سد قوانین سختگیرانه پیش روی سرمایه گذاران خارجی

نایب رئیس اتاق ایران گفت: متاسفانه قوانین و مقررات ما در جذب سرمایه گذاری خارجی بسیار سختگیرانه است که پیچیدگی های فراوانی دارد.مطالب مرتبط

سد قوانین سختگیرانه پیش روی سرمایه گذاران خارجی

نایب رئیس اتاق ایران گفت: متاسفانه قوانین و مقررات ما در جذب سرمایه گذاری خارجی بسیار سختگیرانه است که پیچیدگی های فراوانی دارد.

سد قوانین سختگیرانه پیش روی سرمایه‌گذاران خارجی

نایب رئیس اتاق ایران گفت: متاسفانه قوانین و مقررات کشور، در جذب سرمایه گذاری خارجی بسیار سختگیرانه است و پیچیدگی‌های فراوانی دارد.

مصوبه جدید برای جذب سرمایه‌گذاری خارجی جواب می‌دهد؟

با توجه به افزایش مدت زمان اقامت سرمایه‌گذاران خارجی و کاهش ۵۰ هزار دلاری شرط میزان سرمایه‌گذاری برای ترغیب سرمایه‌گذاران در ایران، نایب رییس اتاق بازرگانی ایران معتقد است که با مصوبه مذکور، قطعا بخشی از مشکلات سرمایه‌گذاران خارجی حل شده و دیگر در پیچ و ت

تصویب FATF سرمایه‌گذاران خارجی را به کشور جذب می‌کند

یک استاد اقتصاد معتقد است: لازمه ورود سرمایه گذاران خارجی به کشور، خروج از لیست سیاه FATF است.

بنادر کشور آماده جذب سرمایه های داخلی و خارجی است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: بنادر کشور به حدی پیشرفت کرده است که می تواند در جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی موافق عمل کند.

سازوکارهای ایران برای سرمایه‌گذاران خارجی

تعلل سرمایه گذاران خارجی در صنایع معدنی ایران به امید سوئیفت اروپایی

مدیر اقتصادی و توسعه سرمایه گذاری ایمیدرو با اعلام اینکه هم اکنون سرمایه گذاری در صنایع معدنی متمرکز به سرمایه گذاری‌های کوچک است، گفت: منتظریم با اجرای بسته سوئیفت اروپایی مشکلات سرمایه گذاری در کشور برطرف شود.

دولت برای سرمایه‌گذاران سیستان و بلوچستان معافیت های ویژه در نظر بگیرد

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: دولت باید معافیت های لازم را برای سرمایه‌گذاران در بخش معدن و شیلات در نظر بگیرد تا موجب تشویق و جذب دیگر سرمایه‌گذاران در این بخش‌ها شود.

فرآیند سرمایه گذاری خارجی در آمریکا سخت تر می شود

تهران - ایرنا - یک مقام ارشد وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد که فعالیت سرمایه گذاران در 27 صنعت مختلف از 10 نوامبر (19 آبان) تحت نظارت شدیدتری قرار می گیرد.

افزایش سرمایه‌گذاری شرکت‌های ایرانی در حوزه معادن

در پی افزایش نرخ دلار در ماه‌های اخیر و در نتیجه افزایش درآمد محصولات معدنی، مدیر اقتصادی و توسعه سرمایه‌گذاری ایمیدرو از افزایش سرمایه‌گذاری شرکت‌های ایرانی در بخش معدن خبر داد و افزایش نرخ دلار را تهدید و فرصت همزمان برای حضور سرمایه‌گذاران خارجی در کشو

فرش قرمز شورای شهر همدان زیرپای سرمایه گذاران

همدان- ایرنا- حمایت از سرمایه گذاری یکی از اصول پایدار در رونق اقتصادی، تولید و ایجاد اشتغال پایدار محسوب می شود که از نگاه دولت تدبیر و امید دور نمانده و در همدان نیز علاوه بر مدیریت ارشد استان، شورای اسلامی این شهر فرش قرمز را زیر پای سرمایه گذاران گست

حضور سرمایه‌گذاران در بخش تجدیدپذیرها سرعت می‌گیرد

وزیر نیرو با اشاره به اینکه مشکلات نوسانات نرخ ارز بر حوزه تجدیدپذیرها در حال بررسی و حل و فصل است، گفت: با تحقق این مسئله حضور سرمایه‌گذاران در این بخش سرعت بیشتری خواهد گرفت.

جذب سرمایه گذاران جدید در استان سمنان در دستور کار قرار گیرد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار سمنان بر ضرورت فراهم کردن زمینه برای جذب سرمایه‌گذاران جدید در این استان تأکید کرد.

کاشان| کاروانسراهای وقفی به سرمایه گذاران واگذار می‌شود

مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از 67 وقف جدید در استان خبر داد و گفت: کاروانسراهای وقفی استان در راستای توسعه و رونق گردشگری کشور به سرمایه گذاران تحویل داده می‌شود.

رسانه ها و سرمایه گذاران کنفرانس ریاض را تحریم کردند

تهران – ایرنا – به دنبال ناپدید شدن «جمال خاشقچی» روزنامه نگار عربستان در کنسولگری سعودی در استانبول، شمار زیادی از رسانه ها، روزنامه نگاران و سرمایه گذاران از شرکت در کنفرانسی در عربستان انصراف دادند.

دستگاه قضا از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در یزد حمایت می‌کند

یزد - ایرنا - رئیس‌کل دادگستری یزد تأکید کرد: اولویت دستگاه قضایی حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در این استان است و تسریع درروند رسیدگی به مشکلات فعالان این حوزه در اولویت کارها قرار دارد.

چین به بزرگترین مقصد سرمایه‌گذاری خارجی تبدیل شد

چین در نیمه اول ۲۰۱۸ با جذب ۷۰ میلیارد دلار سرمایه خارجی به بزرگترین دریافت‌کننده سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی تبدیل شد.

درخواست سرمایه‌گذاران داخلی برای سرمایه‌گذاری در حوزه انرژی خورشیدی در همدان

استاندار همدان گفت: اخیرا سرمایه‌گذاران داخلی درخواست سرمایه‌گذاری در حوزه انرژی خورشیدی داده‌اند.

عقب افتادگی رشد تجدیدپذیر، جبران می‌شود

معاون وزیر نیرو و مدیرعامل سازمان ساتبا گفت: در سال‌های گذشته ۷۰ درصد سرمایه گذاران بخش انرژی تجدید پذیر، ​ شرکت‌های خارجی بودند که امروز این نسبت برعکس است.

سرمایه‌گذاران بخش خصوصی به زودی در مراغه ‌حضور می‌یابند

فرماندار مراغه ‌تدوین چشم‌اندازهای توسعه و حمایت از طرح های سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در توسعه این شهرستان را ضروری دانست و گفت: سرمایه‌گذاران بخش خصوصی به زودی در مراغه ‌حضور می‌یابند.