هند در روابط خود با کشورها مستقل عمل می کند

دهلی نو-ایرنا- یک رسانه هندی با اشاره به تاکتیک های دولت هند برای مقابله با تهدیدات آمریکا به اعمال تحریم، دولت هند از طریق نادیده گرفتن دستورات یک جانبه واشنگتن نشان داده است که هم شجاع بوده و هم در روابط خود با سایر کشورها مستقل می باشد.مطالب مرتبط

هند در روابط خود با کشورها مستقل عمل می کند

دهلی نو-ایرنا- یک رسانه هندی با اشاره به تاکتیک های دولت هند برای مقابله با تهدیدات آمریکا به اعمال تحریم، دولت هند از طریق نادیده گرفتن دستورات یک جانبه واشنگتن نشان داده است که هم شجاع بوده و هم در روابط خود با سایر کشورها مستقل می باشد.

پیش‌بینی جدید صندوق بین‌المللی پول در مورد رشد اقتصادی کشورها

طبق چشم‌انداز اقتصاد جهانی صندوق بین‌المللی پول که صبح سه‌شنبه در بالی منتشر شده است، با تنش‌های موجود در روابط تجاری کشورها، رشد اقتصادی جهان کندتر خواهد شد.

آمریکا مانعی برای ادامه روابط اقتصادی مکزیک با چین نیست

تهران-ایرنا- وزیر خارجه مکزیک به همتای چینی خود اطمینان داد که توافق تجاری جدید این کشور با امریکا و کانادا ؛ مانع روابط اقتصادی مکزیک با دیگر کشورها نخواهد شد.

رئیس جمهور قرقیزستان استوارنامه سفرای برخی کشورها و نماینده اتحادیه اروپا را دریافت کرد

با تاکید بر ادامه روابط دو جانبه، هر یک از سفرا در نشستی جداگانه، رئیس جمهور قرقیزستان را متقاعد کردند که حداکثر تلاش خود را در تقویت روابط دوستانه و نزدیک خواهند کرد.

دخالت سایر کشورها در امور داخلی کشورهای همسایه، قابل قبول نیست

رئیس‌‌جمهور با بیان اینکه اراده قوی دو دولت ایران و قطر بر توسعه همه جانبه روابط استوار است، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران همواره قطر را به عنوان کشوری دوست، برادر و همسایه تلقی کرده و روابط نزدیک‌تر دو کشور را به نفع دو ملت و منطقه می‌دانیم.]]>

نمایش «در وقت مقرر» به «مستقل» رسید

نمایش «در وقت مقرر» به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا کبگانی از 25 مهر و در قالب دومین دور رپرتوار «عصر تجربه» در تئاتر مستقل تهران روی صحنه می‌رود.

ژنرال هندی: دهلی نو سیاست‌های مستقل خود را تعقیب می‌کند

فرمانده ارتش هند در بازگشت از روسیه و دیدار با مقام‌های ارشد نظامی این کشور گفت که کشورش سیاست‌های مستقل خود را تعقیب می‌کند.

آمادگی ایران برای تاسیس بیمارستان طب نظامی

رئیس اداره بهداشت و درمان ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه ایران آمادگی خود را برای تاسیس یک بیمارستان طب نظامی مستقل اعلام می‌کند، گفت: ایران آمادگی تبادل اطلاعات با دیگر کشورها را داراست.

درخواست سازمان ملل و عفو بین‌الملل برای تحقیقات مستقل درباره ترور خاشقجی

گزارشگر ویژه آزادی بیان سازمان ملل پس از انتشار اخبار قتل روزنامه‌نگار مخالف عربستانی در کنسولگری عربستان در استانبول، آغاز تحقیقاتی بین‌المللی و مستقل در این باره را خواستار شد.

فاصله کشورها ازخواسته های نابجای آمریکا برجام را مستحکم ترمی کند

تهران - ایرنا - رییس جمهوری با اشاره به لزوم تلاش همه کشورها برای حفظ و تداوم برجام به عنوان توافقی بین‌المللی، اظهار داشت: هر چه کشورها از خواسته‌های نابجای دولتمردان آمریکا، فاصله بگیرند، برجام و دیپلماسی مستحکم‌تر خواهد شد.

اخبار سیاسی عراق| تاکید صدر بر تشکیل دولت مستقل تکنوکرات/ دیدار نماینده سازمان ملل با عبدالمهدی

رئیس جریان صدر اعلام کرد از تشکیل دولت مستقل تکنوکرات و نفی سهم‌خواهی حمایت می‌کند.

مدیریت بیمارستان ها مستقل می شود

تهران- ایرنا- معاون برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت گفت: آیین نامه هیات امنایی شدن بیمارستان ها با عنوان مدیریت مستقل بیمارستان ها تدوین شده که بر اساس آن هر دانشگاه علوم پزشکی موظف است یکی از بیمارستان های تحت پوشش را که واجد شرایط خاص است، بر

خانواده خاشقچی خواستار تحقیقات مستقل بین المللی شد

تهران- ایرنا- خانواده روزنامه نگار ناپدیدشده سعودی خواستار تشکیل یک کمیته مستقل و بی طرف بین المللی برای تحقیقات پیرامون ناپدید شدن وی در کنسولگری عربستان در استانبول شد.

نگاهی به مهم ترین محورهای پیام سالانه «نظربایف»

رئیس جمهور قزاقستان در پیام سالانه خود علاوه بر مسائل اقتصادی و اجتماعی به طرح و بررسی موضوعات داخلی و سیاست خارجی این کشور اشاره و روابط میان «آستانه» و «مسکو» را «الگوی مناسبات بین کشورها» عنوان کرد.

هادی رضایی: مستقل شدن کمیته ملی پارالمپیک امروز نمودش دیده می‌شود

سرپرست کاروان ایران در سومین دوره بازی‌های پاراآسیایی یکی از دلایل موفقیت ورزش ایران در این دوره از بازی‌ها را مستقل شدن کمیته ملی پارالمپیک عنوان کرد. 

هفتاد و پنجمین نشست شورای وزیران دفاع کشورهای مستقل مشترک المنافع در تاشکند

طی نشستی در تاشکند، وزرای دفاع کشورهای مستقل مشترک المنافع مسائل امنیتی در آسیای مرکزی را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

رضایی:مستقل‌شدن کمیته پارالمپیک نمودش دیده شد/شیعه: بیش از پیش‌بینی‌ها مدال گرفتیم

سرپرست کاروان ایران در سومین دوره بازی‌های پارا آسیایی یکی از دلایل موفقیت ورزش ایران در این دوره از بازی‌ها را مستقل شدن کمیته ملی پارالمپیک عنوان کرد.

نمایش ۳۲ منتخب جشن مستقل سینمای مستند

آثار منتخب دهمین جشن مستقل سینمای مستند ایران در خانه سینما به نمایش در می‌آید.

نخستین آلبوم مستقل اهورا ایمان منتشر شد

نخستین آلبوم مستقل اهورا ایمان که در میان اهل هنر بیشتر با ترانه‌هایش شناخته می‌شود، منتشر و راهی بازار موسیقی شد.

مشکلات الگوهای وارداتی باعث طرح الگوی مستقل پیشرفت شد

تهران - ایرنا - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: وقتی الگوهای وارداتی را مبنا قرار دادیم؛ با مشکلات جدی از ناحیه این الگوها روبرو شدیم، بر این اساس رهبر انقلاب ایده الگوی مستقل پیشرفت را مطرح کردند.