سفیر انگلستان: روابط اقتصادی لندن با تهران تقویت می شود

یزد - ایرنا - سفیر انگلستان در تهران با تأکید بر تقویت روابط تجاری لندن با تهران گفت: دولت بریتانیا متعهد به حمایت از معاهده برجام است .مطالب مرتبط

سفیر انگلستان: روابط اقتصادی لندن با تهران تقویت می شود

یزد - ایرنا - سفیر انگلستان در تهران با تأکید بر تقویت روابط تجاری لندن با تهران گفت: دولت بریتانیا متعهد به حمایت از معاهده برجام است .

سفیر چین: علاقه مند ارتقا روابط اقتصادی با ایران هستیم

تهران- ایرنا- سفیر جمهوری خلق چین در تهران گفت: تعاملات اقتصادی و سرمایه گذاری های مشترک برای ما مهم است و علاقمند ارتقا روابط اقتصادی و همکاری در این موضوع هستیم.

اتحادیه اروپا درجهت تقویت روابط تجاری با ایران تلاش دارد

تهران- ایرنا-سفیر دانمارک در تهران با اشاره به نقض یک جانبه توافق بین المللی برجام ازسوی آمریکا گفت: دانمارک به همراه دیگر کشورهای اروپایی در جهت تقویت و تحکیم روابط تجاری با ایران تلاش می کند.

لندن به روابط تجاری در قالب برجام با تهران متعهد است

یزد - ایرنا - سفیر انگلیس در تهران بابیان اینکه به‌ عنوان سفیر یک کشور اروپایی متعهد به روابط تجاری در قالب برجام با ایران هستیم، گفت: اروپایی‌ها در حال ایجاد یک سیستم بانکی برای حل مشکلات ارتباطی با ایران هستند.

لندن در جست‌وجوی منافع اقتصادی برجام برای ایران است

یزد - ایرنا - سفیر انگلیس در تهران گفت: لندن در کنار کشورهای اروپایی در جست‌وجوی منافع و سودآوری اقتصادی برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) برای ایران است.

لندن در جست‌وجوی منافع اقتصادی برجام برای ایران است

یزد - ایرنا - سفیر انگلیس در تهران گفت: لندن در کنار کشورهای اروپایی در جست‌وجوی منافع اقتصادی برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) برای ایران است.

روابط مسکو و لندن در پائین ترین سطح قرار دارد

سفیر روسیه در انگلیس، تاکید کرد روابط بین دو کشور در شرایط فعلی در سطح بسیار پایینی قرار دارد. 

تهران آماده گسترش روابط سیاسی، تجاری، اقتصادی و فرهنگی با سارایوو است

رئیس جمهور روز سه‌شنبه هنگام دریافت استوارنامه «سمیر ولاجیچ» سفیر جدید بوسنی و هرزگوین در تهران ، گفت: توسعه روابط و همکاری‌ها در زمینه‌های مختلف با بوسنی و هرزگوین همواره برای ایران حائز اهمیت است و تهران آماده گسترش روابط و همکاری‌های خود با سارایوو در

تهران آماده گسترش روابط سیاسی، تجاری، اقتصادی و فرهنگی با سارایوو است

رئیس‌‌‌‌‌‌جمهور روز سه‌شنبه هنگام دریافت استوارنامه سفیر جدید بوسنی و هرزگوین در تهران تاکید کرد: توسعه روابط و همکاری‌ها در زمینه‌های مختلف با بوسنی و هرزگوین همواره برای ایران حائز اهمیت است و تهران آماده گسترش روابط و همکاری‌های خود با سارایوو در زمینه

خیز روسیه و مصر برای تقویت روابط استراتژیک سیاسی و اقتصادی

 سفر رئیس جمهور مصر به روسیه، عزم مسکو و قاهره را برای تقویت روابط استراتژیک دو جانبه در سایه تحولات منطقه ای و جهانی بیش از پیش نشان می دهد.

سفیر روسیه: رابطه لندن و مسکو در پایین ترین حد است

لندن – ایرنا – سفیر روسیه در لندن اعلام کرد: رابطه انگلیس و روسیه در پایین ترین حد قرار دارد و دلیل آن پویش ضد روسی است که توسط دولت محافظه کار انگلیس به راه افتاده و از سوی رسانه های این کشور حمایت می شود.

دیدار وزرای امور خارجه ترکیه و انگلستان در لندن

وزرای امور خارجه ترکیه و انگلستان در لندن با هم دیدار و گفت‌وگو کردند.]]>

ضرورت تقویت و توسعه روابط علمی تهران و توکیو

وزیر علوم در دیدار با همتای ژاپنی خود بر تقویت و توسعه روابط علمی با این کشور تاکید کرد.

روابط اقتصادی ایران و سوریه نیازمند آشنایی بیشتر تجار است

دمشق- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در دمشق گفت که روابط اقتصادی تهران و دمشق نیازمند آشنایی بیشتر تجار و بازرگانان از فرصت ها و ظرفیت های یکدیگر است.

سفیر عربستان در لندن: ناپدید شدن خاشقجی مایه نگرانی ما هم هست!

سفیر عربستان در لندن نسبت به ناپدید شدن روزنامه‌نگار سعودی ابراز نگرانی کرده و مدعی شد که ریاض تمایل دارد بداند برای جمال خاشقجی چه اتفاقی افتاده است.

تقویت روابط تجاری استان بوشهر با کشور قطر

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: به منظور تقویت روابط تجاری با کشور قطر هیاتی متشکل از مدیران بخش دولتی و فعالان اقتصادی استان بوشهر با سفر به این کشور با مسئولان قطری دیدار و مذاکره کردند.

اسلوونی و ایران بر تقویت همکاری های تجاری و اقتصادی تاکید کردند

بلگراد-ایرنا- مدیر کل اتاق بازرگانی و صنایع اسلوونی و سفیر جمهوری اسلامی ایران در لوبلیانا، طی نشستی بر توسعه و تقویت همکاری های تجاری و اقتصادی دو جانبه تاکید کردند.

واکنش سفیر ایران در لندن به تحریف اظهاراتش

سفیر ایران در لندن نسبت به تحریف اظهاراتش در یک شبکه خبری فارسی زبان در انگلیس واکنش نشان داد.

سفیر عربستان: اظهارنظر درمورد سرنوشت خاشقچی زود است

لندن – ایرنا – سفیر عربستان سعودی در لندن برای اولین بار پس از ناپدید شدن 'جمال خاشقچی' روزنامه‌نگار منتقد عربستانی در ترکیه طی اظهارنظری گفت: تحقیقات درباره سرنوشت خاشقچی در جریان می باشد و اظهارنظر در این رابطه، تا مشخص شدن نتیجه تحقیقات زود است

سفیر انگلیس: تعهد به برجام، پایه روابط ما با ایران است

شیراز- ایرنا- سفیر انگلیس در تهران گفت: امروز تعهد به برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) به عنوان یک توافق بین المللی پایه و اساس روابط ما با کشور ایران است.