طرح گرنت هیچ عنوانی را به ناشر خارجی تحمیل نمی‌کند

نماینده طرح گرنت ایران در نمایشگاه فرانفکورت گفت: در اجرای این طرح هیچ کتابی را به ناشران خارجی تحمیل نمی‌کند. ممکن است کتابی را پیشنهاد بدهیم اما هیچ‌وقت کتابی را تحمیل نمی‌کنیم.مطالب مرتبط

کشمکش‌های گرنت از تهران تا فرانکفورت/آبرویمان جلوی ناشر تونسی رفت

مدیر انتشارات شباویز می‌گوید کارهایی که مسئولان طرح گرنت پیش از نمایشگاه فرانکفورت و همزمان با این رویداد انجام دادند، باعث لغو قراردادش با یک ناشر تونسی و رفتن آبروی نشر ایران شده است.

افت شدید استقبال ناشران خارجی از"گرنت" /ادامه‌دار بودن روند طولانی بررسی‌ها

مدیر آژانس ادبی پل می‌گوید که روند طولانی بررسی‌ها و شروط عجیبی که در طرح گرنت اخیراً تصویب شده است،‌ افت شدید استقبال ناشران خارجی از این طرح را به همراه داشته است.

نخستین گزارش از گرنت الکترونیک: تأیید نهایی 32 پرونده از 82 درخواست

دبیر طرح حمایت از ترجمه و انتشار کتاب ایرانی‌(گرنت) نخستین گزارش از نتایج ارزیابی الکترونیک متقاضیان گرنت را تشریح کرد. بنا به گفته فریدونی 82 درخواست در سامانه به ثبت رسیده و 32 پرونده مورد داوری نهایی قرار گرفته و مشمول طرح گرنت شدند.

فعالیت ۷۹۴ ناشر پرکار در کشور/ ۳۲ درصد مولفان کتاب خانم هستند

کرمان - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در دهه اول انقلاب ناشر پر کار نداشتیم اما در سال ۹۶ حدود ۷۹۴ ناشر پرکار داشتیم که نشان‌دهنده این است که در این زمینه پرقدرت ظاهر شدیم.

اعطای گرنت خدماتی و تجهیزاتی به آزمایشگاه‌ها از سوی وزارت علوم

مدیرکل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهش وزارت علوم از ایجاد گرنت (وام بلاعوض) خدماتی و تجهیزاتی برای استفاده در نظام رتبه‌بندی آزمایشگاه‌ها از سوی وزارت علوم خبر داد.

اعطای گرنت پژوهشی اتحادیه اروپا به محقق پژوهشکده کردستان‌شناسی

عضو گروه تاریخ و فرهنگ پژوهشکده کردستان‌شناسی و عضو هیات علمی گروه شهرسازی دانشگاه کردستان برنده یکی از ارزنده‌ترین گرنت‌های پژوهشی اتحادیه اروپا مشهور به horizon_2020 شد.

ایجاد گرنت خدماتی و تجهیزاتی برای آزمایشگاه‌ها

مدیرکل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهش و فناوری وزارت علوم با بیان اینکه حمایت مالی معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم از آزمایشگاه‌ها، نیازمند وجود ابزارهایی از جمله بانک اطلاعاتی است، از ایجاد یک گرنت (وام بلاعوض) خدماتی و تجهیزاتی به منظور استفاده در نظ

تعریف"گرنت فرهنگی" برای توسعه فعالیت‌های فرهنگی دانشجویان علوم پزشکی

فرمانده دانشگاه علوم پزشکی ارتش گفت: ان‌شاءالله برای توسعه فعالیت‌های فرهنگی دانشجویان، کارکنان و استادان گرنت فرهنگی تعریف می‌کنیم. حوزه فرهنگ حوزه بسیار مهم و چالش برانگیزی است. در عین حال فرصت‌های بسیاری در آن وجود دارد که از آن‌ها برای رشد و اعتلای جا

۵ سال انتظار برای انتشار «مثل سه تا کبوتر» در حوزه هنری

زهرا وثوقی با اینکه بیش از ۵ سال است کتاب «مثل سه تا کبوتر» را برای انتشار به ناشر سپرده، می‌گوید ناشر اعلام کرده که در دست اقدام بوده و کتاب آماده انتشار است.

