دلایل تهدیدهای خارجی و داخلی از ایران از زبان فرمانده ناجا

فرمانده نیروی انتظامی اعلام کرد که ایران به دلیل دفاع از مظلومان و استکبار ستیزی همواره مورد تهدید دشمنان داخلی و خارجی بوده است.مطالب مرتبط

دلایل تهدیدهای خارجی و داخلی از ایران از زبان فرمانده ناجا

فرمانده نیروی انتظامی اعلام کرد که ایران به دلیل دفاع از مظلومان و استکبار ستیزی همواره مورد تهدید دشمنان داخلی و خارجی بوده است.

دلایل تهدیدهای خارجی و داخلی از ایران از زبان فرمانده ناجا

فرمانده نیروی انتظامی اعلام کرد که ایران به دلیل دفاع از مظلومان و استکبار ستیزی همواره مورد تهدید دشمنان داخلی و خارجی بوده است.

تجربه کاربران خارجی از زبان‌فارسی/ موسیقی سنتی ایران عالی است!

برای من مانند زبان عشق است. اولین باری که آن را شنیدم به شدت غافلگیر شدم چرا که (متوجه شدم) شباهت‌های بسیاری بین کردی (زبان بومی من) و فارسی وجود دارد...

نیروی انتظامی از مظاهر اقتدار ملی و سپر امنیتی ایران اسلامی است

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای به مناسبت هفته ناجا، اقتدار و هوشمندی در خنثی کردن تهدیدهای ضدامنیتی دشمنان را مرهون مجاهدت ناجا و سایر نیروهای مسلح و نهادهای امنیتی کشور دانست.

نیروی انتظامی نماد اقتدار در امنیت داخلی و مرزی است

فرمانده کل سپاه در پیامی با تبریک هفته نیروی انتظامی به فرمانده ناجا تاکید کرد: نیروی انتظامی از نمادهای اقتدار نظام و مظهر قدرت هوشمند جمهوری اسلامی درحوزه امنیت داخلی و مرزی است.

دلایل افزایش قیمت لوازم خانگی/ برای تأمین آلومینیوم و فولاد مشکل داریم

قائم مقام یک شرکت تولیدکننده لوازم خانگی با اشاره به مشکلات داخلی و خارجی گفت:‌ افزایش قیمت ارز و عدم برنامه‌ریزی داخلی و همچنین اثرات روانی تحریم‌ها منجر به افزایش قیمت‌ها شد.

نیروی انتظامی نماد اقتدار و قدرت هوشمند نظام در امنیت داخلی است

سرلشکر محمد علی جعفری در پیام تبریک هفته نیروی انتظامی به فرمانده ناجا تاکید کرد: نیروی انتظامی از نمادهای اقتدار نظام و مظهر قدرت هوشمند جمهوری اسلامی درحوزه امنیت داخلی و مرزی است.

موفقیت باتلاش شبانه‌روزی به دست می‌آید/ حمایت کامل ناجا از ووشو

فرمانده انتظامی پایتخت در دیدار با تیم ووشوی پاس ناجا بر حمایت کامل نیروی انتظامی از ورزشکاران و قهرمانان تیم ووشوی پاس ناجا تاکید کرد.

گردهمایی بین‌المللی انجمن ترویج زبان و ادبیات فارس در شیراز آغاز به کار کرد

سیزدهمین گردهمایی بین‌المللی انجمن ترویج زبان و ادبیات فارس با حضور اساتید داخلی و خارجی به مدت سه روز در شیراز آغاز شد.

سازمان عقیدتی سیاسی ارتش تمام دسیسه‌های دشمنان داخلی و خارجی را در هم بشکند

فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به تاسیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، اظهار کرد: سازمام عقیدتی سیاسی ارتش توانسته است تمام دسیسه‌های دشمنان داخلی و خارجی را در هم بشکند.

نیروی انتظامی نماد اقتدار و قدرت هوشمند نظام در امنیت داخلی و مرزی است

سرلشکر جعفری در پیام تبریک هفته نیروی انتظامی به فرمانده ناجا تاکید کرد: نیروی انتظامی از نمادهای اقتدار نظام و مظهر قدرت هوشمند جمهوری اسلامی درحوزه امنیت داخلی و مرزی است.

ماجرای داغ خاشقچی

تهران- ایرنا- ارایه شواهد جدیدی در رسانه های غربی درباره پرونده «جمال خاشقجی» روزنامه نگار منتقد سعودی، بار دیگر باعث شد تا اغلب رسانه های فارسی زبان داخلی و خارجی ابعاد گوناگون این ماجرا را پوشش دهند.

بنادر کشور آماده جذب سرمایه های داخلی و خارجی است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: بنادر کشور به حدی پیشرفت کرده است که می تواند در جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی موافق عمل کند.

گفتگوی ویدئو کنفرانسی فرمانده ناجا با وزیر کشور عراق

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و وزیر کشور بر تقویت همکاری های مشترک برای خدمات دهی و تسهیل تردد زوار اربعین حسینی(ع) تاکید کردند.

یک سفر خارجی دیگر ولی‌عهد ابوظبی به دلایل نامعلوم لغو شد

پس از لغو سفر ولی‌عهد ابوظبی به پاریس بنا به دلایل نامعلوم، سفر وی به اردن نیز لغو شد.

دیدار صبح‌گاهی وزیر ارتباطات با فرمانده ناجا/تعامل برای تحقق دولت الکترونیک

صبح امروز آذری جهرمی وزیر ارتباطات به دیدار فرمانده و مسئولان ناجا رفت و در خصوص تحقق دولت الکترونیک بحث و گفت‌وگو کرد.

نیروی انتظامی از مظاهر برجسته اقتدار ملی و سپر پولادین امنیتی ایران اسلامی است

سپاه پاسداران اقتدار و هوشمندی در امنیت‌سازی و خنثی کردن تهدیدهای ضدامنیتی دشمن در میهن اسلامی را مرهون مجاهدت‌ها و فداکاری‌های ناجا و سایر نیروهای مسلح و نهادهای اطلاعاتی و امنیتی کشور دانست.

سهم 90 درصدی ناجا در دستگیری مفسدان اقتصادی

فرمانده نیروی انتظامی گفت: 90درصد مفسدان اقتصادی ازسوی ناجا شناسایی و دستگیر شده اند.

تردد زائران خارجی تنها از مرز شلمچه میسر است

فرمانده ناجا با بیان اینکه نیروی انتظامی با تمام توان در خدمت زائران اباعبدالله خواهد بود، گفت: به هیچ عنوان اجازه تردد به افراد فاقد مدارک لازم داده نخواهد شد.]]>

گزارش فنی دلایل سقوط جت مسافربری ترکیه در ایران

نقص فنی و خطای انسانی مهمترین دلایل سقوط جت شخصی خانواده باشاران در ایران بود.