ارائه خدمات فرهنگی و آموزشی ویژه زوار خارجی در مرز شلمچه

خرمشهر-مسئول کمیته فرهنگی و آموزش ستاد اربعین حسینی خرمشهر گفت: با توجه به اینکه مرز شلمچه تنها مرز مجاز برای تردد اتباع در اربعین است،بسته های فرهنگی و آموزشی برای زوار خارجی تدوین‌شده است.مطالب مرتبط

ارائه آموزش با رویکرد فرهنگی اولویت دانشگاه آزاد است

زنجان - ایرنا - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان گفت: وظیفه امروز ما ارائه خدمات آموزشی پژوهشی با رویکرد فرهنگی به دانشجویان است و ارائه هرگونه خدمات بدون بسته فرهنگی اثرگذار نخواهد شد.

شوک فرهنگی به دانشجویان خارجی در ایران

مدیر دفتر بین‌الملل دانشگاه الزهرا (س) با بیان این که دانشجویان خارجی در دانشگاههای داخل ایران با شوک فرهنگی مواجه می‌شوند، گفت: انتخاب دانشجوی پشتیبان از همان بدو ورود دانشجویان خارجی می‌تواند کمک زیادی به این افراد در عرصه های مختلف فرهنگی، آموزشی و اجت

عراقچی به شهدای شلمچه ادای احترام کرد

خرمشهر- معاون وزیر خارجه در قالب کاروان راهیان نور در زیارتگاه شلمچه حاضر و به شهدای گمنام شلمچه ادای احترام کرد.

فعالیت نخستین مرکز خدمات و فناوری کسب و کار کشور

نخستین مرکز خدمات و فناوری کسب و کارکشور ، در شهرک صنعتی یزد راه اندازی شده است این مرکز در زمینه های مختلف مدیریت،مشاوره و برگزاری کلاسهای آموزشی خدمات ارائه می دهد.

23میلیارد ریال صرف خدمات فرهنگی نیازمندان البرز شد

کرج - ایرنا - معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) البرز گفت: امسال 23 میلیارد ریال در قالب کمک هزینه تحصیلی، اعزام به اردوهای زیارتی و تفریحی و خدمات آموزشی درکانون ها برای نیازمندان استان هزینه شده است.

فروکش کردن تب صادرات در شلمچه

کاهش صادرات در مرز شلمچه نگرانی تجار و بازرگانان را در پی داشته است.

تعیین تکلیف فروش املاک آموزش وپرورش براساس مصوبه قانونی

استاندار مازندران : ارائه بسته ویژه عمرانی، آموزشی و تربیتی اداره کل آموزش و پرورش استان ، ویژه طرح در شورای برنامه ریزی ضروری است.

گلایه فراهانی از عدم ارائه جدول بهای خدمات شهرداری

رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران بر لزوم ارائه جدول بهای خدمات قابل ارائه از سوی شهرداری تاکید کرد.

لزوم ارائه جدول بهای خدمات قابل ارائه از سوی شهرداری

رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران در جریان تذکر پیش از دستور صحن علنی با اشاره به لزوم ارائه جدول بهای خدمات قابل ارائه، خواستار انجام تکالیف قانونی از سوی شهرداری تهران شد.

شهرداری تهران جدول بهای خدمات خود را به شورا ارائه کند

تهران- ایرنا- رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران با اشاره به لزوم ارائه جدول بهای خدمات قابل ارائه، خواستار انجام تکالیف قانونی از سوی شهرداری پایتخت شد.

رونمایی از ۳سامانه هوشمند ارائه خدمات الکترونیکی در کیش

با حضور دبیر شورای عالی مناطق آزاد و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از سه سامانه هوشمند ارائه خدمات الکترونیکی رو نمایی شد.

ارائه خدمات به گردشگران در نوروز ۹۸ بدون افزایش قیمت

معاون گردشگری کشور گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده هیچ‌گونه افزایش قیمتی در ارائه خدمات به گردشگران در نوروز ۹۸ نخواهیم داشت.]]>

نقش تلگرام و نسخه‌های فیلترشکن آن در تسهیل جنگ امنیتی و اقتصادی دشمن

پژوهشگر فضای مجازی با اشاره به استفاده گسترده گروه‌های تروریستی به‌ویژه جیش الظلم از تلگرام گفت: تلگرام علاوه بر اینکه تبدیل به بستر ارتباطی، هماهنگی و رسانه‌ای تروریست‌ها شده، برای تسهیل جنگ اقتصادی در کشور نیز خدمات ویژه‌ای به دشمنان ارائه می‌کند.

اورژانس البرز به بیش از2 هزار بیمار و مصدوم خدمات ارائه کرد

کرج - ایرنا - رئیس مرکز فوریت های پزشکی البرز اعلام کرد که امدادگران این مرکز هفته گذشته به حدود 2 هزار و240 نفر خدمات درمانی و امدادی ارائه کردند.

اینجا چراغی روشن است

ارائه خدمات ویژه تخصصی وفوق تخصصی پزشکی در فارس امید را به بیماران داخل و خارج از کشور هدیه می‌دهد.

دفاع مجدد آموزش و پرورش از "خرید خدمات آموزشی" از بخش خصوصی + توضیحات تسنیم

آموزش و پرورش در واکنش به گزارش تسنیم با عنوان " آیا خرید خدمات چوب حراج زدن به آموزش و پرورش است؟" مجدداً به دفاع از خرید خدمات آموزشی از بخش خصوصی پرداخت.

ارائه خدمات درمانی رایگان در اردبیل

بسیج سازندگی سپاه استان اردبیل از ابتدای امسال تاکنون به 4 هزار نفر در مناطق محروم و روستایی استان خدمات درمانی رایگان ارائه کرده است.

بهترین خدمات درمانی به مجروحان حادثه تروریستی ارائه می شود

زاهدان- ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: مناسبت ترین و علمی ترین خدمات تشخیصی و درمانی توسط مجموعه پزشکان و پرستاران این دانشگاه به مجروحان حادثه تروریستی زاهدان درحال ارائه است.

تنها شرکت خدمات رسان سفرهای خارجی درخوزستان غیرفعال شد

اهواز - ایرنا - تنها شرکت خدمات رسان سفرهای خارجی در خوزستان به نام ترکیش ایر پروازهای خود را از فرودگاه اهواز به حالت تعلیق درآورده و خدماتی ارایه نمی دهد.

مرکز کسب و کار یزد با حضور وزیر صمت به بهره برداری رسید

یزد- ایرنا- مرکز کسب و کار یزد با هدف ارائه خدمات آموزشی و مشاوره ای در حوزه صنعت، روز پنجشنبه با حضور وزیر صنعت ، معدن و تجارت در محل شهرک صنعتی این استان آغاز بکار کرد.