچستان سفر خواهند کرد.

حامیان اقدام تروریستی خاش، در ورشو دور هم جمع شده‌اند/ بررسی جزئیات حادثه در جلسه روز یکشنبه مجلس/ضرورت اختصاص بودجه پایدار برای مرزها

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تاکید کرد: همین حالا حامیان اقدام تروریستی خاش دور هم در ورشو جمع شدند. این اتفاق نشان داد مجلس باید یک بودجه پایدار برای مرزها اختصاص دهد بی‌تفاوتی بودجه در این زمینه باعث شده است که خون جوانان پاک وطن ما ریخته شود.

فرضیه نفوذ و قصور در حمله‌های تروریستی صحت دارد؟

تهران- ایرناپلاس- سومین حادثه تروریستی سال جاری در حالی بررسی می‌شود که بسیاری از مسئولان، از جمله اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای سلامی، فرضیه‌ای را با چند کلیدواژه مکرر همچون «قصور»، «سهل‌انگاری» و «نفوذ» مطرح می‌کنند.