ارائه خدمات فرهنگی و آموزشی ویژه زوار خارجی در مرز شلمچه

خرمشهر-مسئول کمیته فرهنگی و آموزش ستاد اربعین حسینی خرمشهر گفت: با توجه به اینکه مرز شلمچه تنها مرز مجاز برای تردد اتباع در اربعین است،بسته های فرهنگی و آموزشی برای زوار خارجی تدوین‌شده است.مطالب مرتبط

ارائه خدمات فرهنگی و آموزشی ویژه زوار خارجی در مرز شلمچه

خرمشهر-مسئول کمیته فرهنگی و آموزش ستاد اربعین حسینی خرمشهر گفت: با توجه به اینکه مرز شلمچه تنها مرز مجاز برای تردد اتباع در اربعین است،بسته های فرهنگی و آموزشی برای زوار خارجی تدوین‌شده است.

ضرورت توجه ویژه در خدمات رسانی به زائران خارجی اربعین حسینی (ع)

آستارا- امام جمعه آستارا حضور زوار خارجی اربعین حسینی در گیلان و این شهر را مهم دانست و گفت: خدمات رسانی به زائران خارجی اربعین حسینی باید مورد توجه جدی مسئولان قرار گیرد.

توسعه خدمت‌رسانی به بانوان در بارگاه رضوی؛ از اختصاص رواق تا صدور حکم خدمت ویژه بانوان

آستان قدس رضوی در دوره مدیریت جدید خود به صورت ویژه به موضوع بانوان و ارائه خدمات فرهنگی، تبلیغی، رفاهی و آموزشی به این قشر از جامعه پرداخته است.

خدمات رسانی موکب احمد بن موسی در مرز شلمچه

شهرداری شیراز با برپایی موکب احمد بن موسی در مرز شلمچه به زائران خدمات رایگان ارائه می دهد .

ارایه خدمات به زوار اربعین در موکب شهدای مدافع حرم فارس

موکب شهدای مدافع حرم استان فارس از ۲۷ مهر در مرز شلمچه به زوار اربعین خدمات ارایه می دهد.

14 گیت برای عبور زائران خارجی در شلمچه پیش‌ بینی شد

آبادان - ایرنا - مدیر قرارگاه اربعین حسینی در شلمچه و معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان مرز شلمچه را تنها گذرگاه رسمی کشور برای عبور اتباع خارجی اربعین اعلام کرد و گفت:14 گیت برای عبور زائران اتباع خارجی در پایانه مرزی شلمچه پیش‌بینی شده است.

7 هزار دانش‌آموز با نیاز ویژه در مدارس کردستان تحصیل می‌کنند

رئیس آموزش و پرورش استثنایی کردستان گفت: امسال 97 مرکز خدمات آموزشی، پرورشی و حمایتی به بیش از هفت هزار دانش‌آموز با نیازهای ویژه استان خدمات ارائه می‌دهند.

آماده پذیرایی از زوار خارجی هستیم/ حدود ۳۰۰۰۰روادید در قم صادر شد

معاون امور زائرین استانداری قم از آمادگی این استان برای پذیرایی و اسکان از زوار خارجی خبر داد.

شلمچه آماده ترین مرز ایران است/ عبور بیش از ۹ هزار زائر خارجی از مرز شلمچه

استاندار خوزستان گفت: تاکنون بیش از ۵۰ هزار نفر از مرز شلمچه عبور کرده اند که ۹ هزار نفر آن خارجی هستند و امیدواریم که با توجه به تمهیدات، هماهنگی و اقدامات زیرساختی که برای این راهپیمایی بزرگ کردیم، مردم عزیز ما روز به روز بیشتر به این سمت حرکت کنند.]]>

بسیج امکانات مرزبانی درمرزهای سه گانه برای تسهیل تردد زوار اربعین

فرمانده مرزبانی ناجا از بسیج امکانات مرزبانی در مرزهای سه گانه ( مهران، شلمچه و چذابه ) برای خدمات دهی و تسهیل تردد زوار اربعین حسینی ( ع ) خبر داد.

