یقین دارم «خاشقجی» در کنسولگری عربستان به قتل رسیده است

رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا می‎گوید اگرچه قصد پیش‎داوری ندارد؛ اما فعلاً همه شواهد حاکی از دست داشتن ریاض در قتل روزنامه‎نگار منتقد سعودی است.مطالب مرتبط

کورکر: یقین دارم خاشقجی در کنسولگری عربستان به قتل رسیده است/ انتشار تصاویر 15 مظنون عربستانی به قتل خاشقجی

در حالی که رسانه های ترکیه ای تصاویر 15 مظنون عربستانی به قتل خاشقجی را منتشر کردند، یک سناتور آمریکایی اعلام کرد که یقین دارد این روزنامه نگار منتقد سعودی در کنسولگری عربستان در استانبول به قتل رسیده است.

یقین دارم «خاشقجی» در کنسولگری عربستان به قتل رسیده است

رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا می‎گوید اگرچه قصد پیش‎داوری ندارد؛ اما فعلاً همه شواهد حاکی از دست داشتن ریاض در قتل روزنامه‎نگار منتقد سعودی است.

«خاشقجی» در کنسولگری عربستان کشته شده/ مقامات ریاض صادق نیستند

مشاور رئیس جمهور ترکیه امروز یکشنبه اعلام کرد که روزنامه نگار منتقد سعودی در کنسولگری عربستان در استانبول به قتل رسیده است.

اردوغان: کنسولگری‌ عربستان ثابت کند خاشقجی از آنجا خارج شده است

رئیس جمهوری ترکیه امروز (دوشنبه) تاکید کرد که کنسولگری عربستان باید ثابت کند که جمال خاشقجی ساختمان این کنسولگری را ترک کرده است.

سرویس اطلاعاتی انگلیس: خاشقجی در کنسولگری عربستان کشته شده است

سرویس اطلاعاتی انگلیس اعلام کرد که معتقد است جمال خاشقجی نویسنده مشهور عربستانی در کنسولگری این کشور به قتل رسیده است.

هدف از بازرسی کنسولگری عربستان یافتن DNA یا ردی از خون خاشقجی است

ترکیه مایل است کنسولگری عربستان در استانبول را برای یافتن زنده یا مرده جمال خاشقجی بازرسی کند و هدف از این عملیات دستیابی به DNA یا خون خاشقجی است.

یک دیپلمات سابق آمریکایی: خاشقجی در ساختمان کنسولگری به قتل رسیده است

یک دیپلمات سابق آمریکایی معتقد است که روزنامه‌نگار منتقد سعودی پس از ورود به کنسولگری عربستان در ترکیه به قتل رسیده است.

«ضاحی خلفان» عکس خروج خاشقجی از کنسولگری عربستان را رو کرد!

معاون رئیس پلیس دبی با انتشار یک عکس دست کاری شده درباره خروج جمال خاشقجی از کنسولگری عربستان در استانبول موجی از تمسخر علیه خود را در توئیتر به راه انداخت.

ترکیه به شواهد قتل خاشقجی در کنسولگری عربستان دست یافت

مقامات ترکیه اعلام کردند به شواهدی دست پیدا کرده اند که فرضیه به قتل رسیدن جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد سعودی در کنسولگری عربستان در استانبول را تقویت می کند.

خاشقچی در کنسولگری عربستان به قتل رسیده است

برآورد اولیه پلیس ترکیه حاکی از آن است که روزنامه‌نگار منتقد سعودی در کنسولگری عربستان به قتل رسیده است. ]]>

برخورد بی رحمانه عربستان با روزنامه نگار منتقدش

جمال خاشقجی، روزنامه‌نگار سرشناس و منتقد عربستانی توسط یک تیم ۱۵ نفره که برای قتل او از عربستان به استانبول آمده بودند در داخل کنسولگری عربستان به قتل رسیده است.

کشف شواهد جدید از قتل «خاشقجی» در کنسولگری عربستان در استانبول

پلیس ترکیه اعلام کرد: شواهد جدیدی از قتل «خاشقجی» در کنسولگری عربستان در استانبول کشف شده است.

خاشقجی شکنجه و سپس به قتل رسیده است

فعال توئیتری سعودی اعلام کرد که خاشقجی روزنامه نگار منتقد عربستان شکنجه و سپس به قتل رسیده و تصاویر وی برای ولیعهد عربستان ارسال شده است.

اردوغان به سادگی از موضوع خاشقجی نمی‌گذرد

انتشار جزئیات مهم ناپدید شدن جمال خاشقجی در کنسولگری عربستان در استانبول از سوی خبرگزاری آناتولی ترکیه و اظهارات پلیس این کشور درباره کشته شدن او در کنسولگری عربستان به مثابه ورود روابط میان دو کشور به مرحله سخت‌تر و چه بسا آغاز مرحله پاسخ ترکیه به عملیات

ترامپ: بن‌سلمان هرگونه اطلاع درباره سرنوشت خاشقجی در کنسولگری عربستان را رد کرد

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا می‌گوید که بن‌سلمان هرگونه اطلاع از آنچه را در کنسولگری عربستان بر سر خاشقجی رخ داده کاملاً رد کرده است.

بیانیه کابینه عربستان درباره موضوع خاشقجی

کابینه عربستان امروز در نشست خود به موضع گیری درباره جمال خاشقجی فعال سعودی ناپدید شده در کنسولگری عربستان در استانبول پرداخت.

بازرسی مقامات ترکیه از کنسولگری عربستان در استانبول

یک رسانه روسی با انتشار تصاویری از ورود بازرسان ترکیه ای به کنسولگری عربستان در ریاض در خصوص تعیین وضعیت جمال خاشقجی خبر داد.

تجمع مقابل سفارت و کنسولگری عربستان در آمریکا در حمایت از خاشقجی+فیلم

شماری از فعالان سیاسی آمریکا در مقابل سفارت عربستان در واشنگتن و کنسولگری این کشور در نیویورک در حمایت از جمال خاشقجی تجمع کردند.

ترامپ: خاشقجی از کنسولگری عربستان بیرون نیامده است

رئیس جمهوری آمریکا نیز در برابر فشار افکار عمومی بالاخره به این واقعیت که کلید معمای مفقودشدن روزنامه‎نگار منتقد سعودی در دست ریاض است، اعتراف کرد و گفت: خاشقجی از کنسولگری بیرون نیامده است.

کنسولگری عربستان در استانبول برخی شواهد را پنهان کرده است

رئیس جمهور ترکیه امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران عنوان داشت که در کنسولگری عربستان در خصوص برخی از مدارک ناپدید شدن خاشقجی جعل سند رخ داده است.