طرح گرنت هیچ عنوانی را به ناشر خارجی تحمیل نمی‌کند

نماینده طرح گرنت ایران در نمایشگاه فرانفکورت گفت: در اجرای این طرح هیچ کتابی را به ناشران خارجی تحمیل نمی‌کند. ممکن است کتابی را پیشنهاد بدهیم اما هیچ‌وقت کتابی را تحمیل نمی‌کنیم.مطالب مرتبط

اعلام آمادگی 18 ناشر خارجی و آژانس ادبی برای حضور در نمایشگاه کتاب تهران

مدیر آژانس ادبی پل از تمایل 18 ناشر و آژانس ادبی خارجی برای حضور مسئولان کپی‌رایت‌شان در ایران در ایام نمایشگاه کتاب تهران خبر داد.

300 ناشر در نمایشگاه کتاب البرز شرکت دارند

کرج- ایرنا- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز گفت: 300 ناشر در نهمین نمایشگاه بزرگ کتاب این استان شرکت می کنند.

اولتیماتوم دو ماهه سازمان بورس به 7 ناشر بورسی

سازمان بورس با صدور اطلاعیه‌های جداگانه‌ای به 7 ناشر معروف بورسی فرصتی دو ماهه داده است تا الزامات افشای اطلاعات را رعایت کنند و در غیر این صورت نمادهای معاملاتی آن‌ها برای سه ماه تعلیق خواهد شد.

اولتیماتوم دو ماهه سازمان بورس به 7 ناشر معروف بورسی

سازمان بورس با صدور اطلاعیه‌های جداگانه ای، به 7 ناشر معروف بورسی فرصتی دو ماهه داده است تا الزامات افشای اطلاعات را رعایت کنند و در غیر این صورت نمادهای معاملاتی آن‌ها برای سه ماه تعلیق خواهد شد.

آمریکا نمی‌تواند سیاست‌های خود را بر دیگران تحمیل کند

مشاور مقام معظم رهبری گفت: گذر زمان نشان داد که در چهل سال گذشته،آمریکا، نتوانسته است سیاست های خود را بر دیگران تحمیل کند و زین پس نیز چنین خواهد بود.

باشگاه ذوب آهن: نتیجه ۷ بازی را داوران به ما تحمیل کرده‌اند

باشگاه ذوب‌آهن مدعی شد نتیجه ۷ مسابقه این تیم در لیگ برتر از سوی داوران به آنها تحمیل شده است.

دشمن با تزریق نا امیدی به دنبال تحمیل جنگ روانی است

سرپرست سابق استانداری تهران گفت: اکنون که دشمنان بی نتیجه بودن توطئه های سخت افزاری خود را دیده اند به دنبال تحمیل جنگ اقتصادی و روانی بر جامعه هستند تا ضمن تزریق ناامیدی در میان مردم، ناکارآمدی نظام را نشان دهند.

اجازه 4 ناشر فعال نشر علمی جهان برای چاپ همزمان آثارشان در ایران

چهار ناشر فعال در حوزه نشر علمی جهان با انجام مذاکرات آژانس ادبی پل، برای چاپ همزمان آثارشان در ایران اعلام آمادگی کردند.

چند می‌گیری بازی نکنی؟

سرخآبی‌های پایتخت، قراردادهای متعددی با بازیکنان خارجی بسته‌اند که در موارد متعددی، این فوتبالیست‌ها بدون انجام بازی قابل توجه، مبالغ قرارداد خود را به طور کامل گرفته‌اند و حتی با شکایت به فیفا، محرومیت‌هایی را به این تیم‌ها تحمیل کرده‌اند.

سنگین ترین شکست هایی که منچسترِ فرگوسن به حریفان تحمیل کرد

تهران- ایرنا- تیم فوتبال منچستریونایتد تحت هدایت «آقای خاص» سیستمی بسته و دفاعی را به کار گرفته که متعاقبا از آمار گل های این تیم کاسته است اما عادت دیرینه شیاطین سرخ در دوران حضور «سر الکس فرگوسن» بزرگ تحقیر تیم های بالانشین با تحمیل شکست های سنگین بود.

تئاتر خصوصی با خودش موضوعاتی خارج از اراده را تحمیل می‌کند

کارگردان نمایش «شیروانی داغ» گفت: تئاتر خصوصی با خودش موضوعاتی را تحمیل می‌کند و این موضوعات تحمیلی، گاهی از اراده، توان و امکان ما فراتر است.

شوخی خطرناک با خزر؛ شوربختی یک دریاچه

ساری - « یک شوخی خطرناک»، عنوانی که کارشناسان از انتقال آب دریای خزر یاد می کنند، درحالی که دولت عزمش را برای اجرای این طرح جزم کرده است.

منطقه‌ای که بین شهر و روستا گیر کرده است

مردم منطقه‌ای با جمعیتی 8000 نفری که از شرایط نامعلوم خود رنج می برند چرا برای هیچ‌یک از مسئولین و مردم مشخص نیست که این نقطه از استان با چه عنوانی شناخته شده است.

اولتیماتوم دو ماهه سازمان بورس به ۷ ناشر بورسی

نشست ​انجمن فرهنگی-هنری زنان ناشر برگزار شد

تحمیل هزینه‌ میلیاردی نیروگاه‌های خاموش به کشور/اختلاف ۲۵ هزار مگاواتی مصرف برق تابستان و زمستان

اختلاف اوج مصرف برق تابستان و زمستان باعث شده، این روزها ۲۵ هزار مگاوات نیروگاه خاموش باشند و اگر هزینه ساخت یک نیروگاه ۱۰۰۰ مگاواتی سه هزار میلیارد تومان باشد، این خاموشی، ‌هزینه سرسام آوری به کشور تحمیل می‌کند.

افزایش ناشر آمار تالیف را افزایش داده است

داروی‌های خارجی سرطان خالی از عیب نیستند

رئیس انجمن رادیوتراپی و انکولوژی ایران با اشاره به اینکه داروهای درمان سرطان تولید کشور قابل رقابت با برخی از نمونه‌های خارجی است، گفت: هیچ دارویی بدون عارضه نیست و نمونه‌های خارجی هم خالی از عیب نیستند.

گزینه‌های خارجی روی میز برانکو ایوانکوویچ

سرمربی پرسپولیس کارنامه فوتبالی چند مهاجم خارجی را مورد بررسی قرار می دهد.

ازدواج غیرقانونی زنان ایرانی با مردان خارجی نگران‌کننده است

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری قزوین از ازدواج‌های غیرقانونی زنان ایرانی با مردان خارجی و پیامدهای غیرمنطقی آن با منافع جامعه ابراز نگرانی کرد.