بنادر کشور آماده جذب سرمایه های داخلی و خارجی است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: بنادر کشور به حدی پیشرفت کرده است که می تواند در جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی موافق عمل کند.مطالب مرتبط

ارائه طرح اقامت 5 ساله سرمایه‌گذاران خارجی در کشور به دولت

معاون مدیرکل سرمایه‌گذاری خارجی سازمان سرمایه ایران با اشاره به آئین‌نامه جدید اقامت 5 ساله برای سرمایه‌گذاران خارجی در کشور، گفت: مدل سرمایه‌گذار مستقل خارجی می‌تواند به‌عنوان مدل مناسب در ایران مطرح باشد چراکه در این سرمایه‌گذاری علاوه بر جذب سرمایه، ور

رفع مشکلات سرمایه گذاران خارجی مشوقی برای جذب سرمایه است

زنجان - ایرنا - استاندار زنجان گفت: حمایت از حضور سرمایه گذاران خارجی و رفع مشکلات آنان مشوقی برای جذب سرمایه های بیشتر است و باید زمینه لازم برای جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی در همه بخش های این استان فراهم شود.

شرکت های ایرانی به سرمایه گذاری در عراق دعوت شدند

بغداد – ایرنا – رییس کمیته سرمایه گذاری عراق به عنوان مهمترین نهاد سیاستگذاری سرمایه گذاری های خارجی و داخلی در این کشور، شرکت های ایرانی علاقه مند را به سرمایه گذاری در کشورش دعوت کرد.

قراردادهای سرمایه‌گذاری در سه شهر لجستیکی بندری امضا شد

تهران- ایرنا- معاون بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی از امضای قرارداد سرمایه‌گذاری در سه شهر لجستیکی در بنادر امام ‌خمینی (ره)، شهیدرجایی و چابهار خبر داد.

استقبال سرمایه گذاران خارجی از طرح های انرژی نو ایران

کرج-ایرنا-معاون مدیر کل دفتر سرمایه گذاری خارجی سازمان سرمایه گذاری ایران اعلام کرد که پس از توافق برجام در خواست های زیادی از سوی سرمایه گذاران خارجی زیادی برای مشارکت در طرح های انرژی نو و تجدید پذیر ایران به کشورمان داشته ایم.

استقبال سرمایه گذاران خارجی از طرح های انرژی نو ایران

کرج-ایرنا-معاون مدیر کل دفتر سرمایه گذاری خارجی سازمان سرمایه گذاری ایران اعلام کرد که پس از توافق برجام در خواست های زیادی از سوی سرمایه گذاران خارجی زیادی برای مشارکت در طرح های انرژی نو و تجدید پذیر ایران به کشورمان داشته ایم.

کاغذبازی را رها کنیم تا سرمایه‌گذاری انجام شود

نماینده عالی دولت در استان زنجان گفت: باید کاغذبازی را رها کنیم تا بستر لازم برای سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی فراهم شود.

سرمایه‌گذار خارجی تمایلی به سرمایه‌گذاری در خودروسازی ساوه نداشت

استاندار مرکزی گفت: در خصوص استقرار رنو فرانسه به‌سبب تحریم‌ها و بحث برجام طرف سرمایه‌گذار تمایلی برای سرمایه‌گذاری نداشته و تلاش براین است با سرمایه‌گذار خارجی دیگری برای استقرار این پروژه وارد مذاکره شویم.

دولت از سرمایه گذاری خارجی حمایت می کند

همدان- ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی همدان گفت: دولت تدبیر و امید به صورت ویژه از سرمایه گذاری خارجی حمایت کرده و با تهیه و تدوین تسهیلات و قوانین جامع گره از کار سرمایه گذاری خارجی باز کرده است.

