915 ناشر خارجی و داخلی در نمایشگاه کتاب تبریز شرکت می کنند

تبریز- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان ‌شرقی با بیان اینکه شانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز 29 مهر امسال گشایش می یابد، گفت: 915 ناشر خارجی و داخلی در این نمایشگاه شرکت می کنند که از این تعداد 60 ناشر خارجی هستند.مطالب مرتبط

نمایشگاه کتاب 30 ناشر ملی در آستارا دایر شد

آستارا - ایرنا - نمایشگاه کتاب 30 ناشر ملی با هدف ترویج فرهنگ مطالعه، در گالری معراج اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آستارا گشایش یافت.

نمایشگاه کتاب یزد بامشارکت 410 ناشر و نمایندگی نشر گشایش یافت

یزد - ایرنا - یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان یزد روز شنبه با مشارکت 410 ناشر و نمایندگی نشر، برای مدت یک هفته در محل دائمی نمایشگاه های استان در صفائیه یزد گشایش یافت.

حضور 155 شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه قیر و آسفالت تهران

دهمین نمایشگاه قیر، آسفالت و ماشین‌آلات وابسته با حضور 155 شرکت داخلی و خارجی آغاز به کار کرد.

180 ناشر در نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس کرمان حضور دارند

کرمان - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: 180 ناشر در نهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس، انقلاب اسلامی و مقاومت و سیزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت این استان حضور دارند.

جزئیات و شرایط حضور ناشران داخلی در نمایشگاه کتاب

مدیر کمیته ناشران داخلی سی و دومین دوره نمایشگاه کتاب تهران از برنامه‌ریزی‌ها انجام شده برای مدیریت این بخش از نمایشگاه سخن گفت.

آغاز سمپوزیوم و نمایشگاه فولاد

بیش از ۸۰۰ شرکت کننده داخلی و خارجی از ایران و جهان در نمایشگاه و همایش فولاد حضور دارند.

آغاز دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران با همراهی وزیر فرهنگ و گردشگری عراق و هیأت‌هایی از کشورهای ترکیه، افغانستان، عمان، بلغارستان و چین آغاز شد. این نمایشگاه با حضور ٦٦٠ شرکت داخلی و ٥٧ شرکت خارجی در نمایشگاه بین‌المللی تهران در حال برگزاری است.

نحوه برگزاری نمایشگاه کتاب خوزستان تغییر ساختاری کند

اهواز - ایرنا - یک ناشر خوزستانی گفت: سیاست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در برگزاری نمایشگاه کتاب استان باید تغییر زیرساختی پیدا کند یعنی مدیریت، برنامه ریزی، بودجه و ... استانی شوند.

فعالیت ۷۹۴ ناشر پرکار در کشور/ ۳۲ درصد مولفان کتاب خانم هستند

کرمان - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در دهه اول انقلاب ناشر پر کار نداشتیم اما در سال ۹۶ حدود ۷۹۴ ناشر پرکار داشتیم که نشان‌دهنده این است که در این زمینه پرقدرت ظاهر شدیم.

برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب یزد با حضور بیش از 750 ناشر از سراسر کشور

روزانه 10 تا 15 هزار نفر از نمایشگاه کتاب یزد دیدن می کنند

یزد- ایرنا- مدیر عامل شرکت نمایشگاههای استان یزد گفت: روزانه بین 10 تا 15 هزار نفر از یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان یزد دیدن می کنند.

حضور ۴۰۰ناشر معتبر در شانزدهمین نمایشگاه سراسری کتاب

بندرعباس - مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از حضور چهارصد ناشر معتبر در شانزدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان خبر داد.

رایزنی با گمرک برای سهولت در ترخیص بار ناشران خارجی نمایشگاه کتاب

مدیر کارگروه نظارت بر نشر خارجی سی و دومین نمایشگاه کتاب تهران از رایزنی با گمرک برای ترخیص بار ناشران خارجی خبر داد.

کنگره 6500 شهید استان کرمان| نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس و انقلاب اسلامی 27 اسفندماه در کرمان آغاز می‌شود

معاون هماهنگ کننده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه نهمین دوره نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس و انقلاب اسلامی از تاریخ بیست و هفتم اسفندماه در کرمان آغاز می‌شود گفت: این نمایشگاه با حضور 180 ناشر و در حدود 200 غرفه برگزار می‌شود.

نمایشگاه کتاب بغداد با شعار یک کتاب برای چند زندگی

بغداد – ایرنا – نمایشگاه سالانه بین المللی کتاب بغداد با شعار «یک کتاب برای چند زندگی» با مشارکت 23 کشور عربی و خارجی از جمله جمهوری اسلامی ایران در پایتخت عراق آغاز به کار کرده است.

۵ سال انتظار برای انتشار «مثل سه تا کبوتر» در حوزه هنری

زهرا وثوقی با اینکه بیش از ۵ سال است کتاب «مثل سه تا کبوتر» را برای انتشار به ناشر سپرده، می‌گوید ناشر اعلام کرده که در دست اقدام بوده و کتاب آماده انتشار است.

دیدارقائم مقام نمایشگاه کتاب تهران با مدیر نمایشگاه کتاب دوحه

قادر آشنا، قائم‌مقام نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و مدیرعامل مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران با جاسم احمد البوعینین، مدیر نمایشگاه کتاب دوحه دیدار کرد

دیدارقائم مقام نمایشگاه کتاب تهران با مدیر نمایشگاه کتاب دوحه

قادر آشنا، قائم‌مقام نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران با جاسم احمد البوعینین، مدیر نمایشگاه کتاب دوحه دیدار کرد.

دومین نمایشگاه بین‌المللی جایگاه‌های سوخت برگزار می‌شود

مدیر عامل مرکز مطالعات برنامه‌ریزی جایگاه‌های سوخت گفت: علاوه بر شرکت‌های خارجی که حضور دارند، فرصت مناسبی برای ارائه دستاوردها از سوی شرکت‌های داخلی به وجود آمده است.]]>

دومین نمایشگاه بین‌المللی شیشه و ماشین‌آلات گشایش یافت

تهران- ایرنا- پیش بینی دستیابی به صادرات 700 هزار تن شیشه تا پایان امسال از موضوع های دومین نمایشگاه بین المللی شیشه، تجهیزات و ماشین آلات وابسته است که امروز (سه شنبه) با مشارکت 60 شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز بکار ک