دلایل تهدیدهای خارجی و داخلی از ایران از زبان فرمانده ناجا

فرمانده نیروی انتظامی اعلام کرد که ایران به دلیل دفاع از مظلومان و استکبار ستیزی همواره مورد تهدید دشمنان داخلی و خارجی بوده است.مطالب مرتبط

چطور مسافر ایرانی حاضر به هزینه سفر داخلی به قیمت خارجی می‌شود

یک فعال حوزه تورهای داخلی به تشریح اهمیت پلن B در تورهای گردشگری و چگونگی پرداخت هزینه سفرهای داخلی، حتی به قیمت سفرهای خارجی پرداخت.

سیاست خارجی نباید دستخوش اختلافات داخلی قرار گیرد

نیویورک - ایرنا - بنیانگذار موسسه صلح و دیپلماسی در کانادا، تضعیف وزیر خارجه در زمانی که مذاکرات سطح بالایی برای عبور از مشکلات اقتصادی ایران در جریان است را فاقد توجیه منطقی دانست و گفت: سیاست خارجی نباید دستخوش اختلاف سیاسی جناح های داخلی قرار گیرد.

آن‌چه مجوز تضعیف زبان مادری است

محمد شادروی‌منش می‌گوید: ما باید یک حد تعادل را در کاربرد زبان نگه داریم؛ نه آن‌قدر که یک زبان عصاقورت‌داده داشته باشیم و به هیچ خلاقیت تازه‌ای در زبان اجازه فعالیت ندهیم، نه آن‌گونه باشد که هرچه را به ذهن و ضمیرمان آمد بی‌درنگ و اندیشه وارد زبان کنیم.

تودیع و معارفه فرماندهی انتطامی کردستان

ایرنا-سنندج- آیین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان کردستان روز یکشنبه با حضور سرتیپ حسین اشتری فرمانده ناجا جمهوری اسلامی ایران در سنندج برگزار شد. سردار علی آزادی به عنوان فرمانده جدید انتظامی کردستان معرفی شد.*11*

جانشین فرمانده ناجا از مصدومان حادثه تروریستی چابهار عیادت کرد

چابهار- جانشین فرمانده ناجا ضمن عیادت از مجروحان حادثه تروریستی چابهار از پیگیری ناجا برای مداوای کامل مجروحان این حادثه خبر داد.

مردم؛ بزرگترین سرمایه ناجا/ شهدای ناجا مهر تاییدی بر سند تلاش برای تامین امنیت کشورند

فرمانده ناجا با بیان اینکه بزرگترین سرمایه ناجا مردمی هستند که در همه صحنه همیار و پشتیبان پلیس بوده‌اند، گفت: مردم مهمترین مولفه تامین امنیت در جامعه هستند و همیشه در کنار پلیس خدمتگزار خود بوده‌اند.

حضور فرمانده ناجا درالبرز

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در صبحگاه نیروی انتظامی البرز حضور یافت وسپس با نماینده ولی فقیه دراستان دیدار کرد.

امنیت در پیام‌رسان‌های داخلی مطلوب است

رئیس پلیس فتا ناجا : مدیران پیام‌‌رسان‌های داخلی باید از حریم خصوصی و اطلاعات مردم مراقبت کنند.

بعد از تحریم آمریکا، دستور توقف همه قراردادهای خارجی را دادیم!

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت: تمام قراردادهای خرید تجهیزات فرودگاهی خارجی متوقف شده و قرار است به شرکت های دانش بنیان داخلی فرصت داده شود.

رسالت دانشجو مبارزه با استبداد داخلی و استعمار خارجی است

اصفهان- ایرنا- نائب رئیس مجلس گفت: رسالت دانشجو مبارزه با استبداد داخلی و استعمار خارجی و لازمه آن نقد واقعی است که تخصص می خواهد و باید از یک سو مراقب باشد نقاط مثبت و منفی را را هم بازگو کند.

رسالت دانشجو مبارزه با استبداد داخلی و استعمار خارجی است

اصفهان- ایرنا- نائب رئیس مجلس گفت: رسالت دانشجو مبارزه با استبداد داخلی و استعمار خارجی و لازمه آن نقد واقعی است که تخصص می خواهد و باید از یک سو مراقب باشد نقاط مثبت و منفی را را هم بازگو کند.

سیاست های داخلی و خارجی ترامپ و افول هژمونی آمریکا

سیاست های خارجی و داخلی تهاجمی ترامپ، در انزوا و افول آمریکا نقش داشته و به آن دامن زده است. هیچ یک از اهداف اصلی ترامپ تحقق نیافته است.آمریکا دشمنان خود را که قدرتمندتر و متحدتر شده اند چند برابر کرده است.

آموزش زبان عربی برای اولین بار راه اندازی می شود

تهران- ایرنا- سرپرست کانون زبان ایران از راه‌اندازی دوره آموزش زبان عربی ویژه نوجوانان سنین 11 تا 14 سال برای اولین بار در ایران خبر داد.

سفیر ایران در مجارستان: زبان فارسی محور اصلی حفظ هویت ایرانیان است

بلگراد-ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در مجارستان در نشستی با اساتید کرسی ایران شناسی دانشگاه الته مجارستان گفت: زبان فارسی محور اصلی حفظ هویت ایرانیان و ایجاد پیوند دوستی با علاقمندان به این زبان فاخر است.

فهرست پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه شهید بهشتی اصفهان

فهرست 31 پرواز داخلی و خارجی فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان اعلام شد.

فهرست پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه شهید بهشتی اصفهان

فهرست 26 پرواز داخلی و خارجی فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان اعلام شد.

فرمانده سپاه قدس گیلان: دشمن بداند با آشوب داخلی راه به جایی نمی‌برد

فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: دشمن بداند با آشوب داخلی راه به جایی نمی‌برد زیرا هم‌اکنون قدرت دفاعی و نظامی کشور به حدی توسعه پیدا کرده که در مقابل تمام این تحرکات می‌ایستد.

چاپ «نخستین اطلس بزرگ ایران و جهان» به 21 زبان با ثبت نام «خلیج فارس»

«نخستین اطلس بزرگ ایران و جهان» به زبان‌های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ایتالیایی و... در آلمان منتشر شد. در تمامی نقشه‌های منطقه خاورمیانه و جهان در این اثر نام صحیح «خلیج فارس» به زبان‌های مختلف درج شده است.

چراغ‌های روشنِ کشتی در دروازه غار؛ روزِ خوب آیندگان کشتی ایران با خارجی‌ها و قهرمانان جهان

روز جمعه گذشته باشگاه کارگران میزبان نزدیک به 300 کشتی‌گیر خارجی و داخلی و همچنین قهرمانان سابق جهان بود تا چراغ‌های کشتی در جنوبی‌ترین منطقه تهران روشن بماند.

بازدید جانشین فرمانده ناجا از محل حادثه تروریستی چابهار

در پی حادثه تروریستی چابهار جانشین فرمانده ناجا به استان سیستان و بلوچستان سفر کرد و وارد چابهار شد و از محل حادثه بازدید کرد.