ترانزیت خارجی وارده به گمرک پرویزخان 17درصد افزایش یافت

کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه گفت: در نیمه نخست سال جاری ترانزیت خارجی وارده به گمرک پرویزخان شهرستان قصرشیرین رشد 17 درصدی داشت.مطالب مرتبط

ترانزیت خارجی وارده به گمرک پرویزخان 17درصد افزایش یافت

کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه گفت: در نیمه نخست سال جاری ترانزیت خارجی وارده به گمرک پرویزخان شهرستان قصرشیرین رشد 17 درصدی داشت.

ترانزیت کالا در نیمه نخست امسال به حدود 5 میلیون تن رسید

تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر ترانزیت و حمل نقل بین المللی سازمان راهداری و حمل ‌ونقل جاده‌ای گفت: در 6 ماهه امسال بیش از چهار میلیون و 949 هزار تن کالا از 32 مرز فعال زمینی و آبی کشور ترانزیت شد که این مقدار نسبت به مدت مشابه پارسال 2 درصد افزایش یافت.

درآمد گمرک قشم 136 درصد افزایش یافت

قشم - ایرنا - مدیرکل گمرک قشم گفت: درآمد گمرک قشم در 6 ماهه نخست سال 1397 بیش از یکهزار و 32 میلیارد و 606 میلیون و 860 هزار ریال است که در همسنجی با سال گذشته 136 درصد افزایش نشان می دهد.

ترانزیت کالا در نیمه نخست امسال به حدود ۵ میلیون تن رسید

مدیرکل دفتر ترانزیت وحمل نقل بین المللی سازمان راهداری گفت:در۶ ماه امسال بیش از۴میلیون و ۹۴۹هزارتن کالا از۳۲مرز فعال زمینی و آبی کشور ترانزیت شدکه نسبت به مدت مشابه پارسال ۲درصد افزایش داشت.

واردات برنج و موز به طور میانگین 23 درصد کاهش یافت

تهران- ایرنا- بررسی تازه ترین آمار تجارت خارجی گمرک نشان می دهد که در نیمه نخست امسال واردات برنج 14.12 درصد و موز 33.32 درصد کاهش و در مقابل گوشی تلفن همراه 23.20 درصد و گوشت 4.97 درصد افزایش یافت.

ورود گردشگران خارجی به سمنان 15 درصد افزایش یافت

سمنان- ایرنا- مدیر کل میراث ‌فرهنگی، صنایع ‌دستی و گردشگری استان سمنان گفت: ورود گردشگران خارجی به استان در نیمسال نخست 97 در مقایسه با سال گذشته در مدت مشابه 15 درصد افزایش یافت.

فعالیت 24 ساعته گمرک تمرچین در اولویت برنامه ریزی ها باشد

ارومیه- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی فعالیت 24 ساعته گمرک تمرچین را مورد تاکید قرار داد و گفت: تسهیل رفت و آمد ترانزیت و حل مشکل صادراتی هدف عمده این کار بوده و تیم بازرسی نیز بر این امر نظارت می کند.

واردکنندگان چگونه در گمرک رانت خواری می‎کنند؟

مدیرکل واردات و امور مناطق آزاد گمرک درباره ارزش گذاری کالاهای وارداتی در گمرک گفت: پیش از اختصاص ارز 4200 تومانی، وارد کنندگان خواهان ارزش گذاری کمتر کالا در گمرک بودند اما پس از آن با درخواست های مکرر افزایش قیمت گذاری کالاها روبرو شدیم.

با کار جزیره‌ای نمی‌شود در چابهار ترانزیت کرد

‌معاون حمل و نقل و ترانزیت منطقه آزاد چابهار گفت: می توان برای کریدورهای خاص ترانزیت مثلاً کریدور ترانزیتی چابهار - میلک ، یک مدیریت واحد و محوری تعیین کرد تا فعالیت‌های دستگاه‌های مختلف اجرایی در اجرای پروژه‌های ملی و استانی را مدیریت و هماهنگ کند.

کشف 268 هزار لیتر سوخت قاچاق در 2 گذرگاه غربی

تهران- ایرنا- ماموران گمرک پرویزخان (کرمانشاه) و بازرگان (آذربایجان غربی) در روزهای گذشته به ترتیب 265 هزار و سه هزار لیتر سوخت قاچاق کشف کردند.

تردد روزانه ۲۰۰۰ کامیون از مرز «پرویزخان»

کرمانشاه- مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه از تردد روزانه ۲۰۰۰ کامیون از مرز پرویزخان خبر داد.

پژو 206 و پریاد تا 2 میلیون تومان افزایش یافت

قیمت اغلب خودروهای تولید داخل از جمله 206تیپ 5 ، تیبا 2 و پراید 131 در بازار امروز تهران افزایش یافت.

احساس امنیت گردشگران در کرمان افزایش یافت

کرمان - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: افزایش هفت برابری تعداد گردشگران خارجی از نشانه های وجود امنیت پایدار و رضایتمندی در این استان است .

آمار گردشگران خارجی استان کرمان ۷ برابر افزایش یافته است

کرمان - مدیرکل میراث فرهنگی کرمان از افزایش میزان رضایتمندی و احساس امنیت در میان گردشگران داخلی و خارجی این استان خبر داد و گفت: آمار گردشگران خارجی کرمان هفت برابر افزایش یافته است.

افزایش سفر گردشگران خارجی به کرمان در پرتو افزایش امنیت

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان از افزایش هفت برابری شمار گردشگران خارجی وارد شده به کرمان خبر داد و آن را از نشانه های وجود امنیت پایدار در این استان دانست .

محموله ترانزیت کودشیمایی ترکمنستان در امیرآباد پهلو گرفت

بهشهر - مدیر بنادر و دریانوردی امیرآباد از ورود نخستین محموله ترانزیت کود شیمیایی از ترکمنستان به بندر امیرآباد خبر داد.

کشف کالای قاچاق در راه‌آهن یزد افزایش یافت

یزد - ایرنا - رئیس پلیس راه‌آهن استان یزد گفت: در 6 ماهه نخست سال 97، کشف کالاهای قاچاق از طریق خطوط ریلی ازنظر وزن 71 درصد و ازلحاظ ارزش نسبت به مدت مشابه سال قبل 17.54 برابر افزایش یافت.

ترانزیت از الزامات توسعه حمل و نقل هوایی است

ساری - استاندار مازندران، ترانزیت را از الزامات توسعه حمل و نقل هوایی برشمرد.

افزایش 33 درصدی فروش خارجی تسلیحات آمریکا در سال 2018

فروش خارجی تسلیحات آمریکا در سال جاری میلادی در مقایسه با سال گذشته 33 درصد افزایش نشان می دهد.

مصرف گاز در خراسان رضوی افزایش یافت

با توجه به برودت هوا در هفته سوم مهر ماه امسال نسبت به هفته پیش از آن حجم مصرف گاز در این استان 17،4 درصد افزایش یافت.