ترانزیت خارجی وارده به گمرک پرویزخان 17درصد افزایش یافت

کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه گفت: در نیمه نخست سال جاری ترانزیت خارجی وارده به گمرک پرویزخان شهرستان قصرشیرین رشد 17 درصدی داشت.مطالب مرتبط

واردات گمرک های استان بوشهر کاهش یافت

بوشهر- ایرنا- مدیرکل گمرک های استان بوشهر گفت: واردات گمرک های این استان در هشت ماه سال جاری از لحاظ وزن و ارزش به ترتیب 46 و 23 درصد کاهش یافت.

واردات گمرک های استان بوشهر کاهش یافت

بوشهر- ایرنا- مدیرکل گمرک های استان بوشهر گفت: واردات گمرک های این استان در هشت ماه سال جاری از لحاظ وزن و ارزش به ترتیب 46 و 23 درصد کاهش یافت.

پیشی گرفتن پرونده های مختومه در مقایسه با وارده

رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به افزایش سرعت رسیدگی به پرونده ها در این دیوان گفت: در هشت ماهه امسال تعداد پرونده های مختومه از پرونده های وارده بیشتر شده است.

راه حل رئیس کل گمرک ایران برای مبارزه با قاچاق و شفافیت در تجارت خارجی

رئیس کل گمرک ایران گفت: با تبادل دیتا و اطلاعات ­با کشورهای عمده طرف معامله با ایران،​ می توان قسمت عمده قاچاق و شفافیت در تجارت خارجی را حل کرد.­

واردات گمرک زنجان 16 درصد کاهش یافت

زنجان – ایرنا – مدیرکل گمرک استان زنجان گفت: طبق آمار ثبت شده، واردات گمرک زنجان در سال جاری نسبت به سال گذشته 16 درصد کاهش یافته است.

مبادلات تجاری کردستان‌ 18 درصد افزایش یافت

سنندج - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: مبادلات تجاری شامل صادرات از گمرکات استان و سایر گمرکات، واردات و ترانزیت در هشت ماه منتهی به آبان امسال چهار میلیارد و 237 میلیون دلار بود که نسبت به مدت مشابه آن در سال گذشته 18 درصد بیشتر است.

قیمت طلای جهانی افزایش یافت

قیمت طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی تحت تاثیر انتظارات برای افزایش کمتر نرخ‌های بهره آمریکا در سال میلادی آینده، اندکی افزایش یافت.

قیمت طلا در بازار جهانی افزایش یافت

قیمت طلا با تضعیف ارزش دلار افزایش یافت و در مسیر بهترین عملکرد هفتگی در 15 هفته گذشته قرار دارد.

گمرک موبایلی تا عید راه اندازی می شود

رئیس کل گمرک ایران از راه اندازی گمرک موبایلی تا عید خبر داد و گفت: انبارهای اختصاصی ویژه تولیدکنندگان در گمرکات توسعه می یابد.

راه اندازی گمرک موبایلی تا عید

رئیس کل گمرک ایران از راه اندازی گمرک موبایلی تا عید خبر داد و گفت: انبارهای اختصاصی ویژه تولیدکنندگان در گمرکات توسعه می یابد.

16 میلیون تن فرآورده دامی از مرز بازرگان ترانزیت شد

ارومیه- ایرنا- رییس اداره دامپزشکی ماکو گفت: در هشت ماه سال جاری پس از بازدیدها و نظارت های بهداشتی در قرنطینه مرز بازرگان، 16 میلیون و 165 هزار تن انواع فرآورده دامی از این مرز ترانزیت شد.

بیش از 7 کیلوگرم نقره قاچاق در گمرک بازرگان کشف شد

ارومیه- ایرنا- مدیرکل گمرک بازرگان گفت: ماموران این گمرک طی 2 عملیات بازرسی به کمک دستگاه های 'ایکس ری' موفق به کشف هفت کیلو و 250 گرم نقره قاچاق شدند.

بیش از ۷ کیلوگرم نقره قاچاق در گمرک بازرگان کشف شد

ارومیه- مدیرکل گمرک بازرگان گفت: ماموران این گمرک طی ۲ عملیات بازرسی به کمک دستگاه های 'ایکس ری' موفق به کشف هفت کیلو و ۲۵۰ گرم نقره قاچاق شدند.

افزایش صادرات کالا از گمرک استان زنجان

موافق ترخیص خودروهای معطل در گمرک هستیم

رئیس کل گمرک با اشاره به دلایل مطرح شده برای ترخیص خودروهای معطل مانده در گمرک گفت:‌ هنوز تصمیم قطعی در این رابطه گرفته نشده اما پیشنهاد شد خودروهایی که ارز دولتی گرفتند مابه التفاوت آن با ارز نیمایی را پرداخت کنند.

برداشت زعفران در خواف افزایش یافت

گناباد- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی خواف گفت: برداشت زعفران در این شهرستان از 14 هزار و 700 کیلو گرم در سال گذشته به بیش از 15 تن در سالجاری افزایش یافت.

تولید نفت اوپک افزایش یافت

طبق نظرسنجی ماهانه پلاتس، تولید نفت اوپک با تولید بالاتر عربستان سعودی و امارات متحده عربی، در نوامبر نسبت به اکتبر ۴۰ هزار بشکه در روز افزایش یافت و به ۳۳.۰۸ میلیون بشکه در روز رسید.

اطلاعیه مهم گمرک درباره ثبت اطلاعات تلفن همراه مسافری

گمرک ایران در اطلاعیه ای از تعلیق گمرک در سامانه همتا برای دریافت اطلاعات تلفن همراه مسافری خبر داد.

افزایش بازدید گردشگران داخلی و خارجی از آثار تاریخی قزوین

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری قزوین گفت: آمار بازدیدکنندگان خارجی نسبت به سال گذشته یک جهش بسیار خوب دارد و بیش از 12 هزار و 600 نفر گردشگر خارجی از بناهای استان به‌صورت رسمی بازدید کردند و در بحث اقامت هم به همین ترتیب بوده و آمار، برتری محسو

سقف وام مسکن اعضای هیات علمی افزایش یافت

براساس اعلام ستاد رفاهی وزارت علوم سقف وام مسکن اعضای هیات علمی افزایش یافت.