سناتور آمریکایی: استعفای هیلی نشان دهنده هرج و مرج در سیاست خارجی دولت ترامپ است

باب منندز، سناتور آمریکا در بیانیه‌ای در واکنش به استعفای نیکی هیلی از نمایندگی آمریکا در سازمان ملل اعلام کرد استعفای هیلی بازتاب هرج و مرج در حوزه سیاست خارجی دولت دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکاست.مطالب مرتبط

دموکرات‌ها به دنبال بازنگری فراگیر سیاست دولت ترامپ در قبال عربستان

یک رسانه آمریکایی از تصمیم کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا برای بازنگری فراگیر در سیاست دولت دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور در قبال رژیم سعودی خبر داد

پاسخ یک سناتور آمریکایی به ادعای برجامی ترامپ

یک سناتور آمریکایی در واکنش به ادعای رئیس جمهور کشورش مبنی بر اینکه برجام ۱۵۰ میلیارد دلار پول نصیب ایران کرد، ترامپ را متوهم توصیف و تاکید کرد که این پول متعلق به خود ایران بوده است.

سناتور آمریکایی: ترامپ اصلا برجام را نخوانده است

تهران- ایرنا- «تیم کین» سناتور دمکرات آمریکایی در خصوص اظهارات اخیر رئیس جمهوری این کشور در ارتباط با برجام و آزادسازی پول‌های مسدودشده ایران، در توئیتر نوشت: او متوهم است و مشخصاً حتی یک صفحه از برجام را هم نخوانده است.

سناتور دموکرات آمریکا: استدلال ترامپ برای دفاع از بن سلمان اشتباه است

یک سناتور دموکرات آمریکایی رئیس جمهوری این کشور را به سرپوش گذاشتن بر قتل روزنامه‌نگار منتقد سعودی متهم کرد.

اصرار سناتورهای آمریکایی بر افشای ارتباطات مالی ترامپ با ریاض

۱۱ سناتور دموکرات که در اعتراض به مواضع دولت آمریکا درباره قتل «جمال خاشقچی» خواستار روشن شدن ارتباطات‌ شرکت‌های وابسته به «سازمان ترامپ» با ریاض شده بودند، باز هم بر لزوم شفاف‌سازی در این باره تاکید کردند.

سناتور آمریکایی: نیازی به مدرک مستقیم برای اثبات جرم بن سلمان نیست

سناتور مارکو روبیو می‌گوید، آمریکا به مدرک مستقیمی نیاز ندارد که نشان دهد ولیعهد عربستان دستور قتل جمال خاشقجی را صادر کرده بود.

فلاحت پیشه:اگر با دنیا کار نکنیم امورات‌مان پیش نخواهد رفت

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ترامپ دیوانه نیست بلکه به دنبال منابع کشور خود است، گفت: سیاست من در سیاست خارجی تنش‌زدایی و جلوگیری از گسترش بحران با امریکاست.

ترامپ متوهم است/ رئیس‌جمهور آمریکا حتی یک بار هم برجام را نخوانده است

سناتور دموکرات آمریکایی در حساب توییتر خود اظهاراتی را در مورد ترامپ و برجام منتشر کرد.]]>

تاکید سناتور آمریکایی بر لزوم شفافیت تخلفات انتخاباتی ترامپ

هیلی: بن سلمان مسؤول قتل خاشقچی است

نماینده مستعفی آمریکا در سازمان ملل بار دیگر ضمن تأکید بر سیاست آمریکا برای غیر قابل پیش‌بینی نشان دادن «دونالد ترامپ» به منظور امتیاز گرفتن در مذاکرات با کشورهایدیگر، ولیعهد سعودی را مسؤول اصلی قتل روزنامه‌نگار سعودی معرفی کرد.

حادثه تروریستی چابهار نشان دهنده عصبانیت دشمن از مردم ایران است

تهران-ایرنا- وزیر کشور حادثه تروریستی چابهار را نشان دهنده عصبانیت آمریکا و دولت های تروریست حامی آنها در منطقه دانست و گفت:تاریخ انقلاب اسلامی نشان داده که خون زنان،کودکان و مردان ایران زمین سرچشمه توفیقات الهی و پیروزی های درخشان نظام حق و روشنایی بر دش

هیلی: بن سلمان مسئول قتل خاشقچی است

نماینده مستعفی آمریکا در سازمان ملل یک بار دیگر ضمن تأکید بر سیاست آمریکا برای غیر قابل پیش‌بینی نشان دادن «دونالد ترامپ» به منظور امتیاز گرفتن در مذاکرات با دیگر کشورها، ولیعهد سعودی را مسئول اصلی قتل روزنامه‌نگار سعودی معرفی کرد.

تفاوت هدر ناوئرت با سایر سفرای کارآزموده سازمان ملل

"هدر ناوئرت، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا از سوی دولت این کشور به عنوان سفیر جدید در سازمان ملل انتخاب شده و قرار است به زودی جای نیکی هیلی را بگیرد. اما او سابقه چندانی در سیاست خارجی و نحوه عملکرد در عرصه بین‌المللی ندارد."

انتقاد سندرز از سیاست های ترامپ

سناتور برنی سندرز سیاستهای دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در ارتباط با احداث دیوار مرزی با مکزیک و حمایت آمریکا از عربستان سعودی در جنگ یمن را تقبیح کرد.

دوگانه ترامپ؛ فشار از داخل، فرافکنی در خارج

تهران - ایرنا - در حالی فشارهای داخلی به دولت ترامپ در پرونده دخالت احتمالی روسیه در انتخابات ریاست جمهوری افزایش یافته که به نظر می رسد؛کاخ سفید تلاش دارد تا بار این فشار را از طریق اقدامات سیاست خارجی جبران کرده و فشارها را کاهش دهد.

اکثر آمریکایی ها ترامپ را بازنده انتخابات 2020 می دانند

تهران- ایرنا- نتایج یک نظرسنجی جدید نشان می دهد که بیش از نیمی از رای دهندگان آمریکایی (52 درصد) فکر نمی کنند که «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری کشورشان بتواند در انتخابات سال 2020 بار دیگر انتخاب شود.

خودداری ترامپ از متهم کردن سعودی؛ لکه ننگی برای آمریکا

سناتور تام اودال در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: مخالفت دولت ترامپ با مسئول دانستن نظام سعودی در قتل خاشقجی لکه ننگ است.

خودداری ترامپ از متهم کردن سعودی لکه ننگی برای آمریکا است

سناتور تام اودال در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: مخالفت دولت ترامپ با مسئول دانستن نظام سعودی در قتل خاشقجی لکه ننگ است.

آمریکا منطقه را تبدیل به انبار باروت کرده است

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: آمریکایی ها منطقه ما را تبدیل به انبار باروت کرده اند که نشان‌دهنده سیاست خطرناک آنها در منطقه است.

کسانی که تعامل با ایران را رها کردند، بازنده هستند/ مذاکره با دولت ترامپ بی‌فایده است

وزیر خارجه کشورمان گفت: ترامپ با وجود سیاست‌های خصمانه خواستار مذاکره شده است و ما به وی پاسخ داده‌ایم که آیا شوخی می‌کنی؛ مذاکره با دولت دونالد ترامپ بی‌فایده است.]]>