کشف بیش از 5 میلیارد ریال لوازم خارجی آشپزخانه در آزادراه خرم زال

فرمانده انتظامی لرستان از توقیف یک دستگاه کامیون کشنده کانتینر بر و کشف لوازم خارجی آشپزخانه قاچاق به ارزش 5 میلیارد ریال در آزادراه خرم زال خبر داد.مطالب مرتبط

قاچاقچی لوازم خانگی در زنجان 4 میلیارد ریال جریمه شد

زنجان - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان گفت: طی حکم صادر شده در هفته گذشته قاچاقچی لوازم خانگی در زنجان حدود 4 میلیارد ریال جریمه شد.

وضعیت تولیدکنندگان لوازم خانگی بهتر شده است

رییس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی فلزی و آشپزخانه با انتقاد از نوسانات لحظه‌ای قیمت مواد اولیه از بهتر شدن وضعیت تولیدکنندگان این محصولات خبر داد.

برداشت اینترنتی غیرمجاز 7 میلیارد ریالی از حساب یک تبعه خارجی

فرمانده انتظامی استان کردستان از دستگیری عامل برداشت غیر مجاز 7 میلیارد و 500 میلیون ریال از حساب یک تبعه خارجی در سنندج خبر داد.

فروش لوازم خانگی ایرانی به اسم خارجی!

به گفته تولیدکنندگان لوازم خانگی برخی فروشندگان محصولات ایرانی را با نام برندهای خارجی و قیمت بالاتر در بازار عرضه می‌کنند، اما چون مصرف‌کنندگان به کیفیت محصول ایرانی باور ندارند این محصولات را خریداری می‌کنند.

كشف لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در نیشابور

بیش از ️ یك میلیارد ریال لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در نیشابور کشف و ضبط شد.

تشدید رکود در بازار لوازم خانگی؛ مشتری در بازار نیست

دبیرکل انجمن صنایع لوازم خانگی به گردش مالی سالانه 8 میلیارد دلاری صنعت لوازم خانگی در کشور اشاره کرد و گفت: بازار در رکود شدید است و تولیدکنندگان نیز مجبور به کاهش حاشیه سود خود و حتی فروش اعتباری کالاها شده‌اند.

کشف بذر خارجی قاچاق در مریوان

فرمانده انتظامی استان کردستان از توقیف اتوبوس حامل بیش از ۳ میلیارد ریال بذر خارجی قاچاق در شهرستان مریوان خبر داد.]]>

مرکزرشد فناوری نیشابور70 میلیارد ریال محصول فروخت

مشهد- ایرنا- مدیر مرکز رشد فناوری نیشابور گفت: از ابتدای امسال شرکتهای مستقر در این مرکز 70 میلیارد ریال محصولات فناورانه فروخته و بیش از 30 میلیارد ریال خدمات فناوری ارائه کرده اند.

کشف شکلات قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در چاراویماق

تبریز- فرمانده انتظامی شهرستان چاراویماق گفت: محموله شکلات خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۳۲۰ میلیون ریال در این شهرستان کشف و ضبط شد.

توسعه رستوران های مکمل/ ارتقای سطح آشپزخانه های دانشگاهها

رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: ارتقای سطح آشپزخانه ها با مشارکت دانشگاه ها و صندوق رفاه دانشجویان در سال آینده شتاب بیشتری می یابد.

در آشپزخانه یک رستوران چه می گذرد ؟

قطعا در راه اندازی رستوران ، دکوراسیون ، چیدمان و زیبایی تاثیر بسزایی در جذب اولیه مشتریان دارد . در حالیکه آشپزخانه رستوران تاثیر بیشتری درحفظ و نگهداری مشتری خواهد داشت .]]>

گردش مالی سالانه ۸ میلیارد دلاری صنعت لوازم خانگی در ایران

یک مقام مسئول از گردش مالی سالانه ۸ میلیارد دلاری صنعت لوازم خانگی در کشور خبر داد و گفت: به دلیل کاهش قدرت خرید مردم، بازار در رکود فرو رفته است.

گوشی‌های قاچاق به مقصد نرسید

فرمانده انتظامی شهرستان ملکان از کشف 24 دستگاه گوشی و 4 هزار و151 دستگاه لوازم الکترونیکی قاچاق به ارزش 2 میلیارد ریال خبر داد.]]>

10 هزار میلیارد ریال صرف راهداری خراسان رضوی

4 هزار میلیارد ریال پارسال برای حفظ وضعیت موجود راههای خراسان رضوی هزینه شد که امسال به 10 هزار میلیارد ریال می رسد.

۱۹۶ قلم لوازم آرایشی و بهداشتی غیر مجاز در دامغان کشف شد

دامغان_ رئیس پلیس دامغان از کشف و ضبط ۱۹۶ قلم لوازم آرایشی و بهداشتی غیر مجاز در این شهرستان خبر داد و گفت: ارزش ریالی این محموله ۱۶ میلیون و شش هزار ریال برآورد شده است.

لوازم آرایشی، بهداشتی و خوراکی فاسد در اردبیل امحا شد

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل از امحای مقادیر انبوهی لوازم آرایشی، بهداشتی و خوراکی و نوشیدنی به ارزش بیش از 162 میلیون و 175 هزار ریال در اردبیل خبر داد.

223 میلیارد ریال اعتبار برای دانشگاه بجنورد جذب شد

بجنورد- ایرنا- رئیس دانشگاه بجنورد گفت: اعتبار تخصیص یافته در 11 ماه امسال 289 میلیارد و 600 میلیون ریال بوده که از این میزان 223 میلیارد و 680 میلیون ریال تاکنون جذب شده است.

پرداخت ۵۳۸۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات به بخش‌های اقتصادی

تسهیلات پرداختی بانک‌ها در ۱۰ ماهه سال ۱۳۹۷ به بخش‌های اقتصادی مبلغ ۵۳۸۰.۳ هزار میلیارد ریال است که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل مبلغ ۷۵۷.۳ هزار میلیارد ریال (معادل ۱۶.۴ درصد) افزایش داشته است

260 میلیارد ریال وام اشتغالزایی در روستاهای ری پرداخت شد

شهرری- ایرنا- رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ری گفت: 260 میلیارد و 171 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی از ابتدای سال جاری تاکنون به 13 طرح روستایی شهرستان ری پرداخت شد.

صنعتی شدن آشپزخانه‌های دانشگاه‌ها تا پایان ۹۸

رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم با بیان اینکه دانشجویان سرمایه‌های آینده این کشور هستند که باید سلامت روح و جسم آنان در اولویت باشد، گفت: سعی بر این است تا پایان سال آینده تمامی آشپزخانه‌های دانشگاه‌ها صنعتی شوند.