هند در روابط خود با کشورها مستقل عمل می کند

دهلی نو-ایرنا- یک رسانه هندی با اشاره به تاکتیک های دولت هند برای مقابله با تهدیدات آمریکا به اعمال تحریم، دولت هند از طریق نادیده گرفتن دستورات یک جانبه واشنگتن نشان داده است که هم شجاع بوده و هم در روابط خود با سایر کشورها مستقل می باشد.مطالب مرتبط

رد پای برخی کشورها برای آشفته سازی در روابط ایران و پاکستان دیده می‌شود

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: رد پای برخی کشورها برای آشفته سازی روابط بین ایران و پاکستان دیده می‌شود. ما در همه سطوح پیگیری آزادی مرزبانان هستیم.

رد پای برخی کشورها در حوادث شرق ایران

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: رد پای برخی کشورها برای آشفته سازی روابط ایران و پاکستان در حوادث شرق کشور دیده می شود.

عادی سازی روابط با اسرائیل به منزله کودتا علیه خودمان است

تهران - ایرنا - عضو کمیته مرکزی جنبش ملی آزادسازی فلسطین (فتح) با انتقاد از تلاش برخی کشوهای عربی برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، گفت: اقدام این کشورها به منزله کودتای علیه خودمان است.

انجمن های فرهنگی نقش مهمی در توسعه روابط ایران و ژاپن دارند

پکن- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در ژاپن تاکید کرد انجمن های فرهنگی و هنری نقش مهم و بسزائی در تقویت و توسعه ارتباطات مردمی دارند و می توانند در روابط بین کشورها، تاثیرگذار باشند.

حفظ و افزایش روابط تجاری با ایران برنامه دولت اتریش است

اراک - ایرنا - سفیر کشور اتریش در تهران گفت: تسهیل روابط اقتصادی، بازرگانی و تجاری ایران و اتریش با هدف حفظ و افزایش ارتباط بخش خصوصی این کشورها از برنامه های دولت اتریش است.

حفظ و افزایش روابط تجاری با ایران برنامه دولت اتریش است

اراک - ایرنا - سفیر کشور اتریش در تهران گفت: تسهیل روابط اقتصادی، بازرگانی و تجاری ایران و اتریش با هدف حفظ و افزایش ارتباط بخش خصوصی این کشورها از برنامه های دولت اتریش است.

«سنی‌های مستقل» دولت جدید لبنان چه کسانیند؟

شاید بتوان گفت نشست مخالفان دولت سوریه در بیروت و در سال 2004 باعث شد تعدادی از سنی‌ها به سمت جریان هشت مارس کشیده شوند و امروز به نام سنی‌های مستقل از آنها یاد می‌شود.

بشار اسد: خصومت آمریکا علیه کشورهای مستقل مرز جغرافیایی نمی‌شناسد

بشار اسد امروز سه‌شنبه با وزیر خارجه کره شمالی و هیئت همراه او دیدار کرد و به بررسی تقویت روابط دو جانبه در تمامی زمینه‌ها پرداخت.

مظاهری: آمریکا به دنبال فضای تنش زا در روابط ایران با کشورهای عرب خلیج فارس است

رئیس موسسه فرهنگی اکو کشورهای عرب خلیج فارس را جزو ضعیف‌ترین مجموعه ملت - کشورها در سطح جهان خواند و گفت: آمریکا به دنبال ایجاد فضای تنش زا در روابط ایران با کشورهای عرب حوزه خلیج فارس است.

مستقل از جریان های اصولگرا و اصلاح طلب عمل می کنیم

تهران - ایرنا - عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: تا کنون وارد دعواهای جناحی نشده ایم و مستقل از دو گروه اصولگرا و اصلاح طلب عمل کرده و منافع کلان کشور را مد نظر قرار می دهیم.

حزب‌الله لبنان: اعطای پست به نمایندگان سنی مستقل به معنی شکست حریری نیست

رئیس شورای اجرایی حزب‌الله لبنان در سخنانی بر اعطای پست وزارتی به چهره‌های سنی‌ مستقل تاکید کرد.

معرفی برگزیدگان جوایز سینمای مستقل بریتانیا

بامداد امروز جوایز سینمای مستقل بریتانیا برندگان خودش را شناخت که در این بین «مورد علاقه» با 10 تندیس پیروز بزرگ امسال لقب گرفت.

هنرمندان صداوسیما صنف مستقل از سینما تشکیل دهند/ انتقاد از یک نقص

جواد افشار کارگردان تلویزیون، راه‌اندازی یک تشکل یا نهاد صنفی مستقل مانند خانه سینما برای هنرمندان مرتبط با صداوسیما را ضروری می‌داند.

آغاز اجرای «تن شوری» از ۲۵ آذر در تئاتر مستقل تهران

نمایش «تن شوری» به کارگردانی رضا ثروتی از ۲۵ آذر ماه در تئاتر مستقل تهران به صحنه می رود.

جوایز مستقل ادبی لرزه کم‌جانی بر نشر ما می‌اندازد

عبدالعلی عظیمی می‌گوید برگزاری جوایز مستقل ادبی با همه سختی‌های آن، لرزه کم‌جانی بر وضعیت نشر ماست تا تصور نشود که گرد مرگ بر شعر و ادبیات پاشیده شده و همه سکوت کرده‌اند.

کرمانشاه صاحب اداره کل راه آهن مستقل می شود

کرمانشاه - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه شایعات منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر واگذاری مدیریت راه آهن غرب کشور به همدان را کذب دانست و گفت: استان کرمانشاه به صورت مستقل صاحب اداره کل راه آهن می شود.

ریشه سینمای مستقل می‌سوزد / ساخت فیلم خارج از شوخی‌های رایج

هاتف علیمردانی گفت: در «کلمبوس» سعی کردم فیلمی خانوادگی و متفاوت از شوخی‌هایی که در تئاترهای آزاد دیده می‌شود بسازم، هرچند هجوم فیلم‌ها در اکران ریشه این نوع فیلم‌های مستقل را می‌سوزاند.

ناظران مستقل درباره زنان زندانی در عربستان تحقیق کنند

تهران- ایرنا- سازمان دیده بان حقوق بشر از عربستان خواست به ناظران مستقل بین المللی اجازه دهد با زنان فعال حقوق بشر که از ماه مه (اردیبهشت-خرداد) بازداشت شده اند، ملاقات و از سلامت آنان مطمئن شوند.

برگزاری کنسرت مستقل ویولن در شیراز و اصفهان

امین غفاری نوازنده ویولن در شیراز، تهران، اراک و اصفهان کنسرت مستقل برگزار می‌کند.

نشنال اینترست: آینده روابط هند و آمریکا با تردید مواجه است

تهران - ایرنا - نشریه نشنال اینترست نوشت: تقویت روابط هند و ایالات متحده در چند دهه اخیر و سرمایه گذاری ترامپ در هند نشان از بهبود روابط دو کشور دارد اما برخی اختلافات بر سر مسائل آب و هوایی، روابط با کشورهای مسلمان و خودخواهی های ترامپ آینده روابط دو کشو