آدرس سامانه سفرهای خارجی وزارت علوم تغییر کرد

آدرس سامانه سفرهای خارجی وزارت علوم تحقیقات و فناوری به منظور تسهیل امور مربوط به شرکت اعضای هیات علمی در رویدادهای علمی بین المللی تغییر کرد.مطالب مرتبط

لزوم تغییر برنامه‌های درسی مصوب وزارت علوم به سمت مهارت‌آموزی

رییس دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: تغییر برنامه‌های درسی مصوب وزارت علوم می‌تواند برای مهارت‌آموزی در دانشگاه‌ها موثر باشد.

قانون بازنشستگان در دانشگاه ها اجرا شد/ تغییر ۲ رئیس دانشگاه

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم از اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان در دانشگاه‌های وزارت علوم خبر داد.

ترکیب هیئت مرکزی جذب وزارت علوم تغییر کرد

هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی مقرر کرد مدیر کل دفتر آموزش غیر دولتی وزارت علوم جایگزین نماینده دانشگاه آزاد اسلامی در ترکیب هیئت مرکزی جذب این وزارتخانه شود.

پندهایی از گردشگری فرانسه با چاشنی اعتراضات / چرا بیمه کنسلی سفر برای ایرانیان وجود ندارد

مدیرعامل گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی، به تشریح وضعیت گردشگری فرانسه در پی اعتراض جلیقه زردها پرداخت و گفت: گردشگران دنیا از یک سال قبل برای سفرهای خارجی برنامه‌ریزی می‌کنند ولی ما ایرانی‌ها معروف به سفرهای دقیقه 90 هستیم.

اینفوگرافی / وضعیت سفرهای خارجی ایرانی‌ها

طبق آمار سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، در هفت ماه نخست امسال چهار میلیون و ۷۰۴ هزار و ۵۰۹ ایرانی به خارج از کشور سفر کرده‌اند. این آمار برای سال گذشته ۱۰ میلیون و ۵۲۴ هزار و ۹۵۲ نفر اعلام شده بود که نشان می‌دهد تعداد سفرهای ایرانیان به خارج از کشور، به ش

ضربه استیضاح وزیر علوم سنگین‌تر از کمبود بودجه خواهد بود+فیلم

رییس دانشگاه علامه طباطبایی با تاکید بر اینکه ضربه و تبعات تغییر مدیریت در وزارت علوم بسیار ضربه سنگین‌تر از کمبود بودجه است، گفت: استیضاح وزیر علوم را به هیچ عنوان به صلاح نمی‌دانم، زیرا در شرایط فعلی به ثبات مدیریتی نیاز داریم.

واکنش کاربران فضای مجازی به مصوبه جنجالی شورای شهر شیراز

اعضای لیست امید شورای شهر شیراز راه‌اندازی سامانه شفافیت را به تصویب رساندند، اما سه بند مهم این طرح شامل «حقوق و مزایای مدیران»، «سفرهای خارجی مدیران شهرداری» و «نحوه استخدام و تعداد نیروهای شاغل در شهرداری» را حذف کردند!واکنش کاربران فضای مجازی به این م

دومین جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت وزارت علوم برگزار شد

دومین جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت وزارت علوم با حضور وزیر علوم برگزار شد دراین جلسه مقرر شد تفاهم نامه ای بین وزارت علوم و سازمان امور استخدامی تهیه شود و به امضای طرفین برسد.

معارضان ظریف آدرس اشتباه می دهند

تهران-ایرنا- رییس سازمان کتابخانه ملی درباره هجمه ها به وزیر امورخارجه یادآور شد: ایشان دست روی نقطه حساسی گذاشته اند. کسانی که در پی اختلاف افکنی و معارضه با ظریف هستند آدرس غلط و کد اشتباه می دهند و این باعث می شود که امر بر عده ای مشتبه شود.

داروی ضد سالک داخلی؛ جایگزین داروهای خارجی

با دستور رییس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، داروی ضد سالک ساخت محققان دانشگاه علوم پزشکی مشهد، جایگزین داروهای خارجی شد.

برگزاری دومین جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت وزارت علوم با حضور وزیر

دومین جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت وزارت علوم با حضور وزیر علوم برگزار شد دراین جلسه مقرر شد تفاهم نامه ای بین وزارت علوم و سازمان امور استخدامی تهیه شود و به امضای برسد.]]>

پیشنهاد تشکیل وزارت صادرات/ خارجی‌ها سامانه نیما را نمی‌شناسند

عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران گفت: سازمان توسعه تجارت، سازمانی واردات‌محور است و بهتر است یک سازمان مستقل برای صادرات و یا حتی وزارت صادرات برای توسعه اقتصادی کشور تشکیل شود.

تغییر استانداران بازنشسته برای وزارت کشور سخت بود

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور گفت: تغییر استانداران بازنشسته برای وزارت کشور سخت بود و ۱۴ استاندار مشمول این قانون شدند.

تمدید مهلت نقل و انتقال دانشجویان علوم پزشکی/ ثبت نام از امروز

مهلت ثبت، بررسی و ویرایش در سامانه انتقال و میهمانی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور تمدید شد و دانشجویان از امروز ۲۱ آذر می توانند با ورود به سامانه نسبت به ثبت درخواست اقدام کنند.

گره مشکلات آموزش عالی با استیضاح و تغییر وزیر علوم باز نمی‌شود

​رئیس دانشگاه بیرجند گفت: گره مشکلات آموزش عالی کشور با استیضاح و تغییر وزیر علوم باز نمی‌شود.

لزوم ورود وزارت آموزش و پرورش و علوم برای اشتغال جوانان

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: باید وزارت آموزش و پرورش و علوم در بحث اشتغال ورود پیدا کنند، زیرا نوآوری، خلاقیت و توانمندسازی در آموزش ما وجود ندارد و تنها به یادگیری علوم می‌پردازد.

سامانه سیمای سرطان تا پایان سال به بهره برداری می رسد

تهران- ایرنا- معاون درمان وزارت بهداشت گفت: از حدود یک سال پیش روی سامانه سیمای سرطان یا پرونده الکترونیک سرطان متمرکز شده ایم و امیدواریم تا پایان امسال این سامانه به بهره برداری برسد. در این سامانه ثبت خدمات سرطان الزامی می شود.

همکاری دو وزارتخانه علوم و آموزش و پرورش منحصر به برگزاری کنکور نیست

معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با بیان این که همکاری میان وزارت علوم و وزارت آموزش و پرورش تنها در برگزاری کنکور محدود نمی‌شود، گفت: ما در حوزه آموزش و هم افزایی میان این دو وزارتخانه نیازمند بازنگری‌های اساسی هستیم.

دانشجویان خارجی در حال تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی شیراز

ایرنا-شیراز- تصاویر، دانشجویان خارجی رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی در حال تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی شیراز را نشان می دهد. این دانشگاه از سال 94 پذیرای دانشجویان خارجی است.*11*

مشوق‌های وزارت علوم برای نمایه‌سازی نشریات علمی پژوهشی

مدیر کل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه ریزی معاونت پژوهشی وزارت علوم از اعمال مشوق‌هایی برای نمایه‌سازی نشریات علمی پژوهشی خبر داد و گفت: تاکنون ۵۸ نشریه وابسته به وزارت علوم در پایگاه‌های بین‌المللی نمایه‌سازی شده است.