سد قوانین سختگیرانه پیش روی سرمایه‌گذاران خارجی

نایب رئیس اتاق ایران گفت: متاسفانه قوانین و مقررات کشور، در جذب سرمایه گذاری خارجی بسیار سختگیرانه است و پیچیدگی‌های فراوانی دارد.مطالب مرتبط

رفع مشکلات سرمایه گذاران خارجی مشوقی برای جذب سرمایه است

زنجان - ایرنا - استاندار زنجان گفت: حمایت از حضور سرمایه گذاران خارجی و رفع مشکلات آنان مشوقی برای جذب سرمایه های بیشتر است و باید زمینه لازم برای جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی در همه بخش های این استان فراهم شود.

فرش قرمز البرزی‌ها جلوی سرمایه گذاران خارجی

استاندار البرز گفت: هیچ دستگاهی نباید سرمایه گذاران را معطل کرده و سد راه قانونی آنها شود.

برای حضور سرمایه‌گذاران در البرز فرش قرمز پهن می‌کنیم/ رئیس جمهور توجه ویژه به البرز دارد

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: در البرز فرصت‌های کم نظیری برای سرمایه گذاری وجود دارد از این رو برای حضور فعال سرمایه گذاران فرش قرمز پهن می کنیم. همچنین نباید هیچ دستگاهی سرمایه گذاران را معطل کرده و سد راه قانونی آنها شود.]]>

کاهش اعتماد سرمایه گذاران؛ هدف اصلی حادثه تروریستی چابهار

تحلیلگر سیاسی روس با اشاره به حادثه تروریستی «چابهار» گفت: هدف از ایجاد این حادثه تروریستی کاهش اعتماد سرمایه گذاران خارجی به این پروژه می‌باشد.

افزایش نرخ ارز سرمایه‌گذاران بومی انرژی‌های نو را فراری داد

یزد ـ نماینده مردم اردکان در مجلس گفت: تا پایان سال ۹۶ بازگشت سرمایه در بخش انرژی‌های نو حدود پنج سال بود اما با افزایش نرخ ارز، بسیاری از سرمایه گذاران بومی این عرصه را ترک کردند.

بیکاری در مراغه با حمایت از سرمایه گذاران کاهش می یابد

مراغه - ایرنا - معاون فرماندار مراغه گفت: حمایت از سرمایه گذاران و رفع موانع سرمایه گذاری به کاهش آمار بیکاران در شهرستان و رونق اقتصادی منطقه کمک می کند.

همایش اقتصادی سرمایه گذاران ایرانی در تفلیس به تاخیر افتاد

باکو - ایرنا –رئیس اتحادیه سرمایه گذاران ایرانی در گرجستان اعلام کرد: همایش اقتصادی ' چالشهای سرمایه گذاران ایرانی در گرجستان ' که قرار بود 14 دسامبر ( 23 آذرماه ) در هتل 'بیلتمور' تفلیس برگزار شود ، به تاخیر افتاد .

۲ عامل اثرگذار بر تصمیمات سرمایه‌گذاران بورسی

با توجه به روند نزولی در ارزش و حجم معاملات بازار سهام یک کارشناس بازار سرمایه گفت: کاهش جهانی قیمت نفت و موضوعات مربوط به پیش نویس بودجه سال آینده روی تصمیمات سرمایه‌گذاران بورسی اثرگذار بوده است.

جایگزینی سرمایه‌گذاران داخلی در صورت تعلل خارجی‌ها

فرماندار گنبدکاووس گفت: این شهرستان در حال تبدیل شدن به محور کشت گلخانه‌ای کشور است،

واعظی: از حضور سرمایه گذاران ترکیه در ایران حمایت می کنیم

تهران- ایرنا- رئیس دفتر رئیس جمهوری گفت: امروز فرصت‌های خوب سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف ایران فراهم است و از حضور فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاران ترکیه در اجرای این پروژه‌ها استقبال می‌کنیم.

صلاحیت سرمایه‌گذاران قبل از پرداخت تسهیلات از سوی بانک‌ها در اردبیل بررسی شود

استاندار اردبیل گفت: توجه به پایداری سرمایه‌گذاری‌ها و صلاحیت سرمایه‌گذاران قبل از پرداخت تسهیلات از سوی بانک‌ها ضروری است و انتظار می‌رود در راستای موفقیت در اجرای این طرح‌ها در این حوزه اقدام شود.

الزامات جذب سرمایه‌ خارجی/سرمایه گذار از دولت چه انتظاری دارد؟

رییس کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی با بیان اینکه جذب سرمایه گذاری خارجی اکنون یک اولویت سیاسی برای سران دنیا است، گفت: سردمداران حکومتی در دنیا شخصا به دنبال جذب سرمایه هستند.

FATF سبب اعتمادسازی برای سرمایه گذاری در کشور می شود

ارومیه - ایرنا - عضو اتاق بازرگانی ایران با اشاره به ضرورت پیوستن کشور به FATF، گفت: توافق با گروه ویژه اقدام مالی به نوعی یک سیستم جهت اطمینان دادن به سرمایه گذاران خارجی به منظور تضمین مالی آنان است.

جاذبه های گردشگری دهلران مهیای حضور سرمایه گذاران است

ایلام - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دهلران از آمادگی این دستگاه اجرایی برای زمینه سازی مشارکت سرمایه گذاران در طرح های اشتغالزایی بویژه در حوزه تجهیز خانه های بوم گردی این شهرستان خبر داد.

حمایت از سرمایه گذاران واقعی در دستور کار مدیران قزوین است

قزوین- استاندار قزوین گفت: پس از اثبات اهلیت سرمایه گذاران واقعی باید ضمن حمایت از اجرای طرح های تولیدی زمینه اشتغال جوانان در استان را با سرعت بیشتری فراهم کنیم.

فرصت‌های سرمایه‌گذاری یزد تدوین شود/یزد پیشرو در جذب سرمایه خارجی

یزد ـ مدیرکل سرمایه گذاری سازمان سرمایه گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران از یزد به عنوان استانی پیشرو در جذب سرمایه گذاری‌های خارجی یاد کرد.

سرمایه‌گذاران زیادی علاقه‌مند همکاری با شهرداری تهران هستند

سرپرست سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری تهران در بازدید از باغ پرندگان گفت: با وجود مشکلات اقتصادی کشور، سرمایه‌گذاران زیادی علاقه‌مند همکاری با شهرداری تهران هستند.

حضور سرمایه گذاران ترکیه در ایران تسهیل می شود

تبریز - ایرنا - سرکنسول جدید ترکیه گفت: دنبال تسهیل امور مربوط به حضور سرمایه گذاران و اتباع ترکیه در ایران هستم.

سرمایه‌گذار خارجی تمایلی به سرمایه‌گذاری در خودروسازی ساوه نداشت

استاندار مرکزی گفت: در خصوص استقرار رنو فرانسه به‌سبب تحریم‌ها و بحث برجام طرف سرمایه‌گذار تمایلی برای سرمایه‌گذاری نداشته و تلاش براین است با سرمایه‌گذار خارجی دیگری برای استقرار این پروژه وارد مذاکره شویم.

نبود دولت الکترونیک سرمایه‌گذاران را درباره استعلامات ۲۲۲ روز معطل می‌کند

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم اجرای دولت الکترونیک در کشور باعث شده تا سرمایه‌گذاران برای گرفتن نتایج استعلامات ۲۲۲ روز در کشور معطل بمانند و این در حالی است که در کشورهای همسایه ما نهایتا ظرف مدت سه روز انجام می‌شود.