ایران چقدر بدهی خارجی دارد؟

تازه ترین گزارش بانک مرکزی از آمارهای اقتصادی در سه ماه نخست سال جاری بیانگر میزان تغیرات ترازحساب جاری، صادارات، واردات و البته بدهی خارجی نسبت به سال قبل است.مطالب مرتبط

روایت دیدار خانواده‌های شهدا با امام خامنه‌ای|خانه‌ات شهیدآباد است!

وقتی شنیدم پسر شهید به پدربزرگش گفت: «بابا اومد» یکهو دلم لرزید. آنجا بود که فهمیدم آقا چقدر دختر و پسر دارد و چقدر فرزندان شهدا دلشان برای پدرشان تنگ شده است!

چگونه از میزان بدهی طرح ترافیک خود آگاه شویم؟

سامانه «تهران من» با اضافه کردن گزینه «استعلام بدهی» این امکان را به همه شهروندان می‌دهد که از میزان بدهی طرح ترافیک خود باخبر شده و بدهی خود را همان‌جا پرداخت کنند.

بدهی بازیکن خارجی استقلال خوزستان 22 هزار دلار کاهش یافت

اهواز – ایرنا – عضو هیات رییسه باشگاه استقلال خوزستان گفت: بدهی دیوید ساکونی بازیکن خارجی اسبق تیم استقلال خوزستان 192 هزار دلار بود که با توافق این بازیکن به 170 هزار دلار کاهش یافت.

ادبیات مدرن ایران چقدر تحت تأثیر تغییرات سیاسی بود؟

ادبیات ایران در فاصله سال‌های انقلاب مشروطه تا انقلاب اسلامی چه تغییراتی را پشت سر گذاشت؟ جریان نوگرایی از چه زمانی در ادبیات ایران شکل گرفت و سیاست چه تأثیری بر این تجدد داشت؟ این‌ها پرسش‌هایی است که آژند سعی دارد در کتاب جدید خود به آن بپردازد.

شهرداری سنندج ۹ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بدهی دارد

سنندج- شهردار سنندج گفت: شهرداری سنندج ۹ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بدهی دارد و این دستگاه تنها قادر به تامین ۵۰ درصد از حقوق پرسنل خود است.

کمک کارشناسان خارجی برای تکثیر در اسارت یوزپلنگ آسیایی

کارشناس بخش پژوهش انجمن یوزپلنگ ایرانی ضمن اشاره به حضور کارشناسان خارجی به منظور تهیه نقشه‌ راه تکثیر در اسارت یوزپلنگ آسیایی گفت: حضور کارشناسان خارجی کمک می‌کند تا بدانیم احتمال بارداری دلبر (یوزپلنگ ماده پارک پردیسان) از طریق لقاح مصنوعی چقدر است و تا

امکان استعلام فوری بدهی طرح ترافیک در سامانه تهران من فراهم شد

سامانه «تهران من» با اضافه کردن گزینه «استعلام بدهی» این امکان را به همه شهروندان می‌دهد که از میزان بدهی طرح ترافیک خود باخبر شده و بدهی خود را همان‌جا پرداخت کنند.]]>

امکان استعلام فوری بدهی طرح ترافیک در سامانه تهران من فراهم شد

سامانه «تهران من» با اضافه کردن گزینه «استعلام بدهی» این امکان را به همه شهروندان می‌دهد که از میزان بدهی طرح ترافیک خود باخبر شده و بدهی خود را همان‌جا پرداخت کنند.