سرمایه گذاری خارجی در مالزی 350 درصد افزایش یافته است

کوالالامپور - ایرنا - وزیر دارایی مالزی اعلام کرد سرمایه گذاری مستقیم خارجی در سال جاری با 350 درصد افزایش به 49 میلیارد رینگیت (بیش از 11.7میلیارد دلار) در این کشور جنوب شرق آسیا رسیده است.

چطور مسافر ایرانی حاضر به هزینه سفر داخلی به قیمت خارجی می‌شود

یک فعال حوزه تورهای داخلی به تشریح اهمیت پلن B در تورهای گردشگری و چگونگی پرداخت هزینه سفرهای داخلی، حتی به قیمت سفرهای خارجی پرداخت.

شناورهای تفریحی و گردشگری سنتی هرمزگان نوسازی می‌شوند

‌مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان در نخستین نشست ستاد تسهیل سفرهای دریایی نوروز 98 از آماده سازی بنادر مسافری و ناوگان دریایی این استان برای پشتیبانی از میلیون سفر دریایی بدون سانحه در تعطیلات پایان سال خبر داد.

جذب ۶۰ میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در سال 96/ درخواست چین برای سرمایه‌گذاری در دارو و پتروشیمی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با اشاره به تمایل و درخواست سرمایه گذاری چینی‌ها در حوزه پتروشیمی و دارو گفت:‌ سال گذشته ۶۰ میلیون دلار سرمایه خارجی جذب شد.

بلومبرگ گزارش داد؛ افت شدید سرمایه‌گذاری خارجی در عربستان پس از قتل خاشقجی

اطلاعات و آمارهای بلومبرگ نشان می‌دهد که سرمایه گذاران خارجی در سال 2018 میلادی سرمایه گذاری در بازار سهام قطر را نسبت به بازار سهام عربستان سعودی ترجیح داده‌اند.

برگزاری دوره آموزشی جذب سرمایه گذار خارجی

دوره آموزشی توانمندسازی کارشناسان و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در جذب سرمایه گذاری خارجی بر گزار شد.

آ‌غاز اجرای‌ ۳ پروژه سرمایه‌گذاری‌ در بندر چابهار/سرمایه‌گذاری ۱۷۰۰ میلیارد ریال‌

عملیات اجرایی سه طرح سرمایه‌گذاری احداث مخازن فرآورده‌های نفتی و مخازن نگهداری LPG و نیز جمع آوری مواد زائد کشتی‌ها امروز با حضور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و معاون حمل و نقل وزارت راه، در بندر چابهار آغازشد.

هدف حمله تروریستی چابهار جلوگیری از جذب سرمایه گذاری خارجی

تهران-ایرنا-دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه دشمن به دنبال اخلال در بندر چابهار و ناامن نشان دادن این منطقه است، گفت: دستگاه های امنیتی باید هوشیار باشند این تحرک تروریستی بیشتر مصرف خارجی دارد و می خواهد جلوی سرمایه گذاری خارجی را در منطقه بگیرد.

FATF سبب اعتمادسازی برای سرمایه گذاری در کشور می شود

ارومیه - ایرنا - عضو اتاق بازرگانی ایران با اشاره به ضرورت پیوستن کشور به FATF، گفت: توافق با گروه ویژه اقدام مالی به نوعی یک سیستم جهت اطمینان دادن به سرمایه گذاران خارجی به منظور تضمین مالی آنان است.

کاهش فشارهای خارجی از طریق توجه به ظرفیت‌های داخلی

یک فعال سیاسی گفت: توجه ویژه به ظرفیت‌های داخل کشور کمک می کند تا فشارهای خارجی کم شود. تجربه نشان داده هر زمان در داخل کشور موفقیت‌هایی بدست اوردیم در خارج از کشور هم گشایش‌هایی ایجاد شده است.

یک انتصاب در شرکت سرمایه گذاری های خارجی ایران

وزیر امور اقتصادی و دارایی در حکمی سید شمس الدین خارقانی را به سمت عضو غیر موظف هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری‌های خارجی ایران برای مدت ۲ سال منصوب کرد.