کشف بیش از 5 میلیارد ریال لوازم خارجی آشپزخانه در آزادراه خرم زال

فرمانده انتظامی لرستان از توقیف یک دستگاه کامیون کشنده کانتینر بر و کشف لوازم خارجی آشپزخانه قاچاق به ارزش 5 میلیارد ریال در آزادراه خرم زال خبر داد.مطالب مرتبط

کشف بیش از 5 میلیارد ریال لوازم خارجی آشپزخانه در آزادراه خرم زال

فرمانده انتظامی لرستان از توقیف یک دستگاه کامیون کشنده کانتینر بر و کشف لوازم خارجی آشپزخانه قاچاق به ارزش 5 میلیارد ریال در آزادراه خرم زال خبر داد.

کشف انبار لوازم خانگی احتکار شده در شهرکرد

فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: با تلاش ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی انبار انواع لوازم خانگی احتکار شده به ارزش سه میلیارد و 660 میلیون ریال کشف و پلمب شد.

هشت میلیارد ریال کالای قاچاق در یزد کشف شد

یزد - ایرنا - جانشین فرماندهی انتظامی یزد گفت: در 24 ساعت گذشته با تلاش ماموران از یک دستگاه تریلی عبوری در جاده های این استان یک محموله قطعات ماشین لباسشویی خارجی قاچاق به ارزش هشت میلیارد ریال کشف شد.

کشف انبار ۴ میلیاردی لوازم یدکی قاچاق

انبار کالای لوازم یدکی قاچاق به ارزش ۴ میلیارد ریال در شیراز کشف شد.

تسهیلات تامین لوازم یدکی به تاکسیرانان قزوینی ارایه می شود

قزوین - ایرنا - شورای شهر قزوین با اختصاص پنج میلیارد ریال در قالب تسهیلات برای تامین لوازم یدکی مورد نیاز ناوگان تاکسیرانی موافقت کرد.

کشف انبار نگهداری غیر مجاز لوازم خانگی

انبار نگهداری غیر مجاز لوازم خانگی به ارزش هفت میلیارد ریال در شهر درچه شناسایی و کشف شد.

۱۵۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در دهلران جذب شد

ایلام- فرماندار دهلران گفت: تاکنون ۱۵۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در این شهرستان جذب شده که ۵۰ میلیارد ریال بیشتر از سقف تعیین شده است.

بیش از یکهزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی جذب شد

بجنورد- ایرنا- سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تاکنون، یکهزار و 150 میلیارد ریال از یکهزار و 500 میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته در زمینه اشتغال فراگیر روستایی، جذب شده است.

شاکیان خراسانی 110 میلیارد ریال بدهی مالی را بخشیدند

مشهد- ایرنا- رئیس ستاد دیه خراسان رضوی گفت: 466 زندانی غیرعمد با 316 میلیارد ریال بدهی مالی طی شش ماهه نخست امسال در این استان آزاد شدند که 35 درصد بدهی آنان به مبلغ 110 میلیارد ریال با گذشت سخاوتمندانه شاکیان بخشیده شد.

بخشش 110 میلیارد ریال بدهی زندانیان غیرعمد در خراسان رضوی

از ابتدای امسال 466 زندانی غیرعمد با 316 میلیارد ریال بدهی مالی در خراسان رضوی آزاد شده اند که 35 درصد بدهی آنان به مبلغ 110 میلیارد ریال با گذشت سخاوتمندانه شاکیان بخشیده شد.

دارایی خارجی بانک مرکزی 28 درصد زیاد شد

میزان دارایی های خارجی بانک مرکزی در این تاریخ به 4493.8 هزار میلیارد ریال رسیده و نسبت به مدت مشابه سال قبل 28.0 درصد افزایش یافته است.

طرح های عمرانی بیجار بیش از 10 هزار میلیارد ریال نیاز دارند

سنندج - ایرنا - فرماندار بیجار گفت: به منظور بهره برداری از پروژه های عمرانی و خدماتی نیمه تمام این شهرستان بیش از 10 هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است در حالیکه بیشترین اعتبار مصوب یکسال ما حدود 700 میلیارد ریال است.

40 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل به روستائیان مه ولات پرداخت شد

تربت حیدریه - ایرنا- فرماندار مه ولات گفت: سهمیه تسهیلات این شهرستان در حوزه مشاغل روستایی و عشایر 30 میلیارد و 600 میلیون ریال بود که تاکنون 40 میلیارد ریال در این زمینه به روستائیان پرداخت شده است.

بازخوانی پرونده قاچاق حرفه ای و سازمان یافته با سوء استفاده از ضعف سامانه‌ها

در پرونده قاچاق اسباب بازی و لوازم آشپزخانه در سال95، سودجویان با توجه به نقص سیستمی سامانه و سو استفاده از باکس شماره قبض انبار و بارنامه الکترونیک، اقدام به ترخیص کانتینرهای مازاد بر اظهار اولیه کرده اند.

تأمین مالی ۷۰ درصد هزینه ساخت آزادراه مشهد-چناران توسط آستان قدس‌

مدیرعامل شرکت عمران و مسکن آستان قدس رضوی با اشاره به سرمایه‌گذاری ۷۰ درصدی آستان قدس در ساخت آزادراه مشهد-چناران، گفت: با تکمیل این آزادراه ایمنی زائران و مجاوران امام رضا(ع) تأمین خواهد شد.

حدود یکهزار میلیارد ریال سهام در بورس مازندران معامله شد

ساری ایرنا - مازندرانی ها سومین هفته کاری بازار سرمایه در ماه مهر را با داد و ستد 946 میلیارد ریال سهام به پایان بردند.

25 میلیارد ریال اعتبار در دانشگاه بوشهر هزینه شد

بوشهر- ایرنا- معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه خلیج فارس بوشهر گفت: در تابستان امسال 10 میلیارد ریال برای تعمیر و تجهیز سالن های غذاخوری و 15 میلیارد ریال تعمیر و تجهیز خوابگاه های دانشجویی این دانشگاه هزینه شد.

توقیف محموله 5 میلیاردی قاچاق در خرم آباد

محموله لوازم آشپزخانه میلیاردی قاچاق در خرم آباد کشف و ضبط شد

9 میلیارد ریال نذورات شهروندان سبزواری به کربلا ارسال شد

13 دستگاه کامیون حاوی اقلام مورد نیاز زائران اربعین حسینی به ارزش 9 میلیارد ریال از سبزوار به مقصد کربلای معلا ارسال شد.

یکهزار و 150میلیارد ریال اعتبار اشتغال فراگیر روستایی جذب شد

بجنورد- ایرنا- سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تاکنون، یکهزار و 150 میلیارد ریال از یکهزار و 500 میلیارد ریال اعتبارات اشتغال فراگیر روستایی جذب شده است.