ریابکوف : روابط روسیه و آمریکا فراتر از شرایط بحرانی است

مسکو - ایرنا - معاون وزیر خارجه روسیه درباره روابط مسکو و اشنگتن گفت :در وضعیتی قرار داریم که بسیار بدتر از شرایط بحرانی است و سردترین مرحله از روابط دوجانبه را سپری می کنیم .مطالب مرتبط

ریابکوف: راه اندازی مکانیزم مالی اروپا برای تعامل تجاری با ایران ضروری است

سفیر کشورمان در روسیه با «سرگئی ریابکوف» معاون وزیر امور خارجه روسیه دیدار کرد.

خوزستان| مدیران در شرایط بحرانی حق خروج از شهرستان شوش را ندارند

معاون فرماندار شوش در پی احتمال وقوع بارش باران و باد شدید در شهرستان شوش از آماده باش همه دستگاه‌های این شهرستان خبرداد و گفت: مدیران حق خروج از شهرستان در شرایط بحرانی را ندارند.

توافق سازمان پدافند غیرعامل با وزارت آموزش و پرورش

رئیس سازمان پدافند غیرعامل تامین نیازهای اساسی در شرایط بحرانی را بسیار مهم دانست و گفت: طبق توافقی که با آموزش و پرورش داشتیم،مقرر شد آموزش لازم را برای شرایط بحرانی به نوجوانان می دهیم.

استیضاح وزیرعلوم در شرایط بحرانی کنونی به صلاح نیست

تبریز - ایرنا - رییس دانشگاه تبریز با اشاره به اینکه استیضاح وزرا، حق قانونی و طبیعی نمایندگان مجلس شورای اسلامی است، گفت: اما استیضاح وزیر علوم در شرایط بحرانی کنونی آن هم به دلیل میراث گذشته به صلاح نیست.

استیضاح وزیرعلوم در شرایط بحرانی کنونی به صلاح نیست

تبریز - ایرنا - رییس دانشگاه تبریز با اشاره به اینکه استیضاح وزرا، حق قانونی و طبیعی نمایندگان مجلس شورای اسلامی است، گفت: اما استیضاح وزیر علوم در شرایط بحرانی کنونی آن هم به دلیل میراث گذشته به صلاح نیست.

روسیه: آمریکا مسئول شرایط فاجعه بار اردوگاه الرکبان سوریه است

وزارت امور خارجه روسیه تاکید کرد که شرایط زندگی در اردوگاه آوارگان الرکبان در جنوب سوریه در آستانه فاجعه انسانی قرار دارد و آمریکا مسئول کامل وقوع این وضعیت است.

چرا روسیه قبول کرد تولید نفت خود را کاهش دهد؟

تمایل روسیه به همکاری با اوپک و روابط نزدیک پوتین با محمد بن سلمان، آخرین اقدامات مسکو در جنگ با آمریکا هستند.

حضور آمریکا در سوریه ازهدف اصلی خود فراتر رفته است

سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه گفت: حضور آمریکا در سوریه از هدف اصلی آن فراتر رفته است.

گسترش روابط تهران و مسکو باوجود تحریم های آمریکا

مسکو - ایرنا - روابط ایران و روسیه به شکل بی سابقه ای در حوزه های مختلف سیاسی، گردشگری، اقتصادی، فرهنگی، امنیتی و نظامی در چهار سال اخیر رشد کرده است و افزایش رفت و آمد مقامات و مسئولان دو کشور با وجود تحریم های یک جانبه آمریکا، پیام روشنی دارد که گویای گ

آمریکا هیچ وقت قابل اعتماد نبوده و نخواهد بود/سازش بی معناست

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح سازش با آمریکا با توجه به روابط میان ایران و آمریکا در شرایط امروز هیچ توجیهی ندارد.

قطع دسترسی بانک‌های روسیه به مسترکارت و ویزاکارت با تشدید تحریم‌های آمریکا

کنگره آمریکا اعمال تحریم‌های بیشتر علیه روسیه را بررسی می‌کند، بنابراین بانک مرکزی روسیه به بانک‌های ا ین کشور نسبت به مخاطرات جدی‌تر از سوی آمریکا هشدار داده است.

روسیه و آمریکا دنبال همکاری در پرونده صلح افغانستان

فرستاده ویژه آمریکا در امور افغانستان در وزارت خارجه روسیه درباره دورنماهای ایجاد همکاری میان آمریکا و روسیه به منظور برگزاری گفتگویی مستقیم بین طرف‌های درگیر در افغانستان صحبت کرد.

جنگ سرد آمریکا با مثلث ایران، روسیه و چین

نشریه نیوزویک طی گزارشی به شکل‌گیری یک مثلث مقابله با آمریکا بین چین، ایران و روسیه اشاره کرد و نوشت: برخلاف نظر آمریکا چین و روسیه به سرمایه‌گذاری در ایران ادامه می‌دهند.

مردم روسیه خواهان بهبود روابط با اوکراین هستند

بر اساس جدیدترین نظرسنجی، نزدیک به 70 درصد از مردم روسیه معتقدند رهبران کشورشان باید مانع از تیرگی بیشتر روابط با اوکراین شوند، البته دیدگاه مثبت و منفی روس‌ها در باره اوکراین به یک نسب و حدود 35 درصد است.

کدامیک امنیت آسیای مرکزی را تضمین می کند: روسیه، ایالات متحده آمریکا، چین

صلح و امنیت در مرزهای تاجیکستان و آسیای مرکزی تا حد زیادی به روابط روسیه، ایالات متحده و چین بستگی دارد.

لاوروف تحریم‌های یکجانبه آمریکا را «تصرف زورمدارانه» نامید

وزیر خارجه روسیه تحریم‌های یکجانبه آمریکا علیه ایران و کسانی که آنها را نقض می‌کنند را به «تصرف زورمدارانه» تشبیه کرد و گفت، حتی شرکای اروپایی آمریکا به‌خاطر روابط تجاری قانونی با ایران، مجبور به پرداخت جریمه‌های چندین میلیاردی می‌شوند.

روسیه: آمریکا بطور یکجانبه توافق امنیت فناوری اطلاعات با روسیه را متوقف کرد

یک مقام ارشد حوزه سایبری و فناوری اطلاعات روسیه گفت: آمریکا به صورت یک جانبه توافق امنیتی حوزه اطلاعاتی را با روسیه متوقف کرده است.

تاخیر یک ساله بیمه ها در پرداخت مطالبات

نایب رئیس انجمن علمی آسیب شناسی ایران، شرایط اقتصادی آزمایشگاه های تشخیص پزشکی را بحرانی خواند.

نشنال اینترست: آینده روابط هند و آمریکا با تردید مواجه است

تهران - ایرنا - نشریه نشنال اینترست نوشت: تقویت روابط هند و ایالات متحده در چند دهه اخیر و سرمایه گذاری ترامپ در هند نشان از بهبود روابط دو کشور دارد اما برخی اختلافات بر سر مسائل آب و هوایی، روابط با کشورهای مسلمان و خودخواهی های ترامپ آینده روابط دو کشو

نمایش نقاشی معلولان در «هنر فراتر از محدودیت‌ها»

نمایشگاه گروهی نقاشی «هنر فراتر از محدودیت‌ها» با آثاری از هنرمندان چند مرکز آموزشی توانبخشی برپا می‌شود.