ایران چقدر بدهی خارجی دارد؟

تازه ترین گزارش بانک مرکزی از آمارهای اقتصادی در سه ماه نخست سال جاری بیانگر میزان تغیرات ترازحساب جاری، صادارات، واردات و البته بدهی خارجی نسبت به سال قبل است.مطالب مرتبط

ایران چقدر بدهی خارجی دارد؟

تازه ترین گزارش بانک مرکزی از آمارهای اقتصادی در سه ماه نخست سال جاری بیانگر میزان تغیرات ترازحساب جاری، صادارات، واردات و البته بدهی خارجی نسبت به سال قبل است.

بدهی خارجی ایران چقدر است

تهران- ایرنا- تازه ترین آمار بانک مرکزی گویای بدهی 10میلیارد و 441 میلیون دلار ایران است که اگر به آن معوقه ها را هم بیفزاییم، به رقم 11 میلیارد و 885 میلیون دلار می رسیم که البته در مقایسه با حجم درآمدهای ارزی کشور قابل توجه نیست.

تصور مثبت از دموکرات‌ها چقدر با حقایق تاریخی همخوان است؟

برخی معتقدند حزب دموکرات در آمریکا خصومت کمتری با ایران داشته و به نوعی امکان کار کردن با این حزب وجود دارد. اما این گزاره چقدر به واقعیت نزدیک است؟

بدهی ۱۱ میلیارد دلاری ایران/۴.۷ میلیارد دلار سررسید شد

بدهی خارجی ایران به بیش از ۱۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون دلار رسیده است.

3 میلیارد دلار بدهی خارجی تاجیکستان؛ سهم هر تاجیک 320 دلار

بدهی خارجی تاجیکستان 38.9 درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور را تشکیل داده و سرانه آن برای هر شهروند این کشور 320 دلار می باشد.

شهرداری کرج 1200000000000 تومان بدهی دارد!

یک عضو شورای شهر کرج با بیان اینکه شهرداری کرج حدود 1200 میلیارد تومان بدهی دارد گفت: حدود 600 میلیارد تومان از این بدهی ناشی از وام‌های بانک شهر است که ماهیانه 12 میلیارد تومان سود به آن اضافه می‌شود.

نابودی سالانه 1.3 میلیارد تن غذا در جهان و راهکار فائو/ایران با خودکفایی کشاورزی چقدر فاصله دارد؟

در حالیکه یک میلیارد نفر شب‌ها گرسنه میخوابند سالانه 1.3 میلیارد تن در جهان از بین می‌رود در ایران هم حدود 40 میلیون تن موادغذایی فاسد و از بین می‌رود که این رقم می‌تواند امنیت غذایی کشور را تضمین کند.

رکود مطلق در بازار خودرو/ ماشین چقدر ارزان می‌شود؟

نمایشگاه‌داران خودرو از کاهش قیمت خودروهای داخلی و خارجی خبر می‌دهند.

فساد در ساخت و سازهای کرج

یک عضو شورای شهر کرج با بیان اینکه شهرداری کرج حدود 1200 میلیارد تومان بدهی دارد گفت: حدود 600 میلیارد تومان از این بدهی ناشی از وام‌های بانک شهر است که ماهیانه 12 میلیارد تومان سود به آن اضافه می‌شود.

#از_تسنیم_بپرسید: امسال هر ایرانی چقدر سود سهام عدالت می‌گیرد؟

یکی از سوالاتی که این روزها زیاد از سوی مردم مطرح می شود، این است که سود سهام عدالت در سال جاری چقدر است؟

بدهی شرکت های هوایی ایران به فرودگاه نجف پرداخت می شود

تهران- ایرنا- رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: برای پرداخت بدهی 16 میلیون دلاری شرکت های هوایی ایران به فرودگاه نجف از محل سامانه ارزی نیما هماهنگی های لازم با بانک مرکزی به عمل آمده است، اما کار به کندی پیش می رود.

سد قوانین سختگیرانه پیش روی سرمایه گذاران خارجی

نایب رئیس اتاق ایران گفت: متاسفانه قوانین و مقررات ما در جذب سرمایه گذاری خارجی بسیار سختگیرانه است که پیچیدگی های فراوانی دارد.

سد قوانین سختگیرانه پیش روی سرمایه‌گذاران خارجی

نایب رئیس اتاق ایران گفت: متاسفانه قوانین و مقررات کشور، در جذب سرمایه گذاری خارجی بسیار سختگیرانه است و پیچیدگی‌های فراوانی دارد.

تأسیس دفتر اتحادیه اروپا در ایران بستگی به بسته پیشنهادی اروپا دارد

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ایران گفت: بازگشایی دفتر اتحادیه اروپا در ایران بستگی به نوع اثر عملی و کارکردی بسته پیشنهادی اروپایی‌ها دارد که قرار است در چند روز آینده به ایران تحویل داده شود.

بدهی‌هایی که ۵ برابر نقدینگی آورد!

در شرایطی نقدینگی روند صعودی گرفته که برای جذب آن راهکاری مبتنی بر تولید ثروت در پیش گرفته نشده و معضلاتی در اقتصاد به بار آورده که به گفته یک کارشناس، دلیل اصلی آن بدهی بانک‌ها و دولت به بانک مرکزی است، چراکه به ازای هر اندازه بدهی، حجم نقدینگی چهار تا پ

1200 مرکز طرف قرارداد با بیمه سلامت در استان البرز فعالیت می‌کنند

مدیرکل بیمه سلامت البرز با بیان اینکه در سال 96  بدهی ما 85 میلیارد تومان بود که 53 میلیارد آن بدهی به دانشگاه است، گفت: در البرز یک هزار و 200 مرکز طرف قرارداد با بیمه سلامت وجود دارد.

شاکیان خراسانی 110 میلیارد ریال بدهی مالی را بخشیدند

مشهد- ایرنا- رئیس ستاد دیه خراسان رضوی گفت: 466 زندانی غیرعمد با 316 میلیارد ریال بدهی مالی طی شش ماهه نخست امسال در این استان آزاد شدند که 35 درصد بدهی آنان به مبلغ 110 میلیارد ریال با گذشت سخاوتمندانه شاکیان بخشیده شد.

بخشش 110 میلیارد ریال بدهی زندانیان غیرعمد در خراسان رضوی

از ابتدای امسال 466 زندانی غیرعمد با 316 میلیارد ریال بدهی مالی در خراسان رضوی آزاد شده اند که 35 درصد بدهی آنان به مبلغ 110 میلیارد ریال با گذشت سخاوتمندانه شاکیان بخشیده شد.

800 میلیارد تومان بدهی کارفرمایان به تامین اجتماعی

کارفرمایان برای پرداخت بدهی خود اقدام کنند.

نرخ ۳.۴ درصدی رشد نقدینگی در بهار ۹۷

بر اساس اعلام بانک مرکزی، نرخ رشد نقدینگی در بهار ۹۷ معادل ۳.۴ درصد و میزان بدهی‌های خارجی نیز ۱۰ هزار و ۴۴۱ میلیون دلار بوده است.