بسیج امکانات مرزبانی در مرزهای سه گانه برای تسهیل تردد زوار اربعی

فرمانده مرزبانی ناجا از بسیج امکانات مرزبانی در مرزهای سه گانه ( مهران، شلمچه و چذابه ) برای خدمات دهی و تسهیل تردد زوار اربعین حسینی ( ع ) خبر داد

تأمین امنیت زوار خارجی اربعین حسینی در گیلان مورد توجه قرار گیرد

رشت- استاندار گیلان با اشاره به آغاز ورود زوار خارجی اربعین حسینی (ع) از طریق مرز آستارا به این استان بر لزوم توجه به تأمین امنیت این زوار تأکید کرد.

ارائه خدمات امدادی به 2756 زائر اربعین حسینی در مرز

رئیس سازمان امداد و نجات از ارائه خدمات امدادی به دو هزار و 756 زائر اربعین حسینی در سه مرز مهران، شلمچه و چذابه خبر داد.

توسعه ارائه خدمات آموزشی به زنان عشایر در اولویت قرار دارد

وزیر جهاد کشاورزی تاکید کرد: با توجه به نقش مهم زنان در توسعه جوامع محلی و فعالیت در عرصه‌های مختلف تولیدی و خدماتی ارائه خدمات آموزشی، ترویجی و مالی به آنها در اولویت و توجه جدی قرار دارد.

تردد کاروانی زائران از مرز شلمچه امکانپذیر نشده است

فرمانده ناجا گفت: دولت ایران و عراق هنوز به این نتیجه نرسیدند که زائران بتوانند به صورت کاروانی در مرز شلمچه تردد کنند اما اگر روزی به این توافق رسیدند، نیروی انتظامی آمادگی برای ارائه خدمات به زائران دارد.

اربعین حسینی| ایستگاه سلامت شهید حمیدرضا فاطمی‌اطهر در شلمچه راه‌اندازی شد

مدیرکل بیمه سلامت استان خوزستان از راه‌اندازی ایستگاه سلامت شهید مدافع حرم حمیدرضا فاطمی‌اطهر در شلمچه خبر داد و گفت: این ایستگاه به منظور ارائه خدمات پزشکی به زائران اربعین در شلمچه بر پا شد.

30 هزار زائر اربعین حسینی از مرز شلمچه گذر کردند

آبادان - ایرنا - مدیر پایانه مرزی شلمچه گفت :از ابتدای ماه صفر تاکنون بیش از 30 هزار زائر ایرانی و اتباع خارجی از مرز شلمچه راهی کربلای معلی شدند.

ارائه خدمات آموزشی و مالی به زنان روستایی در اولویت قرار گیرد

تهران- ایرنا- وزیر جهاد کشاورزی در پیامی به مناسبت روز جهانی زن روستایی، مشارکت این قشر به همراه زنان عشایری در توسعه کشاورزی را در افزایش امنیت غذایی نقش بسیار موثر دانست و گفت: باید ارائه خدمات آموزشی، ترویجی و مالی به آنها باید در اولویت و توجه جدی قرا

خوزستان|مرزهای شلمچه و چذابه در تکاپوی استقبال از زائران اربعین حسینی

گروه استانها- دولت و ملت ایران نیز برای تسهیل در تردد زائران حسینی قبل از آغاز مراسم پیاده روی اربعین حسینی با حضور در دو مرز منتهی به عراق یعنی چذابه و شلمچه به ارائه خدمات رسانی می‌پردازند.

10 هزار زائر اربعین از مرز شلمچه راهی کربلا شدند

آبادان - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر گفت: از پنجشنبه گذشته تا امروز دوشنبه 10 هزار زائر از مرز بین‌المللی شلمچه عازم عتبات عالیات شدند که از این تعداد یک هزار نفر را اتباع خارجی شامل می‌شوند.