نمایشگاه کتاب 30 ناشر ملی در آستارا دایر شد

آستارا - ایرنا - نمایشگاه کتاب 30 ناشر ملی با هدف ترویج فرهنگ مطالعه، در گالری معراج اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آستارا گشایش یافت.

واشنگتن: هیچ راه حلی از خارج بر سودان تحمیل نمی‌شود

معاون ویژه رئیس‌جمهوری آمریکا و رایزن ارشد امور آفریقا در شورای امنیت ملی این کشور تاکید کرد: هیچ راه حلی از خارج به سودان تحمیل نخواهد شد.

مشاور امنیت ملی افغانستان: جنگ بر افغان‌ها تحمیل شده است

«حمدالله محب» مشاور امنیت ملی افغانستان اعلام کرد که جنگ بر این کشور تحمیل شده است و این جنگ توسط آمریکا و کشورهای اروپایی به پیش می‌رود.

نمایشگاه کتاب یزد بامشارکت 410 ناشر و نمایندگی نشر گشایش یافت

یزد - ایرنا - یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان یزد روز شنبه با مشارکت 410 ناشر و نمایندگی نشر، برای مدت یک هفته در محل دائمی نمایشگاه های استان در صفائیه یزد گشایش یافت.

اهل گفت وگو هستیم اما فشار و تحمیل نمی‌پذیریم

تهران- ایرنا- رییس جمهوری گفت: اگر کسی در یک موضوع خاصی با ما حرف و گفت وگو داشت، در صورتی که حرمت کشور و قانون و مقررات بین‌المللی را محترم بشمارد، ما همیشه اهل گفت و گو، کلام، منطق و جدال احسن به تعبیر قرآن مجید هستیم اما حاضر به پذیرش تحمیل، زور و فشار

تکفیر به جهان اسلام تحمیل شد

یک استاد حوزه و دانشگاه، تکفیر را فتنه‌ای تحمیل شده به جهان اسلام برشمرد

روایت اندیشکده اروپایی از تحریم های اقتصادی غرب علیه مردم سوریه

تهران- ایرنا- اندیشکده شورای روابط خارجی اروپا در گزارشی نوشت که تحریم های اقتصادی غرب علیه سوریه تنها سبب تحمیل رنج مضاعف به سوری ها شده است.

180 ناشر در نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس کرمان حضور دارند

کرمان - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: 180 ناشر در نهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس، انقلاب اسلامی و مقاومت و سیزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت این استان حضور دارند.

عده‌ای افزایش قیمت خودرو را بر مردم تحمیل کردند

گروه استان‌ها ـ سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که دلیل اصلی افزایش قیمت خودروها سوءمدیریت است گفت: عده‌ای افزایش قیمت خودرو را بر مردم تحمیل کردند.

لاوروف: الگوی توسعه نباید از خارج بر کشورهای خاورمیانه تحمیل شود

وزیر خارجه روسیه با اشاره به اینکه تلاش برای تحمیل الگوی بیگانه برای توسعه خاورمیانه، ازجمله از طریق نظامی، تنها باعث گسترش تروریسم و هرج و مرج شده، تأکید کرد که مسکو به تلاش خود برای حل اوضاع سیاسی در سوریه ادامه خواهد داد.

هرگونه بار مالی که به سازمان تامین اجتماعی تحمیل شده باید متوقف شود/ محمود فرشچیان به خاطر شرط سنی بیمه نشد

حسین مشیر تاکید دارد که هرگونه بار مالی که از طریق وضع قوانین به سازمان تامین اجتماعی تحمیل شده باید متوقف شود.]]>