FATF راهی برای جذب سرمایه‌گذاری‌های خارجی

یک اقتصاددان با اشاره به تصویب لایحه CFT در مجلس شورای اسلامی، تصویب FATF را در جذب سرمایه‌گذاری‌های خارجی تسهیل کننده توصیف کرد.مطالب مرتبط

تصویب حدود 3.5 میلیارد دلار سرمایه گذاری مستقیم خارجی در سال 97

تهران- ایرنا- سرپرست سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران درباره آخرین وضعیت جذب سرمایه گذاری خارجی گفت: جذب سرمایه ها بیشتر در حوزه صنعت بوده به طوری که از ابتدای امسال تاکنون 150طرح با سرمایه گذاری مستقیم حدود 3.5 میلیارد دلار توسط هیات سرم

فاصله زیاد بین جلب و جذب سرمایه گذاری خارجی در استان وجود دارد

مشهد- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی گفت: هرچند این استان برای چندین سال رتبه نخست در تعداد طرحهای مصوب سرمایه گذاری خارجی در کشور را به دست آورده است اما فاصله بسیار بین جلب یا طرحهای مصوب تا جذب سرمایه گذاری ها وجود دارد.

بن‌سلمان از سرمایه‌گذاری 100 میلیارد دلاری در هند خبر داد

ولیعهد سعودی که پس از سفر به پاکستان راهی هند شده بود در کنفرانس پایانی سفر خود حجم نهایی سرمایه‌گذاری کشورش در هند را اعلام کرد.

صنعت خوی آماده جذب سرمایه خارجی

با تکمیل زیرساخت‌های شهرک‌ها و نواحی صنعتی شهرستان خوی زمینه برای سرمایه گذاری خارجی در این مراکز صنعتی بیش از پیش فراهم شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی: پافشاری در مذاکره با اروپا راه را بر رشد و توسعه کشور می‌بندد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: به تجربه ثابت شده اگر برای این مردم سرمایه‌گذاری کنیم و دست از FATF ،CFT و مذاکره با اروپا برداریم آن‌گاه می‌توانیم به رشد و توسعه دست پیدا کنیم.

پذیرش دانشجوی خارجی، سرمایه گذاری مادی و معنوی برای دانشگاه است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان، با اشاره به اینکه پذیرش دانشجویان بین المللی با رعایت شهریه مصوب هیات امنا، نوعی سرمایه گذاری مادی و معنوی برای کشور، استان و دانشگاه است، گفت: فراهم کردن شرایط، زیرساختها و هماهنگی‌های لازم در معاونت آموزشی و دانشکده‌های

بانک اطلاعاتی سرمایه‌گذاری مازندران به‌روزرسانی شود

 سرپرست دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری مازندران با اشاره به ایجاد زمینه لازم برای جذب سرمایه‌گذار در استان گفت: بانک اطلاعاتی سرمایه‌گذاری مازندران به‌روزرسانی شود.

به دنبال سرمایه‌گذاری در شرکت «ریلاینس» هند هستیم

مدیر اجرائی شرکت آرامکوی عربستان سعودی امروز- چهارشنبه گفت که این شرکت مذاکراتی را با شرکت «ریلاینس اینداستریز » هند درباره سرمایه گذاری‌های احتمالی انجام داده و برای ایجاد دیگر فرصت‌های سرمایه‌گذاری در کشور تلاش می‌کند. ]]>

۶۰ طرح سرمایه گذاری آماده واگذاری به سرمایه گذاران

استاندار فارس، گفت: بیش از ۶۰ طرح سرمایه گذاری برای ارایه به سرمایه گذاران در بخش‌های مختلف استان آماده شده است.

بلاتکلیفی ارزی سرمایه گذاران خارجی در خراسان رضوی

پایگاه خبری قدس آنلاین 24 بهمن ماه به نقل از رئیس کانون کارآفرینان خراسان رضوی نوشت: بسیاری از پروژه ها با سرمایه گذاری خارجی در این استان در بلاتکلیفی ارزی به سر می برد.

نگاهی به یکی از نامزدهای اسکار 91| سرمایه گذاری موفق فرانسوی

این جنس از سرمایه گذاری‌ها روی سینمای به ظاهر عقب افتاده در جهان عرب تازگی ندارد؛ همین چند سال پیش بود که موسسه قمره برای فیلم «دوحه» در قطر که با سرمایه‌های نفتی و گازی قطری‌ها کار می‌کند گزارش خود را منتشر کرد که تنها در 5 سال 240 فیلم تولید کرد.

نهایی شدن چهل بسته سرمایه گذاری برای توسعه گلستان + گزارش

همایش فرصت های سرمایه گذاری و توسعه پایدار اردیبهشت 98 درگرگان برگزار می شود .

جذب ۱۲۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد ارس

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از جذب بیش از ۱۲۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی و همچنین افزایش تولید از آغاز امسال تا پایان دی ماه در این منطقه خبر داد.

جذب 645 میلیون دلاری سرمایه گذاری خارجی در تاجیکستان

مشارکت غیر مستقیم صندوق نوآوری در تسهیلات سرمایه‌گذاری

رییس صندوق نوآوری و شکوفایی با تاکید بر اینکه در حوزه سرمایه‌گذاری مشارکت غیر مستقیم داریم، گفت: این امر از طریق یک نهاد مالی واسط سرمایه‌گذاری انجام خواهد شد.

فراخوان کارن کراد برای سرمایه‌گذاری بر روی استارتاپ ها

یکی از موضوعات مهم در حوزه استارتاپی بحث سرمایه‌گذاری و تأمین مالی است که استارتاپ‌ها چه در مرحله شروع و چه در مرحله رشد با آن دست و پنجه نرم می‌کنند.

FATF

با توجه به زورگویی‌های آمریکا و تعیین شرط اروپا برای پیوستن ایران به FATF، باید مجمع تشخیص مصلحت نظام تصمیمی مهم و حساس درباره تصویب لوایح FATF اتخاذ کنند

بخش خصوصی 400میلیارد تومان در صنعت مازندران سرمایه گذاری کرد

نوشهر- ایرنا - معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری اداره کل صنعت، معدن و تجارت مازندران از سرمایه گذاری بیش از 400 میلیارد تومان بخش خصوصی درحوزه صنعت مازندران در سال جاری خبر داد.

ورود سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری برای ساماندهی مشاغل سیار

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران پیشنهاد داد که نماینده سازمان سرمایه گذاری و مشارکت مردمی شهرداری تهران در دو کمیته برنامه‌ریزی و سیاست گذاری‌های مشاغل سیار عضویت داشته باشد.

مدیرعامل آرامکوی عربستان: هند یک اولویت سرمایه‌گذاری برای ماست

شرکت آرامکوی سعودی اعلام کرد که سرمایه‌گذاری در هند برای این شرکت اولویت دارد. همچنین انتظار دارد تقاضای نفت هند تا سال ۲۰۴۰ به ۸.۲ میلیون بشکه در روز برسد.