مجوز اقامت اتباع خارجی تنها در بخش مرکزی قزوین و کوهین

اقامت اتباع خارجی در استان قزوین به استثناء بخش مرکزی قزوین و کوهین، ممنوع است.مطالب مرتبط

اجرای طرح سرشماری حوزه‌های اشتغال مهاجرین و پناهندگان قزوین

مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری قزوین از اجرای طرح سرشماری اشتغال مهاجرین و پناهندگان به منظور شناسایی کارگاه‌ها، کارفرمایان، پناهندگان و اتباع خارجی خبر داد.

طرح تکمیلی تعیین تکلیف اتباع خارجی در البرز به اجرا درآمد

کرج - ایرنا- مدیرکل اتباع و امورمهاجرین خارجی استانداری البرز گفت: طرح تکمیلی و تعیین تکلیف اتباع خارجی در این استان اجرایی و تا پایان سال جاری ادامه دارد.

مهلت یک ماهه به مهاجرین؛ چه کسانی باید در طرح سرشماری مشاغل اتباع خارجی شرکت کنند؟

مدیر کل اداره امور اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی اعلام کرد که طرح سرشماری و شناسایی مشاغل اتباع خارجی در این استان به منظور استفاده حد اکثری از ظرفیت‌های اقتصادی خراسان رضوی آغاز شده است.

مهلت اتباع خارجی برای دریافت کارت آمایش تا پایان سال

تهران - ایرنا - مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور اعلام کرد: اتباع خارجی و مهاجران دارنده کارت آمایش 12 و هویت 11 که موفق به شرکت در آمایش 13 نشده اند برای دریافت کارت تا پایان سال 1397 مهلت دارند.

‌آمار دقیقی از کارگران غیر مجاز اتباع بیگانه در خراسان رضوی وجود ندارد

مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی گفت: طرح سرشماری و شناسایی مشاغل اتباع خارجی و کارفرمایان ایرانی، طرحی کشوری است که با توجه به منویات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی و با رویکرد استفاده از کلیه ظرفیت‌هایی که می‌تواند به اقتصاد مقاومت

فرصت ثبت نام جدید برای اتباع خارجی

فرصت مجدد برای اتباع خارجی جامانده از ثبت نام در طرح آمایش 13 و هویت 12 در البرز ایجاد شده است.

اجرای طرح سرشماری مشاغل اتباع خارجی

طرح سرشماری مشاغل اتباع خارجی در خراسان رضوی همزمان با 14 استان دیگر در حال اجراست.

منافقین از اتباع خارجی در تظاهرات‌های خود به عنوان سیاهی‌لشگر استفاده می‌کنند

سفیر ایران در لندن، در پیامی توییتری بکارگیری اتباع خارجی در تظاهرات‌ها توسط منافقین را جمع کردن سیاهی‌لشگر قلمداد کرد.

کشف البسه خارجی قاچاق در قزوین

قزوین- رئیس پلیس آگاهی استان قزوین از کشف کالای خارجی قاچاق به ارزش ۱۶۰ میلیون ریال در قزوین خبر داد.

گردشگران و اتباع خارجی در آستارا به صرافی های مجاز مراجعه کنند

آستارا - ایرنا - کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز فرمانداری آستارا طی مصوبه ای، گردشگران و اتباع خارجی را از رجوع به دلالال ارز برای مبادلات ارزی نهی و به مراجعه به صرافی های مجاز توصیه کرد.

آخرین مهلت اتباع خارجی برای دریافت «کارت آمایش» پایان ۹۷ است

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی از آخرین مهلت برای دارندگان کارت آمایش ۱۲ و هویت ۱۱ که موفق به شرکت در آمایش ۱۳ نشده اند، خبر داد.

آخرین مهلت اتباع خارجی برای دریافت کارت آمایش

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی از آخرین مهلت برای دارندگان کارت آمایش 12 و هویت 11 خبر داد که موفق به شرکت در آمایش 13 نشده اند.

انهدام باند گروگان‌گیری اتباع خارجی غیرمجاز در نرماشیر کرمان

فرمانده انتظامی شهرستان نرماشیر از انهدام باند گروگان‌گیری اتباع خارجی غیرمجاز در این شهرستان خبر داد و گفت: با انهدام این باند گروگان‌گیری شش نفر اتباع بیگانه غیرمجاز دستگیر شدند.

فرار سرمایه‌گذاران خارجی از بورس کانادا

فروش اوراق بهادار کانادایی توسط اتباع خارجی رکورد زد.

مجوز تاسیس 23 سازمان مردم نهاد در قزوین صادر شد

قزوین - ایرنا -مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: با هدف مشارکت حداکثری سمن ها (سازمان های مردم نهاد) در امور اجتماعی و فرهنگی با مجوز تاسیس 23 سمن جدید در قزوین موافقت شد.

لباس های قاچاق در قزوین کشف شد

قزوین - ایرنا - رییس پلیس آگاهی استان قزوین گفت: هزار و 554 ثوب البسه خارجی قاچاق به ارزش 160 میلیون ریال در عوارضی قزوین - زنجان کشف شد.

دوره بازآموزی طرح ملی امداد و نجات نوروزی در استان قزوین

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قزوین از برگزاری اولین دوره بازآموزی طرح ملی امداد و نجات نوروز ۹۸ در مرکز آموزش‌های تخصصی امداد و نجات کوهین خبر داد.

تبعات منفی رشد افسارگسیخته اقامت‌گاه‌های بوم‌گردی

دبیر جامعه حرفه‌ای اقامت‌گاه‌های بوم‌گردی ایران گفت: ترویج اقامت‌گاه‌های بوم‌گردی خوشحال‌کننده است؛ اما رشد افسارگسیخته و بدون امکان‌سنجی؛ ‌نیازسنجی‌ و ارزیابی، موجب تاثیرات اجتماعی فرهنگی منفی خواهد شد.

55 هزار شهروند ترکیه در جمهوری آذربایجان اقامت دارند

باکو - ایرنا – وزارت امور خارجه ترکیه گزارش داد: در حال حاضر 5 میلیون شهروند ترکیه در 152 کشور خارجی اقامت دارند که دو میلیون نفر از آنها در آلمان بسر می برند و 55 هزار نفر نیز مقیم جمهوری آذربایجان هستند.

پای درد دل مخاطبین 3| ابهامات شرعی و قانونی در تعهدنامه محضری اتباع خارجی برای اخذ گواهینامه + مستندات

خبرگزاری تسنیم با توجه به رسالت رسانه‌ای خود و جهت اطلاع رسانی مشکلات میهمانان خارجی ( غیرمهاجر) ساکن ایران در پرونده ویژه‌ای درد دل‌های آنان را پیگیری خواهد کرد.