آزادی 3 تبعه خارجی از چنگال آدم‌ربایان در زاهدان/ 2 آدم ربا دستگیر شدند

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری 2 قاچاقچی آدم ربا و آزادی 3 گروگان تبعه خارجی در زاهدان خبر داد.مطالب مرتبط

تبعه کانادایی دستگیر شده در چین به نقض قانون متهم شد

وزارت خارجه چین اعلام کرد، تبعه کانادایی که در پکن دستگیر شده است، احتمالا قوانین مربوط به سازمان‌های غیر دولتی خارجی در چین را نقض کرده است.

آزادی یک گروگان در سراوان

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از رهایی گروگان جوان در کمتر از 2 ساعت از چنگال آدم ربایان در شهرستان سراوان خبر داد .

چهار متهم در رابطه با حادثه تروریستی چابهار دستگیر شدند

زاهدان- ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان با بیان اینکه تاکنون چهار متهم در رابطه با حادثه تروریستی چابهار دستگیر شده اند گفت: تلاش برای شناسایی سایر متهمان با قوت ادامه دارد.

چهار متهم در رابطه با حادثه تروریستی چابهار دستگیر شدند

زاهدان- ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان با بیان اینکه تاکنون چهار متهم در رابطه با حادثه تروریستی چابهار دستگیر شده اند گفت: تلاش برای شناسایی سایر متهمان با قوت ادامه دارد.

پمپئو خواستار آزادی تبعه ادعائی آمریکا در ایران شد

وزیر خارجه آمریکا خواستار آزادی تبعه ادعائی این کشور در ایران شد.

فلاحت‌پیشه: بخش اعظمی از عوامل حادثه تروریستی چابهار دستگیر شدند

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازدید هیاتی از این کمیسیون از چابهار گفت که طبق بررسی‌های اولیه بخش اعظمی از عوامل حادثه تروریستی چابهار شناسایی و دستگیر شدند و قطعا به مجازات خود می‌رسند.

شمار زیادی از اعضای گروهک تروریستی دستگیر شدند

چابهار- ایرنا - رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: با همت مسئولان دست اندرکار در چند روز گذشته شمار زیادی از اعضای گروهک تروریستی انصارالفرقان دستگیر شده اند.

6 سارق در دهدشت دستگیر شدند

یاسوج- ایرنا- فرمانده انتظامی کهگیلویه گفت: 6 سارق ساختمان های نیمه کاره با 22 فقره سرقت در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

4 شکارچی متخلف در جغتای دستگیر شدند

شکارچیان متخلف که چهار راس قوچ و میش وحشی را شکار کرده بودند دستگیر شدند.

سارقان به عنف در بوکان دستگیر شدند

مهاباد- ایرنا- فرمانده انتظامی بوکان گفت: سه نفر سارق به عنف که در قالب انجام امور خدماتی به منازل مردم مراجعه می کردند، در این شهرستان دستگیر شدند.

حفاران غیرمجاز در نیشابور دستگیر شدند

مشهد- ایرنا- رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیشابور گفت: چهار حفاری غیرمجاز در یکی از محوطه های باستانی بخش سرولایت این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

عاملان تخریب اموال عمومی در شاهرود دستگیر شدند

شاهرود- ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود گفت: چهار جوانی که به شکستن چراغ های روشنایی جاده سلامتی شاهرود اقدام کرده بودند، توسط پلیس دستگیر شدند.

برخورد مرگبار سه خودرو در مسیر زاهدان - خاش

مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: براثر برخورد سه وسیله نقلیه شامل پژو، پراید و کامیون در مسیر زاهدان - خاش سه نفر کشته و یک نفر مجروح شدند.

دومین تبعه کانادایی در چین دستگیر شد

پکن- ایرنا- با افزایش یک شهروند کانادایی دیگر در چین، شمار افراد بازداشتی این کشور در چین در چند روز گذشته به دو نفر افزایش یافت.

حفاران غیرمجاز در بویین زهرا دستگیر شدند

قزوین - ایرنا - فرمانده انتظامی بویین زهرا گفت: 2 حفار غیرمجاز با هدف کشف عتیقه جات و اشیاء تاریخی در این شهرستان توسط پلیس دستگیر شدند.

شکارچیان گراز دستگیر شدند

همدان- ایرنا- رئیس اداره محیط زیست شهرستان کبودراهنگ بیان کرد: سه تن از شکارچیان که اقدام به شکار غیرمجاز یک راس گراز در منطقه قهورد این شهرستان کرده بودند؛ دستگیر شدند.

2 سارق حرفه ای در رامشیر دستگیر شدند

اهواز - ایرنا - فرمانده انتظامی رامشیر گفت: 2 سارق حرفه ای محتویات داخل خودرو با 6 فقره سرقت در این شهرستان دستگیر شدند.

70 جلیقه زرد در بروکسل دستگیر شدند

70 نفر از معترضان جلیقه زرد در آستانه تظاهرات مسالمت‌آمیز در بروکسل دستگیر شدند.

100 جلیقه زرد در بروکسل دستگیر شدند

100 نفر از معترضان جلیقه زرد در آستانه تظاهرات مسالمت‌آمیز در بروکسل دستگیر شدند.

450 نفر در اعتراضات جلیقه زردها در بروکسل دستگیر شدند

دادستانی بروکسل شمار افراد دستگیر شده در پی ناآرامی دیروز در این شهر را 450 نفر اعلام کرد.