ورود گردشگران خارجی به سمنان 15 درصد افزایش یافت

سمنان- ایرنا- مدیر کل میراث ‌فرهنگی، صنایع ‌دستی و گردشگری استان سمنان گفت: ورود گردشگران خارجی به استان در نیمسال نخست 97 در مقایسه با سال گذشته در مدت مشابه 15 درصد افزایش یافت.مطالب مرتبط

مصرف گاز استان سمنان 10 درصد افزایش یافت

سمنان - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان گفت: مصرف گاز این استان در چهار روز گذشته در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته حدود 10 درصد افزایش داشته است.

خرید و فروش اینترنتی سمنانی ها 28 درصد افزایش یافت

سمنان- ایرنا- مدیرکل پست استان سمنان گفت: خرید و فروش اینترنتی مردم این استان در 10 ماه سال 97 حدود 28 درصد افزایش یافت.

98 درصد از اعتبارهای آب منطقه ای سمنان تخصیص یافت

سمنان- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان گفت: 404 میلیارد ریال معادل 98 درصد از اعتبارهای عمرانی آب منطقه ای سمنان برای سالجاری تحصیص یافت.

رونق گردشگری استان اردبیل با ورود گردشگران خارجی به دست می‌آید

استاندار اردبیل گردشگران خارجی را یک نمره مثبت برای استان عنوان کرد و گفت: بی‌شک اهمیت به موضوع رونق اقتصادی منطقه را به دنبال دارد.

یزد یکی از بهترین مقصدهای گردشگران خارجی در ایران است

یزد - ایرنا - سفیر سریلانکا در تهران بابیان اینکه یزد یکی از بهترین مقصدهای گردشگران خارجی در ایران است ،گفت: گردشگران زیادی از کشورهای مختلف جهان به این شهر تاریحی و فرهنگی سفر و از آثار آن دیدن می کنند .

یزد یکی از بهترین مقصدهای گردشگران خارجی در ایران است

یزد - ایرنا - سفیر سریلانکا در تهران بابیان اینکه یزد یکی از بهترین مقصدهای گردشگران خارجی در ایران است ،گفت: گردشگران زیادی از کشورهای مختلف جهان به این شهر تاریحی و فرهنگی سفر و از آثار آن بازدید می کنند .

کافیست دو لبخند بزنیم تا گردشگران بیشتری به ایران بیایند/ تورهای خارجی هنگام خروج از ایران اشک می‌ریزند/ قفل بسته صنعت گردشگری توسط راهنمایان بازمی‌شود

رئیس هیئت مدیره جامعه راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی با بیان اینکه هنوز راهنمایان گردشگری در ایران به عنوان یک شغل پذیرفته نشده‌اند، گفت: کافیست دو لبخند بزنیم تا تعداد گردشگران ورودی افزایش پیدا کند چراکه ایران در لیست سفر گردشگران خارجی وجود دارد.]]>

چین ورود گردشگران خارجی را به منطقه تبت در مناسبت های حساس سیاسی ممنوع کرد

ما شغل نیستیم!

رییس هیات مدیره جامعه راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی با تاکید بر ضرورت هویت بخشی به شغل راهنما در شرایطی که گردشگری با حمله‌ها و تهدیدهای مستقیم (آمریکا) روبرو شده است، گفت: می خواهند جلوی ورود گردشگران خارجی را به ایران بگیرند چون می‌دانند افزایش این سفر

سرقت احشام در سمنان 18 درصد افزایش داشت

سمنان- ایرنا- رئیس پلیس آگاهی استان سمنان گفت: سرقت احشام در این استان امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 18 درصد افزایش داشت.

غافلگیری گردشگران در بدو ورود به کشور

تهران- ایرنا- ماجرای بوی بد در اطراف فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) که اصلی‌ترین مبدأ برای ورود و خروج گردشگران به کشور است، در یکی دو سال اخیر مورد توجه قرار گرفته است.

سطح زیر کشت گلخانه‌ای در آرادان ۴۰ درصد افزایش یافت

سمنان - فرماندار آرادان بابیان اینکه در راستای کاهش تبعات منفی خشک‌سالی اقدامات خوبی در شهرستان انجام‌شده است، گفت: سطح زیر کشت گلخانه‌ای در آرادان ۴۰درصد افزایش‌یافته است.

خبر خوب برای گردشگران خارجی مسافر ایران + جزییات

مستر کارت ایرانی برای حل مشکل ارزی گردشگران خارجی در ایران طراحی شد.

ورود گردشگران به پارکی ملی نایبند ممنوع شد

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: در راستای حفاظت از گونه در خطر انقراض لاک‌پشت دریایی پوزه عقابی، ورود گردشگران به پارک ملی دریایی نایبند تا 31 خرداد سال 1398 ممنوع شد.

توسعه صنعت توریسم در استان سمنان نیازمند «عزم همگانی» است

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان با بیان اینکه توسعه صنعت توریسم در این استان نیازمند «عزم همگانی» است گفت: صنایع دستی استان سمنان به گردشگران داخلی و خارجی را از سوی دیگر دستگاه‌های اجرایی شناساندن شود.

افزایش 10 درصدی مصرف گاز استان سمنان

با فعالیت سامانه بارشی و کاهش شش درجه ای دمای ها ، مصرف گاز استان سمنان در چهار روز اخیر در مقایسه با مدت مشابه پارسال حدود 10 درصد افزایش داشته است.

ورود گردشگران به پارکی ملی نایبند ممنوع شد

بوشهر-ایرنا-مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: در راستای حفاظت از گونه در خطر انقراض لاک‌پشت دریایی پوزه عقابی ورود گردشگران به پارک ملی دریایی نایبند تا 31 خرداد سال 1398 ممنوع شد.

استخراج گاز از میدان 'شاهدنیز' دریای خزر 13 درصد افزایش یافت

باکو – ایرنا – شرکت بریتیش پترولیوم (بی .پی) پیمانکار طرح توسعه میدان گازی 'شاهدنیز ' دریای خزر اعلام کرد که در سال 2018 میلادی حجم استخراج گاز طبیعی از این میدان 12.7 درصد افزایش یافت.

بارندگی در خراسان رضوی 45 درصد افزایش یافت

حجم بارندگی طی سال زراعی جاری در استان نسبت به مدت مشابه دوره آماری، 45 درصد افزایش یافته است.

تورم بهمن به ۲۳.۵ درصد افزایش یافت/ تورم نقطه به نقطه ۴۲.۳ درصد

براساس گزارش مرکز آمار، نرخ تورم دوازده ماهه منتهی به بهمن ماه ١٣٩٧ به ٢٣,٥ درصد رسید که نسبت به همین آمار در ماه قبل ٢.٩ واحد درصد افزایش نشان می‌دهد.همچنین تورم نقطه به نقطه ۴۲.۳ درصد شد.]]>