وزیر علوم بر تقویت و توسعه روابط علمی با ژاپن تاکید کرد

پکن- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران روز چهارشنبه در دیدار با همتای ژاپنی خود بر تقویت و توسعه روابط علمی با این کشور تاکید کرد.مطالب مرتبط

وزیر علوم بر تقویت و توسعه روابط علمی با ژاپن تاکید کرد

پکن- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران روز چهارشنبه در دیدار با همتای ژاپنی خود بر تقویت و توسعه روابط علمی با این کشور تاکید کرد.

تاکید وزیر علوم و همتای ژاپنی‌اش بر ضرورت تقویت و توسعه روابط علمی

منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران در دیدار با همتای ژاپنی خود بر تقویت و توسعه روابط علمی با این کشور تاکید کرد.

ضرورت تقویت و توسعه روابط علمی تهران و توکیو

وزیر علوم در دیدار با همتای ژاپنی خود بر تقویت و توسعه روابط علمی با این کشور تاکید کرد.

پیشنهاد برپایی روز علم‌وفناوری 2 کشور در 2019/توسعه مناسبات علمی با ایران از سیاستهای مؤثر ژاپن

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری امروز با "ماساهیکو شبایاما"، وزیر آموزش، فرهنگ، ورزش، علوم و تکنولوژی ژاپن در محل این وزارتخانه در ژاپن دیدار کرد و طرفین راه‌های گسترش همکاری‌های علمی بین دو کشور را مورد مذاکره قرار دادند.

وزیر علوم: مراکز علمی کوچک تقویت می شوند

بیرجند - ایرنا - وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: ساماندهی آموزش عالی در برنامه ها و وظایف وزارت علوم قرار دارد و از این رو توسعه و تقویت مراکز علمی کوچک در برنامه قرار گرفته است.

وزیر علوم: مراکز علمی کوچک تقویت می شوند

بیرجند - ایرنا - وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: ساماندهی آموزش عالی در برنامه ها و وظایف وزارت علوم قرار دارد و از این رو توسعه و تقویت مراکز علمی کوچک در برنامه قرار گرفته است.

مراکز علمی کوچک تقویت شود/ پیگیری احداث خوابگاه های متاهلین

بیرجند- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: مراکز علمی کوچک که توجیه کارشناسی دارند باید در راستای توسعه و رشد علمی تقویت شود.

همکاری علمی با ژاپن ظرفیت های ایران را معرفی می کند

پکن- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد انجام پروژه های مشترک علمی با ژاپن، باعث علاقه مندی به همکاری دو طرف و معرفی ظرفیت ها و توان علمی کشور می شود.

گسترش همکاری علمی با ژاپن از اولویت های وزارت علوم است

پکن- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران، گسترش همکاری های آموزشی، فناوری و پژوهشی با ژاپن را جزء اولویت های همکاری های علمی بین المللی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برشمرد.

آمادگی شورای مبادلات بین‌المللی ژاپن برای پیگیری همکاری‌های علمی با ایران

در دیدار وزیر علوم با رییس شورای مبادلات بین‌المللی ژاپن بر آمادگی شورای مبادلات بین‌المللی ژاپن برای پیگیری همکاری‌های علمی با ایران تاکید شد.

وزرای خارجه سوریه و عراق بر تقویت روابط دو کشور تاکید شد

ولید المعلم و ابراهیم الجعفری بر تقویت روابط میان دو کشور تاکید کردند.

روابط علمی بین‌المللی کشور بیشتر در حیطه علوم زیستی و طبیعی است

رئیس پژوهشگاه اقیانوس‌شناسی و علوم جوی در پنل "افزایش اثربخشی با استفاده از ظرفیت‌های علمی و مالی منطقه‌ای جهانی" وزن روابط بین‌المللی را خوب توصیف کرد و با اشاره به اینکه این روابط بیشتر در حیطه علوم زیستی و طبیعی شکل گرفته است، خاطرنشان کرد: پیشرفت در ع

وزیر خارجه تاجیکستان بر تقویت روابط با ایران تاکید کرد

تهران - ایرنا - «سراج الدین مهرالدین» وزیر امور خارجه تاجیکستان در دیدار با «مرتضی سرمدی» قائم مقام وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران برآمادگی دوشنبه در ارتقاء مناسبات سطح بالا و تقویت همکاری ها باتهران تاکید کرد.

توسعه روابط با کشورهای قاره آفریقا از سیاست‌های ایران است

رئیس جمهور، توسعه و تقویت روابط با کشورهای قاره آفریقا و از جمله سنگال را از سیاستهای جمهوری اسلامی ایران دانست و تاکید کرد که تهران آماده است روابط خود را با داکار در همه حوزه های مورد علاقه تعمیق بخشد.

بر تقویت روابط دو کشور تاکید شد

ولید المعلم و ابراهیم الجعفری بر تقویت روابط میان دو کشور تاکید کردند.

نیاز دانشجویان تحصیلات تکمیلی به حمایت ارزی و تقویت دیپلماسی علمی

وزیر علوم گفت: امروزه دانشجویان تحصیلات تکمیلی نیازمند حمایت دولت در زمینه تأمین منابع ارزی و فراهم سازی فرصت های لازم برای تقویت دیپلماسی علمی هستند.

وزیرعلوم: فضای بدون تنش، شرط اساسی توسعه علمی است

تهران - ایرنا - وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دانشگاه همواره مدافع عقلانیت و سیاست مدبرانه بوده و ایجاد فضای بدون تنش شرط اساسی برای توسعه علمی کشوراست.

تاکید لاوروف بر تقویت همکاری روسیه و مصر

وزیر امور خارجه روسیه معتقد است که مشارکت همه‌جانبه مسکو و قاهره، از جمله همکاری‌های نظامی-فنی، مبارزه مشترک با تروریسم و توسعه مبادلات بازرگانی، سطح روابط دو کشور را به سطح تازه‌ای ارتقاء داده است.

تاکید وزیر خارجه عراق بر لزوم گسترش مناسبات با لبنان

وزیر خارجه عراق که به بیروت سفر کرده بر لزوم تقویت و تثبیت روابط‌ دیپلماتیک با لبنان و همه گروه‌های مردمی این کشور تاکید کرد.

لزوم گسترش همکاری‌های آموزشی، فناوری و پژوهشی با مراکزآموزش عالی ژاپن

وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری در حاشیه پانزدهمین اجلاس علم و فناوری در جامعه، در صبحانه کاری ماتسوزاوا (رئیس شورای مبادلات بین المللی ژاپن در کیوتو) بر گسترش همکاری‌های آموزشی، فناوری و پژوهشی با مراکزآموزش عالی ژاپن تاکید کرد.]]>