فاتح بی‌ادعای جنگ نفتکش‌ها

چرا باید «بیژن نامدار زنگنه» را سردار دیپلماسی اقتصادی ایران در شرایط تحریم دانست؟ کاهش تولید نفت اوپک و حفظ سهم ایران از بازار نفت چقدر اهمیت دارد؟ دستاوردی شگفت‌انگیز است یا یک اتفاق معمولی؟ چرا رسانه‌های غیر همسو سعی می‌کنند کار بزرگ وزیر را کم ارزش نش

نقدهای جدی به دولت داریم/ سیاست خارجی به حفظ وحدت ملی نیاز دارد

دبیرکل حزب ندای ایرانیان اظهار کرد: نقدهای جدی به عملکرد دولت وجود دارد و این در کنار بی‌تدبیری های مدیریتی و تحریم‌های خارجی از واقعیت‌های امروز جامعه ماست.

رشد ۱۰۸ درصدی ارزش معاملات بازار بدهی

آمارها نشان می‌دهد که در این هفته ارزش معاملات بازار بدهی ایران نسبت به هفته گذشته با ۱۰۸ درصد رشد مواجه شده است.

طباطبایی: واقعاً ارزش نیومایر و گرو در اروپا چقدر است؟/ در مورد کیفیت این بازیکنان زودتر از اینها نظرم را گفته بودم

هادی طباطبایی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: خیلی‌وقت پیش گفتم دو بازیکن خارجی استقلال از کیفیت پایینی برخوردارند.

بدهی کلان آمریکا و لاپوشانی دولت ترامپ

آمریکا هر چند، بزرگترین و ثروتمندترین کشور جهان است اما براساس آخرین گزارش ها، بدهی ملی آن به صد درصد تولید ناخالص داخلی این کشور رسیده است.

افزایش بازدید گردشگران داخلی و خارجی از آثار تاریخی قزوین

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری قزوین گفت: آمار بازدیدکنندگان خارجی نسبت به سال گذشته یک جهش بسیار خوب دارد و بیش از 12 هزار و 600 نفر گردشگر خارجی از بناهای استان به‌صورت رسمی بازدید کردند و در بحث اقامت هم به همین ترتیب بوده و آمار، برتری محسو

اجرای طرح بخشودگی جرائم تاخیر پرداخت بدهی توسط سازمان منطقه آزاد کیش

بدهکاران به سازمان منطقه آزاد کیش در صورت پرداخت اصل بدهی مشمول بخشودگی جرائم تاخیر در پرداخت بدهی می‌شوند.]]>

نظریه پردازی های علمی در دانش هائی که منشاء خارجی دارد صورت گیرد

تهران - ایرنا - رییس جمهوری قدرت علمی را باعث غرور ملی خواند و گفت: از لحاظ علمی رشد قابل قبولی داشته‌ایم و البته توقع این است که در زمینه علومی که بیشتر منشا خارجی دارد، نظریه‌پردازی‌های علمی صورت گیرد.

پارلمان ژاپن به دنبال صدور مجوز پذیرش کارگر خارجی

ژاپن در آستانه تصویب لایحه ای قرار دارد که به صورت رسمی درهای بازار کار این کشور را به روی کارگران خارجی بازخواهد کرد.

دست اندرکاران نظام چقدر به وزیر علوم کمک کرده‌اند؟/نمایندگان مجلس حرف متخصصان را گوش کنند

رییس دانشگاه فردوسی مشهد گفت: تمام نقاط ضعف سیستم آموزش عالی کشور را نمی‌توان به پای ضعف دکتر منصور غلامی، وزیر علوم گذاشت، بلکه باید دید باقی دست اندرکاران نظام چقدر به این وزیر کمک کرده‌اند تا بتواند در جهت تحقق برنامه‌های خود موفق عمل کند.

بدهی جهانی به 184 تریلیون دلار رسید

طبق گزارش صندوق بین المللی پول، بدهی جهانی به رکورد 184 تریلیون دلار رسیده است که معادل است با 225 درصد از تولید ناخالص داخلی جهان در سال 2017 .

کارگران خارجی دوباره به ژاپن می‌روند

ژاپن قصد دارد به منظور تامین نیروی کار انسانی ورود کارگران خارجی به این کشور را تسهیل بخشد.